FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.43 średnia. Wygląd
stare 09-04-2014, 12:57   #8921
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Zapewne prawda, co w tym dziwnego?

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-04-2014, 13:01   #8922
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Nic dziwnego, tak tylko pytam

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-04-2014, 16:25   #8923
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

http://www.widzewiak.pl/newsroom/240...nych-do-rezerw
stare 09-04-2014, 21:58   #8924
Lucas.
Banned

Domyślnie

stare 11-04-2014, 16:34   #8925
Przemek87
Stały bywalec

Domyślnie

Kurde, ta słabość naszej ligi to już jest problem filozoficzny. Jesteśmy ewenementem, bo poziom Ekstraklasy jest odwrotnie proporcjonalny do rozwoju infrastruktury. W latach 90. kluby grały na skansenach, ale jakoś curva grali, a teraz? Im lepsza otoczka, tym gorsze piłkarstwo. Taki był optymizm że wraz z nowymi stadionami na EURO będzie zajebiście, a tu takiej słabej ligi normalnie nie pamiętam. Im większe pieniądze kręcą się wokół naszej ligi, tym gorzej. Widocznie pieniądze działają na nas wyjątkowo psująco i demotywująco.
A niestety 80% graczy polskiej ligi pasuje do następującego stereotypu - discopolowy prostaczek bez szkoły, na którego nagle spadają wielkie pieniądze. No a potem jebać wszystko. Byle zgadzała się kasa, była fura, komóra i żel. Zbiór największego prostactwa w polskim sporcie jest w polskiej piłce. Bo w innych sportach ludzi na poziomie nie brakuje. Tymczasem kibic nie jest taki głupi, co widać po frekwencjach ekstraklasowych.
No bo naprawdę może człowieka szlag trafić, jak ogląda taką bezładną kopaninę i wie, że jej uczestnicy za taką "grę" kasują kilkadziesiąt zł miesięcznie. Nawet w tych biedniejszych klubach. A w innych mniej popularnych sportach (ale za to takich w których odnosimy prawdziwe sukcesy) sportowcy dostają jakieś marne stypendia, albo muszą godzić uprawianie tego sportu z normalną pracą zawodową.
Często jak ktoś ma wydać 50 zł na taką parodię sportu, to woli np. iść na żużel, albo inny klub sportowy w mieście, o ile takowy jest. Ja tam się od Ekstraklasy nie odwrócę, bo jeśli chodzi o piłkę to jestem fanem totalnym, czyli od Ligi Mistrzów do świętokrzyskiej B-klasy.
Nakreślam tylko problem, że u nas po prostu płaci się tym jebanym patałachom o wiele za dużo. Bo gdzieś połowa graczy naszej ligi nie zasługuje na najniższą krajową. Aż strach pomyśleć o europejskich pucharach w przyszłym sezonie, a przypomnę że w tym roku nasza nieobecność w Lidze Mistrzów osiągnie pełnoletność.

P.S. Widzę że robota skauta to zajebista fucha. Wysyła się gościa na mecz, a ten robi jednozdaniową notkę na poziomie pierwszaka z podstawówki

GIVE ME JUST A MINUTE WHILE I FUCK THE WORLD
Przemek87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2014, 20:21   #8926
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Piłkarze Wisły to praktycznie jednostrzałowcy. Trzeci mecz z rzędu u siebie przegrywają 0:1, dzisiaj jeszcze od 13 sekundy, mieli ponad 90 minut na wyrównanie, ale oczywiście ni chvja, jeszcze czerwona Dudki na koniec jako wisienka na torcie. O formie się nie wypowiadam bo kvrwicy dostanę, przypomnę tylko bilans 2 punktów na 7 meczów (z czego 0 z trzema ostatnimi drużynami w tabeli ), najgorszy za ery Cupiała, wogóle takiego czegoś chyba w latach 90. ze świecą szukać. Najgorsza runda od wielu lat. SMUDA CZYNI CUDA.

Bednarz niech dalej się zajmuje walką ze złymi kibolami.
stare 12-04-2014, 20:52   #8927
beeriks
Reus!

Domyślnie

Tabela Ekstraklasy po podziale punktów:

Grupa Mistrzowska:

1. Legia 32 pkt
2. Lech 27 pkt
3. Ruch 25 pkt
4. Pogoń 24 pkt
5. Wisła 23 pkt
6. Zawisza 21 pkt
7. Górnik 21 pkt
8. Lechia 20 pkt

Grupa Spadkowa:

1. Cracovia 20 pkt
2. Jagiellonia 20 pkt
3. Korona 19 pkt
4. Śląsk 17 pkt
5. Piast 17 pkt
6. Podbeskidzie 16 pkt
7. Zagłębie 15 pkt
8. Widzew 11 pkt

No no, ciekawie się to zapowiada. W grupie mistrzowskiej między drugim a ósmym miejscem jest tylko 7 pkt. różnicy
beeriks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2014, 14:49   #8928
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Zdobyli gola. W 93. minucie. Po samobóju.

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 14-04-2014 o 14:52
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2014, 17:18   #8929
Liam
El Crack Total

Domyślnie

http://www.weszlo.com/news/19403-Nap..._sie_otrzasnac
stare 14-04-2014, 17:52   #8930
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

No i nie wiadomo, czy mu wierzyć, czy nie. Na pewno mu odpierdala, ale co do tych układów to mu tak w 60% wierzę. Szkoda, że pogrąża się takimi odchyłami (od dzisiaj moje ulubione słowa):

Cytat:
Jeśli miałbym stanąć w prawdzie przed samym sobą i ocenić swój potencjał, to uważam, że tylko dwóch polskich bramkarzy jest poza moim zasięgiem: Wojtek Szczęsny i Artur Boruc… Ale Artek za kilka lat skończy karierę, Wojtkowi coś wypadnie - jakieś Malediwy i już jestem pierwszy 
stare 14-04-2014, 18:40   #8931
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Znam człowieka który kopał w 1 lidze. Mówił bardzo podobne rzeczy o układach. Na przykład myślicie, że gdyby nie wujek Brzęczek to Błaszczykowskiego Wisła wyciągnęła by z 4 ligi? A takich chłopaczków z potencjałem którzy giną po niższych ligach jest cala masa. Przecież to oczywiste, że jeśli w polskiej piłce przewalają się tak ogromne pieniądze to będą układy, lepiej dać zarobić swoim niż jakimś obcym. Taki już urok naszego pięknego kraju.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2014, 22:00   #8932
Lucas.
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adriano_ Zobacz post
No i nie wiadomo, czy mu wierzyć, czy nie. Na pewno mu odpierdala, ale co do tych układów to mu tak w 60% wierzę.
Odpierdala? Bo wierzy w siebie, bo jest ambitny? Okej, może przesadza, może wychodzi za bardzo w przyszłość, ale kto wie, gdzie byłby teraz, gdyby nie stracił kilku lat walcząc z układami? Przeczytałem cały artykuł i jestem zamurowany. Zamurowany nie dlatego, że chłopak najprawdopodobniej już teraz nie ma szans na zrobienie większej czy mniejszej kariery przez osoby trzecie, ale przez to, że taka rzeczywistość nie jest pojedynczym przypadkiem, tak jest naprawdę w wielu klubach, powiedziałbym nawet, że w większości.

stare 14-04-2014, 22:30   #8933
Liam
El Crack Total

Domyślnie

Być może w większości to prawda co pisze, ale jak dla mnie trochę to wszystko podkolorował Myślę, że gdyby rzeczywiście był tak bardzo utalentowany to ktoś z ekstraklasy jednak by go zauważył i by tam zagościł na dłużej.
stare 15-04-2014, 00:49   #8934
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Ktoś w ogóle widział z Was tego bramkarza, czy wierzycie mu na słowo, że jest zaraz po Borucu i Szczęsnym?

Przecież ten tekst brzmi jak jakiś żart: "Ja dostałem w Stomilu Olsztyn 4 mecze, w których już na wejściu (bez doświadczenia) prezentowałem co najmniej ten I-ligowy poziom"

"W sprawie decyzji wyboru bramkarza mam tylko jedno do powiedzenia: To, że była ona niesłuszna, pokazała runda wiosenna, w której Skiba bronił tak, że potem zdecydowali się na I ligę ściągnąć innego bramkarza."
wcześniej typ nie do ruszenia, bo układy, ale jak już naszego bohatera nie ma w klubie, to okazuje się, że zmienili bramkarza...pomimo układów

a układy, znajomości są ważne wszędzie, nie tylko w piłce nożnej i nie tylko w Polsce. A Brzęczkowi trzeba podziękować za to, że szepnął komu trzeba, że ma takiego Kube, który pałęta się po kartofliskach, a ma dużo większy potencjał.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 15-04-2014 o 00:57
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2014, 15:29   #8935
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
Odpierdala? Bo wierzy w siebie, bo jest ambitny?
Nie wierzę mu tak na słowo, to raz (nie mam możliwości zobaczenia powtórek tych meczów chociażby), a dwa - każdy wybijający się, ambitny jak on chłopak z niższych lig mógłby tak o sobie powiedzieć. Nawet ja, gdybym parę lat wcześniej do jakiegoś klubu poszedł (ale za cienki chyba byłem ).

Dosyć przekoloryzowane, bo niby wszystko to znamy, znajomości, kontakty, przekupstwo i tak dalej, ale jakby miał potencjał prawie jak Boruc czy Szczęsny to na pewno by chociaż, jak Liam mówi, w tej 1. Lidze grał regularnie, po czym mógłby (ale nie musiałby) zostać zauważony przez jakiś klub ekstraklasy, no kvrwa szanujmy się.

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 15-04-2014 o 15:33
stare 15-04-2014, 17:47   #8936
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Zastanawiam się dlaczego pchał się akurat do Legii skoro niemalże wprost mu powiedziano, że to nie on dostanie angaż? Jasne, że w piłce wszędzie są układy. Gdyby rzeczywiście był wirtuozem futbolu to w takim Bełchatowie by się przecież mógł zakręcić. Dziwny też jest epizod olsztyński. Dymali go na każdym kroku, a on nic. Ja bym się zwinął przy pierwszej lepszej okazji, a nie podpisywał kolejny kontrakt. Mimo wszystko ma jaja chłop. Szkoda, że poszedł z płaczem do plotkarskiego serwisu zwanym weszło, a nie jakiemuś ogólnopolskiemu portalowi informacyjnemu/ekspresowi reporterów/uwadze czy innych.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-04-2014, 22:17   #8937
Tomek.
Gość

Domyślnie

http://zaglebiefanatykow.pl/final-pucharu-polski. Jedyna słuszna decyzja w obecnej sytuacji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2014, 15:10   #8938
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Przewidywany skład na mecz z Lechem: Miśkiewicz - Burliga, Czekaj, Uryga, Piotr Brożek - Burdenski, Stjepanović - Sarki, Stilić, Guerrier - Paweł Brożek. Do Poznania nie jadą: Bunoza, Dudka, Głowacki, Jovanović, Nalepa, Garguła i Chrapek.

Patrząc zwłaszcza na pogrubione nazwiska, które jutro zagrają - może być śmiesznie

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 24-04-2014 o 15:58
stare 24-04-2014, 16:37   #8939
x_adam_vol2
Szambalamba

Domyślnie

Jest szansa na jakiś rekordzik strzelecki
x_adam_vol2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2014, 17:17   #8940
Lucas.
Banned

Domyślnie

W Ustaw Ligę mam w ataku Teo i Kownackiego, więc wypada mi tylko przytaknąć.

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania