FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > EURO 2008

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 16-04-2008, 14:47   #21
bobvip20
Nowy użytkownik

Domyślnie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...40e80d333.html
zdjecie z gry i ze screenów to ze screenów dokładnie taki wyglad miałem w patchu do dema w pełnej wersji wygląda tak jak na 1 obrazku w grze sa druzyny takie jak azerbejdzan wszystkie z eliminacji
bobvip20 jest nieaktywny  
stare 16-04-2008, 15:53   #22
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał 14Osecik14 Zobacz post
i 1 pytanie czy sa tam druzyny typu azerbejdżan andora itp i czy sa ich składy poprawne chodzi mi o nazwiska z góry DziękI!!
na pewno musi byc skoro te druzyny braly udział w eliminacjach...
MARIN jest nieaktywny  
stare 16-04-2008, 16:22   #23
kriss
Moderator/Stadium Maker

Domyślnie

Cytat:
Napisał bobvip20 Zobacz post
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...40e80d333.html
zdjecie z gry i ze screenów to ze screenów dokładnie taki wyglad miałem w patchu do dema w pełnej wersji wygląda tak jak na 1 obrazku w grze sa druzyny takie jak azerbejdzan wszystkie z eliminacji
co ty chlopczyku pizesz 2 screen to jest zrzut z next-gena
stare 16-04-2008, 16:33   #24
bobvip20
Nowy użytkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał kriss Zobacz post
co ty chlopczyku pizesz 2 screen to jest zrzut z next-gena
1 scren zrobiłem u siebie na kompie w pełenej wersji drugi jest z ea.pl dla porównania bo w demie jak sciagłem patch na polska reprezentacje wygladali tak jak ze screnów z ea i niewiem dlaczeko w pełenej wygladają inaczej niz na screnach z ea
bobvip20 jest nieaktywny  
stare 16-04-2008, 17:23   #25
redsfan
Redaktor CF

Wyślij wiadomość na gg do redsfan
Domyślnie

ja napewno kupuje ale nie z checi gry tylko do kolekcji bo mam world cup 2002,2006 i euro 2004
zbieram kolekcje
stare 16-04-2008, 17:43   #26
yahoo
Stały bywalec

Domyślnie

pierwszy screen dobry drugi nie jest z pc
yahoo jest nieaktywny  
stare 17-04-2008, 15:23   #27
bobvip20
Nowy użytkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał yahoo Zobacz post
Juz pogralem troche i moge skrobnac. Ogolnie gra mi sie bardzo podoba.
Gameplay lepszy jakis taki hmmm bardziej elastyczny, przyjemniej sie gra.
Inteligencja komputera wzrosla, przyspieszaja zwalniaja, drybluja i to skutecznie przy bramce np.
Fajne animacje
Ogromny plus za bardzo fajne tryby, wyzwania w ktorych gramy po calej europie no i zostan gwiazda tez tam jest i jest juz chociaz kamera zostan gwiazda.
Zostan kapitanem tez bardzo fajna sprawa.

Jedyny minus jak dla mnie duzy to grafika niestety kiepska i to bardzo. Moze sie tylko podoba ze sa fajne cienie na stadionach niektorych.

Ogolnie sie gra bardzo przyjemnie i warto kupic gre bo jednak sie troche rozni od Fify 08
Jeśli chodzi o gameplay to jest bardzo fajny reszta to sa flaki z olejem żadnych fajnych efektów wizualnych chodzi o wstępy przed meczem w world cupie 2006 dało sie odczuć ten klimat były fajne wstępy konfetti z nieba leciało podkład dzwiękowy który dodawał napięcia kibice machajacy flagami i ubrani w kolory reprezentacji a w euro klimat jest taki sam jabyscie poszli na mecz 4 ligowego polskiego klubu na stadionie nawet na finale jest dzień tzn w spotkaniach grupowych i cwiercfinałach gra sie w dzień a w samym finale jest półmrok ea chyba niebardzo wiedziało kto z kim kiedy ma rozegrać mecz bo biorąc Polskę pierwszy mecz był z Austrią drugi z Chorwacją a trzeci z Niemcami wogólę nie pokoleji jednym słowem wielki żal bo czekałem na tą grę od stycznia a okazała się wielkim szitem.
bobvip20 jest nieaktywny  
stare 17-04-2008, 17:49   #28
MsVia
Game Tester

Domyślnie

Czemu Was dziwi że co nowa fifa wyjdzie to nie odbiega od starej?
Tutaj nie chodzi o piractwo (a na pewno nie jest to główny powód)
Chodzi jak zwykle...o kasę. Fifa to jest gra dla mas. Dla jak największych mas.
Mówicie że to ciągle odgrzewany kotlet...no i ok, zgadzam się, ale czy to wpływa na sprzedaż? Ludzie nadal kupują nowe tytuły, i o to chodzi EA. Dopóki ludzie kupują Fifę, dla nich znaczy to że wszystko gra.
Gdyby zrobili Fifę NG, to automatycznie zmienia się target produktu, i to na gorsze. Bo żeby pociągnąć taką grafę jakiej oczekujemy, to potrzebny by był na prawdę dobry sprzęt, a że nie każdy taki posiada i nie może sobie pozwolić na kupno lepszego, to automatycznie spadają zyski EA ( nie dość że piractwo, to jeszcze spadek sprzedaży )

Opcja 1
EA czeka...do momentu kiedy uzna że poziom posiadania dobrego sprzętu komputerowego wzrósł do tego stopnia żeby odpicować i wydać Fifę NG na PC, nie ryzykując strat finansowych.

Opcja 2
EA oleje Fifę na PC, ale nie bedzie to efekt piractwa. Uwierzcie mi że jest mnóstwo pirackich gier na PS,PS2, a nawet na PS3, i nie ma zabezpieczeń których się nie da złamać.

Ehh...Chciałbym Fifę 09 next genową
MsVia jest nieaktywny  
stare 17-04-2008, 17:55   #29
sidnejpolak
Katalończyk

Wyślij wiadomość na gg do sidnejpolak
Domyślnie

Cytat:
Napisał 14Osecik14 Zobacz post
prośba zarzućcie screeny z gry z reprezentacją polski
i 1 pytanie czy sa tam druzyny typu azerbejdżan andora itp i czy sa ich składy poprawne chodzi mi o nazwiska z góry DziękI!!
Czy ty koleś się z wackiem na głowy pozamieniałeś?!? Jakim cudem w UEFA EURO 2008, mogą być drużyny spoza Europy???
sidnejpolak jest nieaktywny  
stare 17-04-2008, 18:19   #30
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Te drużyny grają w Europie geniuszu!

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny  
stare 17-04-2008, 18:27   #31
MasterCarl
K@rolu$ :P

Wyślij wiadomość na gg do MasterCarl
Domyślnie

Cytat:
Napisał sidnejpolak Zobacz post
Czy ty koleś się z wackiem na głowy pozamieniałeś?!? Jakim cudem w UEFA EURO 2008, mogą być drużyny spoza Europy???
no musze Ci powiedziec ze ciekawie z tym wackiem zamiast glowy wygladasz z kim niby Polska grala w eliminacjach w EURO? bo zdaje sie ze to Azerbejdżan byl? wiec wg mnie w grze tez powinny byc ale jeszcze nie mam EURO wiec moze mnie ktos oswieci

!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
MasterCarl jest nieaktywny  
stare 17-04-2008, 19:29   #32
Ivan
Arka Gdynia

Domyślnie

Cytat:
Napisał sidnejpolak Zobacz post
Z każdym dniem to froum schodzi bardziej na psy. Ponoć przyszłość kraju w młodych, ale jak się czyta sidejpolaka to chyba większość jest za aborcją.

Są te drużyny oczywiście
stare 17-04-2008, 21:07   #33
Masicar
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał MsVia Zobacz post
Czemu Was dziwi że co nowa fifa wyjdzie to nie odbiega od starej?
Tutaj nie chodzi o piractwo (a na pewno nie jest to główny powód)
Chodzi jak zwykle...o kasę. Fifa to jest gra dla mas. Dla jak największych mas.
Mówicie że to ciągle odgrzewany kotlet...no i ok, zgadzam się, ale czy to wpływa na sprzedaż? Ludzie nadal kupują nowe tytuły, i o to chodzi EA. Dopóki ludzie kupują Fifę, dla nich znaczy to że wszystko gra.
Gdyby zrobili Fifę NG, to automatycznie zmienia się target produktu, i to na gorsze. Bo żeby pociągnąć taką grafę jakiej oczekujemy, to potrzebny by był na prawdę dobry sprzęt, a że nie każdy taki posiada i nie może sobie pozwolić na kupno lepszego, to automatycznie spadają zyski EA ( nie dość że piractwo, to jeszcze spadek sprzedaży )

Opcja 1
EA czeka...do momentu kiedy uzna że poziom posiadania dobrego sprzętu komputerowego wzrósł do tego stopnia żeby odpicować i wydać Fifę NG na PC, nie ryzykując strat finansowych.

Opcja 2
EA oleje Fifę na PC, ale nie bedzie to efekt piractwa. Uwierzcie mi że jest mnóstwo pirackich gier na PS,PS2, a nawet na PS3, i nie ma zabezpieczeń których się nie da złamać.

Ehh...Chciałbym Fifę 09 next genową

A wiesz dlaczego kupują?
Dlatego, że mają nadzieje, że dodali do niej coś nowego.
Ale tak czy siak, FIFA ma swój klimat, przez który chce się w nią grać.
Masicar jest nieaktywny  
stare 17-04-2008, 21:27   #34
Norbi
ManU Fan!

Domyślnie

Narzekacie na tą fife 08 i na Euro a sami spróbujcie zrobić lepszą grę.

Tak bardzo chcecie tą next-genową grafikę i tyle różnych szczegółów a założe się że gdyby zrobili taką grę jak wy chcecie to wiekszości by nie wyrobił komp bo taka gra zajmowałaby około 10 gb potrzebowała 2-3 gb ramu i kartę grafiki minimum gf 8800 gt
Norbi jest nieaktywny  
stare 17-04-2008, 22:30   #35
MsVia
Game Tester

Domyślnie

Cytat:
Narzekacie na tą fife 08 i na Euro a sami spróbujcie zrobić lepszą grę.

Tak bardzo chcecie tą next-genową grafikę i tyle różnych szczegółów a założe się że gdyby zrobili taką grę jak wy chcecie to wiekszości by nie wyrobił komp bo taka gra zajmowałaby około 10 gb potrzebowała 2-3 gb ramu i kartę grafiki minimum gf 8800 gt
No przecież właśnie o tym pisałem...dlatego nie robią NG jeszcze. Ale za niedługo 2- GB RAMu, GF 8800 GT itd. to już będzie standard. Ja sam mam nawet lepszego kompa niż to, a bogaty to ja wcale nie jestem żeby móc wydawać kasę na sprzęt.

Masicar
Cytat:
A wiesz dlaczego kupują?
Dlatego, że mają nadzieje, że dodali do niej coś nowego.
Ale tak czy siak, FIFA ma swój klimat, przez który chce się w nią grać.
No dokładnie. Ja też, zawsze przy nowej fifie, gdzieś tam po cichu liczę że może akurat teraz coś nowego będzie I muszę się zawsze przekonać na własnej skórze, a nie że wszyscy mówią że Fifa do dupy, i ja jak papuga mam za nimi powtarzać.
A co do klimatu...grałem w PESa nowego (zawsze sprawdzam każdego PESa żeby zobaczyć co w trawie piszczy) i chwilowa fascynacja animacjami ruchu itd szybko minęła, a pojawiło się jakieś dziwne poczucie gry tetris

Zresztą zasada jest jedna: fifa szybko się nudzi ludziom którzy grają tylko po to żeby wygrać, tzn. że po jakims czasie już obczają technikę i sposoby żeby gole strzelać itd i grają schematycznie.
Ale tym którzy za każdym razem próbują zrobić coś nowego, strzelić bramke inną niż dotychczasowe no i po prostu chcą "grać pięknie", no to tym się to nie nudzi
MsVia jest nieaktywny  
stare 18-04-2008, 00:18   #36
kriss
Moderator/Stadium Maker

Domyślnie

Dla mnie Fifa tak czy siak to najlepszy symulator jak na PC tak i na Konsole ma swoj klimat W Euro cos mnie bardzo zdzwilo zauwazylem ze jest do odblokowania Plaża czyzby to bylo boisko do pilki plazowej pogrzebie w plikach dzisiaj i jak cos wyciagne to dam wam znac
stare 18-04-2008, 10:07   #37
gramczesto
Początkujący

Domyślnie

@MsVia
napisales dobrze.. tzn kazdy z tych hmm normalnych graczy nie cierpiacych na atak epilepsji przed kompem widzac tą sama grafe to wiedzial..
Mnie rowniez denerwuja opinie ( na wszelakich forach) ze "znowu kotlecik "
Ktos kto nie zagra w fife czy teraz w euro NA SERIO tzn wiecej niz 2-3 mecze(znam ludzi ktorzy po 2 meczach potrafia wylaczyc gre ze niby nie to co oczekiwali ^^) nigdy nie przekona sie ze Fifa to na serio dobra gra i byc moze kiedys wyjda lepsze ale ten poziom obecny mi odpowiada

a co do next gen
to.. ogromna liczba graczy i tak ma piraty..a na next gen bezczelnosc osiagnie niewyobrazalnie wysoki poziom
Nie dosc ze gre beda miec za free to jeszcze wiekszosci nie pojdzie i beda dopiero szlochac.. ba beda przeklinac a cale EA chetnie zobacza konajaca na stosie ^^
Takze popierajas MsVia radzilbym sie zastanowic tym "płaczkom" ze wcale nie jest tak zle jak im sie wydaje
Pozdro

Ostatnio edytowane przez gramczesto ; 18-04-2008 o 10:10
gramczesto jest nieaktywny  
stare 18-04-2008, 12:37   #38
MsVia
Game Tester

Domyślnie

No właśnie
Chociaż muszę przyznać że trochę rozumiem niektórych, bo przecież wydają kasę na grę a tam w sumie nic nowego...A to nie jest znowu taka tania gra.
W takich momentach doceniam moją pracę Przynajmniej nie muszę za gry płacić ( a wręcz odwrotnie )
A co do samego Euro 2008, to do godziny 15:00 wyląduje na moim biurku i przejdzie ostre testowanie Podzielę się wtedy z Wami moją opinią.
MsVia jest nieaktywny  
stare 18-04-2008, 13:36   #39
Misiek_cool
Stały bywalec

Domyślnie

Czytałem wasze wypowiedzi, w których ktoś pisał, że gameplay lepszy itd i postanowiłem ją jak najszybciej mięć. Odpalam... i co?
Co z tego, że Menu ładne, piesnki spoko, tryby ciekawe jak najważniejsze co może być w grze piłkarskiej czyli grafika i gameplay to jedno wielkie GÓWNO. Z roku na rok jest coraz gorzej. Grafika - fifa 2002. Gameplay - czuje się jakbym grał w fife 05. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma tak naprawdę nad czym. Odradzam ją zakupywać.
Misiek_cool jest nieaktywny  
stare 18-04-2008, 13:49   #40
kriss
Moderator/Stadium Maker

Domyślnie

Cytat:
Napisał Misiek_cool Zobacz post
Czytałem wasze wypowiedzi, w których ktoś pisał, że gameplay lepszy itd i postanowiłem ją jak najszybciej mięć. Odpalam... i co?
Co z tego, że Menu ładne, piesnki spoko, tryby ciekawe jak najważniejsze co może być w grze piłkarskiej czyli grafika i gameplay to jedno wielkie GÓWNO. Z roku na rok jest coraz gorzej. Grafika - fifa 2002. Gameplay - czuje się jakbym grał w fife 05. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma tak naprawdę nad czym. Odradzam ją zakupywać.

Heh smiesza mnie takie wypowiedzi osob ktore zagraly 1 czy 2 mecze i narzekaja wez zagraj na poziomie zaawansowanym z azerbejdzanem albo san marino a gwarantuje ci ze sie pomeczysz i to sporo aby dostac sie w pole karne osoby ktore nie widza roznicy w gameplay-u sa dla mnie niezrozumiale sama fizyka lotu pilki wslizgow podan , zwrotnosci,bieg,dryblin jest calkiem inny od poprzednich wersji ale coz niektorzy naczytaja sie na forach smiesznych komentow osob ktore wogole nie posiadaja gry a slyszeli cos tam gdzies tam i sa tego efekty

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania