FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 14-03-2009, 14:41   #141
dobrek84
Banned

Domyślnie

Dajcie juz spokój na litość Boską tym chłopakom z CF, niech spokojnie poprawiają te usterki i wydadzą - nie martwcie się o to..
Gwarantuje głową , nogami i rękami, że do przyszłego weekendu na 99,99% wyjdzie,w przeciwnym wypadku mnie wezmiecie za dupę i możecie wyzywać mnie od najgorszych - biore to na siebie..
dobrek84 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2009, 15:13   #142
gievont
Banned

Domyślnie

łał, ale ty jestes bohaterski, gadasz jakbys conajmniej bral udział w robieniu patcha...
gievont jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2009, 17:01   #143
Domino
Gość

Domyślnie

Nie no po prostu świetnie... A ja właśnie doceniam takich ludzi, którzy potrafią okazać choć odrobinę wyrozumiałości i docenić nasz wkład w MPPL. A jak tak się poczyta posty tych najbardziej szczekających, to zastanawiam się, czy w ogóle im zależy na ściągnięciu tego dodatku, czy w jakimś stopniu są fanami FIFY i MPPL. Bo może tylko znaleźliście sobie temat to tego, aby się po wyżywać i nam dop...... I nie dość, że sami mają jakieś ale, to jeszcze warczą na innych i wyzywają od lizodupów. A ja właśnie tego tak nie odbieram. Bo jak komuś zależy na MPPL to potrafi okazać odrobinę szacunku dla nas, docenić wkład w tworzenie Mega Patcha. Mnie i redakcji nie zależy na tym, żeby ktoś padał na kolana i dziękował za dodatek... Mało tego, to Wam graczom powinno zależeć na tym, aby wszystko chodziło dobrze i nie miało błędów, bo na dobrą sprawę to moglibyśmy dać dodatek z bugami, ale potem to Wy byście się z nimi huśtali, a redakcja olała by to i miała by Was gdzieś. A jak widać tak nie jest. A czytając posty co niektórych osób, można odnieść wrażenie, że zachowują się jak rozpuszczone 12 latki, którym zabrano zabawkę. Aczkolwiek nawet takie 12-13 latki potrafią się dużo lepiej zachować... Ale cóż, to już jest Wasz problem, bo takimi bzdurnymi postami wiele osób może się szybciej z tym forum pożegnać, niż na nie trafiło.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2009, 17:47   #144
MARCO515
Nowicjusz

Domyślnie

wiem ze to wymaga czsu i nie ponaglam ale jakas date w przyblizona mozecie podac bo mial byc na poczatku a bedzie w polowie a zachwile sie okaze ze za miesiac przecie pierwszy raz tego nie robicie wiec czekamy.......
stare 14-03-2009, 18:15   #145
daniels105
FC Barcelona

Domyślnie

Mam pytanko kiedyś była zmianka o tym aby Kmitę Zabierzów zastąpić Kszo Ostrowiec, dlatego chciałbym zapytać jaki klub jest podmieniony za tą Kmitę. Pozdrawiam cierpliwy daniels105.
daniels105 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2009, 19:58   #146
Domino
Gość

Domyślnie

Najprawdopodobniej zostanie KSZO podmienione, ale może i zrobi się 17 zespołów, zobaczymy MARCO nikt nie pisał, że na 100% będzie na początku miesiąca. Jak będzie to będzie. Przybliżonej daty również nie podam, bo nigdy nie podawaliśmy i podawać nie będziemy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2009, 20:24   #147
MARCO515
Nowicjusz

Domyślnie

ale bedzie w tygodniu pryslym co please!!!!!!
stare 14-03-2009, 20:57   #148
Bonio
Nowy użytkownik

Domyślnie

Mam takie pytanie z jakiego źródła korzystaliście w czasie robienia skladów poszczególnych zespołów, chodzi mi o to czy np. w Wiśle jest np.Piotr Burski ponieważ podpisał on co prawda kontrakt jednakże jest w czasie leczenia kontuzji i na boisku zobaczymy go najwcześniej w czerwcu.
Bonio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-2009, 21:43   #149
anty_Seeba
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (5)
Domyślnie

Przestańcie ich już męczyć kiedy będzie MPPL itp. Pomyślcie o tym, iż przez to, że tu non stop ich męczycie o datę zamiast np. Matrix poprawać błędy żeby wyszedł patch jak najszybciej to możliwe, traci czas na ciągłe wam odpisywanie..
anty_Seeba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2009, 13:36   #150
Markopollo5
Nowy użytkownik

Domyślnie ehhh....

Osobiście sam wyczekuję z niecierpliwością na dodatek, ale rozumiem, że aby coś powstało i było dobre to musi trochę czasu upłynąć... To tak jakby co poniektórzy na tym forum poszli do piekarni i powiedzieli, że chcą chleb gotowy, a w piekarni byłby w stanie pieczenia... Czy chcielibyście w niepełni upieczony chleb jeść? Bo ja nie!!!.
Dlatego proponuję wszystkim tu "pompującym się" o cierpliwość, bo jak ma wyjść na dniach to i tak wyjdzie.
Do redakcji mogę mieć jedynie żal o to, że znając projekty gotowych stadionów (m.in. Wisły Kraków) przedstawią je w takim stanie w jakim są (bo podejrzewam że Lech też będzie miał stadion bez jednej trybuny).
Zdaję sobie sprawę z tego, że chcecie, aby MPPL odpowiadał faktycznemu stanowi (my - użytkownicy też tego chcemy) ale w tym jednym przypadku (stadiony) można byłoby trochę nagiąć rzeczywistość...

Z Wiślackimi pozdrowieniami
Markopollo
stare 15-03-2009, 13:48   #151
Domino
Gość

Domyślnie

Markopollo, pisałem już, że Legia i Lech będą miały nowe stadiony, Wisła niestety nie będzie miała, a tylko dlatego, że mamy na prawdę mało osób pracujących na CF i burzycie się, że długo nie wydajemy MPPL, ale chcecie mieć wszystko na maxa wypasione. Kiedy to mamy robić?? Czas i tak mamy ograniczony, a stadionu nie robi się 10 czy 15 minut. Wszystkim niestety nie dogodzimy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2009, 14:04   #152
Markopollo5
Nowy użytkownik

Domyślnie no cóż...

Z mojej strony dodam, że "albo robimy wszystkie, albo żadne"...
A podejście do sprawy w ten sposób dyskryminuje jednych kosztem drugich... Ponieważ o ile rozumie, że będzie stadion Lecha (jego przebudowa ma się ku końcowi), o tyle nie mogę zrozumieć, że będzie stadion Legi (moim zdaniem, prace na stadionie Wisły są w DUŻO bardziej zaawansowanym stopniu niż na stadionie Legi, na którym przebudowa dopiero się zaczęła).
Dodam tylko, że mam nadzieję, że wyjdzie za jakiś czas dodatek aktualizujący stadion Wisły...

Ostatnio edytowane przez Markopollo5 ; 15-03-2009 o 14:11
Markopollo5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2009, 14:14   #153
Monx
Nowicjusz

Domyślnie

Mam pytanie czy Zagłębie Lubin będzie grało już na nowym stadionie ??
Monx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2009, 14:16   #154
Grzenio_Lechia
Biało-Zielona Krew

Wyślij wiadomość na gg do Grzenio_Lechia
Domyślnie

Matrix jeżeli chodzi o ścisłośc to popieram LONGinusa jeżeli chodzi o wersje BETA reszty niecierpliwych nie komentuje (to miałem na myśli).

Dajecie takie cos użytkowniką każdy jest kibicem innej drużyny i tak chyba łatwie dostrzec błędy poza tym tak jak to napisał uspokoiłoby to sytuacje...

Nie wiem gdzie sobie zaprzeczyłem..?? Juz 2 x przedłużam abonament w oczekiwaniu na mppl
Grzenio_Lechia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2009, 18:13   #155
Thiago83
Zorientowany

Domyślnie

Ja mam pytanie dotyczące Piasta Gliwice. Szukałem info dotyczące ligi polskiej czy będą wszystkie stadiony klubów z ekstraklasy, ale nie znalazłem odpowiedzi. A jesli beda to co zrobicie ze stadionem Piasta Gliwice? W tej chwili zespół ten rozgrywa mecze u siebie w Wodzisławiu, ale jak wiadomo od kwietnia ( 3 kwiecień, 17.45 Piast - Górnik ) będzie już grał w Gliwicach. Będzie ten z Wodzisławia czy z Gliwic?

BTW Na stadionie Piasta już powstało zadaszenie wymagane do licencji
Thiago83 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2009, 18:18   #156
jq
Gość

Domyślnie

Będą tylko 3 stadiony Czytaj poprzednie posty a nie piszesz swoje na chama
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2009, 18:19   #157
Domino
Gość

Domyślnie

Podawaliśmy informację, że będzie 16 stadionów dla drużyn Ekstraklasy(czyli dla wszystkich) i kilka dla I ligi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-2009, 20:17   #158
Thiago83
Zorientowany

Domyślnie

Do Jacq'a: jak się okazuje wiedza szanownego pana mija się z prawdą więc zamiast mnie pouczać najpierw sam sprawdz czy to co piszesz jest zgodne z prawdziwymi faktami.

Matrix dziękuje za wyczerpującą odpowiedz
Thiago83 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-03-2009, 18:24   #159
lluukkas
Zawodowiec

Domyślnie

ja jestem wyrozumiały i jak James czy Matrix napisał że mamy zaglądać na główną stronę to co jakiś czas zaglądam i się nie udzielam: "no to kiedy w końcu wyjdzie ten patch?" ja pierdziele troche cierpliwości!!!
to jest denerwujące jak się czyta co któryś komentarz a kiedy będzie
tak samo jak np. jakaś nowa gra wyjdzie i na forum co drugi: "pujdzie mi na takim i takim sprzęcie?"
ahhhhhhhhhhh no musiałem to napisać
lluukkas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-03-2009, 18:57   #160
piotrzek123
Doświadczony

Wyślij wiadomość na gg do piotrzek123 Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do piotrzek123
Domyślnie

Ludzie trocha szacunku dla tych patchmakerów. Za rok to wogóle dadzą zapowiedź główną w styczniu i wy zaraz : "0o To już wychodzi patch?" itp. Ciekawe jak wy byście patcha zrobili. Patchmakerka to długie godziny pracy a nie 2 minuty i kits zrobiony
piotrzek123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania