FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 28-01-2007, 20:51   #1
Yeti
Gość

Domyślnie Zakupy.

Ponieważ powstaje wiele tematów o kupnach telefonów, mp3-ek, gitar itp. proponuję, aby założyć jeden topik w którym będziemy prosić się wzajemnie o rady w sprawach wszelkich zakupów...

Oczywiście, sam mam od razu jedną prośbę. Otóż, ludzie którzy się znają na odtwarzaczach mp3..

Czy jest szansa złowienia jakiegoś dobrego odtwarzacza (dobrego tzn. takiego, aby był wytrzymały no i żeby jednak te parametry jakieśtam miał w miarę) do 200 zł? Aha, od razu mówię, że nie interesują mnie sklepy internetowe, aukcje itp, a zwyczajne miejsca zakupów tego typu sprzętów jak np. Media Markt czy inne sklepy..

Ostatnio edytowane przez Yeti ; 28-01-2007 o 21:17 Powód: kropka wkurzała Tomka F.
  Odpowiedź z Cytatem

Bookmarks

Tagi
air maxy za 6 stów, gtx1070, i mieszkasz w bydgoszczy, jesteś biedny, karta za 2k, mam kontakty, sram pieniędzmi, trolu to chytry janusz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania