FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 24-01-2012, 00:24   #161
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

2:30 - wielki mecz Agnieszki vs V.Azarenka o PIERWSZY WIELKOSZLEMOWY PÓŁFINAŁ! COME OON!

oby mi się przyśnił, nie mogę już dłużej czekać..
kaka.16 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2012, 02:13   #162
seann

Domyślnie

Ho, ho, 7-0 w TB i pierwszy set dla Radwańskiej! (:
eee, teraz 5-0 w gemach Azarenka.
no i 6-0; 1:1. lipę straszną odstawiła Agnieszka w drugim secie. bez walki. teraz trzeba się skupić.
ojojoj, 3-1 dla Białorusinki. Aga nieco lepiej, ale to wciąż za maaałoo. słabo to widzę.
przełamanie! 3-2!
no i dupa, błąd za błędem. 4-2.
koniec. 7-6, 0-6, 2-6. słabiutko Isia w drugim i trzecim secie. nic nie wychodziło, mnóstwo niewymuszonych błędów, malutko kończących piłek. szkoda.

Ostatnio edytowane przez seann ; 24-01-2012 o 03:23
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2012, 15:43   #163
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Azarenka jest na fali, ona gra ostatnio za dobrze Taktyka Agnieszki to "olanie" jednego z setów by szybko zmęczyć zawodniczkę i zrobić co swoje, Vika raz się już na to nabrała, tym razem to ona wystrychnęła Polkę na dudka ośmieszając ją nieco w 2 i 3 secie. Choć nie powiem, że Isia jej w tym nie pomogła..

FYR/MAT zakończyli Australian Open na QF z Bryanami. :( Szczególnie szkoda przełamania Amerykanów przy stanie 4:4 w 3 secie.. Mecz był wyrównany i bardzo ciekawy, jednak ćwierćfinał dla finalistów ostatnich US Open i Mastersa to nie jakiś super-wyczyn choć wiadomo, grali z najlepszym obecnie deblem świata, mogło się przydarzyć.

Co ciekawe, Kim Clijsters i jej skręcona kostka pokonały C.Wozniacki, numer 1 światowego rankingu() w dwóch setach Brawoo! Rozjedź teraz Azarenkę! Chociaż.. Ktoś świeży też w sumie mógłby zgarnąć tytuł

Ostatnio edytowane przez kaka.16 ; 24-01-2012 o 15:46
stare 24-01-2012, 15:48   #164
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Kurde, wstałem o 2. w nocy i obudziłem się znów w 3. secie Szkoda niewykorzystanej szansy w 3. secie, gdy Agnieszka odrobiła przełamanie.

Mnie zaskoczył wynik meczu Federera. Nie spodziewałem się, że Del Potro dostanie taki łomot. Zanosi się na 4 najwyżej rozstawionych w półfinałach u facetów.
stare 27-01-2012, 13:42   #165
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Prześwietne, PRZEGENIALNE półfinały u panów! Ale Djoker Mam nadzieję, że znów będzie najlepszy!

finały

Djokovic - Nadal, koniecznie trzeba oglądać!
Azarenka - Sharapova, ten mecz zapowiada się równie dobrze, zawodniczki będą walczyć nie tylko o tytuł ale i o fotel liderki. Faworytki nie mam, lubię obie
stare 27-01-2012, 14:14   #166
Fikus
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Fikus
Domyślnie

W finałach liczę na Nadala i Sharapovą.Dzisiejszego półfinału panów nie oglądałem warto obejrzeć powtórkę?
Fikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2012, 14:25   #167
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

co to w ogóle za pytanie, pf Prawie 5 godzin morderczej walki, pod koniec już ledwo stali na nogach, takiego spotkania nie można nie obejrzeć!
stare 28-01-2012, 10:28   #168
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

AZARENKA VS SHARAPOVA 6:3 6:0!!

no ok, spodziewałam się zwycięstwa Viki, ale żeby ośmieszyć w finale aż tak?! Oczywiście mecz obył się bez żadnych fajerwerek etc, obie mocno napierały przed siebie, czyli jak zwykle, tyle że Azarenka trafiała lepiej i popełniała mniej błędów, aczkolwiek pierwszy gem zaczęła od dwóch podwójnych błędów i przegrywała 0:2. Na wielki plus zasługuje reakcja Białorusinki po zwycięstwie, nigdy nie widziałam by któraś z pań cieszyła się tak bardzo, mimo że nie powinna być mocno zszokowana, większość stawiało ją jako faworytkę. Jak wspominałam, obojętne mi było, która z pań zwycięży, kibicuję zarówno jednej jak i drugiej, ale jestem zawiedziona tak słabą postawą Mashy. Szkoda mi jej, nie udało się na Wimbledonie, tutaj poszło jeszcze gorzej, jednak Azarenka chyba bardziej zasłużyła, włożyła więcej roboty(po drodze takie szychy jak Radwańska, Clijsters, które są w świetnej formie).

Poza tym, Azarenka od poniedziałku będzie NUMEREM 1 wśród kobiet! Wreszcie mamy liderkę z wielkoszlemowym trofeum.
stare 28-01-2012, 10:41   #169
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Szczerze powiedziawszy nie bardzo interesuje się tenisem ale wiem jak gra Sharapova i w meczu z Azarenką zagrała po prostu hvjowo. Oglądałem troche i normalnie to chyba nie była ona.. Całkowicie zyebała.. Przegrać można ale aż tak

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-01-2012, 10:52   #170
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

hehe, chyba nie oglądałeś ostatniego finału Wimbledonu. Wynik był nieco korzystniejszy, ale grała tam dziwna pod względem tenisowym Kvitova. Maria notorycznie zawodzi w arcyważnych meczach
stare 29-01-2012, 13:55   #171
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Już ponad 5 godzin trwa finał Nadal uciekł z grobu, jak to określili komentatorzy

EDIT: Co kvrwa, nikt nie ogląda? Najbardziej epicki mecz, jaki oglądałem, grają już prawie 6 godzin, a poziom taki, jakby zaczęli przed godziną. Kozaki nieziemskie.

Ostatnio edytowane przez mac ; 29-01-2012 o 14:33
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2012, 14:35   #172
malkinia
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do malkinia
Domyślnie

Ja oglądam Genialny finał, dawaj Nadal!

Przegrał :/
malkinia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2012, 14:44   #173
no one
Senior

Domyślnie

kuzwa, szkoda mi strasznie Nadala; bo po tym co zrobil w 4 secie to czapki z glow.
stare 29-01-2012, 14:52   #174
Konrad1987
GG Gunners!!!

Domyślnie

Wkurzyłem się strasznie na djoković'a, nadal piękna walka w 4 secie i za to go szanuje, że się nie poddał. Nie wiem, ale Djoković wygląda jakby uważał się za jakiegoś boga. I tak Nadal rządzi.
Konrad1987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2012, 14:53   #175
Liver
Weteran

Domyślnie

pięknie Djoko, PIĘKNIE

stare 29-01-2012, 16:10   #176
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

So epic... 6 godzin ...
v
Blame jungler. 0 ganks and help.Noob.Reported kid
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2012, 16:57   #177
Toulour
The Night Fox

Wyślij wiadomość na gg do Toulour
Domyślnie

Cytat:
Napisał Konrad1987 Zobacz post
Nie wiem, ale Djoković wygląda jakby uważał się za jakiegoś boga.
W sumie, to ma takie prawo. W poprzednim sezonie wygrał 3 turnieje wielkoszlemowe - Australian Open, Wimbledon i US Open (notabene w dwóch ostatnich pokonanym był nie kto inny tylko Rafael Nadal). Był również najlepszy w 5 z 9 turniejów zaliczanych do ATP World Tour Masters 1000, w tym w 4 finałach pokonał... no zgadnij kogo? Rafaela Nadala. Poza tym, o ile się nie mylę jest liderem rankingu ATP.
stare 30-01-2012, 09:09   #178
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Po pierwsze, MECZ ZAISTE THE BEST EVER! Djokovic zasłużył na wygraną bez dwóch zdań. Nadal wchodził na kort z jednodniową "przewagą" i mocniejszym organizmem, schodził jako nadąsana panna. Cóż, Nole jest gość i tyle. I jak wiadomo, skręcił sobie w 1 czy 2 secie kostkę, ale to nic.

BRAWO!
stare 30-01-2012, 10:10   #179
seann

Domyślnie

A dla mnie był nudny ten mecz. To nie tenis. Pojedynek dwóch atletów, próbujących się fizycznie, i tyle. Przez sześć godzin nakurwiać wymiany z głębi kortu to jakiś absurd.

Cytat:
Napisał Liver Zobacz post
podbijam. <3
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2012, 22:45   #180
Caméléon
Dawido

Wyślij wiadomość na gg do Caméléon
Domyślnie

Nikt nie śledzi bojów Isi w Dausze? :> Nazajutrz najprawdopodobniej o 18 ćwierćfinał z McHale.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania