FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 12 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 03-02-2008, 22:49   #2021
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

To że Niemcy postępują niehonorowo (chociaż jak mówiłem sytuacja ich piłkarzy 'nie pochodzenia' Niemieckiego jest zupełnie inna niż w przypadku Rogera) to znaczy że my też mamy tak postępować? Wolałbym żeby reprezentacja Polski przegrała z Niemcami niż reprezentacja 10 Polaków i Brazylijczyka wygrała z Niemcami.

Ogólnie najlepiej całkowicie zlikwidować takie coś jak rozgrywki międzynarodowe. W ogóle po co one są? Po to żeby rywalizowały ze sobą różne NARODY czy też zespoły takie same jak klubowe? Niedługo będą transfery z reprezentacji do reprezentacji. Wszędzie najważniejsza kasa albo jebany wyścig szczurów... Jak juz pisałem 0 ambicji 0 honoru.

Mam nadzieje że ta sprawa Rogera to tylko idiotyczne spekulacje i na Euro pojedzie kadra 23 Polaków...
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2008, 23:03   #2022
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

"Wolałbym żeby reprezentacja Polski przegrała z Niemcami niż reprezentacja 10 Polaków i Brazylijczyka wygrała z Niemcami."
O.O, rozumiem, że reprezentacji Polski w meczach kiedy grał Olisadebe nie kibicowałeś. Kurde, no czegoś takiego to jeszcze nie słyszałem : D

I weź się tak nie spinaj, bo pękniesz . Czy ktoś tu mówi o zniesieniu meczy miedzynarodowych ? Wręcz przeciwnie, uważam że repra jest najważniejsza, ale 1 czy 2 naturalizowanych zawodników nie jest niczym strasznym, oczywiście jeśli są to naprawde dobrzy gracze.
I również jestem przeciwny kupowaniom graczy do reprezentacji, tak jak to Ailtona chcielu kupic chyba, do Kataru bodajże.
I już przestań z tym honorem i ambicją, bo tak samo ja Ci mogę pisać że zero racjonalnego, trzeźwiego myślenia, postępu i kierowanie się tylko emocjami tradycją.

I tak reasumując, to reprezentacja składająca się z 10 Polaków i jednego np. brazylijczyka nie jest już reprezentacją Polski ? no Brazylii też nie, wydaje mi się że Polski, no ale może się myle : P
Paolo: na studiach cos nie tak ? bo jakiś taki zły jestes
stare 03-02-2008, 23:31   #2023
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Pewnie, że bym się cieszył z bramek Rogera dających nam zwycięstwa, ale dla mnie nie było by to samo. Dam łatwy autentyczny przykład. Jest taki człowiek, jak Paweł Słowiński mistrz świata muaythai, czołowy zawodnik K1. Reprezentuje on Australię, bo wyjechał tam w wieku 17 lat, ale pokreśla, że jest polakiem, wychodzi do walk k1 z orłem na piersi. Australia dała mu w tamtych czasach, czego Polska by nie dała- muaythai. Mimo, że biję się pod flagą Australii utożsamiam się z nim kibicuję mu z całego serca, jakby bił się pod flagą Polską.
Drugi zawodnik Mamed Khalidov, walczący w MMA pod flagą Polską czeczeniec, z podobnych powodów, także podkreśla swoje korzenie, za co go broń Boże nie ganię. No i jest on wschodzącą gwiazdą, ma szanse być naprawdę jednym z najlepszych na świecie i biję się pod flagą Polską. Wszystko fajnie, ale po jego kolejnych zwycięstwach, owszem cieszę się, ale jednak czegoś mi brakuję...
Tak samo byłoby po bramkach Rogera w Polsce. Oczywiście, tu trochę inna sytuacja, bo tu sport drużynowy i nie mogę powiedzieć, że cieszę się po bramkach Podolskiego , ale mały niedosyt po bramkach Rogera by był.

Takie moje odczucie, na Olisadebe patrzyłem inaczej, bo byłem młodszy, teraz trochę mi się zmieniło we łbie...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 07:57   #2024
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
jebany Brazylijczyk
Brawo Paolo, nasz wielki patrioto! I oto przyjeżdża do nas dobry zawodnik, który chce grać dla naszej kadry, a ten nasz patriota pokazuje nam, jak mu się odpłacić: nazywać go jebanym. Brawo, postępujesz bardzo honorowo.
Cytat:
A facetowi chodzi tylko i wyłącznie o kariere.

Bo wszystkim naszym piłkarzom to o zwycięstwo dla ojczyzny chodzi, nie? Nasza repra to kawaleria, nadciąga burza, strzeżcie się - oto tereny (trofea) dla Polski zdobywamy.
Przecież każdy troszkę bardziej szczery zawodnik przyzna, że w kadrze gra po to, by się wypromować. Dla mnie to bez różnicy, kto się wypromuje grą u nas - Polak czy Brazylijczyk - każdy człowiek jest równy.
Cytat:
Wolałbym żeby reprezentacja Polski przegrała z Niemcami niż reprezentacja 10 Polaków i Brazylijczyka wygrała z Niemcami.
A więc wolałbyś przegrać z naturalizowanymi zawodnikami, przerżnąć całe Euro i w ogóle. A na koniec turnieju i tak powiesz: 'byliśmy najlepsi, bo my to my byliśmy, a nie oni importowani'.
Cytat:
I tak reasumując, to reprezentacja składająca się z 10 Polaków i jednego np. brazylijczyka nie jest już reprezentacją Polski ? no Brazylii też nie, wydaje mi się że Polski, no ale może się myle : P
na mapie trzeba przyłożyć jakiś sznurek prowadzący od Polski do Brazylii - połowa sznurka to będzie nasza reprezentacja z Rogerem. Możliwe więc, że na ME wystąpimy jako Reprezentacja Atlantyku.
Cytat:
Trener? Trener na boisku nie biega. Poza tym nie ma wymogów żeby trenerem danej reprezentacji był obywatel danego kraju.

Nie wiem, czy śmiać się, czy co. Oczywiście, masz rację - trener nie gra. Ale w dzisiejszym futbolu gra zespołu zależy w głównej mierze od trenera, więc jeśli piłkę międzynarodową traktujemy jako prezentację narodu, co też ma w tej piłce, jakie ma osiągnięcia, wizję, jak futbol tam się rozwija... to oczywiste jest, że to właśnie trener musi być z tego właśnie kraju.

Zresztą, czy to nie Paolo bulwersował się, że Anglicy zatrudnili Cappello?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 09:14   #2025
seann

Domyślnie

No, i to by było na tyle
http://sport.onet.pl/0,1248703,1685343,wiadomosc.html

Co do Rogera. Oglądał ktoś wczoraj Cafe Futbol na PS? Tam była o nim dyskusja i reportaż, który dość jasno dawał do zrozumienia, że Brazylijczyk wcale jakoś specjalnie nie pali się do występów w naszej reprezentacji. A już na pewno nie czuje sie Polakiem i jeśli miałby grać to tylko dla rozwoju swojej kariery.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 10:12   #2026
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Brawo Paolo, nasz wielki patrioto! I oto przyjeżdża do nas dobry zawodnik, który chce grać dla naszej kadry, a ten nasz patriota pokazuje nam, jak mu się odpłacić: nazywać go jebanym. Brawo, postępujesz bardzo honorowo.

Bo wszystkim naszym piłkarzom to o zwycięstwo dla ojczyzny chodzi, nie? Nasza repra to kawaleria, nadciąga burza, strzeżcie się - oto tereny (trofea) dla Polski zdobywamy.
Przecież każdy troszkę bardziej szczery zawodnik przyzna, że w kadrze gra po to, by się wypromować. Dla mnie to bez różnicy, kto się wypromuje grą u nas - Polak czy Brazylijczyk - każdy człowiek jest równy.

A więc wolałbyś przegrać z naturalizowanymi zawodnikami, przerżnąć całe Euro i w ogóle. A na koniec turnieju i tak powiesz: 'byliśmy najlepsi, bo my to my byliśmy, a nie oni importowani'.

na mapie trzeba przyłożyć jakiś sznurek prowadzący od Polski do Brazylii - połowa sznurka to będzie nasza reprezentacja z Rogerem. Możliwe więc, że na ME wystąpimy jako Reprezentacja Atlantyku.

Nie wiem, czy śmiać się, czy co. Oczywiście, masz rację - trener nie gra. Ale w dzisiejszym futbolu gra zespołu zależy w głównej mierze od trenera, więc jeśli piłkę międzynarodową traktujemy jako prezentację narodu, co też ma w tej piłce, jakie ma osiągnięcia, wizję, jak futbol tam się rozwija... to oczywiste jest, że to właśnie trener musi być z tego właśnie kraju.

pierdolisz tak ze nie moge tego czytac, przeciez to logiczne ze w reprezentacji kraju graja zawodnicy z danego kraju, fakt ze w takich niemczech sa polscy niemcy ale oni mieszkali prawie cale zycie tam wiec to jeszcze rozumiem, poreszte polska niemcy praktycznie 'dwa bratanki', biorac pod uwage wojne, po wojne itd, a polska z brazylia jakie ma korzenie? zadne, a gra w reprezentacji to jest gra o honor, a nie o jakies pierdolone wypromowanie, bo promowac to sie mozna tez w klubach, ale ok niech tez bedzie i promowanie, tylko ze Roger ma swoja narodowosc i niech sie promuje u swoich, a nie u nas gdzie akurat ostatnio poziom futbolu rosnie i coraz wiecej zawodnikow zasluguje na gre w reprze, wiec ja jakos tez nie jestem za tym zeby w polsce grali czy nigeryjczycy czy brazylijczycy czy magiki ronaldinho itd
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 10:42   #2027
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

a ja i tak chce rogera !, nic się nie traci, a zyskać tylko można.
Poziom futbolu niby rośnie, ale jakoś w pierwszej reprezentacji na pozycje środkowego of. i lewego pomocnika mamy Krzynówka (który siedzi na ławie w klubie), Żurawskiego (zobaczymy jak z nim będzie) no i niby Smolarka, który gra niby na lewej stronie, choć tak naprawde gra w ataku. Jest jeszcze Kamil Polski Beckham Kosowski, ale znając życie to w Cadiz będzie siedział na ławie i różne znowu zacznie kopać w trybuny, i Zieńczuk-człowiek któremu wyszła jedna runda w życiu. Do tego zawsze trzeba liczyć się z jakąś kontuzją. No, kłopoty bogactwa normalnie !
Jeszcze jakby Leo powołał Olisadebe...

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 04-02-2008 o 10:46
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 11:02   #2028
lewy
Weteran

Domyślnie

Aragones namiata. Nie powołał Raula, Gutiego, a powołał Albeldę .
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 11:12   #2029
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Wypowiedź Yetiego - jak zwykle żenua i więcej z tego śmiechu niż treści no ale jak chce to mu odpowiem.

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
HAHAHAHAHAHAHA! JAK MU SIĘ ODPŁACIĆ! Ja zaraz jebne. O WIELKI ROGERZE my niegodni błagamy abyś nas wspomógł Dziękujemy że przyjechałeś do nas z odległego kraju i raczyłeś łaskawie podać pomocną dłoń dla nas biednych w niedoli

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post

No po prostu ręce opadają jak się to czyta... "Polak czy Brazylijczyk - każdy człowiek jest równy" HAHAHAHAHA.

Ludzie naprawdę mam to komentować? Człowieku naprawdę, jak masz pierdolić takie farmazony to lepiej sobie jakąś książeczke poczytaj albo wyjdź na dwór....

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Tak.

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
To chyba miało być śmieszne tak? Żeby Ci się przykro nie zrobiło:
ohohoho świetny joke

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Nie wiem, czy śmiać się, czy co.
No widzisz ja jak czytam Twoje wypociny nie mam takiego dylematu

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Oczywiście, masz rację - trener nie gra. Ale w dzisiejszym futbolu gra zespołu zależy w głównej mierze od trenera, więc jeśli piłkę międzynarodową traktujemy jako prezentację narodu, co też ma w tej piłce, jakie ma osiągnięcia, wizję, jak futbol tam się rozwija... to oczywiste jest, że to właśnie trener musi być z tego właśnie kraju.
Trener MUSI BYĆ z kraju reprezentacji a zawodnicy już nie, mogą to być 3 Wietnamczycy, 2 Niemców, 4 Nigeryjczyków, Brazylijczyk i Albańczyk. Wszystkim oczywiście musimy ładnie podziękować że są tacy dobrzy i chcą wystąpić jako Polacy. Ja zaraz jebne...

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Tak to ja. A co?

Tego aż się czytać nie da. Kurwica normalnie człowieka bierze. Dobrze że jeszcze są normalnie myślący ludzie w naszym kraju (Cez i Koki)...

Ass paper
Na studiach, dzięki nie narzekam, był mały kryzys ale zostaje powoli przezwyciężony A zły jestem bo jak tu nie być złym czytając takie wypowiedzi.... Już wszystko napisałem co myśle na ten temat więc nie będę powtarzał. Pzdr
stare 04-02-2008, 11:18   #2030
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...polske,1052808

Sebastian'a Boenisch'a mamy już z głowy, a ta cała bajka z chęcią grania dla Polski miała na pewno na celu wymuszenie powołania do kadry niemieckiej i zyskania sobie przychylności kibiców. Co do obcokrajowców w kadrach narodowcyh, to rozumiem takie sytuacje jak z Klose czy Podolskim, bo oni grają dla kraju w którym się wychowali i mają pełne prawo aby grać dla Niemiec, ale Roger... mieszka w Polsce od 3 lat, nie zna języka ani kultury więc nie powinien grać w kadrze, kto inny musiałby czekac latami na polskie obywatelstwo.
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 11:19   #2031
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Wypowiedź Yetiego - jak zwykle żenua i więcej z tego śmiechu niż treści no ale jak chce to mu odpowiem.

HAHAHAHAHAHAHA! JAK MU SIĘ ODPŁACIĆ! Ja zaraz jebne. O WIELKI ROGERZE my niegodni błagamy abyś nas wspomógł Dziękujemy że przyjechałeś do nas z odległego kraju i raczyłeś łaskawie podać pomocną dłoń dla nas biednych w niedoli

No po prostu ręce opadają jak się to czyta... "Polak czy Brazylijczyk - każdy człowiek jest równy" HAHAHAHAHA.

Ludzie naprawdę mam to komentować? Człowieku naprawdę, jak masz pierdolić takie farmazony to lepiej sobie jakąś książeczke poczytaj albo wyjdź na dwór....

Tak.

To chyba miało być śmieszne tak? Żeby Ci się przykro nie zrobiło:
ohohoho świetny joke

No widzisz ja jak czytam Twoje wypociny nie mam takiego dylematu

Trener MUSI BYĆ z kraju reprezentacji a zawodnicy już nie, mogą to być 3 Wietnamczycy, 2 Niemców, 4 Nigeryjczyków, Brazylijczyk i Albańczyk. Wszystkim oczywiście musimy ładnie podziękować że są tacy dobrzy i chcą wystąpić jako Polacy. Ja zaraz jebne...

Tak to ja. A co?

Tego aż się czytać nie da. Kurwica normalnie człowieka bierze. Dobrze że jeszcze są normalnie myślący ludzie w naszym kraju (Cez i Koki)...

Ass paper
Na studiach, dzięki nie narzekam, był mały kryzys ale zostaje powoli przezwyciężony A zły jestem bo jak tu nie być złym czytając takie wypowiedzi.... Już wszystko napisałem co myśle na ten temat więc nie będę powtarzał. Pzdr
krótko zwiezle i na temat pozdro pkar hehe chyba mozna powoli zakonczyc dyskuje na temat naturalizowania obcokrajowcow bo raczej juz jest wyjasnione wszystko i wiecej nie trzeba robic niepotrzebnej rozroby
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 11:19   #2032
Wizja Jeden
Stały bywalec

Domyślnie

A ja myślę, że Leo powinien powołać Mięciela...

Wizja Jeden jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 11:28   #2033
El Siete
Weteran

Domyślnie

@verbaT
A zamiast Raula powołał... Krkica. Teraz spójrzcie sobie na tabele strzelców i zgadnijcie dlaczego... Owszem, można to zgadnąć z tabeli strzelców, ale trzeba spojrzeć na kolumnę "klub"
A tak w ogóle i meczów Bojan rozegrał w tym sezonie?

Ostatnio edytowane przez El Siete ; 04-02-2008 o 11:35
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 12:46   #2034
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Dobrze że jeszcze są normalnie myślący ludzie w naszym kraju (Cez i Koki)...
Nie chcę czepiać się merytoryki, a w waszym sporze jestem gdzieś pośrodku, ale... Dlaczego za normalnych uważasz tylko tych, którzy mają takie same poglądy jak Ty? Nie dziwne, że się wnerwiasz i trudno z Tobą dyskutować. Uspokój się, uszanuj poglądy innych, nie denerwuj się tak. To tylko głupie forum, nie warto tracić nerwy. ;]

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 12:57   #2035
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał bujarski Zobacz post
Nie chcę czepiać się merytoryki, a w waszym sporze jestem gdzieś pośrodku, ale... Dlaczego za normalnych uważasz tylko tych, którzy mają takie same poglądy jak Ty? Nie dziwne, że się wnerwiasz i trudno z Tobą dyskutować. Uspokój się, uszanuj poglądy innych, nie denerwuj się tak. To tylko głupie forum, nie warto tracić nerwy. ;]
No może faktycznie trochę przesadzam ale ta sprawa naprawdę mnie poważnie wnerwiła... Jak dla mnie tego typu akcje jak ta z Rogerem to zabijanie idei rozgrywek pomiędzy reprezentacjami. Wkraczanie kasy, braku zasad, wyścigu szczurów w każdą dziedzinę życia nawet w sport. Dla mnie popieranie tego jest nienormalne... Nazywam rzeczy po imieniu.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 04-02-2008 o 14:09
stare 04-02-2008, 13:04   #2036
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

I tak ten Boenish by dla nas nie grał. Wymusił tylko powołanie od szwabów .
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 14:14   #2037
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Tak w ogóle co się dzieje z Michałem nacjonalistą? Ostatnio było kilka dyskusji, które mógłby "ubogacić", ale coś cicho.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 16:09   #2038
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał El Siete Zobacz post
@verbaT
A zamiast Raula powołał... Krkica. Teraz spójrzcie sobie na tabele strzelców i zgadnijcie dlaczego... Owszem, można to zgadnąć z tabeli strzelców, ale trzeba spojrzeć na kolumnę "klub"
A tak w ogóle i meczów Bojan rozegrał w tym sezonie?
Może chciał zaklepać Krkicia dla Hiszpanów? Bo przecież była możliwość jego występów dla Serbów...
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 16:18   #2039
El Siete
Weteran

Domyślnie

Ale Krkić odmówił.
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-02-2008, 17:22   #2040
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
I ja pierdolę farmazony? Taka jest prawda - dzisiaj gra drużyny nie zależy już od wykonawców w takim stopniu, jak kiedyś. Dzisiaj rośnie znaczenie taktyki, schematu gry itd. Do tego dochodzi nastawienie psychiczne, za które - poprzez szatnię, media itd. - także odpowiada trener. Dlatego jeżeli reprezentację traktujemy jako reprezentację tego, co najlepsze w danym narodzie w futbolu, to trener musi być z tego właśnie kraju. Trener mający ofensywną wizję gry, parcia do przodu uczyni albo będzie starał się uczynić drużynę ofensywną nawet z takiej, w której są ogromne tradycje do murowania bramki. Wytykam więc Ci niekonsekwencję, nielogiczność poglądową, a Ty wyjeżdżasz z czymś takim.
Cytat:
Dziękujemy że przyjechałeś do nas z odległego kraju i raczyłeś łaskawie podać pomocną dłoń dla nas biednych w niedoli
Znowu: albo nie kumasz, albo robisz z siebie idiotę. Nie wiem po prostu, jaki może być z Ciebie patriota, jeżeli nazywasz kogoś, kto chciałby (na stan ówczesnej naszej forumowej wiedzy) grać w naszej reprezentacji, jebanym Brazylijczykiem i co dało Ci do tego podstawy. Ok, możesz nie chcieć, by u nas grał, ale nazywanie 'jebanym' kogoś z powodu chęci gry w reprezentacji naszego kraju, to coś, na co brak mi słów.
Cytat:
Nie wiem, co to ma być. Rada? Za rady od Ciebie dziękuję, ale nie jesteś osobą kompetentną, by mi ich udzielać, gdyż Twoja opinia nie jest dla mnie istotna. Sprytny wybieg, ale nie wnosi nic do naszej dyskusji, więc daruj sobie. A jeśli tak bardzo Ci zależy na tym, by uświadamiać wszystkim jaki jestem niegodny dyskusji z Tobą, cezem i Kokim, 'jedynymi mądrymi', to jebnij to sobie w podpisie - nie będziesz musiał tego powtarzać w każdym poście.
Cytat:
A zły jestem bo jak tu nie być złym czytając takie wypowiedzi....
Odpowiem w Twoim stylu:
Cytat:
lepiej sobie jakąś książeczke poczytaj albo wyjdź na dwór....
Polecam przycisk ignoruj, moje posty znikną, nie będziesz musiał ich czytać.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania