FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 31-10-2013, 15:21   #561
Grzesio.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Grzesio. Origin: Grzesio1812
Domyślnie

Przejście Marcina do Wizards, start nowego sezonu a tu tak cicho?

Jak tam wrażenia po pierwszych spotkaniach? Już na początek Lakersi sprawili niezłą niespodziankę wygrywając w derbach LA z Clippers (sie Rivers popisał w debiucie - świetnie zareogował na run LAL w 4 kwarcie...). Chociaż nie ma się co tym sugerować bo ławka LAL miała po prostu dzień konia i następny mecz z GSW pokazał, że Lakers mocną drużyną z pewnością nie są. Moim zdaniem nie będą w stanie wejść nawet do PO.
Dzisiaj kolejną niespodziankę sprawili Suns, których skład wydawał się po prostu beznadziejny. Chociaż tak samo jak w pierwszym przypadku nadal nisko cenię ten team. Dragić nie będzie w stanie ich pociągnąć. Dodatkowo zamiast Gortata sprowadzili aktualnie kontuzjowanego Okafora, który nie wiadomo kiedy wróci.

Jak widzicie w tym sezonie faworytów do mistrzostwa? Jak dla mnie najpoważniejszym kandydatem do przerwania dominacji Heat będzie Indiana, która ma praktycznie wszystko aby to uczynić. Fenomenalny Paul George + ogólnie pierwsza piątka na dobrym poziomie. Groźną ekipą może być Nets no i namieszać może też Houston, które ma na ten sezon mega pakę. Dzisiaj Howard 26 zbiórek + 17 pkt, do tego brodacz 21 pkt. Bardzo fajnie to wygląda, ciekawią mnie ich pojedynki z silniejszymi rywalami.

W sumie nie najlepszy powrót zaliczył Rose. Liczę, że dzisiaj w nocy z NYK zagra już znacznie lepiej.

Tak w ogólę to polecam jakby ktoś chciał pooglądać a nie ma CANAL+ to do 5 listopada za darmo jest NBA League Pass, które umożliwia oglądanie NBA na żywo jak wszelkie powtórki o każdej porze. Do tego bez problemu można to robić na urządzeniach moblinych z andkiem bądź IOS. Bardzo fajna rzecz ale niestety też bardzo droga. Jak się chyba w tym sezonie na to zdecyduję bo jakby tam pomyśleć to na cały sezon się to naprawdę opłaca. Ale teraz do 5 każdy może sobie darmowo wypróbować do czego zachęcam
stare 31-10-2013, 22:19   #562
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

Michael Carter-Williams - ten debiut *_*22 punktów dołożył 12 asyst, 9 przechwytów i 7 zbiórek
v
Blame jungler. 0 ganks and help.Noob.Reported kid
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-10-2013, 22:48   #563
Fikus
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Fikus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzesio. Zobacz post
do 5 listopada za darmo jest NBA League Pass
Moja zmora :(

A tak na poważnie to pozytywnie oceniam przejście Gortata do Wizards, jak dla mnie wydają się pewniakiem na pozycji 7-8 w konferencji. Szykuje się ciekawa współpraca z Wallem. Co jeszcze ciekawsze to jest to contract year Marcina, i ostatnia szansa na kontrakt na poziomie 8-10 mln za sezon. Osobiście liczę, że zostanie z Wizards i podpisze coś w stylu 50 mln/ 5 lat, bo backcourt Wall-Beal pretenduje do najlepszego w lidze w przeciągu 2-3 lat. Zobaczymy jak to będzie.

Co do kandydatów do mistrzostwa to gdzieś czytałem, że może ich być aż 11 ( ). Jak dla mnie Heat, Houston, Indiana, SAS, Clippers, OKC to któreś z tych ekip zagrają w NBA Finals.

Ale się dziś działo w nocy 14 meczy jest co oglądać, a już za godzinę Knicks-Bulls.
stare 01-11-2013, 02:57   #564
Grzesio.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Fikus Zobacz post
Ale się dziś działo w nocy 14 meczy jest co oglądać, a już za godzinę Knicks-Bulls.
właśnie skończyłem oglądać Rose tragiczny po prostu jest... niby punktów ileś tam zdobył, niby rzucił najważniejsze ale głównie przez niego Bulls miało taką nerwówkę w końcówce.

Obejrzałbym jeszcze Clippers - GSW ale już nie wytrzymuję... czas się chyba położyć spać.
stare 03-11-2013, 13:23   #565
Fikus
Stały bywalec

Domyślnie

76ers i tyle w temacie. Czyżby MCW kandydatem do ROTY??
stare 24-11-2013, 00:10   #566
Grzesio.
Weteran

Domyślnie

Derrick Rose, który wrócił dopiero co po kontuzji nabawił się kolejnego bardzo groźnego urazu. Przypuszczano, że chodzi o ACL ale jak wiadomo problemem jest łąkotka. Niestety potrzebna będzie operacja i długa rehabilitacja. Możliwe, że będzie musiał opuścić cały ten sezon... Oj bardzo mi go szkoda, przez te kontuzje być może już nigdy nie powróci do swojej dawnej formy.

Profesjonalna koszykówka to jednak niszczy kolana.
stare 24-11-2013, 08:06   #567
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Nie tylko koszykówka.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2013, 09:06   #568
48
.

Domyślnie

Tym razem prawe kolano :/ Lepiej dla niego jeśli zoperują go i opuści sezon niż usuną mu łękotkę, co przyspieszyłoby jego powrót, ale znacznie skróciło karierę (D-Wade jeszcze w koledżu miał usuniętą i mówił, że bardzo żałuje tego, że się spieszył - z resztą zobaczcie na jego formę od 1-2 lat). Przeczeka sezon i wróci mocniejszy, pośpiech u gracza tak bazującego na fizyczności jest zdecydowanie złym rozwiązaniem.
48 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2013, 18:43   #569
Grzesio.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wasyl. Zobacz post
Tym razem prawe kolano :/ Lepiej dla niego jeśli zoperują go i opuści sezon niż usuną mu łękotkę, co przyspieszyłoby jego powrót, ale znacznie skróciło karierę (D-Wade jeszcze w koledżu miał usuniętą i mówił, że bardzo żałuje tego, że się spieszył - z resztą zobaczcie na jego formę od 1-2 lat). Przeczeka sezon i wróci mocniejszy, pośpiech u gracza tak bazującego na fizyczności jest zdecydowanie złym rozwiązaniem.
zgadzam się, że usunięcie łękotki najlepsznym rozwiązaniem by nie było i faktycznie lepiej odczekać ten sezon. No ale nie wiem czy wróci mocniejszy, niestety jego kolana będą wyniszczone i ciężko mi sobie wyobrazić aby po tych kontuzjach mógł grać na takim poziomie jak kiedyś.

Dodatkowo kontuzji w ostatnim czasie nabawił się też Gasol ale w jego przypadku na szczęście operacja nie będzie potrzebna.
stare 24-11-2013, 18:52   #570
48
.

Domyślnie

Tutaj i tu masz fajne artykuły na ten temat. Co do powrotu to trzeba pamiętać, że kontuzja kontuzji nierówna i nie wiadomo jaki wróci, ale ja po preseasonie w jego wykonaniu po kontuzji (w sezonie było niestety gorzej ) jestem dobrej myśli, tym bardziej, że nie jest to aż tak poważna kuntuzja jak zerwanie więzadeł

Ostatnio edytowane przez 48 ; 24-11-2013 o 18:55
stare 12-07-2014, 00:36   #571
Fikus
Stały bywalec

Domyślnie

Co tu taka cisza w świetle dzisiejszych newsów??

stare 12-07-2014, 12:00   #572
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Bo fani Miami właśnie palą koszulki Jamesa, a ci Cavaliers szukają ich po śmietnikach albo składają z popiołów.

Bosh jednak zostaje w Heat i dostaje maksa czyli $118mln za 5 lat. Jeremy Lin poszedł do Lakersów. Isaiah Thomas w Suns.
stare 12-07-2014, 14:45   #573
48
.

Domyślnie

Bosh ładnie wydymał Rockets, oddali Lina i pick za nic, żeby zrobić miejsce na jego maksymalny kontrakt 88/4 (klepnięty, "jeśli LBJ odejdzie, to idę do Houston"), a on jednak został w Miami na dłuższym kontrakcie teraz będzie raczej pierwszą opcją drużyny, a w Cleveland niezła paczka. Kryrie Irving, LeBron, Andrew Wiggins (okrzyknięty największym talentem od czasu, gdy James przychodził do ligi). Co ciekawe LeBron podpisał kontrakt na 2 lata i nie obiecuje mistrzostwa. Ja odbieram to tak, że po tych dwóch latach Cavs z ogranym już w lidze Wigginsem, Kyrie w prime time i LBJ (prawdopodobnie na niższym kontrakcie, jemu w końcu nie zależy na kasie i więcej miejsca w salary na innych zawodników) na poważnie powalczą. Nie zapominajmy, że jest jeszcze Anthony Bennett, numer 1 draftu 2013, który po tragicznym sezonie, pracował nad sobą (dużo schudł i co najważniejsze pracował w post season, co rok temu utrudniła mu operacja ramienia) i przystępuje do sezonu od dobrego bystępu w Summer League.
stare 12-07-2014, 17:00   #574
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Jeżeli chodzi o Bennetta to Cavs kombinują jak opchnąć kogoś za Love'a kto nie jest Wigginsem i właśnie Benek ma być jedną z opcji do tego. Swoją drogą po tym jak LeBron wrócił to od razu z Cavs łączony jest... Ray Allen, jakby przyszedł to wiadomo, że siła rażenia za 3 zwiększa się kilkukrotnie.
Zobaczymy co się zaś stanie z Wade'm, bo ponoć Bulls o niego mocno zabiegają. Melo natomiast ponoć też zaczął już rozważać tylko dwie opcje czyli Knicks i Bulls. Dopinana jest wymiana w której Boozer leci do LA a Pau Gasol do Windy City. Jest też cień szansy na powrót Denga Także w Chicago też się ciekawie dzieje tyle tylko, że nadal nie wiadomo kiedy Rose wróci (https://pbs.twimg.com/media/BsSO9tWCAAA4QfC.jpg:large ).
Vinsanity w Grizzlies.
stare 12-07-2014, 20:32   #575
48
.

Domyślnie

W kwestii wymiany za Kevina Love mówiło się o zestawie Dion Waiters, Tristan Thompson lub jeden z nich + pick w drafcie, T'Wolves podobno chcą Wigginsa, ale to nie pasuje Cavs o Sugar Ray'u było wiadomo od dawna, w końcu sam powiedział, że jeśli zdecyduje się grać dalej to chce tam gdzie LBJ, siłę rażenia z dystansu ma zwiększyć też Mike Miller (amnestionowany przez Miami przed sezonem), popularny jest też temat James Jonesa, ale to nie ten kaliber mówi się też o Birdmanie, tacy jak on zawsze są w cenie D-Wade raczej zostanie na Florydzie, a Deng jest podobno kuszony przez Pata Riley'a, do do Chicago to chciałbym zobaczyć tam Melo, zajebiście mi tam pasuje, ale on ponoć skłania się ku przedłużeniu w NY
stare 12-07-2014, 22:07   #576
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Jakby udało Cavsom ściągnąć do siebie Love'a zostawiając sobie Wigginsa to byłby to majstersztyk, bo trzeba przypomnieć, że Love był też łączony z Golden State Warriors jednak ci chyba sobie go odpuścili bo Wolves chcieli za dużo. Teraz widzę, że każdy chce iść do Cleveland nawet nie do Cavs a do LeBrona: Birdman, Ray Ray, Miller, Love. Szkoda, że Melo jednak podpisał ten 5 letni kontrakt wart $128mln z Knicks bo pewnie też byłby wymieniany w gronie kandydatów do gry w Cavs. Może Haslem się znajdzie jeszcze w plotkach, choć to 100% Miami jest.
Z innych newsów to wygląda na to, że Jazz zdecydowali się wyrównać ofertę za Haywarda i ten zostanie u nich.

Ostatnio edytowane przez pepis21 ; 12-07-2014 o 22:11
pepis21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2014, 22:31   #577
48
.

Domyślnie

Stwierdzenie, że teraz chcą do Cavs ze względu na LBJa jest krzywdzące, bo Ray na świeżo po finałach deklarował gdzie on tam i ja, a Miller należał do najbliższych przyjaciół Jamesa w Miami, co do Love'a i Warriors, to Flip Saunders bardzo chce go zatrzymać, chyba że trafi się oferta nie do odrzucenia, dlatego bawił się w kotka i myszkę, "nie chcę Davida Lee, dorućcie Barnesa, jak dajecie Harrisona to dajcie Klay'a Thompsona za Lee" itd. i liczy, że Kevin zostanie na ten sezon, drużyna odpali pod wodzą porządnego trenera i dostanie te Playoffy, za którymi chce opuścić Minny
stare 12-07-2014, 23:03   #578
Fikus
Stały bywalec

Domyślnie

Jak dla mnie Cavs, w tym momencie są drużyną słabszą od tego co mógł złożyć Pat Riley. Nie zdziwię się, jeżeli skończą wschód na miejscach 3-5. Natomiast jeśli w Cleveland pojawi się Love, to wtedy z automatu staję się to jeden z najpoważniejszych kandydatów do tytułu.

Natomiast nawiązując do Love'a w Minny to bardzo dziwi mnie postawa Flipa, że sprawia tylko pozory, szukania możliwych teamów, które chcą go przechwycić, chyba lepiej już dostać wspomnianego Lee, niż za rok(?) zostać z niczym.
stare 13-07-2014, 12:05   #579
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Ray Ray to wiem, że on wcześniej tak mówił. Miller możliwe, nie interesowałem się tym zbytnio, ale Birdman, Love? Zresztą podobnie było jak LBJ i Bosh przeszli do Heat, też potem sporo zawodników łączono z Miami.
stare 13-07-2014, 12:52   #580
48
.

Domyślnie

Birdman odrzucił opcję na następny sezon w Miami, a tacy jak on są cenieni zawsze, generalnie mówiło się, że tych graczy Cleveland kusi, żeby ugłaskać LeBrona, o Love też się mówiło, ale fakt James to magnes na dobrych zawodników
Co tak cicho, że Paul Pierce w Wizards?
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania