FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 28-10-2011, 14:37   #161
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Cytat:
Napisał Regulamin
F. O zdjęcie bana (po 6 miesiącach od jego otrzymania) mogą się ubiegać osoby, które miały na swoim koncie tylko wykroczenia pierwszego stopnia. O tym, czy użytkownik zostanie odbanowany, zdecyduje głosowanie w gronie Administratorów i Moderatorów Forum.
emjotkowi z 6 punktów wygasły 4, kolejne 2 wygasną 15-01-2012 23:09. O ile się nie mylę są to wykroczenia pierwszego stopnia, więc nie widzę powodu dla którego po 15.01.2012 nie mógłby napisać jakiejś prośby o zdjęcie bana z uzasadnieniem rzecz jasna. Szansa na zdjęcie bana jest, niewielka ale jest.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-10-2011, 20:45   #162
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

NIgdy mu nie wygaśnie bo dostał dożywocie
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-10-2011, 20:58   #163
Domino
Gość

Domyślnie

Punkty wygasają, ale ban nie wygaśnie, bo tak jak wspomniałeś, jest to permanent Jak będzie chciał, może wystosować wniosek z uzasadnieniem o zdjęcie mu bana (oczywiście po 15 stycznia 2012)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2012, 22:07   #164
Rooney f@n
Banned

Domyślnie

Ja bym prosił o założenie tematu: "FIFA Football"
Rooney f@n jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 10:39   #165
Domino
Gość

Domyślnie

Temat to sam możesz założyć, a tak poza tym po co Ci takie coś?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-2012, 21:31   #166
KSC
Zorientowany

Wyślij wiadomość na gg do KSC Origin: PanDoktur
Domyślnie

Hej, planowane jest przystosowanie forum do Tapatalk?
Jest to aplikacja na większość telefonów, służąca do pisania na różnych forach. Aplikacja darzy się dużą sympatią. Strony, które ją obsługują to m.in: Fifapolonia, forum Lecha poznań, fifa infinity i większość aktywnych for dyskusyjnych.
Operacja ta jest bardzo prosta, wystarczy żeby admin techniczny wszedł na http://www.tapatalk.com/ i tam jest "Activate tapatalk on your forum" i tam dalej jest prosta instrukcja, wybieramy silnik forum (obsługiwany vBulletin) i pobieramy paczkę, którą na ftp wgrywamy.
Sądzę, ze nie byłoby z tym problemu, a ułatwiło by to przeglądanie forum przez telefon.
stare 02-06-2012, 21:38   #167
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Od roku postuluję o dodanie tej opcji, nawet kiedyś oficjalną ankietę zrobiłem, sprawa była kilkukrotnie podsyłana Reigonowi, ale zero odzewu.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 02-06-2012, 21:41   #168
KSC
Zorientowany

Domyślnie

A żeby było śmieszniej, jest to zwykły plugin. Ja jestem amatorem, mam 14 lat a bez problemu umiałbym wgrać to na serwer.
Nie ma w tym nic trudnego, ale co ... 5 minut by to zajęło to nie warto
A tak żzera mi kase
stare 02-06-2012, 21:57   #169
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Też mnie to irytuje, ale po prostu musimy liczyć na przypływ dobrej woli Reigona.

stare 02-06-2012, 22:08   #170
KSC
Zorientowany

Domyślnie

Może się uda.
stare 05-07-2012, 11:10   #171
Gryzzan
Świerzak :D

Domyślnie

Witam. Chciałbym poprosić was o pomoc w zorganizowaniu czegoś takiego: http://theblues.pl/news/4104-fifa-12-events-pomysl

Mam nadzieję, że nie zrobię reklamy i na początek mojej kariery na tym forum od razu bana nie dostanę. Oczywiście patrząc na tamtą stronę to Wąski, czyli pomysłodawca tego event'u to ja. Widzę, że kilku osobom się to spodobało, jednak większość z nich boi się po prostu że nie wypali ze względu na małą ilość chętnych (no może nie tyle chętnych, bo tych to akurat jest, co wytrwałych). Dlatego stwierdziłem, że zgłoszę się na forum na którym kiedyś już buszowałem (niestety dane do mojego konta , gdzieś się zawieruszyły i musiałem założyć nowe), no i poproszę ich o współpracę. Myślę, że u was też by było kilku...nastu (?) chętnych i wtedy z odpowiednią pomocą by to wypaliło.

Co wy na to? Liczę na pomoc. Jeżeli ktoś będzie się poczuwał do wzięcia odpowiedzialności za taką zabawę to zapraszam do rozmowy na gg: 33958526.

Aha, oczywiście jeżeli by któryś z administratorów byłby chętny do pełnej współpracy to oczywiście oferujemy wymianę buttonami itd, itp.

Gryzzan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2012, 22:27   #172
Kreuzberg
Bayern & Hertha

Domyślnie

Pomysł, który zaraz przedstawię, nasunął jeden z użytkowników forum w temacie "Wasze kariery" z działu FIFA 13, a brzmiał on tak:

Cytat:
Moja propozycja: zrobić dział Wasze Kariery, i każda kariera niech będzie oddzielnym tematem. Będzie więcej komentowania, a nie jeden wielki śmietnik Przecież tutaj ktoś się napracuje, 2-3 komentarze i już następna, i następna prezentacja.
Właściwie to niczego do tej wypowiedzi dodawać nie trzeba. Pomysł jest w 100 % trafny. Mogłoby to wyglądać podobnie jak dział "Wasza twórczość". Każdy miałby swój temat, w którym mógłby kontynuować swoją karierę i w którym musiałby pilnować porządku. Jeżeli uzna, że któraś wypowiedź jest nie na temat lub jest zbędna, używa przycisku "raportuj zły post".

Mam nadzieję, że pomysł spodoba się Administracji oraz liczę na Pana Moderatora Domino, który często udziela się w temacie o karierach, że pomoże Nam wywalczyć nowy dział.

Pozdrawiam.
Kreuzberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 13:15   #173
Maders
Jebać gotze!

Wyślij wiadomość na gg do Maders Origin: majczel17
Domyślnie

Ja mam trochę inny pomysł. Mianowicie różnica jest w tym, że nie każdy może założyć swój temat tylko mogą to zrobić osoby, które na to najprościej w świecie zasłużyły. Ktoś się tym może zająć i co miesiąc można wybierać 2,3 osoby, które jeśli będą chętne - mogą otworzyć swój własny temat, gdzie będą mogli nie przestrzegać regulaminu (czyt. opisy meczów jakieś tabele przed zakończeniem sezonu) itd. Według mnie głupie, żeby każdy zakładał temat kto chce bo raz wrzuci karierkę i potem temat stoi pusty i czeka go śmietnik a przy tym nie potrzebna robota moderatora. Jeszcze jedno. Po każdym miesiącu będą te osoby sprawdzane i jeśli nie będą tam aktywne nie będą robić tego starannie temat leci do archiwum lub kosza. Ogółem pomysł fajny, będzie to wyróżnienie zobaczymy co myśli o tym góra.
stare 13-12-2012, 13:26   #174
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Od razu mówię, że nie będzie każdego tematu dla osobnej kariery, czy nawet użytkownika - skoro w temacie jest burdel, bo wyobraźcie sobie burdel w dziale Fify Proszę nie pisać do mnie na PW w tej sprawie, bo ciągle dostaję jakieś propozycje tego typu.

Co do pomysłu opisanego wyżej - póki co nie mam zdania, na pewno będzie trzeba to przedyskutować na forum wewnętrznym.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 17:40   #175
Domino
Gość

Domyślnie

@Sven

Ja się udzielam w temacie Wasze kariery? I ja mam niby "pomóc" wywalczyć dla każdego swój temat z karierami? Bez przesady. Celem administracji jest w jakimś stopniu wygoda użytkowników, ale... pod jednym konkretnym warunkiem. A pod takim warunkiem że użytkownicy uszanują samych siebie, uszanują naszą pracę i uszanują porządek na forum. Przede wszystkim porządek. A na razie nie widzę podstaw żeby Wam użytkownikom aż na tyle zaufać.

Jedna osoba złamie regulamin, to zaraz pięć następnych musi tej osobie zwrócić uwagę, albo odpisać, kontynuując offtop, zamiast nie pisać nic i zaraportować nieregulaminowy post. To tylko potwierdza nieznajomość krótkiego regulaminu zamieszczonego na pierwszej stronie w każdym temacie (mowa o dziale FIFA 13). Kolejna sprawa, tak dla przykładu. Temat Ultimate Team w dziale FIFA 13. Nie wprowadziliśmy tam jakiegoś rygoru, zaostrzonych zasad i to był błąd. Napieprzone ponad 80 stron i syf totalny w temacie, nie da się tam nic konkretnego i ciekawego znaleźć, jeden przekrzykuje drugiego. Jest regulamin to jest źle, ale jak go nie ma, to jest jeszcze gorzej, bo sami nie potraficie zachować umiaru.

Więc teraz wyobraźcie sobie nowy dział pod nazwą Wasze kariery i osobne tematy każdego zainteresowanego użytkownika, jak większość osób ma problem z jednym tematem i krótkim regulaminem.

Ogólnie nie jestem ani na tak, ani na nie. Generalnie nie dajecie żadnych podstaw, aby taki dział miał powstać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 17:49   #176
Maders
Jebać gotze!

Domyślnie

No to właśnie dlatego zaproponowałem swój pomysł, że każdy kto zasłuży będzie mógł dostać swój temat. Tak więc każdy będzie uważał na swoje wpisy i zachowanie, gdyż ten temat będzie jakimś wyjątkowym wyróżnieniem. Taka jest moja teza nie wiem co inni myślą o takim rozwiązaniu.
stare 13-12-2012, 17:56   #177
Domino
Gość

Domyślnie

No tak, ale na jakiej zasadzie ktoś ma ocenić, czy dana osoba zasługuje, czy nie? Ładny opis kariery, dobre zachowanie na forum? Nie przekonuje mnie to. Już widzę lawinę postów, że tego wybrali, a tego nie, bo on zasłużył, a ja nie. Albo jakieś nominacje, też podobny motyw, bo jego nominowali do takiego tematu, a mnie nie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 19:28   #178
Maders
Jebać gotze!

Domyślnie

Ehh, nie wiem jak to wytłumaczyć. Jakość opisu, wyniki, estetyka = kariera na plus, której organizator może dostać szansę na utworzenie tematu. Może znajdzie się jeden użytkownik, który na miesiąc wybierze 2,3 userów, których poinformuje przez PW, że w nagrodę za dobre wyniki, bla bla bla - może stworzyć temat na swoją karierę.

EDIT: na próbę chyba można coś takiego zrobić? dużo kłopotów nie będzie jeśli nie wyjdzie
stare 13-12-2012, 19:47   #179
lukasz075
Doświadczony

Domyślnie

Widzę, że mój pomysł popierają wszyscy użytkownicy do tej pory Nie licząc oczywiście adminów

Dobrze to nazwaliście - jeden wielki burdel - bo tak teraz jest A tak każdy miał by swój 'kącik' do opowiadań o karierze. Ogromne ułatwienie dla graczy, którzy starają się podczas tworzenia opisu kariery. Przecież tam jest więcej karier niż komentarzy. A tutaj - jedna ładna prezentacja, a pod spodem masa komentarzy. I tylko na temat jednej drużyny. Ktoś się postara, zrobi dokładny opis - i co? 2 komentarze, i następna prezentacja, i jeszcze jedna.

Więc jeśli chcecie ułatwić użytkownikom opisywanie i komentowanie karier, budowanie składów - stwórzcie ten dział, przecież to nic nie kosztuje.
Gerard - burdelu nie trzeba sobie wyobrażać, teraz jest

Jeszcze jedno:

Nie robić żadnych śmiesznych nominacji kto może a kto nie: postawić twarde warunki, że do zrobienia tematu trzeba opisać cały skład, podać statystyki zawodników, wyniki ligowe, pucharowe, transfery... Lub zrobić wzór prezentacji, według którego każdy tworzy swój opis. Dodatkowo, tematy mogłyby czekać na akceptację moderatora, aby nie było syfiastych tematów.

Ostatnio edytowane przez lukasz075 ; 13-12-2012 o 19:53
lukasz075 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2012, 20:01   #180
Maders
Jebać gotze!

Domyślnie

Cytat:
Napisał lukasz075 Zobacz post

Jeszcze jedno:

Nie robić żadnych śmiesznych nominacji kto może a kto nie: postawić twarde warunki, że do zrobienia tematu trzeba opisać cały skład, podać statystyki zawodników, wyniki ligowe, pucharowe, transfery... Lub zrobić wzór prezentacji, według którego każdy tworzy swój opis. Dodatkowo, tematy mogłyby czekać na akceptację moderatora, aby nie było syfiastych tematów.

Ja sądzę, że tylko to wchodzi w grę, gdyby każdy mógł tworzyć swój temat to.. TO wolę nie myśleć co się będzie działo, totalny chaos..

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania