FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 24-02-2007, 15:25   #101
walczu
FS

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do walczu Wyślij wiadomość na gg do walczu
Domyślnie

100 komentarz :
szanuje to ze moga byc rozne odczucia (jednym sie podoba innym nie), szanuje krytyke... ale nie szanuje ludzi ktorzy zarzucaja mi i moim kolegom z CF brak zaangażowania w robienie patcha bo na prawde poswiecilismy na to mnostwo wolnego czasu ktory mogli bysmy spedzic np z dziewczynami czy jakos tak...
walczu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 15:31   #102
Tosiek
Dodupizm

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Tosiek Wyślij wiadomość na gg do Tosiek
Domyślnie

Dla mnie jest zajebisty ( bo głownie chodzilo mi o prawdziwe mordki i druga lige).

You can't always get what you want
Tosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 15:42   #103
Reigon
Technical Admin

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Reigon Wyślij wiadomość na gg do Reigon Origin: reigon1
Domyślnie

Cytat:
Mówisz, że nikogo nie obrażasz, a zarzucasz twórcom brak zaangażowania i chęci. Chłopczyku drogi, oni naprawdę spędzili przy tworzeniu tego patcha wiele czasu, przychodząc ze szkoły odrabiali lekcje i czasami późnymi godzinami wieczornymi dopracowywali patcha. Skoro nie znasz historii tworzenia patcha i nie wiesz, jaki wkład wkładają w to osoby, które go tworzą, to następnym razem nie wypowiadaj takich słów, bo możesz wylecieć stąd.
Grzechu dobrze mowi. Patchmakerzy robia to dla Was i jest to ich hobby, a nie zrodlo utrzymania i praca - w tym roku sami zdecydowali i przeglosowali, ze patch bedzie za friko, a oni nie dostana ani grosza - zrobili to dla Was! Dzieki ludziom, ktorzy w poprzednim roku wyslali od czasu do czasu eska, moglismy tak zrobic - bo mimo, ze dla Was jest za friko my placimy za Wasze pobrania (wczoraj 20GB, dzisiaj pewnie tez). Macie patch, w dodatku w tym roku specjalna niespodzianka - bez SMS-ow (swoja droga wszystkim, ktore je wyslali/wysla goraco dziękujemy - wyslac mozna nawet po pobraniu, jezeli patch sie spodoba). ...ale sytuacje sa rok w rok te same (od pierwsze MPPL 2000) - sa ludzie zadowoleni, mniej zadowoleni z dobra krytyka i buraki, takze idiotyczne komentarze nie zrobily na mnie wrazenia.

:: odwiedz nas :: http://www.fifaserwis.com ::
Reigon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 15:54   #104
walczu
FS

Domyślnie

A co do skladu pogoni to jeszcze raz powtarzam ze jest on zrobiony tak samo jak innych druzyn czyli na poprzednia runde. Zobacz ze np w Legii nie ma grzelaka, w gksie jest matusiak itd...

@reig. dobrze ze ludzi z tej pierwszej grupki co wymieniles jest najwiecej, a z ostatniej najmniej...
stare 24-02-2007, 15:57   #105
K.
Weteran

Domyślnie

mozecie tu napisac dla jakich drużyn jest te kilka stroi alternatywnych?? bo szukam i nie moge znalezc dla jakich zespołów..
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 16:22   #106
dr.DeV
Co dzień....tu jestem co

Domyślnie

Ja chociaż jestem z innego serwisu to sciagnalem wasz patch
I jest bardzo fajny
Tylko mam zastrzeżenia co do minikitsów dla 2 ligi np. Piast gliwice biały pasek wychodzi na rękaw a tak naprawde to go tam niema :/
To tylko jeden błąd.... a patch jest naprawdę bardz bardzo fajny
I ja tylko ten błąd zauważyłem SUPER!!
stare 24-02-2007, 17:00   #107
roma
Senior

Domyślnie

Panowie z Ekipy Fifaserwis.com wykonaliście super dodatek Bardzo mi się podoba grałem pierwszy mecz Wisłą Kraków i byłem zaskoczony i to mile Super twarz Kuby Błaszczykowskiego duży plus dla was panowie Grałem także towarzysko Polską też super!!! podoba mi się twarz Boruca oraz Rasiaka .Myślę jeżeli wyjdzie patch na wiosnę będzie jeszcze lepszy.Znalazłem jeden mały minus ale to mały chodzi o flagi na płocie ale tym dup** nie zawracajcie sobie WIĘC JEDNYM SŁOWEM SPOKO PATCH jesteście WIELCY

p.s szkoda że gier nie robicie.
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 17:09   #108
K.
Weteran

Domyślnie

a ta aktualizacja to wyjdzie pod koniec lutego czy jak??
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 17:32   #109
tommiyacht
Zorientowany

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do tommiyacht Wyślij wiadomość na gg do tommiyacht
Domyślnie

Patch swietny. wielkie podziekowania dla twórców i za to że jest za frajer. mam kilka pytań:

1) co do uaktualnienia patcha. co wniesie nowego do gry ? wiemy ze sklady obecnego patcha nie są na bieżąco, a zeby zagrac skladami z update'a, tzreba bedzie rozpocząc kariere od początku, czy sie myle ? no bo jesli chodzi o nowe kitsy, twarze i wszystko mini etc, to mozna ciągnąć dalej kariere..

2) co moge sobie wgrac na mppl07, zeby go nie skopac ? np stadiony. powiedzmy ze chce sobie wgrac taki stadion Lecha Poznań. jak wiemy , mppl nie ma stadionów wiec moje pytanie jest takie. na jakiej zasadzie przypisywaliscie stadiony do klubów ? czy kazdy klub ma swoj stadion ? bo nie chcialbym zeby okazalo sie ze nagle na stadionie Lecha gra kilka druzyn z OE. i odnosnie stadionów jeszcze jedna uwaga, bardziej ogolna. czy stadion mozna dodac czy zastąpić juz istniejące ? kojarze z stadiony mają swój numer ID, klub z danym numerem ID gra poprostu na takim stadionie. czy dodając nowy stadion, moge sobie przypisac mu (np w CC07) kolejny numer ID , czy trzeba zastąpic istniejący?
tommiyacht jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 17:33   #110
walczu
FS

Domyślnie

data premiery nie zostanie podana przez to jak sie zachowywali ludzie po podaniu premiery tej wersji mppl
stare 24-02-2007, 17:50   #111
b33k
umrzyj.

Cytat:
Napisał tommiyacht
czy stadion mozna dodac czy zastąpić juz istniejące ? kojarze z stadiony mają swój numer ID, klub z danym numerem ID gra poprostu na takim stadionie. czy dodając nowy stadion, moge sobie przypisac mu (np w CC07) kolejny numer ID , czy trzeba zastąpic istniejący?
Można dodawać przez CM 07. ID się chyba nie da zmienić, ale można wybrać dla jakiej drużyny ma być stadion.
Cytat:
Napisał walczu
data premiery nie zostanie podana przez to jak sie zachowywali ludzie po podaniu premiery tej wersji mppl
Podziękujmy, takiemu kobziakowi, co to nawet nie wie co to jest EASO.
stare 24-02-2007, 17:53   #112
Lex
Weteran

Domyślnie

Walczu i spółka- Gratulacje za ten mppl.Aż nie wiem co napisać Zayebisty! Ta druga liga,bandy,stroje i twarze...wszystko piękne.Brawo.Szkoda mi komentować tych co zastrzegaja wam brak zaangazowania :/

Ostatnio edytowane przez Lex ; 24-02-2007 o 20:45
Lex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 17:57   #113
Opeel
RedNacz

Origin: Opeel89
Domyślnie

@tommiyacht: Niestety ale nie będzie można kontynuować kariery po wgraniu update'a bo zmieni sie plik db. A co do stadionów to można je dodawać w Creation Master i przypisujesz sobie do nich jakie chcesz ID i pozniej tej drużynie też.
Opeel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 18:10   #114
tommiyacht
Zorientowany

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do tommiyacht Wyślij wiadomość na gg do tommiyacht
Domyślnie

Opeel. wszystko ok. Po wgraniu updata, zastąpi sie plik fifa.db, rozumiem, ale czy kariera bedzie dalej działac. bo ja widze to tak, w momencie rozpoczecia kariery, tworzy sie baza save'a z danymi z pliku fifa.db, od tego momentu chocbysmy nie wiem co robili z plikiem (oczywiscie zachowując jego strukture), to i tak nie bedziemy widziec zmian w karierze. pytanie, czy wgrywając updata, nie posypie sie kariera. wieszkosc fifamaniaków (w tym ja) pewnie czekalo cierpliwie na rozpoczecie kariery do wydania mppl07. natomiast, jesli wgrywając update na istniającą juz kariere, czesc rzeczy sie zauktualizuje (stroje, twarze), a czesc nie (sklady), to wszystko bedzie ok.
tommiyacht jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 18:18   #115
walczu
FS

Domyślnie

zrob jeden transfer w CM a potem odpal zapisana kariere, zobaczysz ze Ci nie wejdzie... a co dopiero jak my zmienimy wszystkie druzyny...
stare 24-02-2007, 18:23   #116
dominik9222
Początkujący

Question

mam pytanie , czy można w tym patchu MPPL 07 , zmieniać różne rzeczy np. koszulki przez program Ceration Master 07 bo z Cepem mogłem . Jak można zmieniań , to jak ?? Bo chciałem zmienić domowe koszuli Realowi i gdy chciałem zmieniać następne to znaczy wyjazdowe , to mi nie zapisywało poprzednich zmian . Plis pomuszcie dzięki z góry ( możecie mnie trochę nie zrozumieć )
dominik9222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 19:19   #117
pringles999
HALA MADRID

Wyślij wiadomość na gg do pringles999
Domyślnie

a ja dodałem przez CC zidane do jagi, lecz go tam niema, a szkoda...
stare 24-02-2007, 19:27   #118
walczu
FS

Domyślnie

może Zidane nie chce grać w Jadze
stare 24-02-2007, 19:49   #119
mash
Początkujący

Domyślnie

co tu sie rozwodzić?

kawał dobrej roboty !

dzieki chłopaki z fifaserwis, fifa 07 już powoli mi sie nudziła, teraz znowu chce mi sie grać

edit: grałem do tej pory tylko śląskiem Wrocław i 10 piłakrzy w drużunie ma takie same białe korki adidasa, tak ma być czy bug jakiś ?

Ostatnio edytowane przez mash ; 24-02-2007 o 19:54
mash jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2007, 20:08   #120
CR7
PrO player

Domyślnie

zmień se korki i tyle

CR7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania