FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.43 średnia. Wygląd
stare 16-01-2008, 19:16   #21
lewy
Weteran

Domyślnie

Co prowokujesz Dominoz? N/C.

Nie dziw się, że zostałeś nazwany pajacem.
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 19:18   #22
Dominoz
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał verbaT
Co prowokujesz Dominoz? N/C.

Nie dziw się, że zostałeś nazwany pajacem.
Pfff...prowokuje? Całą prawde napisałem.
Wklejenie linka było prowokacją, czy to, ze napisałem, że mówimy "papa"?
Jakby to był Lubin, też bym tak napisał

I nie wiem po co tego posta napisałeś...chyba, żeby se nabić, bo nic konstruktywnego nie wniosłeś do rozmowy.
Dominoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 19:21   #23
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominoz
http://sport.onet.pl/0,1248675,1674714,wiadomosc.html

Ojj....

No to Widzewkowi mówimy "papa"
A jeszcze parę miesięcy temu miałeś wielki orgazm po meczu Lech-Widzew a teraz się naśmiewasz z tego samego Widzewa.
Oczywiście kara jest słuszna, ale wkurza mnie jak ktoś dostaje podniety bo jakiś klub został zdegradowany, powinno się być załamanym tym jak wygląda Polska Ekstraklasa a nie się cieszyć że rywal ligowy został zdegradowany.
Do tego pewnie na Lecha też sie coś znajdzie,w końcu was do Ekstraklasy wprowadził Bogusław Baniak.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 19:22   #24
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominoz
Żenada...czemu nazwałeś mnie pajacem?
Bo nim jesteś?
Cytat:
Napisał Dominoz
Zrobiłem Ci coś? Wkleiłem tylko link do newsa, a nikogo nie obrażałem, pajacu.
To po chvj te minki? Jesteś żałosny. Zabrakło w tym poście jeszcze jakiejś wrzuty na Legię.
Cytat:
Napisał Dominoz
Stormik, nie martw sie- został wam jeszcze ŁKS! xD
Przeżyłem już wiele takich chwil więc się nie martwię. Tym bardziej, że wyrok nie jest prawomocny.
Cytat:
Napisał Dominoz
Co sie odwlecze, to nie uciecze...Na pewno niedługo też polecą. Z resztą pewnie niejeden zespół jeszcze skończy w ten sposób.
Oby był to Lech Ale będę miał wtedy ubaw

Cytat:
I dziwi mnie jedno - Widzew dostał wyższą karę od Arki, chociaż Arka miała kupioną większą liczbę meczy(chyba 40),17 osób zamieszanych w aferę korupcyjną.
Przewodniczący komisji PZPN Tomczak jest kibicem Legii i nienawidzi Widzewa. Sam to podkreślił w jakimś tam wywiadzie. "Zdegraduję Widzew i odchodzę ze stanowiska". Tak pracuje PZPN
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 19:26   #25
Dominoz
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał stormik
Oby był to Lech Ale będę miał wtedy ubaw
Jeśli znajdą im powody, to mam nadzieje, że również poleci Lech.
Lepiej przeboleć jeden sezon, ale przynajmniej mieć świadomość, ze liga jest czysta i wszyscy zostali potraktowani mniej więcej tak samo

Jednak jak na razie Lech ponoć żadnych meczów nie ustawiał.
Dominoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 19:48   #26
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Grubo

Nie będę oszukiwał - jestem zadowolony. Teraz mam nadzieje że KGHM też poleci.

2 drużyny za którymi delikatnie powiedziawszy nie przepadam i do tego Śląsk jest już jedną nogą w OE Cztery zespoły z drugiej ligi awansują + baraże.

Są też minusy. OE straci sporo kibicowsko przez spadek Widzewa.

Na pocieszenie można powiedzieć - czasami lepiej zrobić krok w tył żeby później zrobić dwa do przodu Są tacy co mają gorzej (Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Szczecin).
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 19:52   #27
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Widzew zasłużenie zdegradowany, ale tylko dlatego ponieważ Tomczak jest kibicem Legii Lubin dostanie 10 ujemnych pkt na początek przyszłego sezonu i tak to się skończy niestety. Ten żałosny klub, który istnieje tylko dzięki temu, że jest finansowany przez skarb państwa powinien także polecieć do 2 ligi i nie wracać nigdy do OE.

pkar, jeśli wejdą 4 drużyny z 2 ligi, to już nie ma baraży, bo przecież standardowo wchodzą 2 + baraż
stare 16-01-2008, 19:57   #28
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elektryczne Nożyce
pkar, jeśli wejdą 4 drużyny z 2 ligi, to już nie ma baraży, bo przecież standardowo wchodzą 2 + baraż
Hmm.. Teraz jest 2 awans + 1 baraż. Spadną 2 drużyny z OE więc trzeba je zastąpić. I wychodzi w takim razie 4 awans + 1 baraż Tak przynajmniej było w tamtym roku po degradacji Arki i Łęcznej (o ile się nie mylę)
stare 16-01-2008, 20:04   #29
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
Widzew zasłużenie zdegradowany, ale tylko dlatego ponieważ Tomczak jest kibicem Legii Lubin dostanie 10 ujemnych pkt na początek przyszłego sezonu i tak to się skończy niestety. Ten żałosny klub, który istnieje tylko dzięki temu, że jest finansowany przez skarb państwa powinien także polecieć do 2 ligi i nie wracać nigdy do OE.
Hehe dokładnie Zagłębie kupiło awans do ekstraklasy, Widzew nie. Jestem na 99,9% przekonany, że Zagłębie dostanie niższą karę. Co do tego finansowania klubu przez skarb państwa to jest to kompletna paranoja. Już dawno mówiłem, że to niedopuszczalne. Taka sama sytuacja jest z PGE BOT Bełchatów.

Cytat:
Napisał Paolo
Hmm.. Teraz jest 2 awans + 1 baraż. Spadną 2 drużyny z OE więc trzeba je zastąpić. I wychodzi w takim razie 4 awans + 1 baraż Tak przynajmniej było w tamtym roku po degradacji Arki i Łęcznej (o ile się nie mylę)
Mylisz się.

Ostatnio edytowane przez NAWED_BEKA ; 16-01-2008 o 20:08
stare 16-01-2008, 20:12   #30
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał stormik
Mylisz się.
No być może. W każdym razie tak czy siak 4 zespoły awansują bezpośrednio. Na pewno lepiej niż 2 + 1
stare 16-01-2008, 20:28   #31
Wizja Jeden
Stały bywalec

Domyślnie

Skoro poleciał Widzew, to żeby było sprawiedliwie powinno polecieć też Zagłębie. Ale na tym koniec! Chyba, że znajdą jeszcze kogoś, ale jeśli mają to zrobić to niech to zrobią w tym sezonie i w następnych sezonach niech wreszcie liga będzie normalna! Bo na chwilę obecną to jest farsa a nie liga. Oby to były ostatnie degradacje.

Wizja Jeden jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 20:35   #32
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Hvj z Widzewem, że tak napiszę. Bardziej mnie wkvrwia opcja z Zagłębiem, bo tak jak już ktoś napisał pewnie -10pkt. i amen w pacierzu.

A już nieziemsko mnie wkurwia to, że ten klub istnieje tylko dzięki skarbowi państwa.

Kvrwa! No aż słów mi brak żeby swoje wkvrwienie opisać.

o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 20:41   #33
Yeti
Gość

Domyślnie

Ta, widzę, że abolicyjna propaganda już dosięga niektórych^^.

Winnych należy ukarać. Tyle. Kupowali - spadają, nie kupowali - zostają. Choćby zwalić całą ligę do drugiej - niech będzie. Do tego odciąć Zagłębie i PGE od sponsoringu z kasy państwowej. Wprowadzić obowiązek podgrzewanej murawy i grać przez zimę, zwiększyć ligę do 18 lub 20 zespołów. Przejmować modele z innych krajów - to nam pozostaje, inaczej zawsze będziemy w tyle.

Gratuluję kolejnych degradacji i mam nadzieję, że na tym się nie skończy.
(Współczuję równocześnie stormikowi - nie dość, że cios, to jeszcze hańba..)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 21:12   #34
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_
Właśnie jedna z tych wchodzących do 1 ligi dodatkowo, zastępowała baraż Tak czy siak na chwilę obecną wchodzą 4 pierwsze kluby z 2 ligi, a jeśli się uda zdegradować Lubin to 5, co już będzie kompletną paranoją.
stare 16-01-2008, 21:22   #35
Koki'
'

Domyślnie

I chuuj, ja pierdole, mam nadzieje, że Widzew wróci na sezon 2009/10 do OE. Szkoda meczy z RTS-em, jeden szlagier mniej. A temu Tomczakowi, jeśli to prawda to chvj w dupę

A Zagłębie mogą sobie udupiać, nie będę płakać
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 21:30   #36
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Właśnie jedna z tych wchodzących do 1 ligi dodatkowo, zastępowała baraż Tak czy siak na chwilę obecną wchodzą 4 pierwsze kluby z 2 ligi, a jeśli się uda zdegradować Lubin to 5, co już będzie kompletną paranoją.
Hmm, raczej nie tak. W tamtym roku za korupcje spadły 2 zespoły i dzięki temu z drugiej ligi awansowały 4. W tej chwili jak poleci KGHM to będzie dokładnie jak w poprzednim roku (Zagłębia Sosnowiec nie licze bo i tak zajmie ostatnie miejsce w tabeli). Także więcej niż 4 zespoły z 2 ligi nie wejdą.
stare 16-01-2008, 21:40   #37
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominoz

Jednak jak na razie Lech ponoć żadnych meczów nie ustawiał.
Trenerem Lecha był Bogusław Baniak, więc na pewno Lech kupował mecze. Chociaż nie wiem czy tamten Lech za czasów Baniaka to ten sam Lech co teraz, bo w końcu teraz to jest Amica Poznań. Chociaż Amica też miała niezłe wałki w Pucharze Polski, więc oba kluby są zamieszane w korupcje.

A co do Zagłębia, to na pewno dostaną większą kare niż -10 pkt, bo w końcu sami zaproponowali karę -15,a PZPN tą kare odrzucił, więc liczę na to że KGHM zostanie zdegradowane ( najwyżej że PZPN odrzucił karę -15 pkt, bo uważał że jest za surowa ).

Podobno jeszcze jest oficjalnie zamieszona w korupcję Jagiellonia i Cracovia, więc jeżeli oba klubu zostaną w tym sezonie zdegradowane, to niezłe przetasowania się szykują w następnym sezonie OE. A prawa do transmisji z roku na rok są coraz droższe, no śmiech na sali...
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 21:43   #38
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti
(Współczuję równocześnie stormikowi - nie dość, że cios, to jeszcze hańba..)
Jaka hańba? Przecież mecze kupowały wszystkie drużyny w Polsce. Ktoś ma co do tego wątpliwości?
Karzą tych co dali się złapać i tyle.
Nie będę pisać, że decyzja jest sprawiedliwa, czy niesprawiedliwa bo moje zdanie w tej sprawie jest co najmniej subiektywne. Oczywiste jest, że nie chciałbym degradacji mojego ukochanego klubu, każdy kto napisałby inaczej po prostu by kłamał. Regularnie na mecze Widzewa zacząłem chodzić po spadku do 2 ligi parę lat temu, tak więc taki cios nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia. Oczywiście smutek jest, ale co nas nie zabije to wzmocni. Jeśli właściciel Widzewa - Cacek nie wycofa się to o szybki powrót do ekstraklasy jestem spokojny. A nie zapominajmy, że wyrok jest nieprawomocny i jeszcze nie wszystko jest pewne.

Nieważne w której lidze, ważne że to WIDZEW.

Ostatnio edytowane przez NAWED_BEKA ; 16-01-2008 o 21:55
stare 16-01-2008, 21:45   #39
lewy
Weteran

Domyślnie

Już to widzę, że Lech nie kupował meczów... wszyscy kupowali, więc Kolejorz także.

Nie ma na to mocnych, degradować wszystkich i czyścić jak się da.
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2008, 21:59   #40
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Tym bardziej, że wyrok nie jest prawomocny Zibi będzie walczył...
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania