FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 08-06-2013, 19:45   #841
Maklerio
Zorientowany

Domyślnie

http://live-stream.pl/kana-1.html

Troszke scina, ale to jedyny działający stream jaki znalazłem.
Maklerio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-2013, 19:52   #842
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

http://www.nadawanietv.cba.pl/viewpage.php?page_id=2

Proszę
stare 08-06-2013, 22:23   #843
Borysek.
Weteran

Domyślnie

Brawo Materla, wchvj koksu, walka roku w KSW! RESPEKT! CZEKAMY NA PUDZIANA I MAMEDA!
stare 08-06-2013, 22:40   #844
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Wyślij wiadomość na gg do Iks
Domyślnie

No i proszę, pierwszy lepszy rywal, który nie przyjechał tylko po kasę kładzie Mariusza w mniej niż 2 minuty.

"Take me to the Vetch Field, way down by the sea.
Where i will follow Swansea
Swansea City."

Iks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-2013, 23:04   #845
Maklerio
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Borysek. Zobacz post
Brawo Materla, wchvj koksu, walka roku w KSW! RESPEKT! CZEKAMY NA PUDZIANA I MAMEDA!
Materla to przechvj, drugi po Mamedzie najlepszy polski zawodnik MMA.
Nikt w Polsce nie ma takiej woli walki jak Michał.

Za to od Mameda na świecie w tej wadze jest chyba tylko lepszy Anderson Silva.
To co on wyrabia, z jaką łatwością pokonuje wszystkich rywali, to jest niepojęte.
Nie wiem co on jeszcze robi w KSW.
stare 09-06-2013, 08:15   #846
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Domyślnie

Cytat:
Napisał Maklerio Zobacz post
.
Nie wiem co on jeszcze robi w KSW.
Gdybyś wiedział ile on zarabia w KSW to też byś został. Mamed ma po prostu lepszą ofertę finansową w KSW niż miałby w UFC i dlatego nie przechodzi. Trochę na wyrost wychwalasz Mameda, bo podejrzewam, że gdyby Khalidov przeszedł do UFC to byłby gdzieś 4-6 w swojej wadze, tam jest ogromna konkurencja.

Swansea City."

stare 09-06-2013, 08:30   #847
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Maklerio Zobacz post

Za to od Mameda na świecie w tej wadze jest chyba tylko lepszy Anderson Silva.

Co do gali, to pozwolę sobie przekleić moją analizę, którą napisałem na innym forum.

77 kg: Luiz Ricardo Simon pok. Mateusza Piskorza przez jednogłośną decyzję sędziowską, 5:00, runda 3.

Bardzo interesująca walka na otwarcie. Brazylijczyk pokazał lepszy boks, miał więcej luzu i wygrał bezapelacyjnie. Piskorz musi jeszcze ciężko pracować i to nie tylko w stójce, bo gdy tam przegrywa to nie ma gdzie uciekać - w parterze również lepszy był Simon. Wyszło też troszkę pompowanie rekordów Polaków.

70 kg: Mateusz Gamrot pok. Mateusza Zawadzkiego przez TKO (poddanie przez narożnik), 5:00, runda 2.

Gamrot pokazał fantastyczne przygotowanie zapaśnicze i parterowe i o ile Zawadzki w stójce jakoś znacząco nie odstawał, to w walce na macie był zawodnikiem o dwie klasy gorszym. Fatalny błąd Brondera, nie wiem, jak mógł tego nie przerwać, skoro Zawadzki przyjął kilka ciosów będąc już nieprzytomnym; mam nadzieję, że Wojek poruszy ten temat w SzSzSz.

Finał turnieju kobiet do 55 kilogramów
55 kg: Karolina Kowalkiewicz pok. Martę Chojnoską przez poddanie (RNC), 1:11, runda 1.

Karolina - klasa. Bardzo szybko zdobyła plecy rywalki i to duszenie było tylko formalnością. Nie ukrywam, że (pewnie jak większość forum) kibicowałem Karolinie i myślę, że będzie dobrą twarzą kobiecego MMA w Polsce.

77 kg: Aslambek Saidov pok. Bena Lagmana przez poddanie (balacha), 4:22, runda 2.

Potencjalny ogór zaskoczył niezłym BJJ (zwłaszcza wychodzeniem z technik kończących), ale poza tym nie pokazał wiele; Aslan również nie zachwycił kondycją, jednak balachę wyciągnął wzorowo. Lagmanowi dałbym jeszcze szansę z Moksem lub Borysem.

Pojedynek o pas KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla pok. Kendalla Grove’a przez jednogłośną decyzję sędziowską, 5:00, runda 4.

WALKA WIECZORU! Cipek daje zdecydowanie najbardziej emocjonujące walki na naszym podwórku, a Joe Silva to ceni . W każdym razie Kendall przeważał w stójce, jego lewe proste wchodziły jak w masło i to z pewnością jest do poprawienia, jednak Michał ładnie sprowadzał walkę do parteru i to on był częściej z góry. Z emocji ciężko mi było punktować walkę, więc nie wiem, czy dogrywka ogłoszona słusznie czy nie, ale w dodatkowej rundzie lepszy był Michał. Po raz pierwszy biały ring zalała pomidorówka - ciekawe, co na to Janusze, ale temu, z którym galę oglądałem - czyli mojemu ojcu - bardzo się walka podobała. Jeśli rzeczywiście na następnej gali Materla miałby dostać Manhoefa, to należy spierdalać czym prędzej do UFC - TAKI zawodnik zasługuje na szacunek.

Open: Sean McCorkle pok. Mariusza Pudzianowskiego przez poddanie (kimura), 1:57, runda 1.

Co tu dużo gadać - Big Sexy pokazał Marianowi miejsce w szeregu. O ile w chaotycznej stójce Pudziao prezentował się jeszcze jako tako, to już w parterze (do którego sam polazł) zachował się jak dziecko we mgle i udowodnił, że kompletnie tej płaszczyzny nie ogarnia. Jeśli Mariusz myśli jeszcze poważnie o MMA (wątpię), to niech pakuje manatki i spieprza do ATT, bo treningi boksu na Legii się nie sprawdzają. McCorkle to poziom nieosiągalny dla Mario i fajnie by było, gdyby został, jednak ciężko mi wskazać rywala, z którym można by go na KSW zestawić.

87 kg: Mamed Chalidow pok. Melvina Manhoefa przez poddanie (duszenie gilotynowe), 2:09, runda 1.

Oglądając walki Mameda czuję jednocześnie podziw dla jego umiejętnośći i smutek, że taki zawodnik po prostu się w KSW marnuje. W stójce Melvin Mamedowi nie zagroził, choć ten nie mógł się powstrzymać przed obrotówką. Przez chwilę myślałem nawet, że Manhoef trafił Czeczena cepem, jednak powtórki pokazały, że była to tylko ocierka. Poddanie oczywiście wzorowe i efektowne. Poza UFC nie ma już rywali godnych jego poziomu i naprawdę nie wiem, z kim Chalidow mógłby jeszcze zawalczyć. Ciężko mi się pogodzić z faktem, że nie zobaczymy go za Oceanem, ale jeżeli już musi zostać w KSW (bo bóg tak chce?), to chciałbym zobaczyć superfight z Jankiem.

Ogólnie gala zajebista i warta swojej ceny.

+ Realizacja na naprawdę światowym poziomie (nie widziałem otwarcia - sądząc po komentarzach nic nie straciłem ).

+ Walki debiutantów.

+ Karolina <3 .

+ Niesamowita walka Cipka z Kendallem.

+ Mimo wszystko Mamed.

+ Darmowy dostęp do PPV w zamian za opłacenie abonamentu CP za trzy miesiące z góry (mega promocja moim zdaniem).

+ Nastula w studio.

+ Polski Melvina .

Żeby nie było tak różowo...

- Katastrofalna postawa BRONDERA.

- Kondycja Aslambka.

- Guzowska (że niby po co? Z kim?).

- Big Pudz (Lil Pudz w sumie też).

- Darcie ryja Soboty do mikrofonu... Uwielbiam piosenkę "Do góry łeb", ale ziomek Michała zawsze spieprzy mi przyjemność słuchania jej na wejściu.

- Kasta i jego "andispjuted czempion". ***** mać, mistrzem organizacji jest ten, kto ma pas, czyli w przypadku wagi (wag?) Mameda Cipek (ew. Janek). Niech już skończą z tym beznadziejnym hasłem.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2013, 09:35   #848
Maklerio
Zorientowany

Domyślnie

Może tym że 2 na świecie to troszke przesadziłem .
Co nie zmienia faktu, że poza UFC nie widze dla niego równych przeciwników.
Pokonuje czy to legende K1 który na 27 zwycięstw ma 25 przez nokaut (!), czy to wicemistrza świata w zapasach.
stare 09-06-2013, 09:40   #849
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

To prawda, że poza UFC nie ma nikogo, kto byłby w stanie zagrozić Czeczenowi - może poza Drwalem i Cipkiem, ale wiadomo, że do takich walk nie dojdzie (chociaż pojedynek z Tomkiem był już prawie dopięty). Problemy Mameda z wagą dają jednak nadzieję na superfight z Błachowiczem i tam kibicowałbym Jankowi, który nie byłby bez szans.
stare 05-09-2013, 01:29   #850
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

AAAA Hallmann właśnie poddał Trinaldo Kto nie oglądal ten ciapa
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2013, 06:29   #851
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Oglądałem . W pierwszej rundzie myślałem, że się zesram ze strachu, ale Piotrek wytrzymał. Do tego bonus za SOTN - 50 tyś $. Coś pięknego, brak mi słów.
stare 07-09-2013, 12:19   #852
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Ciężko będzie powtórzyć ten sukces Danielowi, ale najważniejsze będzie zwycięstwo.

W przypadku Piotrka byłem pełen obaw o wynik, a już na pewno nie spodziewałem się wygranej w takim stylu + bonusu.. biję się w pierś
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2013, 23:42   #853
Piocio4
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Piocio4
Domyślnie

Omielańczuk pokonał Guelmino przez nokaut w trzeciej rundzie w debiucie w UFC :-)

1971 1972 1974 1975 2012 2013 2015
Piocio4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2013, 08:02   #854
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Domyślnie

Ciężko ta jego walka wyglądała. Będę mu kibicował, ale wielkiej kariery w UFC nie zrobi.

Swansea City."

stare 22-09-2013, 09:34   #855
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

franek kimono na wejściu zmiażdżył 1 runda taka bardzo wyrównana, 2 na korzyść rywala i do nokautu 3 także przewaga delikatna rywala. Jak uderzył powiedziałem że wygra jak powtórzy bo ma duzo siły, poprawił i tamty lezał. Musi poprawić wydolność, Daniel nawet nie słuchał trenera oraz Błachowicza a i tak dał rade.

by Tosiek
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2013, 14:33   #856
Piocio4
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Piocio4
Domyślnie

Drugi Polak w przeciągu miesiąca zwycięża w Lidze Mistrzów MMA a wy narzekacie

1971 1972 1974 1975 2012 2013 2015
Piocio4 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-2013, 23:05   #857
Iks
CZEŚĆ JESTEM IKS

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=u8c9D013D10

Walka Mariusza, ogladać szybko póki Polsat zablokuje.

Swansea City."

stare 29-09-2013, 10:16   #858
HiguainRM.
Na GK tylko Iker!

Domyślnie

To PPV jest chore! Za średniej jakości galę(bez Mameda jest średnia) płacić 40 zł?! To są jakieś jaja... Płacić dziadom prawie 8 dych i jeszcze wywalać za galę... Chyba za niedługo mecz typu Cracovia - Korona(nie umniejszając obu ekipom) będzie w systemie PPV za 15 zł
Podsumowując: Pej Per Wju vypierdalaj jak najdalej stąd!!!

"Odpoczynek" od forum.
HiguainRM. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2013, 11:42   #859
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Pudzian Pudzianem, ale Materla nieoczekiwanie wtopił z Silvą = pa pa UFC.

@up

Nie płacz. Nikt Ci nie każe kupować, poza tym w Cyfrowym Polsacie była zajebista promocja - za opłacenie abonamentu za trzy miesiące z góry PPV dostawało się gratis (skorzystałem z tej opcji już drugi raz z rzędu).
stare 29-09-2013, 12:09   #860
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

No nie powiesz mi, że za oglądanie ustawki Pudziana, Nastuli który zwyczajnie wieku nie oszuka i jest z innej epoki mma 40 złotych to uczciwa stawka. Taka stawka była chyba, jeśli nie mniejsza za Adamka z Kliczką, walke o mistrzostwo świata na światowym poziomie a nie trzecioligowy syf. Kibicuje żeby KSW kolejny raz wdupiło z PPV i ten leszcz Lewandowski znowu płakał w mediach jacy polacy są chvjowi bo nie płacą za to gówno.

Żal tylko było patrzeć na Nastule, po co mu to było. Poza kasą oczywiście...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania