FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Giercowanie na Ekranie > Football Manager > Starsze FM

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 02-07-2011, 11:38   #521
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

Jestem po pierwszym sezonie w FC Kopenhaga. Liga jest totalnie jednostronna jeżeli chodzi o mistrzostwo kraju.
Tabela

Liga Mistrzów. Grupa była całkiem prosta z Bayernem raz przegrałem, raz wygrałem na luzie z Benficą podobnie, a Anderlecht był najsłabszy w grupie. W kolejnej rundzie trafiłem na Arsenal, z którym na początku sezonu wygrałem w sparingu 2-1... Trochę się rozczarowałem, szczególnie drugim meczem.
Grupa

Mecze

Puchar Danii oczywiście zdobyty.

Szczerze mówią w przyszłym sezonie chciałbym pograć trochę dłużej w Europie, choćby w LE.

Klubu za bardzo nie polecam, bo nawet dla mnie, FM'owego średniaka taka gra nie była przyjemnością.
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2011, 17:33   #522
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Ha, właśnie rozegrałem jeden z najlepszych meczy w FMie 5:1 na wyjeździe z Bocą w Copa Libertadores! Kevin Harbottle - kozak fchvj, ściągnąłem go z myślą o skrzydle, ale z powodu kontuzji podstawowego napastnika wystawiam go na ataku. W tym meczu klasyczny hattrick, każda bramka lepsza od poprzedniej, jebany Maradona Jest bez problemu wyjście z grupy, zobaczymy na kogo trafimy później.
stare 02-07-2011, 18:44   #523
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Lech w półfinale Ligi Mistrzów! Zmierzy się z Arsenalem
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2011, 18:55   #524
Liver
Weteran

Domyślnie

który sezon?
stare 02-07-2011, 19:00   #525
x_adam
Banned

Domyślnie

Trzeci Arsenal w grupie 2-2 wyjazd, 2-0 dom
stare 02-07-2011, 19:17   #526
Liver
Weteran

Domyślnie

to ładnie. mi dopiero w 4 sezonie udało się do 1/2 dojść. ale ty miałeś trochę łatwiej, bo już w pierwszym sezonie grałeś w LM
stare 02-07-2011, 19:21   #527
x_adam
Banned

Domyślnie

Co to ma do rzeczy?
stare 02-07-2011, 19:25   #528
Liver
Weteran

Domyślnie

kasa, większa reputacja, a co za tym idzie możliwość ściągnięcia lepszych zawodników po prostu szybszy rozwój klubu.
stare 03-07-2011, 22:16   #529
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Finał Copa Libertadores dzifko! Nie spodziewałem się że tak dobrze pójdzie, o zwycięstwo miałem powalczyć w następnym sezonie a tu proszę:

W grupie remisy z Bocą u siebie i Gremio na wyjeździe, poza tym wspominany przeze mnie wcześniej rozpierdol Boci 5:1 na Bombonerze Dało to mega kopa. Potem:

Nie ułożyło się najlepiej bo przyszło nam grać w drugiej rundzie z brazylijskim Botafogo. Ten dwumecz był najbardziej przejebany, najpierw porażka 2:1 na wyjeździe, u siebie dopiero w 70 minucie gol z karnego, przechodzimy dzięki bramce na wyjeździe.

Potem jeszcze gorsze losowanie - obrońcy tytułu z Santos. Pierwszy mecz to mega fart i popis naszego bramkarza. Gramy na wyjeździe, sędzia dyktuje dwa karne dla gospodarzy, dwa razy strzały Elano broni Migliore W 63 minucie gol dla nas ze stałego fragmentu. W Buenos gramy z komfortem psychicznym, dosyć proste 2:1, mamy półfinał!

W półfinale starzy znajomi z ligi argentyńskiej - Estudiantes La Plata z Veronem w składzie. Po raz kolejny pierwsze spotkanie na wyjeździe. Dosyć słaby mecz w naszym wykonaniu i znowu trochę farta bo wyrównujemy w 83 minucie, 1:1. W rewanżu za to już nie dajemy szans, 2:0.

Teraz czas na Sao Paulo. Powalczymy, drużyny z Brazylii dosyć nam leżą Harbottle ma szanse na króla strzelców, 7 bramek i druga pozycja póki co.

Niestety dobre wyniki w CL musiały się odbić na grze w lidze. I tak nie jest źle bo na dwie kolejki przed końcem wciąż zachowujemy szanse na mistrzostwo. 2 punkty straty do pierwszego River Plate, z tym że mamy dopiero 4 miejsce. Raczej znowu się nie uda, no ale priorytetem jest puchar. W międzyczasie dostałem propozycje prowadzenia Corinthians Sao Paulo od nowego sezonu. Trzymać kciuki za finał, jutro zagram
stare 03-07-2011, 22:19   #530
x_adam
Banned

Domyślnie

Ciekawa przygoda Jakoś przeszedłeś do finału, więc wypadałoby go wygrać
Też bym może klepnął w Ameryce Pd.

Tymczasem Lech losowany z drugiego koszyka(!) trafia na Barcę, Rubin i Club Brugge

Ostatnio edytowane przez x_adam ; 03-07-2011 o 22:53
stare 04-07-2011, 08:28   #531
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Pokażesz skład? Ściągasz jakichś zawodników z Europy? Na prawdę, ciekawa przygoda, mam zamiar zacząć coś podobnego, z tym, że pewnie w Brazylii.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2011, 14:37   #532
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Proszę, oto skład:

Taktyka + najczęściej wystawiana jedenastka:

Co do zawodników z Europy to ściągnąłem trzech i samych Argentyńczyków Aldo Duscher - kończył mu się kontrakt w Espanyolu, udało się go kupić w promocji za 120 tys Euro Udany zakup, gra w pierwszym składzie. Drugi to Pablo Barrientos - grał kiedyś w San Lorenzo, został sprzedany do Catanii za 4 miliony, po dwóch sezonach ściągnąłem go za darmo Też zazwyczaj pierwszy skład. Trzeci to Crespo ale to był raczej niewypał. Zarabia najwięcej ze wszystkich a chvja gra, całe szczęście kończy karierę po sezonie.

Z wyróżniających się zawodników wymieniłbym Fabio Ferreire - przyszedł za darmoche z brazylijskiego Botafogo. Na początku marudził że sie nie może zaadaptować, że chce jakiegoś kolege z Brazylii, ale w końcu się zamknął i zaczął grać jak pojebany Najlepszy strzelec obecnie to Kevin Harbottle - mój najdroższy transfer (850 tys Euro) z ligi chilijskiej. Gdyby miał lepsze opanowanie i wykończenie to byłby nie do podjebania Gościowi się zdarzają akcje a'la Messi, bierze piłkę na własnej połowie i zatrzymuje się dopiero pod bramką przeciwnika - tyle że jest dosyć nieskuteczny. Jeszcze warto wspomnieć o moim największym odkryciu - Lautaro Formica. Przyszedł za 30 tys Euro (!) z ligi paragwajskiej, zarabia grosze a jest rewelacyjny na lewej obronie. Chcieli mi go wyciągnąć za grube miliony ale ni chvja nie sprzedam

Wieczorem dam znać jak tam puchar i liga.
stare 04-07-2011, 14:43   #533
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Jeszcze warto wspomnieć o moim największym odkryciu - Lautaro Formica. Przyszedł za 30 tys Euro (!) z ligi paragwajskiej, zarabia grosze a jest rewelacyjny na lewej obronie. Chcieli mi go wyciągnąć za grube miliony ale ni chvja nie sprzedam
Mam go już dłuższy czas w Lechu. Chociaż ja już musiałem płacić za niego około dwa miliony i dać pensję w granicach 10k tygodniowo. Gość faktycznie jest mega.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2011, 15:37   #534
x_adam
Banned

Domyślnie

Są jakieś ograniczenia w lidze argentyńskiej? Ja zacząłem w Ekwadorze (Liga de Quito) i mogę mieć max. 5 obcokrajowców zgłoszonych do ligi.
stare 04-07-2011, 15:52   #535
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

W lidze max 4 obcokrajowców w składzie meczowym. W Copa Libertadores żadnych ograniczeń.

x-adam jak się wkręcisz to daj znać jak Ci idzie Mi jak uda mi się wygrać CL i lige to chyba się zabiorę za ligę urugwajską
stare 04-07-2011, 17:07   #536
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Ja też mam wrzute, ale na ligę brazylijską Narazie nie mogę się zebrać, ale do wieczora powinienem coś zacząć, bo narazie raczę się II sezonem w City
stare 04-07-2011, 20:09   #537
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Ja pierdole. Jestem załamany o_O W pierwszym meczu w Sao Paulo od 4 minuty prowadzimy. Cały czas atakujemy, ogólnie jesteśmy lepsi. W drugiej połowie mega szmata naszego bramkarza (mija się z piłką po rzucie rożnym, Brazylijczyk do pustej). W 72 minucie dobija nas najlepszy z przeciwników - Christian Benitez.

W rewanżu mecz wyrównany, okazje z obu stron. Harbottle w drugiej połowie marnuje sytuacje z praktycznie 4-6 metrów o_O W 93 minucie po rożnym piłkę z linii bramkowej wybija obrońca. 0:0, chvj wielki, Sao Paulo mistrzem.

O lidze to nawet nie ma co wspominać. Oszczędzałem pierwszy skład na CL i grałem rezerwami. Najpierw wpierdol na wyjeździe od jakichś cieniasów z dołu tabeli, potem remis u siebie z trzecim Racingiem. Spadamy na... 7 miejsce 4pkt straty do mistrza, 2pkt straty do podium - wystarczyło wygrać dwa ostatnie mecze mielibyśmy pierwsze miejsce, wystarczyło wygrać ostatni mecz mielibyśmy trzecie miejsce. Lipaaaaaaaa...
stare 04-07-2011, 21:03   #538
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

AAAAAAAAA! Awansowałem do 1/8 LM Lechem!

Jutro napiszę więcej

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2011, 21:11   #539
scheva
Weteran wojny w Iraku

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Również awansowałem do 1/8 LM Legią i w dwumeczu przegrałem z Tottenhamem 3-2 Przy okazji zostałem również selekcjonerem rep Polski, ponieważ Smuda odszedł na emeryturę
stare 04-07-2011, 21:40   #540
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Cytat:
Napisał scheva Zobacz post
Również awansowałem do 1/8 LM Legią i w dwumeczu przegrałem z Tottenhamem 3-2
Też mam Tottenham w 1/8

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania