FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 13-07-2011, 15:41   #81
emil.maz
Tak to ja !!

Wyślij wiadomość na gg do emil.maz
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Więc na to wygląda, że formujemy 'Nowy CF'?
Coś w stylu IV RP Wiadomo, starej gwardii nikt nie zastąpi, ale zawsze można żyć wg. ich zasad. Tj. " TYRAJ NOWEGO "

Cytat:
Chvja zdziałacie. To i tak nie będzie to samo co kiedyś. Może jako świeżak tego pisać nie powinienem bo skąd miałbym wiedzieć jak było 4-5 lat temu, ale z tych wszystkich opowieści, legend, wspomnień domyślam się że był wtedy klimat iście cf'owy
Myślenie typowego Polaka Na tym forum nie takie rzeczy się działy ! Np. ja o mały włos nie wygrałem wyborów na nowego ADMINA CF... ( Mając bardzo mały staż )

" Futbol to nasza religia, nasza pasja która nie ma końca "

emil.maz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 15:43   #82
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

hahahaha wybory na admina
stare 13-07-2011, 15:51   #83
misjurg
I just had sex

Domyślnie

To były te wybory, które zrobione zostały dla jaj, a prawie wszyscy nowi w nie uwierzyli? Chyba że to na innym forum.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 15:52   #84
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Kiedyś były zarówno beki jak i tematy, w których można było pogadać z sensem jak np. Polityka. Teraz zazwyczaj wchodzi się na cfa by nabić posty w Pogodzie, skomentować coś w Ciekawych/śmiesznych... czy napisać coś w dziale Piłka Nożna. Klimat, klimat, klimat kiedyś był, ale jakoś się rozmył ludzie na kolanach błagali o bany i w efekcie nie dzieje się tu nic godnego uwagi, ot zwykłe życie forum, aktywnych jest kilka tematów, czasem wpadnie jakiś oldboj i świeżak nieogarniający. Na cf wchodzę z przyzwyczajenia, gdy mam kompa odpalonego to zawsze na jakiejś karcie jest sobie, czasem zerknę, napiszę coś mądrego albo i nie. Modzi nie mają zbyt dużo roboty tutaj, pamiętam czasy gdy nałogowo wlepiano punkty za nieregulaminowy podpis, za emotki w postach i tyranko.

Zastanawiam się tylko dlaczego osoby zbanowane co jakiś czas zakładają kolejne konta, zasłużyli swoim zachowanie na bana, a mimo to nadal żyją razem z tym forum, czytają je i na konfach, czatach i innych obgadują zachowanie aktywnych userów. Niektórzy dają przykład, że bez cfa da się żyć, nie wchodzą, ale utrzymują kontakt z paroma osobami.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 15:53   #85
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

@Gerrard; Ej, przecież to była ironia. (:

Jak sobie przypomnę te 'wybory' to od razu uśmiech mi się na twarzy pojawia. Chyba bujarek zrobił najlepszy program wyborczy o ochronie świeżaków.

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Niektórzy dają przykład, że bez cfa da się żyć, nie wchodzą, ale utrzymują kontakt z paroma osobami.
heh, Wariner opowiadał ostatnio na haxie jak to się z netem zaprzyjaźnił

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 13-07-2011 o 15:57
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 16:03   #86
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

Ja pamiętam jak były rozkminki o miłości.Pamiętam jak Seeba i ja pisaliśmy o swoich uczuciach , nawet rysunek zrobiłem Pamiętam jak Seeba pisał że stukł ojca kolegi auto.Kiedyś te tematy żyły.Stare dobre czasy, teraz już tego nie ma.Kiedyś chyba siurek pisał że pracuje na kobieciarza . Plan jest taki, jako że brakuje już wyjadaczy, modzi niech odpuszczą, wywalą nieaktywnych modów(np. o2) zatrudnią nowych i będzie trzeba zrobić ten klimat wraz ze Świeżakami bo tak będzie tylko gorzej.

ass pamiętasz jak chciałeś mi dać pkt za pisanie w chyba odwołaniach , a potem cię ubiegłem i skasowałem post a ty chciałeś mi wbić punkcika?

by Tosiek
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 16:09   #87
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Kiedyś były zarówno beki jak i tematy, w których można było pogadać z sensem jak np. Polityka. Teraz zazwyczaj wchodzi się na cfa by nabić posty w Pogodzie, skomentować coś w Ciekawych/śmiesznych... czy napisać coś w dziale Piłka Nożna. Klimat, klimat, klimat kiedyś był, ale jakoś się rozmył ludzie na kolanach błagali o bany i w efekcie nie dzieje się tu nic godnego uwagi, ot zwykłe życie forum, aktywnych jest kilka tematów, czasem wpadnie jakiś oldboj i świeżak nieogarniający. Na cf wchodzę z przyzwyczajenia, gdy mam kompa odpalonego to zawsze na jakiejś karcie jest sobie, czasem zerknę, napiszę coś mądrego albo i nie. Modzi nie mają zbyt dużo roboty tutaj, pamiętam czasy gdy nałogowo wlepiano punkty za nieregulaminowy podpis, za emotki w postach i tyranko.

Zastanawiam się tylko dlaczego osoby zbanowane co jakiś czas zakładają kolejne konta, zasłużyli swoim zachowanie na bana, a mimo to nadal żyją razem z tym forum, czytają je i na konfach, czatach i innych obgadują zachowanie aktywnych userów. Niektórzy dają przykład, że bez cfa da się żyć, nie wchodzą, ale utrzymują kontakt z paroma osobami.
+wchvj
Mnie zawsze intrygowały pretensje użytkowników o wlepione im punkty. Oczywiście, niekiedy mieli racje, ale notorycznie odwołania składali ci sami, przez co tak "miło" im odpowiadałem. Jak widać po niektórych, można nie mieć punktów, bądź mieć jakiś tam 1 czy 2, które i tak wygasną.

mlody - nie pamiętam, bo za dużo tych punktów swego czasu się rozdawało żeby wszystko pamiętać. Teraz mamy spokój, ale chyba już wolałem z innymi modami mieć coś do roboty, bo coś się działo przynajmniej Nowi modzi będą

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 13-07-2011 o 16:13
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 16:33   #88
no one
Senior

Domyślnie

Czemu ja nie jestem w tej samej kategorii co Yeti, skoro też sam prosiłem o bana ;c maybac tutaj.
stare 13-07-2011, 17:21   #89
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Cytat:
Napisał emil.maz Zobacz post
Niech tylko ktoś mi wytłumaczy dlaczego prawie wszyscy użytkownicy tzw. " ELITY " żegnają się z CF w taki sposób ?
kuwra skończcie z tymi podziałami, elitami, gimbazami etc, to żałosne
kaka.16 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 18:03   #90
d3v
BB

Wyślij wiadomość na gg do d3v
Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
Odejście odejściu nierówne. Normalnym odejściem jest po prostu zaprzestanie wchodzenia na forum, tak jak uczyniły to prawdziwe legendy tego forum jak Yas, cyrex czy komal. Tutaj mamy do czynienia z gimbakcją. Myślałem, że niektórzy z tych, którzy robili ten burdel są bardziej ogarnięci, ale niestety pomyliłem się.
W 100 % się zgadzam

A podziały są wszędzie, więc pozbyć się ich będzie trudno :d myślę że na tym forum zawsze będzie podział na elite i świeżaków, proste

d3v jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 18:12   #91
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaka.16 Zobacz post
kuwra skończcie z tymi podziałami, elitami, gimbazami etc, to żałosne
Żałosne jak cala ta akcja. Nasuwa się odwieczne filozoficzne pytanie, po chvj to wszystko? Chcieli zobaczyć reakcje ludzi, jak ludzie za nimi rozpaczają, jak wspominają że ktoś był niby zajebisty? Jeszcze przeświadczenie o jakiejś elicie, legendach wtf? ja p.ierdole, ale żenade panowie odstawiliście...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 18:12   #92
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

dobrze. Wiadomo, ale żeby podkreślać to na każdym kroku czy szczycić się stażem? głupota trochę

@up, true.
kaka.16 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 18:42   #93
Rohoo7
Weteran

Domyślnie

Czytam cały temat fpizdiliardowy raz i dalej nie rozkminiam. Widocznie mój umysł jest za młody, aby pojąć tą debilną akcję.
stare 13-07-2011, 19:17   #94
Domino
Gość

Domyślnie

Nie ma co rozkminiać, jeżeli zbanowani nadal próbują się tu rejestrować, to znaczy że to forum jednak ma coś w sobie i tak cholernie przyciąga

Swoją drogą do dziś nie pojmuję komentarzy typu "kiedyś był klimat, teraz go nie ma, bo weterani odeszli", albo "i tak hvja zdziałacie".

Wychodzi na to, że mamy bandę obserwatorów którzy tak zajebiście czuli klimat tego forum i uzależniali go od innych Ludzie, od Was, a właściwie od nas samych zależy klimat i tematy w których będziemy pisać etc. Wykazać się trochę własną inicjatywą, a nie pisać że tego czy tamtego nie ma, bo odszedł czy został zbanowany i hvj, po klimacie Nie uzależniajcie zajebistego klimatu tego forum od innych użytkowników tylko zacznijmy może sami działać, żeby czynnie uczestniczyć w życiu forum i tworzyć jego niepowtarzalną atmosferę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 19:28   #95
d3v
BB

Wyślij wiadomość na gg do d3v
Domyślnie

Domino, you're right.
A że znajdują się osoby nieogarnięte lub dzieciaki to nie ma się co dziwić, gdyż to forum o FIFIE gdzie pełno osób młodszych się rejestruje i piszą czasem jakieś głupoty. Niektóre osoby powinny uruchomić sobie osobne forum, na własnych zasadach i tak by było dla nich najlepiej :d

d3v jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 19:36   #96
Chudy1947
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał S.Gerrard Zobacz post
Spokojna twoja potargana, świeżaki tak szybko forum nie opuszczą
Mówisz także o sobie, zgadza się?
Chudy1947 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 19:36   #97
TiCaLO
Weteran

Domyślnie

Akcja sama w sobie jest poj**ana widocznie ktoś według mnie chce zwrócić uwagę na jakiś "problem" ale nie wiem nie znam się. Szkoda, że tak drastycznie... )) Lepiej myślę, wrócić i pokazać młodzieży jak wygląda oldschool goście kur*wa !!!!! Rozwalmy to 4um raz jeszcze ja w takim razie wracam chociaż jestem tu nikim ale swoje "dwa grosze" zawsze wpierniczę jak trzeba będzie hhehe ))) spadam teraz na rowero. Narxxxx

Wu - Tang Clan, Eazy - E, Fonky Family, NTM, CyPrEsS HiLL, NAS, MOBB DEEP, METHODMAN !
TiCaLO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 19:39   #98
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Cytat:
Napisał ChudY_PL Zobacz post
Mówisz także o sobie, zgadza się?
Nie kochany. O Tobie.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 19:56   #99
werpak
Kujawski Dzik #2

Wyślij wiadomość na gg do werpak
Domyślnie

w tych wszystkich legendach brakuje jeszcze Smolarka1997 i SławkaACM !!! co to ma być kuhwa !!!
stare 13-07-2011, 21:10   #100
Chudy1947
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał S.Gerrard Zobacz post
Nie kochany. O Tobie.
Gratuluje liczenia.
Widać z matematyką u ciebie słabo misiu. Szkoła już nie długo..
Chudy1947 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania