FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.43 średnia. Wygląd
stare 26-01-2008, 11:58   #61
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

ktos podawal linka do strony dziennika gdzie byly wypisane kupione mecze

Lecha znalazlem tam raz

Legie 3 razy

Wisły K ani razu...

w moim sercu zawsze Lech i na dobre i na zle!
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2008, 12:09   #62
Koki'
'

Domyślnie

Cytat:
Napisał stforek Zobacz post
ktos podawal linka do strony dziennika gdzie byly wypisane kupione mecze

Lecha znalazlem tam raz

Legie 3 razy

Wisły K ani razu...

w moim sercu zawsze Lech i na dobre i na zle!
Jak Legie spuszczą będzie ci lżej na sercu? Prawda taka, że każdy kupował jedni sprytniej inni mniej. Mecze wypisane w gazecie po za tym nie muszą być prawdą, wierz we wszystko co piszą daleko zajdziesz. Jak mógłbyś znajdź ten artykuł, bo go nie widziałem...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2008, 12:21   #63
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Jak Legie spuszczą będzie ci lżej na sercu? Jak mógłbyś znajdź ten artykuł, bo go nie widziałem...
Nie Wymienilem te 3 kluby, poniewaz uwazam je za trzon polskiej ligii.prosze nie doszukuj sie tutaj jakiejs zlosliwosci. Dla mnie mecze Lech Legia czy Lech Wisla zawsze byly, sa i beda perelakami, na ktorych obowiazkowo trzeba byc dlatego tez nie bylbym szczesliwy widzac, ktorys z tych trzech klubow w nizszej klasie rozgrywek. to tyle

co do tego artykulu wpisz w google lista kupionych meczów znajdzie Ci pare linkow, ale przegaldni pare stron bo niektore sa nieaktualne najlepiej patrz na daty wyjscia artykulu.

Pozdro
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2008, 12:32   #64
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Zupełną jednak nowością jest jednak możliwość ukarania na przykład Lecha Poznań, któremu można zarzucić ustawienie co najmniej trzech spotkań.
"Kolejorz" stanowi jednak zagadkę nawet dla członków Wydziału Dyscypliny. Z materiałów śledztwa wynika, że klub ten proponował łapówki w latach 2003-2004, czyli już po wejściu w życie artykułu o korupcji w sporcie.

Kłopot w tym, że obecny Lech nie jest tym samym klubem, co cztery lata temu, a tak naprawdę "przemalowaną" Amiką Wronki. Pod względem prawnym nie ma więc nic wspólnego z poprzednikiem.

Nie no komedia

Ostatnio edytowane przez NAWED_BEKA ; 26-01-2008 o 12:32 Powód: bo tak kvrwa
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2008, 12:40   #65
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Ale przecież Amica też kupowała mecze, więc w sumie Lech też może odpowiadać za te kupowane mecze.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2008, 13:49   #66
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

A niech rozjebią w pizdu tą całą ligę. Na rok albo dwa. Będzie spokój przynajmniej
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2008, 14:24   #67
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał o2 Zobacz post
A niech rozjebią w pizdu tą całą ligę. Na rok albo dwa. Będzie spokój przynajmniej
Przede wszystkim będzie sprawiedliwość, do czego wszyscy powinni dążyć. Niedługo to Orange Ekstraklase będzie można nazwać Orange II Ekstraklasa.. Ale jak sprawiedliwość to sprawiedliwość.
stare 26-01-2008, 16:10   #68
Dominoz
Banned

Domyślnie

Heh...no ciekawe jak to będzie.
Niedługo II liga będzie pierwszą
Dominoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2008, 17:19   #69
Sid
Banned

Domyślnie

Niedługo przez tą całą aferę korupcyjną, IV ligowa Pogoń awansuje do OE.
stare 27-01-2008, 19:31   #70
Boss
stary gnuj

Wyślij wiadomość na gg do Boss
Domyślnie

U mnie chłopaki z Naprzód Zielonki już się napinają na OE. Liczymy na miejsca 1-3.
Boss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2008, 20:22   #71
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Hehe, seann widział wczoraj wielką flagę z napisem "Rypin" w Zakopanem, w pierwszym po przerwie odcinku "Milionerów" był gościu z Rypina, a teraz będziemy mieli drużynę w ekstraklasie... No, no, wielkie miasto nam tu się robi.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2008, 21:07   #72
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Po cichu (SLĄSK MISTRZ POLSKI 08/09 )
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 14:25   #73
Koki'
'

Domyślnie

Cytat:
Legia się wyłamuje. Ligi nie będzie w telewizji?
Redakcja, źródło: Gazeta Wyborcza

- Jeżeli umowa nie zobowiąże Canal+ do podzielenia się transmisjami z meczów z innymi nadawcami, Legia Warszawa jej nie podpisze - zapowiada prezes klubu Leszek Miklas. I przestrzega, że ligi może nie pokazać żadna telewizja. W środę Ekstraklasa SA poinformowała, że sprzedała prawa do ligowych transmisji na najbliższe trzy lata (według nieoficjalnych danych za 375 mln zł). Jednak ani prezes Andrzej Rusko, ani przedstawiciele firmy-pośrednika Sportfive nie zająknęli się słowem, że umowy jeszcze nie podpisano.
Teoretycznie wszystko jest jasne. Główny pakiet, czyli transmisje na żywo z wszystkich meczów, zostają w Canal+. Firma ta wspólnie z Telekomunikacją Polską SA (zdobyła m.in. prawa do transmisji czterech meczów i magazynu ze skrótami z całej kolejki) ma stworzyć nowy kanał, nazwany umownie Ekstraklasa. I teraz najistotniejsze - czy tę ofertę będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie Cyfra+, czy także na Polsacie Sport i nSporcie, oraz ile będzie musiał za to zapłacić odbiorca.

Na razie trwa wojna na oświadczenia. - Chcemy zmusić Canal+ do odsprzedania sublicencji na poszczególne mecze innym stacjom i kablówkom - to Maciej Sojka, prezes ITI Neovision.

- Kupiliśmy ekskluzywny towar i nie chcemy się nimi dzielić - a to Jacek Okieńczyc, szef sportu w Canal+.

Canal+ tłumaczy też, że właśnie stworzył tzw. multipakiet (ma w nim swoje kanały sportowe i filmowe za 39-45 zł miesięcznie), dostępny także w kablówkach i na innych platformach. I twardo obstaje, że to wyczerpuje jego obowiązki. Rywalizujące z nim w przetargu konsorcjum ITI/Polsat oferowało kilka milionów mniej, ale zapowiadało, że swój produkt zaproponuje wszystkim kablówkom i platformom dużo taniej (ok. 20 zł miesięcznie). - Liczba odbiorców tej oferty byłaby nieporównywalnie większa od Canal+. To miliony przeciw tysiącom - zachwala Leszek Miklas, prezes Legii, której właścicielem jest ITI. - Liga byłaby szeroko dostępna. Canal+ pokazuje zazwyczaj tylko najlepsze kluby, u nas byłyby wszystkie mecze na żywo, bo kolejkę rozłożylibyśmy na cztery dni, od piątku do poniedziałku z dwoma meczami dziennie na przykład o 17 i 20 - wylicza.

Czy jednak nie ma konfliktu interesów w fakcie, że jednym ze sprzedających prawa udziałowców jest klub należący do konsorcjum, które chce je kupić? I czy w takim razie nic dziwnego, że kiedy tenże oferent przetarg przegrał, jego klub się buntuje?

Prezes Legii mówi, że cała liga stanęła okoniem wobec Canal+. Okazuje się, że nie do końca. Tylko Legia i Widzew rzeczywiście stawiają weto. Jednomyślne są kluby w jednym - detale umowy trzeba dopracować.

- Propozycja Canal+ jest bardzo dobra - mówi np. prezes Górnika Zabrze Ryszard Szuster. Potwierdzając teorię, że im klub słabszy, tym bardziej zależy mu na szybkich pieniądzach za prawa. Zwłaszcza że na to konto niejedna drużyna wzięła już kredyty, a nowa oferta francuskiej stacji jest dwuipółkrotnie wyższa od dotychczasowej.

Ale nie tylko maluczcy nie zgadzają się z Legią. - Warunki Canal+ są satysfakcjonujące, nie zamierzamy się wycofywać - mówi Adrian Ochalik, rzecznik Wisły Kraków.

Legia nie ustąpi. - Jeżeli umowa nie zobowiąże Canal+ do odstąpienia praw innym nadawcom, nie podpiszemy jej - twardo zapowiada prezes Miklas. Czy to oznacza, że możliwe są transmisje meczów 15 klubów w Canal+, a Legii - w TVN?

Nie, bo ani Canal+ nie może kupić ligi "niepełnej", ani Legia - sprzedać wyłącznie swoich praw (zabraniają tego wewnętrzne przepisy Ekstraklasy SA). A do weta każdy klub ma takie samo prawo.

Ekstraklasa SA na razie nie chce komentować - co zrobiłaby spółka, jeżeli jeden z klubów odmówiłby podpisania umowy. A prezes Miklas twardo ostrzega: - W takiej sytuacji ligi nie pokazywałby nikt. Bo my nie ustąpimy i pójdziemy do sądu.
legialive.pl

Co za pajace, brak mi słów. Miklas z Walterem -dwa skur...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 16:50   #74
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

transmisje powinny zostać podzielone pomiędzy Canal+, TVP, TVN, Polsat i ewentualnie innych zainteresowanych. coś na wzór tego co jest w USA z większością sportów, w tym z ligą piłkarską. dzięki temu prawie każdy mecz ma transmisje na cały kraj, albo przynajmniej w rejonie jednej z drużyn i każdy chętny telewidz ma dostęp do ligi. ale w Polsce by nie przeszło.
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 19:43   #75
Yeti
Gość

Domyślnie

Ja tam wolę ofertę ITI/Polsat - 16 zł, a nie 39-45 to różnica spora jest i gówno mnie obchodzi, ile dostaną polskie kluby.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 19:56   #76
Sid
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Ja tam wolę ofertę ITI/Polsat - 16 zł, a nie 39-45 to różnica spora jest i gówno mnie obchodzi, ile dostaną polskie kluby.
Tylko że za te 39-45 zł masz jeszcze ligę hiszpańską, angielską, włoską, francuską, NBA, itd.
stare 04-02-2008, 20:05   #77
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

no właśnie! 39zł za to co oferuje Multipakiet+ to odpowiednia cena, a 16zł za kanał który nadaje interesujące transmisje tylko od piątku do niedzieli, od sierpnia do grudnia i od lutego do maja to jednak trochę za dużo! ja bym czuł lekki niesmak gdy na rachunkach za styczeń, czerwiec i lipiec widziałbym opłatę za kanał premium na którym nic nie ma. wątpię by dało się go czymś interesującym zapchać. chyba, że sparingi... no, w sumie to można by coś znaleźć, ale czy panowie z ITI/Polsatu, by to zrobili?

jeszcze raz powiem co powiedziałem, ale szczegółowiej - 3 mecze kolejki w Canal+, jeden w Polsacie, jeden w TVN i jeden w TVP2, a pozostałe rozdzielić na regionalne oddziały TVP Info i by było perfect! ale nieeee... zamykajmy rozgrywki, żeby nikt ich nie mógł oglądać. strasznie mnie denerwuje, że przez to, że liga jest tak zamknięta, bo niby każdy się nią interesuje, ale jest ona jednak gdzieś tak w tle... ja nie wytrzymałem i Canal+ kupiłem, ale inni, troszkę mniej zainteresowani (np. mój bliski kumpel), nie chcą wydawać na to kasy, ale ligę by czasem oglądali... a ci zamiast popularyzować, to ją zamykają...

Ostatnio edytowane przez igus ; 04-02-2008 o 21:07
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 20:22   #78
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Tylko że za te 39-45 zł masz jeszcze ligę hiszpańską, angielską, włoską, francuską, NBA, itd.
Które na siebie nachodzą i mam bardzo ograniczony wybór spotkań.
Cytat:
strasznie mnie denerwuje, że przez to, że liga jest tak zamknięta, bo niby każdy się nią interesuje, ale jest ona jednak gdzieś tak w tle... ja nie wytrzymałem i Canal+ kupiłem, ale inni, troszkę mniej zainteresowani (np. mój bliski kumpel), nie chcą wydawać na to kasy, ale ligę by czasem oglądali... a ci zamiast popularyzować, to ją zamykają...
Pełna zgoda.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 20:54   #79
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Które na siebie nachodzą i mam bardzo ograniczony wybór spotkań.
Lol. To tkwij sobie w PS, w którym szczerze powiedziawszy gówno jest (o ile masz PS) Poza tym nie wydaje mi się, aby w Sobotę jakieś spotkania na siebie nachodziły.. Zazwyczaj jest tak, że lecą dwa spotkania Premiership, jeden po drugim, a wieczorem dwa spotkania PD, też jeden po drugim i ew. na Canal+ Sport 2 jakiś mecz Ligue 1 bądź Serie A. W Niedziele jest trochę inaczej, bo zazwyczaj po jednym meczu z którejś z tych lig, czyli najwcześniej Premiership (czasem równocześnie z jakimś meczem z Serie A, ale to w godzinach od 15-16), a wieczorem czasami nawet dwa mecze PD. Poza tym bardzo łatwo jest wybrać sobie jakieś spotkanie, przynajmniej jeśli chodzi o mnie, bo ja oglądam tylko piłkę nożną, dlatego zawsze oglądam ten mecz, który mnie interesuje, a że większość jest pokazywana jeden po drugim, to nie mam takiego problemu jak Ty
stare 21-02-2008, 17:42   #80
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4950726.html

Czyżby Widzew znowu miał się uratować?
Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko

A tu jeszcze cytacik dotyczący planowanej modernizacji stadionu Widzewa:
Cytat:
Jednocześnie Widzew Łódź konsekwentnie realizuje założoną strategię, czego dowodem są m. in. realizowane inwestycje. Planuje m. in. modernizację stadionu przy Al. Piłsudskiego. Po modernizacji stadion pomieściłby 19100 kibiców na całkowicie zadaszonych trybunach. Ponadto, znacznie poprawiona byłaby infrastruktura wokół stadionu: parkingi i przejścia dla pieszych, dostęp komunikacyjny do stadionu od wszystkich stron, lokale gastronomiczne i usługowe od strony Al. Piłsudskiego i ul. Tunelowej, pokoje hotelowe na wyższych kondygnacjach trybuny A.
Liczę, że początek prac zacznie się po sezonie
Ale to narazie marzenia.... teraz trzeba walczyć o utrzymanie, a z tym składem i z tymi transferami będzie bardzo ciężko..
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania