FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 12 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 30-05-2018, 14:57   #9961
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

ja to chyba z kolei Hiszpanom, choć nie ma Holendrów, to wydawałoby się, że to la Roja będzie zespołem, któremu najlepiej życzę (poza Polską, ale znajmy proporcje- nasze wyjście z grupy będzie sukcesem). Szkoda, bo gdy reprezentacja stała graczami Barcelony w czasie jej największych sukcesów, to im kibicowałem najbardziej.

Liczę, że Argentyna będzie czarnym koniem
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2018, 19:29   #9962
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Ja bym chciał żeby Portugalia wygrała żeby Krystyna miała mistrzostwo świata i za 20 lat by mówili ze on i messi byli obaj wielkimi graczami ale Krystyna wygrała mistrzostwo Europy i świata
stare 30-05-2018, 20:27   #9963
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

oczywiście wiadomo za kim jestem

w wypadku armagedonu że Polska i Niemcy zostają spierdolone ze stanowiska, najlepiej życzę Hiszpanii

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 13:44   #9964
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Glik rozjebał sobie bark bo chciał zrobić przewrotkę przy grze w siatkonodze i nie pojedzie na mundial XDXDXDXD
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 13:53   #9965
przebos
Legenda

Domyślnie

Maczynski poza kadrą na MS.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 14:17   #9966
przebos
Legenda

Domyślnie

Kamiński zostaje z kadrą do momentu rozstrzygnięcia sytuacji Glika.

stare 04-06-2018, 14:18   #9967
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał AXELION Zobacz post
Glik rozjebał sobie bark bo chciał zrobić przewrotkę przy grze w siatkonodze i nie pojedzie na mundial XDXDXDXD

Mączyński to i w Legii nie grał, więc to żadna niespodzianka. Skład wydaje się szerszy niż dwa lata temu, gdzie praktycznie jedna jedenastka tylko ciągnęła wózek. Teraz każdy może dać coś od siebie ekstra, może oprócz Peszki, który i tak pewnie będzie wchodził na ostatni kwadrans za zmęczonego Grosickiego no i Jędzy który mam nadzieje że się ogarnie.

Tylko ten Glik się musiał rozjebać, tam gdzie akurat nie mamy nikogo poważnego w zastępstwie XD.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 14:22   #9968
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Chciałem napisać, że bez zaskoczeń, bo nawet nie zauważyłem, że nie ma Mączyńskiego No a Glik... bez komentarza, oby to nie było nic poważnego.

No a Peszko to musi mieć naprawdę grube papiery/taśmy na Nawałkę, co on widzi w tym gimbusie? Mógł Frankowskiego brać.

Ostatnio edytowane przez mac ; 04-06-2018 o 14:25
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 14:52   #9969
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Wszystko git, tylko ten Peszko jedno wielkie nieporozumienie.
stare 04-06-2018, 15:46   #9970
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

patrząc na nick użytkownika powyżej, myślałem że jakaś świeża krew dopłynęła i nareszcie jest świeżak, którego można przeczołgać (tak jak mnie czołgali ^^) a to tylko Calrez.

i hvj , dobrze , że mnie nie powołali , w tym czasie bede siedział na CFie i na twiterze a potem bede trenował dla mojej (L)egiuni że byśmy weszli do ligi mistrzów .
stare 04-06-2018, 16:20   #9971
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

glik za rok emerytura a tu pech
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 16:31   #9972
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

"I myyyyk jak Garet Bejl w finalee. O kvrwaaa"
Kamil Glik, 4.06.18, Arłamów

Cytat:
Napisał Mączyński Zobacz post
i hvj , dobrze , że mnie nie powołali , w tym czasie bede siedział na CFie i na twiterze a potem bede trenował dla mojej (L)egiuni że byśmy weszli do ligi mistrzów .
I bardzo dobrze, zapierdalać, bo mistrz Mołdawii sam się nie pokona, co pokazaliście już rok temu.

W sumie teraz dopiero ogarnąłem, że Szymańskiego nie ma i tutaj trochę kwas jest, że miejsce zabiera mu animator Peszko...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 17:36   #9973
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Peszko i Jędrzejczyk

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 20:59   #9974
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gerrard Zobacz post
glik za rok emerytura a tu pech
Musiałem.

- E.... Przestań ty kvrwa ty
- Gliku, co ty kvrwa robisz, ty idioto ty kvrwa...
- Co ty robisz ty kvrwa, zobacz, co on robi w tej siatkonodze kvrwa...
- Kvrwa, w chvj mać, co ty kvrwa robisz kvrwo j3bana
- Zobacz co ten robi idiota w tej gierce, kvrwa, no co jest...
- Dokładniej, dokładniej, kvrwa mać...
- Nie mam obrońcy, kvrwa, gramy bez obrońcy kvrwa...
- Dawaj tego Brazylijczyka, dawaj Cionka tego, tego... za Jędzę...
- Dawaj szybciej synu...
- E, mistrzu, patrz się trochę, kvrwa, patrz się trochę Ty...
- Widziałeś, co on robi, kvrwa, on odbija, siatkówka kvrwa

Plus bonus:
- To jest przerażające, ale ja nie stoję w tej gierce. Ja tego faceta, przepraszam, nie przygotowywałem przez kilkanaście miesięcy do tego, aby on wyszedł na trening i nakvrwiał salta. W przerwie mówi, że on chce zejść z boiska... No przecież to, to ręce opadają w tym momencie, naprawdę.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2018, 00:01   #9975
przebos
Legenda

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
- E, mistrzu, patrz się trochę, kvrwa, patrz się trochę Ty...
Misiu*, nie mistrzu.

stare 05-06-2018, 02:18   #9976
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Czas na lukrowaną ocenę naszej kadry.

#1 - następca legendarnego Gigiego Buffona, bardzo solidny sezon w mocnej Serie A, 17 spotkań i 11 czystych kont. Przez wielu uważany za lepszego pod względem umiejętności od legendarnego Włocha.
#2 - podstawowy stoper Mistrza Polski, od lat najsolidniejszy stoper ligi, poprzedni turniej międzynarodowy był dla niego turniejem życia, na którym był totalnym objawieniem, od tego czasu w reprezentacji nie zawodzi.
#3 - najlepiej zarabiający gracz polskiej ligi, ceniony w kadrze ze względu na swoją uniwersalność jeśli chodzi o pozycje w formacji obronnej. W kadrze raczej nie nawalał.
#4 - bardzo pewny zawodnik klubu włoskiej ekstraklasy, w mijającym sezonie był jednym z czynników, dzięki któremu omawiany klub utrzymał się w lidze.
#5 - bardzo utalentowany stoper, przebojem wdarł się do pierwszej drużyny klubu grającego w Premier League, wytrzymał presję związaną z walką o pierwszy skład, na samym zgrupowaniu podobno świetnie się prezentuje.
#6 - solidny piłkarz najlepszego bułgarskiego klubu, z którym zdobył mistrzostwo. Uważany za jakościowego walczaka, wzbudza zainteresowanie klubu niemieckiej Bundesligi.
#7 - zdolny napastnik świetnie grającego w zeszłym sezonie wicemistrza Włoch, który podniósł się po ciężkiej kontuzji i zdołał zdobyć kilka bramek. Uniwersalny jeśli chodzi o pozycje w ofensywie, dobrze wpasowuje się we współpracę z gwiazdą ataku.
#8 - podstawowy piłkarz solidnego, włoskiego zespołu. Stale się rozwija i już teraz potrafi wnieść coś do zespołu.
#9 - absolutnie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, Mistrz Niemiec, Król Strzelców Bundesligi. Król Strzelców eliminacji z rekordową liczbą goli. Kapitan reprezentacji i największa gwiazda, wielu uważa go za najlepszą, "typową dziewiątkę" na świecie.
#10 - solidny punkt reprezentacji, w formie TOP 5 swojej pozycji na świecie. Ostatnio dwa słabsze sezony, ale Mundial jest dla niego oknem wystawowym i szansą na odkucie się. Bardzo jakościowy zawodnik.
#11 - nieobliczalny motor napędowy kadry. Gracz klubu znajdującego się w Championship, w kadrze wspina się na wyższy poziom i potrafi być bardzo istotnym elementem często przeprowadzając kluczową akcję.
#12 - pewny punkt zespołu z Championship, uważany za jednego z solidniejszych golkiperów ligi.
#13 - podstawowy piłkarz Mistrza Rosji. Bardzo solidny wahadłowy, który może wnieść dużo do obecnej kadry.
#14 - król strzelców ligi belgijskiej w poprzednim sezonie. W mijającym złapał formę pod koniec zapewniając sobie miejsce w kadrze.
#15 - jeden z najlepszych stoperów Ligue 1. W zeszłym sezonie Mistrzostwo Francji, półfinał Ligi Mistrzów, najlepsza jedenastka sezonu i tytuł najlepszego obrońcy ligi. Wciąż uważany za niezbędny punkt swojego zespołu i wymieniany wśród najlepszych stoperów ligi.
#16 - kiedyś jeden z najlepszych skrzydłowych w Europie, obecnie weteran i prawdziwy walczak w kadrze, zawsze zostawiający serce na boisku. W trudnych momentach potrafi udźwignąć ciężar grania w kadrze narodowej.
#17 - typek od dobrej atmosfery
#18 - obrońca solidnego zespołu Serie A, ciągle rozwijający swoje umiejętności, stanowiący pewną alternatywę na swojej pozycji w kadrze.
#19 - przez wielu uważany za jeden z ciekawszych talentów w Europie. 12 zawodnik rekordowego wicemistrza Włoch. Obdarzony świetną techniką, podaniami i grą obiema nogami. Często łączony z najlepszymi klubami świata.
#20 - przez lata światowa czołówka na swojej pozycji. W mijającym sezonie bardzo pewny punkt czwartego klubu ligi niemieckiej.
#21 - najlepszy asystent polskiej ligi mijającego sezonu. Pokazał się z dobrej strony w reprezentacji. Wzbudza zainteresowanie zagranicznych zespołów.
#22 - ostoja drużyny spadkowicza Premier League. Mimo braku utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej uważany za jednego z solidniejszych golkiperów angielskiej ekstraklasy, mówi się, że bez problemu znajdzie nowy klub.
#23 - bardzo utalentowany napastnik grający w solidnym klubie Serie A. Świetnie spisuje się w roli dżokera, przez włoskich dziennikarzy umieszczony w jedenastce sezonu młodzieżowców.
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2018, 13:19   #9977
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

stare 05-06-2018, 16:11   #9978
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Cytat:
Napisał AXELION Zobacz post
Czas na lukrowaną ocenę naszej kadry.

#1 - następca legendarnego Gigiego Buffona, bardzo solidny sezon w mocnej Serie A, 17 spotkań i 11 czystych kont. Przez wielu uważany za lepszego pod względem umiejętności od legendarnego Włocha.
#2 - podstawowy stoper Mistrza Polski, od lat najsolidniejszy stoper ligi, poprzedni turniej międzynarodowy był dla niego turniejem życia, na którym był totalnym objawieniem, od tego czasu w reprezentacji nie zawodzi.
#3 - najlepiej zarabiający gracz polskiej ligi, ceniony w kadrze ze względu na swoją uniwersalność jeśli chodzi o pozycje w formacji obronnej. W kadrze raczej nie nawalał.
#4 - bardzo pewny zawodnik klubu włoskiej ekstraklasy, w mijającym sezonie był jednym z czynników, dzięki któremu omawiany klub utrzymał się w lidze.
#5 - bardzo utalentowany stoper, przebojem wdarł się do pierwszej drużyny klubu grającego w Premier League, wytrzymał presję związaną z walką o pierwszy skład, na samym zgrupowaniu podobno świetnie się prezentuje.
#6 - solidny piłkarz najlepszego bułgarskiego klubu, z którym zdobył mistrzostwo. Uważany za jakościowego walczaka, wzbudza zainteresowanie klubu niemieckiej Bundesligi.
#7 - zdolny napastnik świetnie grającego w zeszłym sezonie wicemistrza Włoch, który podniósł się po ciężkiej kontuzji i zdołał zdobyć kilka bramek. Uniwersalny jeśli chodzi o pozycje w ofensywie, dobrze wpasowuje się we współpracę z gwiazdą ataku.
#8 - podstawowy piłkarz solidnego, włoskiego zespołu. Stale się rozwija i już teraz potrafi wnieść coś do zespołu.
#9 - absolutnie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, Mistrz Niemiec, Król Strzelców Bundesligi. Król Strzelców eliminacji z rekordową liczbą goli. Kapitan reprezentacji i największa gwiazda, wielu uważa go za najlepszą, "typową dziewiątkę" na świecie.
#10 - solidny punkt reprezentacji, w formie TOP 5 swojej pozycji na świecie. Ostatnio dwa słabsze sezony, ale Mundial jest dla niego oknem wystawowym i szansą na odkucie się. Bardzo jakościowy zawodnik.
#11 - nieobliczalny motor napędowy kadry. Gracz klubu znajdującego się w Championship, w kadrze wspina się na wyższy poziom i potrafi być bardzo istotnym elementem często przeprowadzając kluczową akcję.
#12 - pewny punkt zespołu z Championship, uważany za jednego z solidniejszych golkiperów ligi.
#13 - podstawowy piłkarz Mistrza Rosji. Bardzo solidny wahadłowy, który może wnieść dużo do obecnej kadry.
#14 - król strzelców ligi belgijskiej w poprzednim sezonie. W mijającym złapał formę pod koniec zapewniając sobie miejsce w kadrze.
#15 - jeden z najlepszych stoperów Ligue 1. W zeszłym sezonie Mistrzostwo Francji, półfinał Ligi Mistrzów, najlepsza jedenastka sezonu i tytuł najlepszego obrońcy ligi. Wciąż uważany za niezbędny punkt swojego zespołu i wymieniany wśród najlepszych stoperów ligi.
#16 - kiedyś jeden z najlepszych skrzydłowych w Europie, obecnie weteran i prawdziwy walczak w kadrze, zawsze zostawiający serce na boisku. W trudnych momentach potrafi udźwignąć ciężar grania w kadrze narodowej.
#17 - typek od dobrej atmosfery
#18 - obrońca solidnego zespołu Serie A, ciągle rozwijający swoje umiejętności, stanowiący pewną alternatywę na swojej pozycji w kadrze.
#19 - przez wielu uważany za jeden z ciekawszych talentów w Europie. 12 zawodnik rekordowego wicemistrza Włoch. Obdarzony świetną techniką, podaniami i grą obiema nogami. Często łączony z najlepszymi klubami świata.
#20 - przez lata światowa czołówka na swojej pozycji. W mijającym sezonie bardzo pewny punkt czwartego klubu ligi niemieckiej.
#21 - najlepszy asystent polskiej ligi mijającego sezonu. Pokazał się z dobrej strony w reprezentacji. Wzbudza zainteresowanie zagranicznych zespołów.
#22 - ostoja drużyny spadkowicza Premier League. Mimo braku utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej uważany za jednego z solidniejszych golkiperów angielskiej ekstraklasy, mówi się, że bez problemu znajdzie nowy klub.
#23 - bardzo utalentowany napastnik grający w solidnym klubie Serie A. Świetnie spisuje się w roli dżokera, przez włoskich dziennikarzy umieszczony w jedenastce sezonu młodzieżowców.
Weź zrób temat o MŚ przy okazji, jak już tak się rozpisujesz
stare 06-06-2018, 20:33   #9979
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Top opowiadanie w reprezentacyjnej odsłonie. Lamusy dvpa cicho.

Jestem Adamou Nawałkouma mam 60 lat trenuję Polska Dawaj . Zespół losowany z pierwszego koszyka . pierwszy mecz oczywiście otwarcia. A tam gramy z Senegalem i Szran mówi witamy państwa do gry World Cup 18 .I Szpkak pirwszy mecz istnienia myślisz że dadzą sobie radę . Napewno. Mowa Szara.1 minuta . Koulibaly podaje do N'Doye Ndoy do Mane Gol !!!! Piłka w środek bramki. 5 minuta Mane Gol o poprzeczkę i do siatki. 10 minuta Diallo kopie piłkę i ząg na trybuny nie poza stadion ale prosto do siatki ich bramkarz Polski arz się popłakał.15 minuta Diallo długo do Mane i Gol !! już nic się nie działo do końca pierwszej. Uwaga! Ta kadra była zrobiona przezemnie.druga połowa 50 minuta słupek Senegalu .60 minuta Senegal daję czadu Mane Sakho Sakho Mane Niang Niang Gol Gol Gol!!!! 90 minuta piłkarze Polski z Peszko Bięgną do sędziego i z piączhy w łeb opczywiście! Czerwona kartka. I naszych biędny Glik dostał korkiem w łeb. koniec meczu. Jadę do szpitala zobaczyć jak tam u Glika a tu muwią mi że nie żyje . przestraszony ja wracam do domu Glik miał rok i emerytura a tu pech. 23:00 idę spać jutro budzę się o 8:00 I trening . o treningu w nastepnej częsci.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2018, 08:46   #9980
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

W Hiszpanii nie milkną echa odnośnie zatrudnienia Lopeteguiego w Realu - ponoć prezes tamtejszej federacji jest wściekły na selekcjonera i nikt nie jest pewien czy na pewno to wlasnie JL poprowadzi Hiszpanię w piątek w meczu z Portugalią.
Ale by były jajca jakby go Hiszpanie zwolnili już teraz xd

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania