FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 02-05-2012, 21:52   #501
Fikus
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Fikus
Domyślnie

Padłem ze śmiechu
stare 18-05-2012, 13:47   #502
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

Ahhhh. Miami przegrywa ok. 20 w playoffach , Lllllubie to !
v
Blame jungler. 0 ganks and help.Noob.Reported kid
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2012, 15:44   #503
Fred the Red
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Fred the Red
Domyślnie

postseason w tym roku jest bardzo ciekawy CHi odpadlo przez kontuzje Rose'a no ale Philly gralo rowno przez caly sezon i BOS teraz latwo miec nie bedzie ale chyba stawiam 4-2 RR

IND 2-1 z MIA? no no ten Hibercik niezle sobie poczyna Granger jeszcze 2 sezony temu uznawano go za "gorsza" wersje LJ teraz gra rowno ale bez fajerwerkow. Stawiam na 4-2 dla MIA.

LAL dostana w dupe od OKC moze nie sweapem ale 4-1 chyba. Kobe ma ta lekkosc rzucania z ekstremow ale stary sie chlop robi ;p

SAS wygraja ale myslalem ze ciekawsze beda mecze.

final OKC - MIA mowie to jako fan LAL ;p
stare 18-05-2012, 19:14   #504
TSM_Avezax

Domyślnie

Co jak co , ale mysle ze wygraja albo Grzmoty albo Ostrogi.
v
stare 18-05-2012, 22:39   #505
Lex
Weteran

Domyślnie

Właściwie to nie wiem skąd ten optymizm, że Miami tak gładko odrobi do 4-2. Wszyscy grają dno, a LeFlop sam nie wygra serii... Widać, że MIA mocno cierpi na braku Bosha a Spoelstra wydaje się nie ogarniać tej sytuacji. Do tego słabiutki Wade wraz z jego fochami na Spo i nieszczęście gotowe. W ogóle Wade'owi coś odjebało i mam wrażenie, że jest już bardziej celebrytą niż koszykarzem. W każdym razie ja tak kolorowo nie widzę tej serii i ewentualnej dalszej części playoff dla MIA. No ale zobaczymy po G4. Może się ogarną, bo to jednak potężna i doświadczona ekipa.
Dziwne te playoffy. Wszyscy na wschodzie się posypali. Chicago i Knicksi zabici przez kontuzje, kłopoty Miami... Na zachodzie raczej wszystko jasne. Ekipy z LA nie mają za bardzo czego szukać. Spurs gromią jak jakieś roboty... WCF zapowiadają się znakomicie.
stare 20-05-2012, 19:44   #506
48
.

Domyślnie

Zgodzę się z tobą częściowo.
Chicago Bulls - pechowy sezon Byków. Kontuzja Rosa pokazała jak bardzo od niego zależy gra drużyny. Mówi się, że będzie pauzował cały next sezon.
Philadelphia 76ers - dla mnie nie jest to jakaś super drużyna, bądźmy szczerzy, skorzystali na problemach Byków (Rose, Noah). Radzą sobie z Celtami tylko dlatego, że to już nie jest ten sam Boston. Jrue Holiday, Andre Iguodala na +, a to co robi Hawes to miazga, w porównaniu do początku sezonu.
Boston Celtics - jak wyżej napisałem ta drużyna od początku była skazana na to co się teraz dzieje. Budowa drużyny wokół graczy takich jak KG czy Sugar Ray to było dobre rozwiązanie początkowo, ale powinni dodawać do nich młodych graczy z potencjałem, jeden Rondo nie wystarczy.
Atlanta Hawks - to jest drużyna bardzo ciekawa. Odpowiednia mieszanka rutyniarzy (Heinrich, McGrady) ze stosunkowo młodymi zawodnikami (J-Smoove, Horford). Naprawdę szkoda, że odpadli, bo to fajny, widowiskowo grający zespół.
Indiana Pacers - co tu dużo pisać, chyba nagroda Executive Menager dla Larrego Birda chyba oddaje wszystko. Mieli dobry zespól, dodali do niego Davida Westa i George'a Hilla, ogromny progres Raya Hibberta, który w serii z Miami robi różnicę. Paul George - to nazwisko trzeba zapamiętać.
Orlando Magic - problemy z plecami Howarda pozbawiły tę drużynę charakteru. Ryan Anderson gdzieś stracił błysk z sezonu regularnego. Po następnym sezonie prawdopodobnie odejdzie Dwight i czeka nas powtórka z lat 96-04 (odejście Shaqa-wybór Howarda).
Miami Heat - seria z Indianą pokazuje jak bardzo potrzebny im dobry gracz z pozycji 4/5. Przez kontuzję Bosha (który też nie jest tym samym Boshem co w Toronto), Roy Hibbert ich niszczy (44 punkty i 40 zbiórek w 3 mecze). Sam LBJ nie da rady bez pomocy Chrisa i D-Wada.
NY Knicks - słaba końcówka sezonu. Amar'e stracił dużo na przyjściu Melo (potrzeba mu prawdziwego playmakera, dopiero teraz doceniam Feltona). Ta drużyna bardzo straciła na tym, że Chandler, Melo i Amar'e dostali takie kontrakty, bo nie mają zaplecza. IMO Linsanity się skończyło i nie będzie grał tak jak wróci po kontuzji.
San Antonio Spurs - pomino, że nie trawię ich trzeba im oddać to, że nawet pomimo wieku Duncan to świetny zawodnik, a Parker to jedna z lepszych jedynek obecznie (look seria z LA Clippers).
Utah - paradoksalnie bardzo zyskali na tym, że odszedł D-Will, bo Devin Harris to też przyzwoity zawodnik, a Derric Favors to będzie niedługo bestia. Mieli pecha, że trafili na Ostrogi.
Memphis Grizzlies - będą cierpieć za wysokie kontrakty Gaya, Randolpha (1 playoffy wiosny nie czynią ) i Mike'a Conleya (dać tyle takiemu zawodnikowi to przesada). Pomimo to narazie radzą sobie dobrze.
LA Clippers - ta drużyna dopiero pokaże pazury. Dodanie CP3 (módlmy się, że zostanie) do latających Griffina i Jordana to strzał w 10. A trade Nicka Younga to steal roku. Idealne połączenie doświadczenia (Billups, Butler, Mo Williams) z młodzieńczą energia (Griffin, Jordan, Young) ze świetnym Chrisem Paulem. Eric Bledsoe bardzo się rozwinie przy Paulu, Billupsie czy Williamsie.
LA Lakers - zmienił się właściciel i drużyna się sypie. Progres u Bynuma to nic przy stracie Odoma, grymasach Kobe'go czy spadku formy Gasola. Jedyne co na + to to, że wreszcie pozbyli się Fishera i dobre transfery Jordana Hilla i Sessionsa.
Denver Nuggets - drużyna z przyszłością. Ty Lawson i Faried to zawodnicy z dużym potencjałem. W szcególności Lawson, który jest graczem nakręcającym tą drużynę.
OKC Thunder - niesamowity zespół. Powinni dziękować Blazersom, że wybrali z 1 Odena, a nie Duranta. Jedyna wada to Westbrook, który jest dla mnie bardziej 2 niż 1. Tu trza playmakera.
Dallas Maverics - świetny poprzedni sezon, ale bez Chandlera i JJ'a Barei to już nie ten zespół. Lamar Odom, nie przypomina nawet w calu tego Odoma z LA.

Największym przegranym tego sezonu jest Minesotta Timberwolves, bo to fajny zespół z potencjałem. Nowy trener wreszcie ustawił taktykę do zawodników, a nie odwrotnie i dałoby to efekt (playoffs pierwsze od czasów KG), gdyby nie paskudna kontuzja Rubio.

Ogólnie ten sezon jest tragedią, bo dużo dobrych zawodników nałapało kontuzji, IMO przez Davida Sterna i właścicieli klubów, którzy najpierw dają zajebiste kontrakty, a potem płaczą, że za dużo wydają na drużyny.
48 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2012, 20:16   #507
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Bardzo możliwy finał Miami-Spurs. Życzyłbym sobie tego. Ci drudzy zaczęli od wygranej, Heat grają dziś. Zapowiadają się ciekawe te serie.. sympatycznie by było obejrzeć po siedem meczów.
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2012, 20:27   #508
TSM_Avezax

Domyślnie

Koniec sezonu dla Bradleya, nie wiadomo co z Boshem , Spurs- PRO-FE-SO-RZY
v
stare 29-05-2012, 17:46   #509
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Mamy 1-0 dla Miami, z kolei dzisiaj drugi mecz pomiędzy Spurs i OKC. Dobrze by było zobaczyć Heat w finale, bo będę miał okazję być na miejscu przez nieco ponad tydzień w czasie trwania finałów. Bilet na mecz oczywiście nie na moją kieszeń, ale.. Dobrze by było obejrzeć w pubie wygraną Heat.
stare 05-06-2012, 09:52   #510
Lex
Weteran

Domyślnie

łaa, Thunder z 0-2 wychodzą na 3-2 wygrywając dziś w AT&T Center Już się bałem, że spieprzą sprawę w Q4 gorzej niż w G1 ale Harden zniszczył w decydującym momencie i teraz wszystko w rękach graczy z Oklahoma City No i seria 20 zwycięstw SAS zaminiła się w serię 3 porażek a teraz mecz w Oklahomie. Pięknie OKC
W ogóle finały konferencji znakomite jak na razie, zwłaszcza na zachodzie.

Ostatnio edytowane przez Lex ; 05-06-2012 o 09:56
Lex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2012, 03:48   #511
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Co za mecz w Miami!
stare 06-06-2012, 10:17   #512
Lex
Weteran

Domyślnie

Kapitalne finały konferencji w tym roku.
stare 06-06-2012, 11:30   #513
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Wygląda na to, że sobie pojadę tam na wycieczkę i halę pooglądać.. Mecz świetny, nie wiem jak Heat mogli to przegrać. Był taki moment w trzeciej albo czwartej kwarcie, że Celtics wyglądali na totalnie zagubionych, wręcz bezsilnych, a mimo to zdołali wygrać. Trudno, gra się jeszcze nie skończyła.

Mam nadzieję, że Heat się jakoś podniosą, tym bardziej, że do dobrej dyspozycji po kontuzji powraca C. Bosh.
stare 06-06-2012, 13:39   #514
TSM_Avezax

Domyślnie

Let's beat the heat !!!
v
stare 06-06-2012, 15:49   #515
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Aaaaaaaaaaa, kvrwaaa, Celtics! Po początku sezonu nawet nie myślałem, że mogą zajść tak daleko, a jeśli jeszcze awansują, to już w ogóle...
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-2012, 10:20   #516
TSM_Avezax

Domyślnie

Na ten final ludzie czekali caly rok, 7 meczy, OKC-Miami. Niech wygra lepszy(ofc jestem za OKC ;])
v
stare 17-06-2012, 22:10   #517
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Czuć atmosferę play off. Sporo plakatów na mieście, masa billboardów. Nie jest to oczywiście jak u nas w przypadku euro ale jakiś klimat jest. Kogo nie spytam wszyscy zgodnie mówią że Heat wygrają kolejne trzy mecze u siebie. Jak będzie zobaczymy. Początek za około trzy godziny. Oprócz tych co mają bilety spodziewanych jest sporo osób pod halą . Z tego co wiem ma być telebim nieopodal . Czas powoli ruszać. Lets go Heat!
stare 05-07-2012, 12:44   #518
TSM_Avezax

Domyślnie

Nash odchodzi do Lakers. Jeden z ulubionych zawodnikow w ciagu ostatnich paru lat odchodzi do klubu z jednym z najbardziej przeze mnie nie lubianych zawodnikow

No ale coz , Suns sie odmladza wreszcie cos sie dzieje. Ma dojsc jeszcze Beasley , E.Gordon , G.Dragic , plus draft. Zobaczymy

EDIT : A.Davis w kadrze na IGRZYSKA !
v

Ostatnio edytowane przez TSM_Avezax ; 07-07-2012 o 11:23
stare 12-07-2012, 16:56   #519
Habugapapuga
TEDE

Domyślnie

Joe Allen w Miami Heat
stare 12-07-2012, 17:30   #520
Fikus
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Fikus
Domyślnie

Raczej Ray,chyba że o czymś nie wiem

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania