FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Giercowanie na Ekranie > Pro Evolution Soccer

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 17-07-2010, 10:48   #41
RedKnight
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (7)
Domyślnie

Nowego pesa oczywiście oblukam, najważniejsze żeby poprawili te animacje, bo grając w PES nie czuje kontroli nad zawodnikiem, przy strzale jest opóźnienie, podania wyglądają śmiesznie... o i jeszcze rzuty wolne, żeby bramkarze nie mieli refleksu jak ninja.
RedKnight jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2010, 21:15   #42
Arthas996
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał cleavage Zobacz post
No to PES raczej zyskuje, bo kolejny raz fifa na pc to nie będzie to co na konsole

"Wersja FIFA 11 będzie całkowicie nowym tworem opartym o konsolową wersję, ani jedna linia kodu nie pochodzi z wersji 09 na PC. Gra będzie śliczna, płynna, łatwa w obsłudze, rozbudowana, mieć LAN i VoIP, obsługiwać 35 różnych padów... ale nie będzie tak fajna, jak wersja na konsole. Może za rok"

Czyli po staremu imo, bo tak to oni już mydlili i rok temu i dwa lata temu i trzy.
nie jestem fanboyem żadnej serii i wchodze na fora PES`a i FIFY ale od lat panowała u mnie ta zasada"FIFA na konsole, PES na PC, a FIFA na PC jak ma jakiś kolega pożyczyć" a cleavage nie wie wszystkiego bo fifa 11 na PC to FIFA 10,5 z konsol, więc prawie to samo bez kilku drobnostek, i tym razem sięgne po FIFE a PES`a skołuje od jakiegoś kolegi, a nie tak jak wcześniej czyli odwrotnie. Niestety tym razem PES mnie nie przekonał
Arthas996 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2010, 21:25   #43
Lex
Weteran

Domyślnie

Jeszcze nie wyszły wersje demo, a już Cię nie przekonał?
stare 30-07-2010, 07:35   #44
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

może on już ma.
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2010, 10:03   #45
Arthas996
Stały bywalec

Thumbs down

Cytat:
Napisał Rmcf Zobacz post
Jeszcze nie wyszły wersje demo, a już Cię nie przekonał?

Cytat:
Napisał Mietek Zobacz post
może on już ma.
przykłady klasycznych żałosnych fanboyów którzy nieważne w co grają i tak stoją murem bo to jest "ich gra" że mnie nie przekonał nie znaczy że grałem ale czytam informacje później oglądam gameplaye/trailery i widze ze wszystko z palca wyssane
kiedyś grałem w Pesa teraz zmieniam na FIFE i kropka a fanboye mogą pisać co chcą ale mnie guzik obchodzi co piszą fanboye ja wole czytać informacje i na podstawie tego oglądać gameplaye i spostrzec rożnice
ale i tak wiem ze w tym temacie nie jeden PES`owiec na mnie jeszcze nawrzuca
stare 30-07-2010, 10:15   #46
Kaiser
żeli papą fasanik

Wyślij wiadomość na gg do Kaiser
Domyślnie

A nie wolałbyś najpierw zagrać w obie gry i porównać je ze sobą?
stare 30-07-2010, 10:27   #47
Arthas996
Stały bywalec

Domyślnie

nie oszukujmy się
po pierwsze mam kase na jedną grę
po drugie każdy prócz fanboyów wie że fifa konsola pokonuje PESA
po trzecie myśle ze Konami nie miało informacji że fifa na PC będzie next-gen więc nie zdążyli przygotować nic co konkurowało by z FIFA next-gen więc poczytam o PESIE next year bo wiedzą że jak nic nie zrobią to szybko stracą graczy teraz także na PC
po czwarte grałem fife 10 na PS3 u kolegi i w PES`a 10 u siebie na PC i te dwie gry nie mają porównania
podsumujmy:mam nadzieje że od następnego roku oficjalnie zacznie sie walka o dobry symulator piłki nożnej na pc bo te walke zdecydowanie wygrywał PES(2006-2010), teraz FIFA(2011) a 2012 to może byc naprawde zacięta rywalizacja
stare 30-07-2010, 10:55   #48
Lex
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Arthas996 Zobacz post
po pierwsze mam kase na jedną grę
Dema są darmowe.

Cytat:
przykłady klasycznych żałosnych fanboyów
hahaha, co Ty masz z tymi fanboyami? Nie wiem co dostrzegłeś takiego 'fanoboyowego' w moim wcześniejszym pytaniu.

Po prostu dziwne jest, że do wydania gier jeszcze ze 2 miesiące, a Ty już wydałeś werdykt, że Fifa zmiażdżyła PESa. Owszem, zapowiedzi bardziej kolorowe ma FIFA, ale jak to będzie wyglądało w rzeczywistości, to dopiero się przekonamy (chociażby w pewnym stopniu) wraz z demówkami Tak więc wyluzuj.
stare 30-07-2010, 11:08   #49
Arthas996
Stały bywalec

Domyślnie

może zapowiedzi są bardziej kolorowe ale są artykuły typu "już graliśmy" jak ten:http://gamecorner.pl/gamecorner/1,10...gralismy_.html
a z fanboyami sie uparłem bo nie lubie ludzi którym nie da sie wmówic którzy wiedzą i kropka demówki sprawdze, mówie jaki jest mój obecny werdykt i na 95% kupie FIFE powtarzam każdy wie ze fifa konsolowa jest minimum 2x lepsza od PES
a ty chyba nie przeczytałeś mojego postu do końca patrz:punkt trzeci i czwarty mojego poprzedniego postu one całkowicie wyjaśniają mój werdykt
stare 30-07-2010, 11:31   #50
Lex
Weteran

Domyślnie

Przeczytałem. Punkt 3 to tylko Twoje 'bo mi się zdaje' i raczej nie ma sensu się do niego odnosić. Punkt 4 to żadne odkrycie. I wygląda na to, że też nie doczytałeś tego tematu. Ktoś już na poprzednich stronach wkleił wypowiedź producenta FIFY, który mówi o tym, że gra na PC 'nie będzie w tym roku tak fajna jak konsolowa.'
Tak więc ja bym radził wstrzymać się. Ja poczekam na moment, w którym będę mógł sam przetestować gry i wyrobić swoją opinię, a nie tylko na podstawie tego co mówią inni.
stare 30-07-2010, 14:02   #51
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

Jedni wolą Pesa drudzy Fife. A to, że masz kase na jedną grę, nie oznacza, że nie możesz zagrać w obydwie (demo). a osobiście kasa na gry (fifa,pes) mnie jebie, bo mam imieniny 29 września
stare 30-07-2010, 15:09   #52
Arthas996
Stały bywalec

Domyślnie

ty masz fajnie bo dostajesz prezenty na imieniny ja mam imieniny następny dzień po urodzinach i już nie dostaje prezentów a co do gier to w dema zagram obydwa
stare 03-08-2010, 18:39   #53
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

8 minut gameplay'u

http://www.youtube.com/watch?v=gkpix...layer_embedded
stare 03-08-2010, 19:49   #54
jq
Gość

Domyślnie

Te same animacje po strzeleniu bramki, więcej bluru, parę meczowych animacji więcej. No nie wiem, jakoś mnie nie powala. Zobaczymy jak wyjdzie demo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2010, 21:19   #55
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Nieciekawie wyglądają animacje związane z przyjęciem piłki. Jak widać komputer znów gra padakę.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 00:33   #56
Chomas
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rmcf Zobacz post
Dema są darmowe.

hahaha, co Ty masz z tymi fanboyami? Nie wiem co dostrzegłeś takiego 'fanoboyowego' w moim wcześniejszym pytaniu.

Po prostu dziwne jest, że do wydania gier jeszcze ze 2 miesiące, a Ty już wydałeś werdykt, że Fifa zmiażdżyła PESa. Owszem, zapowiedzi bardziej kolorowe ma FIFA, ale jak to będzie wyglądało w rzeczywistości, to dopiero się przekonamy (chociażby w pewnym stopniu) wraz z demówkami Tak więc wyluzuj.
Ja grałem. Widziałem gameplay PESa.I moge wydać werdykt: PES został obalony na PC z takim samym skutkiem jak Pudziań obalił Najmana.
Chomas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 08:18   #57
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

w co grałeś ?

co do gameplay'a Dreyesa to nic ciekawego nie zobaczyłem, poza tym ustawianiem siły podania, bo to może być ciekawe, animacji wielu nowych nie zauważyłem, ale mam nadzieję, że jest to wczesna wersja gry, a ostateczna będzie dużo bardziej dopracowana.
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 08:49   #58
Kaiser
żeli papą fasanik

Wyślij wiadomość na gg do Kaiser
Domyślnie

Widać jednak poprawę w sposobie poruszania się zawodników. Fajnie wyglądają też dosrodkowania
stare 04-08-2010, 09:30   #59
gruszox
...

Wyślij wiadomość na gg do gruszox
Domyślnie

Oglądałem gameplay i widać, że jest poprawa. Jednym z ładniejszych akcentów filmiku był drybling w wykonaniu Messiego . Nie wiem czy tylko mi tak się wydaje, ale twraze zawodników są takie jakby z plastiku - bardzo się błyszczą. Dośrodkowania fajne, poprawiony dźwięk poprzeczki. W porownaniu do 10 jest lepszy. Ja jednak jestem zwrócony w stronę fify, ale na swojej czarnuli mam i to i to
gruszox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-08-2010, 11:34   #60
jq
Gość

Domyślnie

Twarze jak z 2010
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania