FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 20-01-2007, 23:10   #101
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał o2
Poza tym w momencie, gdy mówił, że powinno się skakać dalej, nie wiedział jeszcze jak poważne obrażenia odniósł Mazoch.
Dokładnie tak samo było gdy Schumi wygrał wyścig i cieszył się ze zwycięstwa, nie wiedział wtedy jeszcze że Senna nie żyje...

Absolutnie nie, sam też uważam, że jeżdżenie po nim jest delikatnie mówiąc ' nie na miejscu'.

Ostatnio edytowane przez Elektryczne Nożyce ; 20-01-2007 o 23:26
Elektryczne Nożyce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-01-2007, 23:24   #102
o2
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elektryczne Nożyce
Dokładnie tak samo było gdy Schumi wygrał wyścig i cieszył się ze zwycięstwa, nie wiedział wtedy jeszcze że Senna nie żyje...
Dobrze, ale czy kogoś to uprawnia do jeżdżenia po Małyszu ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 09:25   #103
białymaciek
(GW)Bialy

Wyślij wiadomość na gg do białymaciek
Domyślnie

Cytat:
Napisał skocznia.com
godz. 9.26 "Skoczek jest w stanie spiaczki farmakologicznej, to znaczy spiaczki w którą lekarze wprowadzili go po to, żeby pacjent nie zrobił sobie krzywdy. Nie ma żadnych złamań a jego stan jest stabilny. Wkrótce bedzie kolejny raz zbadany na tomografie" - mówi rzeczniczka szpitala Anna Niedzwiecka.
Czyli jest już lepiej... uff.

Jechanie po Małyszu absolutnie jest nie na miejscu. Nie ma co zaprzeczać, że był to błąd zawodnika, podejrzewam, że gdyby w takich warunkach skakał Małysz, czy też np. Ljokelsoey, to pewnie polecieliby sobie spokojnie dalej.. Co nie zmienia faktu, że niesamowicie współczuję Mazochowi i chcę, aby jak najszybciej z tego wyszedł.
stare 21-01-2007, 09:44   #104
lewy
Weteran

Domyślnie

Jest w śpiączce... mam coraz mniejsze nadzieje, że wyjdzie z tego .
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 09:48   #105
białymaciek
(GW)Bialy

Wyślij wiadomość na gg do białymaciek
Domyślnie

Ale jest to śpiączka, którą wprowadzili lekarze, by zawodnik nie zrobił sobie krzywdy (@ skocznia.com).
stare 21-01-2007, 10:11   #106
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał białymaciek
Jechanie po Małyszu absolutnie jest nie na miejscu.
Czemu nie na miejscu? Ja juz sobie wczesniej wyrobilem o nim opinię. Kawal chama...:/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 10:41   #107
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał białymaciek
Ale jest to śpiączka, którą wprowadzili lekarze, by zawodnik nie zrobił sobie krzywdy (@ skocznia.com).
Problem w tym, że jest stan krytyczny, który nie poprawia się od wczoraj. Mimo, iż wszystko pójdzie zgodnie z myślą lekarzy i będą go chcieli jutro wybudzić (jeśli nic się nie stanie), to mogą go już poprostu nie wybudzić, bo organizm zapewne i tak już ma słaby, poza tym kto wie jak jest naprawdę ? A może Mazoch jest już przytrzymywany przy życiu za pomocą respiratora ? Może nie chcą wyjawić szczegółowych informacji ? Ehh.. nadzieję mam już małą, ale mocno trzymam kciuki za tego chłopaka!
stare 21-01-2007, 10:53   #108
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Kurde szkoda chlopaka najwazniesze teraz jest utrzymanie go przy zyciu ale mam nadzieje
ze te zycie niebedzie sie roznilo od wczesniejszczego..... A tak na marginsie bo nie to jest teraz najwazniejsze ciekawe czy wogole bedzie skakal..... Trzymaj sie !!
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 11:00   #109
Yeti
Gość

Domyślnie

No nie, Małysz pokazuje jaki z niego kawał ...

Człowiek pada, możliwe że zginie i to tylko dlatego, że ludzie chcieli zawodów i kasy, a on pieprzy o doświadczeniu.. Jak on upadł w Salt Lake, przez co stracił całą końcówkę sezonu, to też był przecież błąd skoczka. I co to k**** zmienia? Człowiek walczy o życie, a ten pieprzy farmazony i trochę jakby się wywyższał, bo przecież on by takiego błędu nie popełnił..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 12:08   #110
Ljungberg
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ljungberg
Domyślnie

Cytat:
Napisał 322
Czemu nie na miejscu? Ja juz sobie wczesniej wyrobilem o nim opinię. Kawal chama...:/

Kurva, czlowieku, pierdolisz juz od wczoraj ze jaki to z Malysza kawal ****a.
Jezeli masz takie zdanie o nim to zachowaj to dla siebie a nie pierdolisz caly czas to samo bo zaczyna to byc wkurwiajace powoli.
Ljungberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 12:36   #111
o2
Gość

Domyślnie

Ciekawe, ciekawe. Nagle wszyscy po prostu wiedzą że Małysz to kawał chama, wszyscy go znają z życia osobistego etc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 13:17   #112
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał o2
wszyscy go znają z życia osobistego etc.
zebys wiedzial ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 13:39   #113
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał 322
zebys wiedzial ...

No no....dokladnie.....ja ostatnio z Beenhakkerem na kawie bylem w Brukseli.
Zapewnial mnie ze przyjedzie niedlugo do Polski specjalnie po to zeby Listkiewiczowi po mordzie dac.
A na jutro jestem z Lozano umowiony.
stare 21-01-2007, 13:43   #114
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Prawdziwy profesjonalista potrafi zachować wszelkie mądrości dla siebie. Chłopak się wywalił to trzeba mu współczuć a nie mówić, że to jego błąd itp. Nie wyobrażam sobie, by tak powiedział Widhoelzl albo Ahonen. Ale, jak to się mówi, z chama pana nie zrobisz.

Cytat:
Napisał Ljungberg
No no....dokladnie.....ja ostatnio z Beenhakkerem na kawie bylem w Brukseli.
Zapewnial mnie ze przyjedzie niedlugo do Polski specjalnie po to zeby Listkiewiczowi po mordzie dac.
A na jutro jestem z Lozano umowiony.
Haha? Człowieku, to, że ktoś komuś nagadał, że Warszawiacy widzą tylko czubek swego nosa nie znaczy, że nie mogą znać kogoś znanego bliżej. Mój ojciec zna osobiście Jacka Czachora i jego ojca i to znaczy, że chodzę z Beenhakkerem na kawkę do Sheratona? Może chłopak zna osobiście Małysza i wie kim naprawdę jest? Zamiast pisać takie brednie może wyluzuj.

Ostatnio edytowane przez Jay W. ; 21-01-2007 o 13:46
Jay W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 13:45   #115
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Jak Wy naprawdę pierdolicie już o Małyszu, to jest głowa mała. Przecież on miał w pełni rację, że upadek Mazocha to między innymi w głównej mierze jego błąd, gdzie zresztą każdy to podkreśla, nie tylko Małysz. Poza tym Mazoch jest młody, więc miał prawo popełnić błąd (który w sumie popełnił), bo brakuje mu jeszcze doświadczenia. Co Małysz by zrobił w tej sytuacji ? Tego nikt nie wie, możliwe, że również by upadł, ale nie aż tak, bo jednak on już doświadczenia ma sporo, również upadał, więc nie pierdolcie teraz głupio, że Małysz taki i taki.

Jeśli chodzi o dzisiejsze zawody. Podejrzewam, że gdyby Mazoch nie upadł wczoraj tak groźnie, dzisiejsze zawody byłyby jeszcze przesuwane. Szkoda, że organizatorzy dopiero dzisiaj zdali sobie sprawę z niebezpieczeństwa, które czeka skoczków przy takim wietrze.

Cytat:
Napisał Jay Wu
Chłopak się wywalił to trzeba mu współczuć a nie mówić, że to jego błąd itp.
A od kiedy to trzeba oficjalnie współczuć zawodnikowi ? A skąd masz tą pewność, że on w głębi duszy mu nie współczuje ? Bo wydaje mi się, że każdy zawodnik współczuje dziś Mazochowi, bo to nie tylko ich kolega po fachu, ale także kolega poza skokami, a dla niektórych zapewne i przyjaciel.
stare 21-01-2007, 13:56   #116
322
Gość

Domyślnie

omg, ale ja wcale nie mowilem ze Malysz nie mial racji co do bledu. Tylko mowie ze nie lubie malysza...
Wojciech Zablocki (2 krotny medalista olimpijski) opowiadal mi jak on sie zachowuje na roznych spotkaniach...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 14:11   #117
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu
Prawdziwy profesjonalista potrafi zachować wszelkie mądrości dla siebie. Chłopak się wywalił to trzeba mu współczuć a nie mówić, że to jego błąd itp. Nie wyobrażam sobie, by tak powiedział Widhoelzl albo Ahonen. Ale, jak to się mówi, z chama pana nie zrobisz.

Haha? Człowieku, to, że ktoś komuś nagadał, że Warszawiacy widzą tylko czubek swego nosa nie znaczy, że nie mogą znać kogoś znanego bliżej. Mój ojciec zna osobiście Jacka Czachora i jego ojca i to znaczy, że chodzę z Beenhakkerem na kawkę do Sheratona? Może chłopak zna osobiście Małysza i wie kim naprawdę jest? Zamiast pisać takie brednie może wyluzuj.

No ale czlowieku ilez mozna pierdolic caly czas o tym ze sie kogos nie lubi?!
Od wczoraj o tym nawija...
stare 21-01-2007, 14:20   #118
o2
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał 322
Wojciech Zablocki (2 krotny medalista olimpijski) opowiadal mi jak on sie zachowuje na roznych spotkaniach...

To jak to w końcu jest - znasz go osobiście czy z opowiadań medalisty olimpijskiego? Bo to jednak duża różnica jest.

Nie chcę żeby ktoś to uznał za chwytanie za słówka - po prostu mogą być ogromne rozbieżności pomiędzy opowiadaniami jakiegoś człowieka a Twoimi osobistymi odczuciami. To, "że ktoś mówił" nie zawsze znaczy, że w przypadku każdego musi być podobnie.

Ostatnio edytowane przez o2 ; 21-01-2007 o 15:48
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2007, 14:22   #119
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał 322
omg, ale ja wcale nie mowilem ze Malysz nie mial racji co do bledu. Tylko mowie ze nie lubie malysza...

Ahaaaaaa....no to rzeczywiscie znasz go "osobiscie"
stare 21-01-2007, 15:23   #120
322
Gość

Domyślnie

a ja nie mowilem ze znam go osobiscie...
mowilem ze wiem jak sie zachowuje...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania