FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 23-09-2017, 13:02   #1721
Perejra
AL KAPONE

Domyślnie

Audi.
stare 23-09-2017, 19:41   #1722
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

niemożliwe
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2017, 19:47   #1723
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Cytat:
Napisał Perejra Zobacz post
Audi.
hehehee
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2017, 20:00   #1724
Perejra
AL KAPONE

Domyślnie

cewki zapłonowe siadły
stare 23-09-2017, 22:25   #1725
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

ja polecam zajrzeć do zacisków co tam macie, bo jak w tym tygodniu wzięliśmy się z ojcem za wszystkie auta to okazało się, że u niego w astrze same plastry sera zamiast klocków
stare 24-09-2017, 16:40   #1726
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gerrard Zobacz post
ja polecam zajrzeć do zacisków co tam macie
Przy przebiegu 1500km mnie to nie straszne
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2017, 12:30   #1727
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Jedyny dzień gdy masz zajęcia na 10 a o 7 rano napjerdala śmieciarka pod twoim oknem
stare 12-10-2017, 18:27   #1728
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Straszne. Nie wpieniaj pan takimi wpisami ludzi (mnie), którzy wstają codziennie o 5:30, żeby do pracy zdążyć. O 7 to powinieneś być wyspany jak skowronek!
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2017, 19:26   #1729
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

A mnie wkvrwia to, że Gdańsk jest ******ny samochodami. To nie jest już kwestia czystości powietrza czy innego ekopierdolenia, to jest utrudnianie życia sobie i innym, tak jakby wszystkim pasował 2-godzinny powrót do domu. Pierdolone błędne koło: Kowalski wybiera samochód (bo autobusy dla plebsu) -> tak samo robi pozostałe 60% Gdańszczan -> drogi zatkane na amen w godzinach szczytu -> autobusy też stoją w korku -> "no i widzicie, zbiorkom nie działa" -> samochód lepszy. I tak w koło. Już nie wspominając o parkowaniu chvjwiegdzie, wokół PG każdy skrawek chodnika/trawnika rozjebany przez samochody. Dobrze że wjazd na teren uczelni nie jest dostępny dla wszystkich, bo by kurwy rozjechały fajnie wyremontowany stary kampus przy Gmachu Głównym, a tak to przynajmniej tam można odetchnąć od WRUM WRUM WYPIERDALAJ CHCĘ TU ZAPARKOWAĆ, TAK TU NA CHODNIKU KURWO PIESZA.

EDIT: A najgorsze jest to, że większość ludzi ma to kompletnie gdzieś - korki są, bo przecież muszą być. Zawsze były. Takie życie. Panie, bo droga za wąska.

Ostatnio edytowane przez mac ; 12-10-2017 o 19:38
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2017, 19:45   #1730
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Gdybyś był na moim miejscu i miał wybór między dojechaniem autem w 20 min na PG, a tłuc się autobusem i potem tramwajem, łącznie ponad godzinę (i to nie w godzinach szczytu) to co byś wybrał?
stare 12-10-2017, 19:48   #1731
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

To gdzie ty mieszkasz, że łącznie ponad godzinę autobusem i tramwajem? Pewnie gdzieś wpizdu za miastem, a wtedy jak najbardziej opłaca się samochód. Ale nie jak się mieszka w miejscu dobrze skomunikowanym, z Zaspy albo Moreny jechać do Wrzeszcza samochodem? Trzeba być pojebanym.

EDIT: A teraz wyobraź sobie, że coraz więcej ludzi wyprowadza się (świadomie) poza miasto, co tylko uzależnia ich od samochodu, bo wynoszą się na największe zadupia, gdzie jeśli już dojeżdża autobus, to o 20 ostatni. Samochody się nagle nie zmniejszą, drogi nie poszerzą, krótko mówiąc - miejsca nie będzie więcej, więc będzie tylko gorzej. Tak ma wyglądać to miasto?

Ostatnio edytowane przez mac ; 12-10-2017 o 19:57
stare 12-10-2017, 20:16   #1732
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

nas nie interesuje znaczy się chodzi o to że bo samochody wogle są na ulicy a oni będą wogle... eh... później będą rozkminiali wogle kto co był i... zresztą
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2017, 20:23   #1733
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Dobre, nawet bym powiedział że się nadaje do najlepszych cytatów.
stare 14-10-2017, 00:35   #1734
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Straszyn, około 12 km od centrum, także mam bliżej do miasta niż jakieś Sobieszewo czy inne Kokoszki, które są dzielnicami Gdańska No ale niestety, autobusy miejskie tu nie dojeżdżają, tylko jakieś PKSy i tak właśnie wygląda dojazd komunikacją miejską. Akurat ja się tam nie 'wyniosłem' tylko mieszkam tu 21 lat, a rodzice jeszcze dłużej. Ale nie rozumiem co masz do ludzi, którzy nie chcą mieszkać w mieście? W takim Straszynie właśnie, czy innej podobnej miejscowości za cenę mieszkania w Gdańsku, można sprawić sobie na przykład przyzwoitego bliźniaka. Zresztą z tymi korkami to moim zdaniem przesadzasz. Nie wiem jak to wygląda w innych miejscach, ale w centrum, bo głównie tamtędy się poruszam, korki spowodowane są budową tego wielkiego betonowego kloca, a nie większą ilością aut. I też nie są to nie wiadomo jakie utrudnienia, bo w godzinach 14-16 przejazd tamtędy wydłuża się o jakieś 5-10 minut, także bez tragedii.
stare 14-10-2017, 00:52   #1735
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Nie mam nic do ludzi wynoszących się poza miasto, o ile są do tego w jakiś sposób zmuszeni. Natomiast wielu ludzi dobrowolnie rezygnuje z mieszkania w mieście na rzecz takich Straszynów czy Zakoniczynów, a potem płacz, że korki i w domu na dobranockę. Rozlewanie się miast to niestety problem na całym świecie, tylko że w Polsce jak wszystko przychodzi z 50-letnim opóźnieniem. W USA już powoli opanowują problem, ludzie wracają do miast i kończy się kult samochodu, a u nas jakby inny świat. Jak małe dziecko, któremu nie wystarczy powiedzieć 'nie rób', musi dotknąć i się poparzyć. Zamiast miasta zagęszczać, tworzyć prawdziwe społeczności, sąsiedztwo, to ludzie wręcz zachęcani są do opuszczania miast i do zamykania się na 'obcych'. Mówisz, że za cenę mieszkania w Gdańsku można mieć bliźniaka w Straszynie. To teraz dolicz do tego koszt utrzymania samochodu, albo nawet dwóch, czas stracony na dojazdy, frustrację tym spowodowaną i masz odpowiedź na pytanie "gdzie opłaca się mieszkać?".

Ostatnio edytowane przez mac ; 14-10-2017 o 00:55
stare 20-10-2017, 17:41   #1736
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

dziś najebałem co najmniej 270 brzuszków na raz, w poniedziałek nie mniej niż 261 i kvrwa nic na brzuchu nie widać no, ale chociaż rekord se mocno wyśrubowałem.

Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2017, 20:56   #1737
przebos
Legenda

Domyślnie

brzuszki ponoc skozcdliwe na kreguslup. Ale szacun
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2017, 18:49   #1738
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Dziekanat mnie wkurwił. Jak u was wygląda podbijanie legitymacji? Bo u nas to jakieś jebane przedszkole - zawsze starosta zbiera i idzie z tym złomem do dziekanatu. Dzisiaj pod koniec zajęć starosta dostał telefon, że ma zebrać wszystkie legitki i do jutra do godziny 10 dać je do podbicia. No, tylko że ten, legitymacja jest potrzebna do biletu ulgowego, więc dziś po zajęciach nie mogłem swojej oddać. Jutro zajęcia zaczynają się o 12, a ja przed zajęciami mam swoje plany i nie będę z nich rezygnował żeby zapierdalać 2 godziny wcześniej, bo pani sobie tak wymyśliła. A studenci jak owieczki, już się umówili na 10 pod dziekanatem żeby grzecznie wykonać polecenie xD Jak w gimnazjum, *****, "bo pani muwi". A ja mam to w piździe, pójdę jutro o 12 przed wykładem, jak nie będzie chciała podbić to z piączhy w łeb i elo.
stare 23-10-2017, 18:56   #1739
przebos
Legenda

Domyślnie

u mnie pełna dowolność, ja tydzień temu podbijałem sobie. Nawet mi się fuksło, bo kolejka była nawet nawet, ale okazało się, że wszyscy przede mną byli do "obsługi" studiów po angielsku, więc wszedłem praktycznie od razu.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2017, 19:29   #1740
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

U mnie się na luziku idzie i podbijają z marszu, każdy to załatwia w swoim zakresie. W ogóle na dziekanat nie mam co za bardzo narzekać, nawet jak są nieco dłuższe kolejki, to bardzo szybko panie się uwijają
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
żale lamusów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania