FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 4.60 średnia. Wygląd
stare 08-04-2008, 12:39   #141
lewy
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Masicar Zobacz post
I dobrze im tak.
Niech cierpią. 8-)
Czytając takie posty mam nadzieję, że to na Twoją mieścinkę spadnie jakiś meteoryt...
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2008, 12:59   #142
Masicar
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał verbaT Zobacz post
Czytając takie posty mam nadzieję, że to na Twoją mieścinkę spadnie jakiś meteoryt...
Jak spadnie coś na Wrocław, to na forum ubędzie kilka osób, więc słaba opcja.
Masicar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2008, 18:40   #143
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Witam ze Szczecina.
Ja prąd miałem przez cały czas, bo mieszkam w prawobrzeżnej części miasta, która ma prąd z innej elektrowni /elektrociepłowni. Tylko neta nie miałem, bo jest dostarczany z Lewobrzeża...
Zawsze Lewobrzeże (centrum miasta) śmieje się z Prawobrzeża, że to zadupie itd., tylko, że dzisiaj to centrum było sparaliżowane, a ja miałem prąd.

Obudziłem się rano, włączyłem radio, a tu nic nie odbiera. W końcu udało się nastawić RMF FM. A tu informacje, że to jedyne medium działające w Szczecinie, że miasto sparaliżowane, że wszystko stoi i nic nie działa. Byłem w szoku, bo u mnie wszystko działało. Włączyłem TVN24, a tam na czerwonym pasku: "Szczecin w "ciemnościach"". Mimo, że w radiu powiedzieli, że szkoła jest dzisiaj nieobowiązkowa, to z samej ciekawości pojechałem do centrum, bo i tak byłem już ubrany i po śniadaniu. Do szkoły dotarłem po półtorej godziny, co normalnie zajmuje mi 40 minut. Tramwaje nie jeździły, autobusy zapchane, do tego jeszcze wszystko zasypane. Dotarłem na ostatnie 5 minut pierwszej lekcji, a potem dyrektor poinformował że Lekcje odwołane. Z tej okazji chcieliśmy z kumplami wypić po jednym piwku, ale że prądu nie było, więc wszystko było zamknięte i trzeba było się rozejść. Potem wracałem znowu półtorej godziny do domu, w tym czekając pół godziny na autobus i po powrocie do domu mogłem się cieszyć prądem.

Dopiero przy takich sytuacjach człowiek sobie uświadamia, że bez prądu nie da się żyć. Wydawało się, że to normalny śnieg ( normalny śnieg w kwietniu? o_O), a sparaliżował prawie całe 400 tysięczne miasto. Jak my sie mamy chronić przed terrorystami, jak nas może załatwić zwykły śnieg?

Na szczęście powoli wszystko wraca do normy i podobno o 22 całe miast ma mieć prąd.

@Masicar: Jak tam Ci poszedł dzisiaj Test Szóstoklasistów?
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2008, 18:49   #144
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Cytat:
Napisał SimonS Zobacz post
Włączyłem TVN24, a tam na czerwonym pasku: "Szczecin w "ciemnościach"".
ROTFL
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2008, 11:14   #145
Przemek87
Stały bywalec

Domyślnie

Kurde gdzie na necie można znaleźć "Wprowadzenie do teorii polityki" Chmaja i Żmigrodzkiego, albo "Decydowanie polityczne" Pietrasia.

GIVE ME JUST A MINUTE WHILE I FUCK THE WORLD
Przemek87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-2008, 23:40   #146
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Radze przeczytać pierwszy post tego tematu. Ten temat nie jest po to żeby pieprzyć o ładnej pogodzie, o tym jak się ktoś spocił czy zobaczył jakąś włoszkę. Do takich celów macie gg, czata itp. Topic ten ma poruszać konkretne sprawy takie jak wcześniej omawiane :wypadek Zientarskiego, Szczecin itp.
Posty skasowałem.
stare 29-04-2008, 12:10   #147
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

to usuń już to całe forum w ch*j od razu - nie ma sensu.
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-2008, 12:40   #148
lewy
Weteran

Domyślnie

O niczym tutaj nie wolno rozmawiać. Żenada. Ale zaraz będziemy mieć 0/3 (3)... Przykre na prawdę to jest co tu się ostatnio dzieje.

Kiedyś było pełno tematów, wszędzie można było pisać, a forum było znacznie lepsze. Ale teraz?
stare 29-04-2008, 12:46   #149
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Kiedyś forum było tworzone przez użytkowników. Od czasu do czasu przychodził moderator i sprawdzał czy wszystko jest ok. Taki Yrek sobie siedział i bredził głupoty a my mogliśmy się pośmiać. Po tygodniu-dwóch przyszedł moderator i go usunął...i nie było sprawy. :/

Zresztą, popatrzcie jaki jest powód usunięcia dwóch tematów, o który niedawno była afera... Nie można pogadać o pogodzie i fruwających F-16 nad domem? To o czym gadać w temacie "co cię dziś wku*wiło"? Może o tym, że koniugacja u orzęsków nie zaszła o odpowiedniej porze roku. -_-

Zresztą, zaraz dostaniemy bany za podważanie zasad wybranych przez jedną-dwie osoby...jupii, niech żyje zdrowy rozsądek.
stare 29-04-2008, 12:54   #150
ass paper
staruch

Domyślnie

Przepraszam bardzo, kiedy otrzymywałem "stanowisko" moderatora wraz z carmelem i seannem otrzymywaliśmy je w celu wprowadzenia nowej jakości i wszyscy narzekali jaki to bałagan jest, same OT itp. Teraz kiedy kasuje te OT krzyk się podnosi...hipokryci.
Jeżeli dla was forum = pisanie jakiś bredni, ciągły OT, robienie z siebie pajaca i nabijanie to przepraszam bardzo, ale ja tego nie będe tolerował. Jeżeli OT jest twórczy i coś wnosi, wprowadza dyskusje nową to prosze bardzo.

No, ale że oburzyli się tylko jak narazie 2 najwięksi nabijacze tego forum plus igus, to myśle ze reszta doceni choć troche, to że ktoś dba o porządek.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 29-04-2008 o 13:01
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-2008, 12:58   #151
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Ja sobie wypraszam. Z nabijaniem skończyłem ponad 2 lata temu.
stare 29-04-2008, 14:33   #152
Sid
Banned

Domyślnie

Tylko, że na każdym szanującym forum jest temat o wszystkim i o niczym, tylko oczywiście nie tutaj. Racja, czasem sie jakiś temat tutaj pojawi, ale po pewnym czasie modzi zaczynają na niego marudzić, aż w końcu go zamykają. Tak jest od czterech lat, zresztą, z roku na rok, na tym forum jest coraz nudniej...
stare 29-04-2008, 14:43   #153
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Z jednej strony porządek, ale z drugiej strony czy nie można sobie pozwolić na jeden temat w którym będzie panował luz?

No bo nie oszukujmy się - po co tu wchodzimy? Żeby o FIFIE 08 pogadać?
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-2008, 15:28   #154
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał verbaT Zobacz post
O niczym tutaj nie wolno rozmawiać. Żenada.
Akurat w tym temacie można rozmawiać o tym, do czego ten temat jest przeznaczony. I z ass paperem muszę się tu zgodzić.

Choć tematy CCDW i CCDU baaardzo by się przydały, żeby tak sobie pogadać. I tam też karać: rażące offtopy, osobiste wycieczki, nabijanie. Ale nie zamykać tego od razu... Jak ktoś dostanie punkcika, to może się nauczy. A jak nie, to dawać punkciki aż do bana. Zamknięcie tych dwóch tematów było dużym błędem imho.

Mam nadzieję, że tego nie skasujecie. Trzeba przyznać - offtop, ale piszemy o przyszłości forum, więc niech zostanie post. Ewentualnie jakiś temat o forum otworzyć. I tam każdy przedstawiałby swoje "wizje".

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-2008, 15:32   #155
lewy
Weteran

Domyślnie

Tutaj - czyli na forum. Nie w tym temacie, tylko ogólnie.

EOT . Nic nie zrobimy.
stare 29-04-2008, 16:02   #156
Sid
Banned

Domyślnie

Ale nawet nie trzeba dwóch tematów, wystarczy jak będzie jeden ogólny, po prostu o życiu. By się pisało o tym co sie wydarzyło dzisiejszego dnia w naszym życiu, jak było w szkole, co nas wkurwiło, a co uszczęśliwiło. Wiem, że taki temat może być problemem dla modów, bo zaraz przyjdzie jakiś 10 letni szczyl i zacznie nabijać, ale po to jesteście, żeby był porządek. A przecież nie można nam zamykać tematów, tylko dlatego, że jest parę czarnych owiec...
stare 29-04-2008, 21:03   #157
ass paper
staruch

Domyślnie

Dyskusje o forum itp o jego przyszłości proponuje przenieść do tematu 'co wolicie', żeby się nie rozdwajać.

W tym temacie prosze rozmawiać o sprawach konkretnych. Coś się wydarzy w Polsce, na świecie o czym chcecie porozmawiać - piszcie tutaj, ale niech to nie będą jakieś banialuki. Apeluje o nie pisanie w tym topicu o pogodzie, lekcjach w szkole czy innych tego typu rzeczach. Apeluje i więcej razy nie będe apelować. Jeżeli ktoś nie zastosuje się do tego co napisałem zostanie nagrodzony i dodatkowo udowodni ze nie umie czytac ze zrozumieniem.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 29-04-2008 o 23:36
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2008, 10:34   #158
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/1485826,24...,kioskart.html

aż ciezko wyobrazić sobie, że tacy ludzie chodzą po świecie :/
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2008, 10:39   #159
Suchy
Banned

Domyślnie

Fritzl jest spoko - zrobił to dla żartu.
Przystanek Woodstock: impreza kumulująca najbrudniejszych, śmierdzących skurwysynów jakich nosiła matka Ziemia. Owe psie pomioty twierdzą, iż przyjeżdżają tam posłuchać muzyki, jest to nieprawdą, gdyż tego co jest tam grane muzyką nazwać nie można. Śmierdziele przyjeżdżają tam w celu taplania się we własnych odchodach, picia >9000 piw i ruchania najebanych szmat. Często zdarza się, że te brudne kurwy zapylą te brudne szmaty, z takich zapyleń powstają dzieci z downem.
Źródło: Encyklopedia PWN
Suchy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2008, 12:17   #160
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

poza tym wiele nowych black metalowych zespołów ma w końcu pomysł na swoją nazwę - Piwnica Fritzl'a. się nadaje.

nie wiem skąd to - widziałem na opisie znajomego
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania