FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA Football 2004

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 19-11-2003, 09:55   #41
Di_Vaio
Mistrz nad mistrzami !

Domyślnie Re: Ach! te bugi.... :)

Nie podoba mnie sie publika .... jedna wielka bitmapa ( nawet przy ładnej akcji nie wstają i nie dopingują zespołu, nie gwiżdżą na brzydki mecz).
stare 19-11-2003, 10:38   #42
avs1000
Początkujący

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do avs1000

E tam przesadzacie A tak poważnie to szlag kce mnie trafić jak widzę to o czym opiszecie a to miał być luźny teamt...ja jednak nie mogę przejść do porządku dziennego nad partactwem. Kfa ta giera kosztuje sto kilkanascie złotych, dla Niemca czy Francuza to pikus bo to jakies 30 EUR wiec trudno kupił bubla i tyle ale dla nas to powazna kasa... Nie pochwalam piractwa ale gdyby nie oni to wielu ludzi by sie dało naciągnąć na poważną kwotę a chopcy z EA mają się dobrze. Czemu własnie kwestia piractwa jest taka jednostronna? Przeciez to co robi taki programista to nie jest czyste piractwo? Przeciez nikt mie nie powie ze nie moząn było tego dopracować?
stare 19-11-2003, 10:49   #43
avs1000
Początkujący

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do avs1000

E tam przesadzacie A tak poważnie to szlag kce mnie trafić jak widzę to o czym opiszecie a to miał być luźny teamt...ja jednak nie mogę przejść do porządku dziennego nad partactwem. Kfa ta giera kosztuje sto kilkanascie złotych, dla Niemca czy Francuza to pikus bo to jakies 30 EUR wiec trudno kupił bubla i tyle ale dla nas to powazna kasa... Nie pochwalam piractwa ale gdyby nie oni to wielu ludzi by sie dało naciągnąć na poważną kwotę a chopcy z EA mają się dobrze. Czemu własnie kwestia piractwa jest taka jednostronna? Przeciez to co robi taki programista to nie jest czyste piractwo? Przeciez nikt mie nie powie ze nie moząn było tego dopracować?
stare 19-11-2003, 12:01   #44
bienek
Gość

Nom albo czasem fajnie swiruje kamera na powtorkach.Pokazuje moja bramke zamiast ta na ktora strzelalem.Tragedia!! Albo innym razem gola stzelilem Zidanem a po meczu w skrotach zamiast Zidana byl....Ronaldo!!No a tak poza tym to nie moge zapisac powtorek (a mam patcha 1.1) grafika byla beznadziejna puki nie sciagnalem programiku z tej stronki, jednym slowem troche skopali ta kopanke Mieli duzo czasu na zrobienie dobrej gry ale go sp.....Nawet w fifie 99 byla zmiana pogody wiec dlaczego w 04 jej nie ma!!!???Powinni wkoncu zebrac to co bylo najlepsze w dotychczasowych fifach i zrobic gra HIT!!Pozostaje nadzieja ze 2005 bedzie wlasnie taka gra ale moim zdaniem EA sie uwstecznia i zamiast robic coraz to lepsze fify robi coraz wieksze gnioty.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2003, 13:59   #45
Orzel
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Orzel

Nie bede pisał bo bym napisał z 100 bugów i jeszczer bym dalej musial pisac. Dla mnei wkurzajacym jest że zawodnik jak szczeli gola to drugi wchodzi do bramki i nie udeża w pilke tylko {pani sprzdajaca swoje ciało) w powietrze
Orzel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2003, 14:24   #46
SpeedmaN
Nowy użytkownik

Jedyne co mnie denerwoje w fifie 2004 to to ze odglosy kibicow ssa nierealistyczne szczele gola i zadnej fety ani nic ... !
SpeedmaN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2003, 17:18   #47
azsczestochowa
!Pamapol AZS Częstochowa!

od Fify 20021 kobole nie zmienili się

www.manutd.pl
azsczestochowa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2003, 20:13   #48
spermix
Gość

bugów jest mnustwo ale gra i tak wciąga
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2003, 21:01   #49
MetallicA
Stały bywalec

Ja moge napisac, to co zauwazylem, co mnie denerwuje:

podania S - w pewnych moemntach do bani, szczegolnie przy wypuszczaniu w uliczke (nie mylic z gra z klepki). Po porstu porazka - wtedy podaje tak, jakby zawodnik byl od niego z 20 m.

ten off the ball control - wcale nie jest rewelacyjny - Ty tam cos robisz, a w 80% przypadkach ten ktory ma podac jest juz otoczony przez rywala, i w kilkunastu przypadkach nie ma juz pilki

zwody - do bani - niby robisz zwod a obronce masz zawsze przed soba, albo na tyle obok, ze zawsze jest Ci wstanie podlozyc noge i zabrac pilke (nawet jak zaliczysz glebe - faulu nie ma)

w Career Mode - to co juz widzialem u innych - 3 teamy w LM w grupie , nastepnie kontuzje tylko i wylacznie z datami na 2003 rok, mimo, ze jestem w 2004.

Nastepnie menu wyboru skladow itp - PO - RA - ZKA. Nie to, ze pokazuje "9", ale aby to przesuwac - do bani - niby masz suwak, a trzeba sie niezle na klikac, aby to przesunac znacznie.

Jedyny + w tej fifce, to chyba statystyki w stylu ilosci rozegranych meczow.

Jeszcze jakies bledy? Brudzenie koszulek, tylko home team.

Polskie skroty sa naprawde sux (PuS - przegrane u siebie) - wyglada to smiesznie.

o pozycjach nie wspominajac - zastanawiam sie, czy nie lepiej byloby w polskiej wersji (nie tylok Fify, ale np. CM) zostawic angielska symbolike, ktora juz sie u nas dawno przyjela i jest naprawde spoko (D, M, A czy F/S, anizeli PPO itp)

jak cos sobie przypomne, to jeszcze napisze
ah, bramkarze, tacy jacys nienaturalni. Niektore ich interwencje po strzalach z dystansu, sa do przesady spoznione.

A, i gram na poziomie srednim, i strasznie trudno jest bramke strzelic, a jak komp przesunie sie na nasz apolowe i damy mu pograc to nas moze bez problemu rozklepac (gram wersja zpatchowana 1.2)
MetallicA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2003, 22:02   #50
x.Sosenek
Początkujący

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do x.Sosenek

jak kupilem rio ferdinanda (ktory w ManU gra z numerem 5) do realu to mi sie zmienił numer zidane na koszulce i teraz ferdinand ma 5 a zidane 8 <== masakra :(
stare 19-11-2003, 22:33   #51
12346
Początkujący

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do 12346

Podaję do swojego (nogą)bramkarza a tuż obok jest napastnik przeciwnej drużyny i wiecie co mój bramkarz zrobił .. Złapał piłeczkę w rączki. Tak samo ze strony komputera!!
stare 19-11-2003, 23:02   #52
azsczestochowa
!Pamapol AZS Częstochowa!

Wreszcie mój temat został skomentowany aż 50 Razy!!!!!!!!! dobre.....

www.manutd.pl
azsczestochowa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2003, 10:10   #53
Deresik
Stały bywalec

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Deresik Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Deresik

ROTFL, Tom_my, innym wlasnie o to chodzi, ze jeszcze wieksze pierdoly (ktore TERAZ wg Ciebie sa malo wazne) wypisywales pod adresem PESa!!! Wiec jestes zmienny i serio zastanow sie co wypisujesz...

Ze swojej strony moge dorzucic, ze w Fife nie gram od 2002, ale nie z powodu bledow (ktorych ilosc jakby nie bylo jest imponujaca), tylko z powodu nudnosci rozgrywki:/ Fifa jest strasznie nudna i najwiekszym dla mnie bledem nadal jest schematycznosc itp.

Co roku dostajemy obietnice, co roku budzimy sie z reka w nocniku i wypatrujemy kolejnych obietnic na przyszly rok... i LOL... kazdy z Was tak strasznie swego czasu zachwalal ta odslone Fify... ROTFL... a jak sie konczy tegoroczne podsumowanie produktu EA, mamy podane w tym temacie he he

Ludzie, zdejmicie sobie klapki z oczu przy kazdym wypuszczeniu nowej fify i przypatrzcie sie co dostajecie...
Deresik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2003, 10:54   #54
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my

co jest większą wadą: błędy w powtórkach i brudzenie sie koszulek tylko gospodarzy czy brak licencji???
stare 20-11-2003, 11:59   #55
lolek
Super lolek

Ja wiem Wiekszym bledem jest to co przeszkadza w grze czyli powtorki bo jakos nie moge sobie wyobrazic kogos kto nie gra w PES tylko dlatego ze po boisku biega Facu a nie Cafu
lolek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2003, 23:48   #56
Deresik
Stały bywalec

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Deresik Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Deresik

Rozni ludzie roznie Ci odpowiedza, dla mnie akurat wszystkie bledy sa do zniesienia, jesli gra jest na prawde dobra... z podanych wybralbym powtorki...

co nie zmienia faktu, ze wczesniej Ty sie czepiales takich pierdol a teraz je bronisz...

Prawda jest taka, ze dostalismy gowniany produkt zerujacy na ludziach, ktorym grafika zaslania oczy...
Deresik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2003, 23:58   #57
lolek
Super lolek

To bylo do mnie czy do kolegi wyzej?
lolek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2003, 08:45   #58
Arek1974
Zorientowany

Parę moich uwag:
- brak możliwości gry reprezentacjami (poza pojedyńczą grą)
- nie widać zmian (tak jak w FIFA 2003)
- beznadziejna publiczność (dużo lepsza była w 2003, choć tam wkurzało to, że cieszyli się przy każdej bramce)
- ciężko się steruje (tzn. chodzi mi o kombinacje klawiszy)
- fatalne terminarze (zupełnie oderwane od rzeczywistości, np. z Charltonem grałem w lidze angielskiej 3 razy z rzędu)
- skomplikowany system kupowania i sprzedawania zawodników, opłacania treningów (szkoda że brakuje opcji kupowania i sprzedawania meczów)
- mały wybór koszulek

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania