FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 28-04-2012, 10:57   #761
m0nz
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Wyślij wiadomość na gg do m0nz
Domyślnie

Parodia MMA, brawo Robert - nie ma lipy!! Dobra walka Piotrka Sobotty i Grabola, tak trzymąć ^^
m0nz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-2012, 13:09   #762
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Ludzie, to coś wczoraj było perfidnie ustawione. Ten duży kloc nawet go czysto nie trafił, a ten odklepał. Cały pub ryczał ze śmiechu.
stare 28-04-2012, 13:20   #763
AwesomeARS
HiFi

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Ja żałuję, że Najman przeszedł z boksu na MMA, po prostu to chyba nie dla niego. Nie wiem na czym polegaj jego rozumowanie, ale z tego co widzę to zaraz będzie walczył z Buttebean'em. On zamiast wybrać sobie jakiegoś równego rywala, ew. o mniejszej masie czy cokolwiek to walczy z każdym klocem. Walczy z samymi silniejszymi(Pudzian, Burneika). W boskie spisywał się ekstra, 13 wygranych, 4 przegrane. Może nie potrzebnie szukał kolejnych wyzwań...
AwesomeARS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 13:02   #764
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Radzę poszukać informacji na temat jego "sukcesów", a konkretnie na temat rekordów przeciwników z którymi Najman wygrywał Najman ma po prostu łeb do interesów, ale te minimum honoru, jednak wypadałoby mieć, bo jak zawodowiec odklepuje ciosy amatora, który to jest lekka beka W ogóle już samo to, jaką miał taktykę na człowieka, który nigdy w życiu się nie bił jest totalną parodią

Świetna wygrana Damiana Grabowskiego czy Petera Sobotty. Szkoda mi trochę Sztangi bo liczyłem po cichu, że wpadnie powalczyć do KSW gdzie dywizja półciężka ogranicza się na chwilę obecną praktycznie tylko do Janka... Gala jak najbardziej udana, dość dobre walki gdzie Polacy pokazali, że potrafią przewalczyć 3 rundy na przyzwoitym poziomie. Pozostaje czekać na galę KSW i zobaczymy kto wypadnie lepiej

Lombard vs Stann w UFC. Wreszcie Lombard dostanie zawodników, któzy będą mogli go tak naprawdę przetestować bo zgadzam się mimo wszystko z opinią, że jest nieco przereklamowany i o ile Mamed mógłby mieć z nim problemy, to jednak w UFC do titleshota się nie doczłapie.
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 14:20   #765
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
Ludzie, to coś wczoraj było perfidnie ustawione. Ten duży kloc nawet go czysto nie trafił, a ten odklepał. Cały pub ryczał ze śmiechu.
Może po prostu odklepał bo jest pizdą bez żadnej ambicji i zależy mu tylko by wziąć kase? Bo porażka Najmana jeśli już to nic nikomu nie daje, koksu z nikim innym niż Najman nie zawalczy, a Najman kończy definitywnie (wiem że gada tak zawsze, ale z kim teraz niby miałby walczyć?). W sumie szkoda, bo zabawa była przednia przy tej walce, jak i przy poprzednich jego "pojedynkach"

Cytat:
Ja żałuję, że Najman przeszedł z boksu na MMA, po prostu to chyba nie dla niego. Nie wiem na czym polegaj jego rozumowanie, ale z tego co widzę to zaraz będzie walczył z Buttebean'em. On zamiast wybrać sobie jakiegoś równego rywala, ew. o mniejszej masie czy cokolwiek to walczy z każdym klocem. Walczy z samymi silniejszymi(Pudzian, Burneika). W boskie spisywał się ekstra, 13 wygranych, 4 przegrane. Może nie potrzebnie szukał kolejnych wyzwań.
Wtf? Najman nie jest bokserem, tylko łonabi bokserem. To jest kompletny antytalent do sportów walki, nawet amatora lecącego przed siebie bez gardy, zamykającego oczy przy zadawaniu ciosu nie potrafił przystopować prostym, ani chociażby zejść na bok.

http://babol.pl/kat,1025465,title,On...wiadomosc.html
Sam tytul mnie rozpierdala na łopatki...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 15:43   #766
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Może po prostu odklepał bo jest pizdą bez żadnej ambicji i zależy mu tylko by wziąć kase? Bo porażka Najmana jeśli już to nic nikomu nie daje, koksu z nikim innym niż Najman nie zawalczy, a Najman kończy definitywnie (wiem że gada tak zawsze, ale z kim teraz niby miałby walczyć?). W sumie szkoda, bo zabawa była przednia przy tej walce, jak i przy poprzednich jego "pojedynkach"

Kurcze, ja wiem, że on jest pizdą bez ambicji, każdy to wie, ale z takim Saletą walczył dużo agresywniej. Co prawda oba pojedynki przegrał w sposób równie śmieszny jak ostatni, ale jakoś inaczej to wyglądało.
Sama walka mogła być ustawiona nie dosłownie, ale - po prostu - panowie przy podpisywaniu kontraktu dogadali się, że ma to być zwykła pokazówka, skok na kasę bez zbędnego przygotowywania się i tyle.

Po prostu we łbie mi się nie mieści taka "walka", jaką widziałem w piątek. Przy tym spektaklu żenady rozjebanie sobie nogi na Salecie jest czymś godnym podziwu

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 30-04-2012 o 15:46
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2012, 20:19   #767
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
Kurcze, ja wiem, że on jest pizdą bez ambicji, każdy to wie, ale z takim Saletą walczył dużo agresywniej. Co prawda oba pojedynki przegrał w sposób równie śmieszny jak ostatni, ale jakoś inaczej to wyglądało.
Sama walka mogła być ustawiona nie dosłownie, ale - po prostu - panowie przy podpisywaniu kontraktu dogadali się, że ma to być zwykła pokazówka, skok na kasę bez zbędnego przygotowywania się i tyle.

Po prostu we łbie mi się nie mieści taka "walka", jaką widziałem w piątek. Przy tym spektaklu żenady rozjebanie sobie nogi na Salecie jest czymś godnym podziwu
Po prostu z Saletą nie zdawał sobie sprawy ze kopiac "po pilkarsku" może sobie zrobić krzywdę, a tutaj po prostu nie chciał dostać za bardzo po mordzie, tam troche pościerany byl, coś musiało dojść, więc jeszcze bardziej dostać nie chcial.
http://www.youtube.com/watch?v=59l2A...yer_embedded#!

Testosteron trochę przybity w tym wywiadzie. Nawet mi sie go troche szkoda zrobilo, tak go wszyscy biją Chociaż musiał dojebać "Ja z ogórkami nie walcze"

No ale jest totalnym beztalenciem, przed walką byłem pewien że wygra, nawet kebsa i kilka browarkow przegrałem przez to...

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 30-04-2012 o 20:22
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2012, 22:56   #768
Adi
Visca el Barca

Domyślnie

Czy wy to widzieliście?

Piękna walka Michała Materli, jest świetny, już myślałem że w tej drugiej rundzie nam padnie, ale pokazał wolę walki i jak mocną ma psychikę. Fantastyczny zawodnik.

Michał

Teraz chyba Pudzian... ciekawe czy da radę z Sappem.

Ostatnio edytowane przez Adi ; 12-05-2012 o 23:00
Adi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2012, 22:59   #769
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

ee tam Pudzian, ja czekam na Khalidova

Co do Michała, racja, świetna walka w jego wykonaniu. Mistrzostwo jednym słowem
stare 12-05-2012, 23:04   #770
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Można wiedzieć, skąd się wziął u Materli zaszczytny przydomek Cipao/ Cipek?

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 12-05-2012 o 23:10
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2012, 23:05   #771
Grzesio.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Grzesio. Origin: Grzesio1812
Domyślnie

Świetnie Michał. Nie poddał się mimo kontuzji, naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem jego walki, teraz tylko czekam na walki Pudziana i Khalidova.
stare 12-05-2012, 23:21   #772
Lucas.
Banned

Domyślnie

Ja pierdole, Khalidov jak zapierdolił
stare 12-05-2012, 23:23   #773
Ponton.
Weteran

Domyślnie

Khalidov mistrz z jakim spokojem to wszystko robił
stare 12-05-2012, 23:26   #774
Borysek.
Weteran

Domyślnie

Weź tu po raz kolejny czekaj 3h na Khalidova, który nawet nie da zawodnikowi nawet 1 minuty nadzieji Brawo Mamed
stare 12-05-2012, 23:29   #775
Ponton.
Weteran

Domyślnie

haha, Borek mu pjerdoli, że wyjdą stamtąd z niedosytem, bo znowu tak krótko, a Mamed tylko : kocham was Dobra, teraz Pudzian. Ciekawe czego się nauczył przez ten czas.
stare 12-05-2012, 23:47   #776
Lucas.
Banned

Domyślnie

Pudzilla zniszczył Bestię. Dalej nie wiadomo czy się czegoś nauczył. Ale Sapp świetnie się zachował, podał rękę, na prawdę fajny facet.
stare 12-05-2012, 23:50   #777
Lex
Weteran

Domyślnie

O kvrwa
stare 12-05-2012, 23:55   #778
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Nie ma co, dłuugie te walki były

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2012, 23:58   #779
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Wracając jeszcze do walki Cipao to rozj3bał po walce koleś, który opatrywał oko Michała i powiedział "No kurva, wygrał to"

Co do Khalidova to gdy przypjerdolił to akurat oczy zmrużyłem i nie widziałem momentu jak był nokaut
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2012, 00:01   #780
Borysek.
Weteran

Domyślnie

Ale co jak co, trzeba przyznac, że Pudzian jest teraz dużo szybszy i to było widac w tej walce

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania