FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 19-02-2008, 15:53   #161
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Pod dachem powinno być pierdolnięcie
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2008, 16:15   #162
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Fajnie, fajnie ale jest jedno ale... Tym Eintrachtem to normalnie już rzygam... Niedługo 90% klubów na świecie będzie to śpiewało...

A co z X? Będą wyburzać już niedługo i stawiać nową trybune?
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2008, 16:27   #163
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Cytat:
Czas budzić się z zimowego snu!
Do pierwszego meczu zostało już tylko 20 dni!

Ta runda będzie dla naszych piłkarzy bojem o ekstraklasę, liczy się teraz każdy gol, każdy punkt. Transfery zrobione w przerwie pozwalają śmiało wierzyć w to, że będzie to bój wygrany. Jednak nie uda się osiągnąć tego sukcesu bez naszego wsparcia na meczach u siebie i na wyjazdach.
Dla nas - kibiców - również może być to runda przełomowa: regularnie się rozwijamy i idziemy wciąż do przodu - w tej rundzie ten krok w przód musi być konkretny!

Dlatego też WSZYSCY musimy zaangażować się w to, aby już na pierwszym meczu stadion był pełen, a doping wgniatał Motor w ziemię!

http://www.youtube.com/watch?v=NtMh5Ya-wYM

Ostatnio edytowane przez x_adam ; 19-02-2008 o 16:33
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2008, 16:28   #164
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Ale po co nam ten plakat?
My się nie wybieramy na ten mecz raczej

BTW. Ja dzisiaj zakupiłem bilet na mecz Widzew - Odra
No i mam nadzieję jechać za tydzień na maraton tzn. Wisła Kraków - Widzew, nocować w Krakowie i pojechać na Wielkie DeRby Śląska wspomóc chorzowski Ruch, ale nie wiem czy bilet jeszcze dostanę
stare 19-02-2008, 16:30   #165
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Cytat:
Napisał stormik Zobacz post
Ale po co nam ten plakat?
My się nie wybieramy na ten mecz raczej
Ta fakt wam on nie potrzebny .

A mam do Was(do kibiców Ekstraklasy, 2 ligi) pytanie - Dlaczego większość klubów(raczej ich kibiców) uważa, że poziom kibicowski stoi w Płocku na niskim poziomie?
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2008, 16:43   #166
K.
Weteran

Domyślnie

A u nas wszyscy idą na Odre! Inwazja Czerwonej Armii na Odre! Każdy kibic z klubem, mimo 2 ligi!

WIDZEW MOŻNA UGIĄĆ, ALE NIE MOŻNA GO ZŁAMAĆ!

K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2008, 16:59   #167
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał adi Zobacz post
A mam do Was(do kibiców Ekstraklasy, 2 ligi) pytanie - Dlaczego większość klubów(raczej ich kibiców) uważa, że poziom kibicowski stoi w Płocku na niskim poziomie?
Z tego co widziałem na meczach, czytając TMK poziom jest raczej słaby. Do tego słabe liczby wyjazdowe u nas, a zawsze na nasz mecz się strasznie napinacie ile to was nie będzie itd. traktujecie to jako mecz sezonu (widziałem wasze plakaty więc nie zaprzeczysz ), a wychodzi lipa. Choć ostatnio z tego co pamiętam ładne flagowisko zaprezentowaliście u nas. Do tego dochodzi moja niechęć do was, nie muszę chyba mówić dlaczego.

Żeby nie było Widzew też nie jest taką cudną ekipą, pod koniec jesieni frekwencja była wręcz żałosna jak na nas, doping również trochę siadł mimo wszystko w porównaniu z zeszłym sezonem. Jedyne co naprawdę nam w 100% wyszło to oprawy ultras. W tym "fachu" tylko Lech prezentował się na tym samym poziomie co my.

@Kobziak - Zdejmij ten plakat Daj link czy co, tylko miejsce zajmuje niepotrzebnie. Pzdr.
stare 19-02-2008, 18:23   #168
K.
Weteran

Domyślnie

Cytat:

Żeby nie było Widzew też nie jest taką cudną ekipą, pod koniec jesieni frekwencja była wręcz żałosna jak na nas, doping również trochę siadł mimo wszystko w porównaniu z zeszłym sezonem. J
Młyn zawsze pełny Dziwisz sie, że mało osób? Widzew gra tragicznie, sprawa z Panem Sz., afera korupcyjna, zimno itp. Jak zaczą grać to będzie lepiej. Doping nie siadł. Może jest cichrzy, bo jest mniej osób.

Tak na marginesie. Bilety na Lecha i Legie 50 % droższe! To jest żałosne, co oni zrobili. Marudzą, że mało ludzi chodzi, a bilety są drogie i jeszcze podwyższają ich cene! Na ŁKS-ie zrobili za 5 zł na Odre i tylko 5 tyś przyszło. Gdy by zrobili bilety za 5 zł na Widzewie, to by biletów nie było po godzinie...

Stormik - na jaki sektor idziesz na Odre?
stare 19-02-2008, 18:29   #169
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

No trudno żeby pod zegarem nie było kompletu
Widzew grał tragicznie ale mimo wszystko jak na tak duże miasto frekwencja była słabiutka. Doping był słabszy i wszyscy to mówili, przede wszystkim spowodowane to było tym, że Stolar zakończył swoją karierę na gnieździe. Oczywiście doping był słabszy ale nadal na bardzo wysokim poziomie, jednak to co było w poprzednim sezonie na meczu Widzew-Lech bez większej trybuny i dachu po prostu się nie da powtórzyć. Bilety są droższe nie o 50% a o 100%. Na D po 40zł.

Na sektor idę ten co zawsze czyli na D, na prawo od zegara
stare 19-02-2008, 19:00   #170
K.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
No trudno żeby pod zegarem nie było kompletu
Widzew grał tragicznie ale mimo wszystko jak na tak duże miasto frekwencja była słabiutka. Doping był słabszy i wszyscy to mówili, przede wszystkim spowodowane to było tym, że Stolar zakończył swoją karierę na gnieździe. Oczywiście doping był słabszy ale nadal na bardzo wysokim poziomie, jednak to co było w poprzednim sezonie na meczu Widzew-Lech bez większej trybuny i dachu po prostu się nie da powtórzyć. Bilety są droższe nie o 50% a o 100%. Na D po 40zł.

Na sektor idę ten co zawsze czyli na D, na prawo od zegara

Pomyliło mi się. O 100 % bilety droższe

Na prawo od zegara jest C, a D to Młyn :p Stolar miał coś ze zdrowiem,. prawda?
stare 19-02-2008, 19:06   #171
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Lol.
Na prawo od zegara jako zegara a nie trybuny. D2 to bodajże jest
stare 19-02-2008, 19:14   #172
K.
Weteran

Domyślnie

A co za różnica czy D1 czy np. D 800? Mówi, się o całej, łącznej trybunie
stare 20-02-2008, 15:08   #173
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Fajnie, fajnie ale jest jedno ale... Tym Eintrachtem to normalnie już rzygam... Niedługo 90% klubów na świecie będzie to śpiewało...
Wisła była pierwsza. Wprawdzie jest to inauguracja na stadionie, ale na hali śpiewamy to już od października tak na dobre.
Cytat:
Napisał Paolo_
A co z X? Będą wyburzać już niedługo i stawiać nową trybune?
Wyburzać będą po rundzie wiosennej prawdopodobnie, ale młyn zostaje na D,nawet po przebudowie.
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-02-2008, 15:45   #174
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krasnal Zobacz post
Wisła była pierwsza. Wprawdzie jest to inauguracja na stadionie, ale na hali śpiewamy to już od października tak na dobre.
Pierwszy był Eintracht A w Polsce?

http://www.youtube.com/watch?v=Prsmj...eature=related

Filmik z maja.

http://www.youtube.com/watch?v=VVG2a...eature=related

O a ten z kwietnia bodajże
stare 20-02-2008, 19:54   #175
Krasnal

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Pierwszy był Eintracht A w Polsce?
Cytat:
Napisał Krasnal
Wprowadzenie, choć niesmiałe, było sporooo wcześniej... ale nie spierajmy sie kto był rzeczywiście pierwszy, tak samo jak uwagi, kto był pierwszy przy "Samo ti" (czy też "Tylko ty" w wersji polskiej)
stare 21-02-2008, 12:07   #176
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

Prawie 900 tysięcy na meczach Orange Ekstraklasy

Cytat:
1.Lech 152.736 kibiców \\ średnia na mecz to 16.971
2.Wisła 117.000 kibiców \\ średnia na mecz to 14.625
3.Górnik 109.661 kibiców \\średnia na mecz to 12.185
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2008, 12:17   #177
seann

Domyślnie

Średnia na mecz 6658 :/ Kilka dni temu czytałem, że w Polsce liga żużlowa ma średnią na mecz około 9000. To jest dopiero smutne...
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2008, 12:17   #178
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krasnal Zobacz post
Wprowadzenie, choć niesmiałe, było sporooo wcześniej... ale nie spierajmy sie kto był rzeczywiście pierwszy, tak samo jak uwagi, kto był pierwszy przy "Samo ti" (czy też "Tylko ty" w wersji polskiej)
Sorry kwiecień a październik to jest jednak różnica... A nawet jeśli by nie była to i tak rzygam tym Eintrachtem, pół świata już to śpiewa. Jestem za oryginalnością. Tyle
stare 21-02-2008, 12:29   #179
K.
Weteran

Domyślnie

Uuuu frekwencja przy Piłsudskiego bardzo słaba... dobrze, że doping i oprawy są najlepsze w Polsce
stare 21-02-2008, 16:33   #180
Krasnal

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kobziak Zobacz post
dobrze, że doping i oprawy są najlepsze w Polsce
Panie Kobziak, litości... przestań się napinać 76087262 raz jaki to Widzew jest zajebisty. Wszyscy wiemy, że jest najlepszy w galaktyce. Koniec tematu.
Cytat:
Napisał Paolo_
Sorry kwiecień a październik to jest jednak różnica... A nawet jeśli by nie była to i tak rzygam tym Eintrachtem, pół świata już to śpiewa. Jestem za oryginalnością. Tyle
No ja też, ale znając życie będzie to śpiewane... tak samo z HSV-też na początku nie wszyscy byli do tego przekonani, a teraz wyszła z tego nasza wizytówka. Ja mam nadzieję że hitami sezonu bedą reaktywowane "Bo w Krakowie..." i "Forza Wisła", szczególnie ten drugi kawałek. Ogólnie bardzo mi się podoba praca ultrasów i gniazdowego w tym sezonie, przywrócone zostały stare piosenki, które były spiewane raz na rundę. Cóż, żal mi tylko, że na mecz jakoś przyjdzie całe D3 (czyli młyn), 1200 osób, a na halę na mecz ligowy z mobilizacją 100-150 osób.

Żeby nie było-chodzę na halę i to bardzo często Sa propozycje żeby stworzyć trzon młyna z ludzi, którzy znają się z widzenia z hali i na stadionie, dających z siebie wszystko. Pożyjemy, zobaczymy. Tyle

Ostatnio edytowane przez Krasnal ; 21-02-2008 o 16:39
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania