FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 07-04-2010, 16:43   #141
mateuszb
Nowicjusz

Domyślnie

A kiedy takiego addonu można się spodziewać?
Miałem raz taką akcję w grze - gram, gram, prowadzę 3:1, 89 minuta i nagle wyskakuje błąd, gra zostaje przerwana. Stało się to jeszcze 3 razy, za każdym razem na tym samym meczu (grałem przeciwko Motorowi Lublin). Dopiero za czwartym razem udało się jakimś cudem dojść do końca i teraz jest dobrze. Ale nie chcę wiedzieć, co będzie w rundzie rewanżowej z motorem, czy jak trafię na motor w PP.
mateuszb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2010, 17:20   #142
Tytus08
Nowicjusz

Domyślnie

Witam,

U mnie instalacja MPPL10 przebiegła bez problemów, wszystko śmiga jak należy. Póki co, zauważyłem jeden "błąd" do poprawki. Chodzi o drużynę Słowacji. Na ekranie przed meczem, gdy można wybrać w ustawieniach koszulki - przy wyborze białych strojów drużyna gra w granatowych, przy wyborze granatowych - gra w białych. Możecie sprawdzić.

Pytanie: gdzie podział się Freddy Adu z reprezentacji narodowej USA?
Tytus08 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2010, 17:35   #143
dgmarek
Nowicjusz

Domyślnie do Domino

Chodzi o to że ja nie wyłanczam okienek dosowych, zaczynam instalcje po wgraniu 100% mppl 10 otwiera się okienko dosowe pierwsze rozpakowuje sie samo i koniec pojawia sie ekran mppl10 za zainstalowane pomyslnie naciskam na koniec otwiera się następne okienko dosowe i rozpakowuje znowu i się samo zamyka i tyle wszystkiego i nic nie wyłanczam gram już w fify od fify 97 wiec nie jestem jakimś laikiem ale naprawdę już niemam zdrowia instalować i odinstalowywać tej fify co może być jesscze źle? nie wiem
dgmarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2010, 17:41   #144
Domino
Gość

Domyślnie

A może jakieś inne patche masz wgrane oprócz MPPL? Bo kolorowe stroje i brak stadionów na 100% spowodowane są wyłączaniem okien dosowych, ale może warto przeinstalować FIFĘ i dopiero wgrać na świeżutko. Jeśli wszystko robisz zgodnie z instrukcją, to nie ma bata, żeby nie działało
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2010, 18:10   #145
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

Cytat:
Napisał mateuszb Zobacz post
W Pogoni nie ma Krzysztofa Przytuły, jest za to Robert Mandrysz - środkowy pomocnik, Tomasz Parzy jest środkowym pomocnikiem, nie prawym, Marcin Nowak to prawy obrońca, zaś Tomasz Rydzak nie jest napastnikiem, jak to zrobiliście w patchu, lecz prawym obrońcą/prawym pomocnikiem (klasyczny CPS). Uwzględnijcie to w poprawce, chciałbym grac oryginalną Pogonią.
Jakbyś był wiernym kibicem to byś wiedział, że Przytuła jest już graczem Hutnika Kraków, dlatego nie ma go już w Pogoni
Co do Rydzaka to wg serwisu 90 minut jest napastnikiem, Mandrysz nie zagrał w żadnym meczu ligowym także mogła się zdarzyć taka pomyłka lecz w updacie wezmę to pod uwagę i poprawie te pozycje. Pozdrawiam
stare 08-04-2010, 13:03   #146
szymek18
Nowicjusz

Domyślnie

po świętach miał być addon i coś nie widać
szymek18 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2010, 17:06   #147
Domino
Gość

Domyślnie

A kto tak powiedział? Ja tylko mówiłem, że po świętach możemy rozmawiać, bo co niektórzy się domagali się addonów w święta czy przed nimi, jakby nie było wiadome że każdy był zajęty przygotowaniami do świąt czy rozjazdami do rodzin Zbieramy braki, poprawiamy niedociągnięcia, praca wre, ale też wymaga trochę czasu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2010, 18:12   #148
mateuszb
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Opeel Zobacz post
Jakbyś był wiernym kibicem to byś wiedział, że Przytuła jest już graczem Hutnika Kraków, dlatego nie ma go już w Pogoni
Co do Rydzaka to wg serwisu 90 minut jest napastnikiem, Mandrysz nie zagrał w żadnym meczu ligowym także mogła się zdarzyć taka pomyłka lecz w updacie wezmę to pod uwagę i poprawie te pozycje. Pozdrawiam
Ziom, chyba mnie nie zrozumiałeś. W dodatku JEST Krzysztof Przytuła, a powinno go nie być. Według portalu 90minut.pl Rydzak faktycznie jest napastnikiem, ale na tej pozycji nie występuje, a trener Mandrysz wystawia go właśnie przed wszystkim jako prawego pomocnika i ta pozycja odpowiada też samemu zawodnikowi. można by podnieść też staty Lebedyńskiego, a obniżyć Ropiejce, bo to, że cieniak Ropiejko ma wyższą średnią (52) od znakomitego Lebedyńskiego (47) jest chyba jakimś nieporozumieniem.

I na twoją uwagę o wiernym kibicowaniu - jestem na każdym ligowym meczu Pogoni i, w miarę możliwości, na wyjazdach, więc nie mów mi tu nic o wierności do drużyny.
mateuszb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2010, 20:27   #149
kichu
Nowicjusz

Domyślnie

U mnie to samo co u dgmarek i na 100% nie wylączalem dosowskich okienek wgrywalem na czysta fife cos jest nie tak pomocy!!!
kichu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2010, 21:22   #150
Domino
Gość

Domyślnie

Czysta FIFA jest pojęciem bardzo względnym, to że przeinstalujecie FIFĘ, to nie znaczy że jest ona taka czysta Wystarczy że zostały jakieś pliki z dodatków które instalowaliście czy jakieś zmiany z CM. Więc jeśli nie wyłączaliście okien dosowych, nie było żadnych błędów podczas instalacji, to nie może być wina patcha. Po wywaleniu FIFY warto usunąć pozostałości z Program Files i dobrze sprawdzić czy na pewno nic nie zostało. Ewentualnie zawsze można zainstalować FIFĘ na innym dysku/partycji i wtedy próbować zainstalować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 11:39   #151
gogolinho
Nowicjusz

Domyślnie Brak

Piłka jest kolorowa...Numery na koszulkach krzywe...Dlaczego???
gogolinho jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 12:14   #152
mihi1915
Nowicjusz

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

czy można wgrać np.patch ligi rumuńskiej i mppl??? nic sie nie stanie
mihi1915 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 13:04   #153
gogolinho
Nowicjusz

Domyślnie pomoc

Ludzie pomóżcie odkryłem nowy błąd jak gram Legią Warszawa albo przeciwko niej to gra sie automatycznie wyłącza dlaczego?!?! HELP ME!
stare 10-04-2010, 13:07   #154
net_
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał mihi1915 Zobacz post
czy można wgrać np.patch ligi rumuńskiej i mppl??? nic sie nie stanie
Nie będzie działało.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 13:34   #155
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał gogolinho Zobacz post
Ludzie pomóżcie odkryłem nowy błąd jak gram Legią Warszawa albo przeciwko niej to gra sie automatycznie wyłącza dlaczego?!?! HELP ME!
A nie jest to może kwestia problemu o którym wyżej pisałeś? Że piłka kolorowa, etc? Może wgrałeś MPPL na jakiś inny patch, albo wyłączałeś czarne okna dosowe podczas instalacji, czego nie wolno robić?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 16:37   #156
gogolinho
Nowicjusz

Domyślnie

Właśnie wgrałem na innych patch ,,FPP10'' i co teraz mam robić??? Pomóżci...pzdr
stare 10-04-2010, 21:07   #157
Domino
Gość

Domyślnie

Przeinstalować całą grę, po wyinstalowaniu gry wyczyść dobrze Program Files z FIFY i zainstaluj na nowo z wybranym dodatkiem Nie wolno instalować dwóch tego typu dodatków, bo mają różne bazy danych i gra się wysypuje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-2010, 23:41   #158
gogolinho
Nowicjusz

Domyślnie

A jak już w polskiej lidze w programie Creation Master uaktualniłem po swojemu piłkarzy i ich poziom umiejętności to jak wyinstaluje to wszystko strace?!?!
stare 12-04-2010, 17:13   #159
danobeitia
Zorientowany

Domyślnie Ustawienia taktyczne

Jak w ustawieniach zespołu zrobić by wszystkie ustawienia taktyczne zespołów ustalone przez ea sports, były dostępne dla każdego zespołu
danobeitia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2010, 19:20   #160
gogolinho
Nowicjusz

Domyślnie

Adminie odinstalowałem fife jak poleciłeś,ale teraz nie mam kodu gdzieś go zapodziałem także proszę o cd-key do fify 2010...pzdr
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania