FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 22-12-2012, 22:58   #221
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Nie widzę takiej potrzeby, aby zakładać dział dla FIFA Online tym bardziej, że istnieje (jak sam twierdzisz) forum dedykowane tej grze. Jeżeli ktoś chciałby porozmawiać na temat tejże gry może utworzyć temat w dziale Starsze fify.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-12-2012, 22:59   #222
Pawn
Natsu Dragon Slayer :>

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Nie widzę takiej potrzeby, aby zakładać dział dla FIFA Online tym bardziej, że istnieje (jak sam twierdzisz) forum dedykowane tej grze. Jeżeli ktoś chciałby porozmawiać na temat tejże gry może utworzyć temat w dziale Starsze fify.

Dziękuję za info.
Zobaczymy co da się zrobić
stare 27-12-2012, 18:09   #223
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Niezłe jajca. W poszukiwaniu wczesnej twórczości kądziego wszedłem na forum Fifa Polonia - obecnie przegląda je 371 osób, przy naszych 284 .

Tak w ogóle to jak CF stoi "paczmejkersko" na tle innych serwisów? Za moich czasów (jakieś 7, nawet 8 lat temu) CF był w czołówce, ale jako że jakiekolwiek zainteresowanie FIFĄ i szeroko pojętą sceną zatraciłem już jakiś czas temu - obecnie moja wiedza na ten temat ogranicza się do zera. Dlatego się pytam się.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2012, 18:15   #224
Domino
Gość

Domyślnie

Nic nowego jeśli chodzi o FP. U nas kwitnie dział FIFA 13, temat Wasze kariery czy Ultimate Team, trochę ruchu w temacie z problemami, o Luziku czy Piłce Nożnej mówił nie będę. Na FP dla odmiany z tego co zaobserwowałem, sporo ludu właśnie udziela się w patchmakerce, gdzie u nas ostatnio lipa. Zajrzyj na głównej w dział "Redakcja" i wnioski nasuną się same
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2012, 18:23   #225
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Heh, a na głównej od 8 lat ta sama szata graficzna . Mało kogo z "naszej" redakcji kojarzę, ale generalnie to pustynia. Kiedyś angaż w redakcji traktowano jak zaszczyt i całe bandy mniej lub bardziej utalentowanych ludzi się do niej pchały. Swoją drogą znalazłem na FP swój temat z kitsami z 2006 roku, a z tego, co czytam, to nawet chciano mnie w ichnej redakcji . Fajne czasy.
stare 27-12-2012, 18:48   #226
Domino
Gość

Domyślnie

No dlatego właśnie zmierzam do tej pustyni. Tak tak, pustynia. Kiedyś CF było pod tym względem (ilość ludzi i jakość dodatków) nie do pokonania. Teraz konkurencja się zaostrzyła, pojawiały się mniejsze czy większe serwisy związane z FIFĄ, jedne działały dłużej, drugie krócej, inne jeszcze próbują działać, ale trzeba oddać FP szacun, że mają coraz więcej ludzi zarówno w redakcji jak i na forum, strona wizualnie ładna dla oka, nowoczesna etc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2012, 20:22   #227
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

a może CF spoczął na laurach a polonia was dogoniła?Może za mało dbacie o nowych ludzi? Szata graficzna fakt kiepska

by Tosiek
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2012, 21:59   #228
Domino
Gość

Domyślnie

Młody, o to pytaj naczelnego serwisu, albo właściciela serwisu, ja w redakcji nie jestem już rok czy dwa, nawet nie pamiętam Jak jest to przecież widać, ale uważam że warto byłoby, aby ktoś odpowiedzialny za działalność serwisu zainteresował się nim, bo od najstarszego bądź co bądź serwisu o tematyce FIFY na scenie użytkownicy jak i czytelnicy mają prawo wymagać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-01-2013, 14:40   #229
Dani.
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Proponuję założyć temat w dziale Fifa pt: Ultimate Team - Kupię, Sprzedam, Zamienię. Dużo liczba osób wykazuje zainteresowanie tym kawałkiem fify.
Dani. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-01-2013, 19:48   #230
Maders
Jebać gotze!

Wyślij wiadomość na gg do Maders Origin: majczel17
Domyślnie

Co się dzieje z forum?!
stare 30-03-2013, 14:51   #231
alleyezonme
Nowicjusz

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

jako, że temat "wasze kariery'' jest taki popularny proponuje zrobić osobny dział, gdzie każda kariera mogłaby mieć swój temat, bo tak jest maly bałagan
alleyezonme jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2013, 14:56   #232
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Było to omawiane kilkanaście postów wstecz lub w temacie z pytaniami do modów. W najbliższym czasie nie zostanie utworzony takowy dział.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 26-06-2013, 21:38   #233
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

A ja zacnie ze swojej strony proponuje usunąc śmieszne ograniczenie na sygnatury 500x150 (50) lub zwiększyć ograniczenie (np. 500x200; 100), poniewaz w tej małej, nieforemnej przestrzeni (lepiej wyglada 400x150) mało co można zmiescic, a przy 50kb w .jpg nie wygląda to zbyt ciekawie
stare 26-06-2013, 22:26   #234
Avliso.
Banned

Domyślnie

@up
Popieram. Mnie najbardziej zależy na zmniejszeniu limitu wagi avkow i sygnatur.
Avliso. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-06-2013, 22:37   #235
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Limity nie zależą od nas, takie kompetencje posiada Reigon (odnośnie sygnatur wrzucanych na serwer Forum). Nie widzę powodu zmiany rozmiaru, nawet największe dopuszczalny sygny kłują w oczy, że ciężko skupić się na tekście. Ok, czasy rozdzielczości 800x600 już dawno minęły i sygny nie zajmują połowy ekranu, mimo to podpis powinien wyglądać schludnie. Zgadzam się co do ograniczenia wagi - 50 kB w dzisiejszych czasach (nawet przy transmisji EDGE) to śmiesznie mało.

Jeżeli tak bardzo Wam zależy to może coś dałoby radę zaradzić temu. W przypadku uploadu na zewnętrzny hosting (imageshack itp) wystarczyłby zmodyfikowany zapis w regulaminie. Co do sygnatur wrzucanych bezpośrednio na serwer CF to pamiętam, że nakreślone limity miały jakiś bug i dało się albo większe albo cięższe sygny wrzucić. W tym przypadku raczej zwykli śmiertelnicy mają związane ręce.

W tejże kwestii musiałoby się kilka/kilkanaście osób wypowiedzieć jakich zmian w tej kwestii pragną i sądzę, że możliwe byłoby wypracowanie jakiegoś kompromisu.

stare 27-06-2013, 05:21   #236
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

To ktokolwiek wrzuca sigi na serwer CFa?

Myślę, że nie ma co tego obgadywać z Reigonem, który o wiele ważniejsze kwestie od kilku lat ma w dupie, a po prostu dać przyzwolenie na sygnaturę o wadze do 200 kB, z zastrzeżeniem o obowiązkowym zewnętrznym hostingu.

Przy avatarach i tak nic nie pogrzebiecie, ale obecne limity w tym wypadku są jeszcze do przyjęcia.
stare 27-06-2013, 11:55   #237
Trance

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Trance
Domyślnie

Mi zależy na zwiększeniu maksymalnej wagi sygnatury. Jeśli będzie to 100kb to będę zadowolony i zdecydowanie IMO pozwoli to na większe pole do popisu, gdyż wiele razy miałem problem właśnie z limitem. Rozmiaru nie ma co zmieniać. Jak dla mnie 400x150 jest dobry, ale tu niech się inni wypowiedzą.

(już nabiłem ładnie co?)
stare 02-08-2013, 16:43   #238
Pasjonat
Stały bywalec

Domyślnie

Czy nie myśleliście może o zrobieniu jakiegoś poddziału dotyczącego Wirtualnej Gwiazdy? Każdy mógłby tam zakładać swój temat i opisywać karierę. Wiem, że jest od tego temat, ale np. ja chciałbym w miarę na bieżąco relacjonować swą karierę, wstawiać fikcyjne wycinki gazet ze zrobionym wywiadem itp. (chyba wiecie o co mi chodzi). Jeśli będę robił to w temacie będzie to nieestetyczne, bo będzie się przeplatało z postami innych użytkowników i nie będzie wiadomo o co chodzi.
Mam nadzieję, że ktoś chociaż rozpatrzy moją prośbę i odpisze
Pasjonat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2013, 17:05   #239
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Odpada. Ten temat był już wałkowany milion razy.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2013, 17:13   #240
Pasjonat
Stały bywalec

Domyślnie

Nie wiedziałem. A można chociaż wiedzieć dlaczego?
i może w takim razie ktoś mi doradzi gdzie mam sobie opisywać tę karierę? Bo tamten temat odpada do takiego czegoś, opowiadanie też to nie jest
Pasjonat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania