FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Giercowanie na Ekranie > Pro Evolution Soccer

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 21-09-2008, 11:16   #1
James
---------

Domyślnie Pro Evolution Soccer 2009 - wątek zbiorczy

Jak wiadomo nowa edycja gry z serii PES o numerku 2009 wyjdzie już za niedługo. Natomiast już teraz zapraszam wszystkich fanów owej gry na tym Forum do dyskutowania: jakie wady, jakie zalety, problemy, pytania i ogólnie o wszystkim co należy do tematu PES-a 2009. I o wszystkim Proszę rozmawiać właśnie w tym wątku.

Ostatnio edytowane przez seann ; 26-09-2012 o 01:18
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2008, 12:03   #2
Gałcio
Skurwie* jakich mało

Wyślij wiadomość na gg do Gałcio
Domyślnie

Powiemjedno, i tak z pewnością zostawi jakies 3 lata w tył nową Fife ... tyle w temacie ... grywalność nieporównywalnie większa była w najsłabszej częsci Pesa czyli 2008 więc w 2009 pewnie bedzie podobnie ...
stare 21-09-2008, 12:17   #3
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cięcie kosztów? Wcześniej był oddzielny dział dla PES'a a teraz mały temacik? Jak taka sytuacja będzie z Football Managerem, to elyta forum odejdzie.

Ostatnio edytowane przez James ; 21-09-2008 o 17:15
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2008, 14:20   #4
gostek15
Doświadczony

Domyślnie

No nie wiem ale jak dla mnie to grywalnośc w PESie nie jest lepsza. Każdy ma swoje zdanie więc prosze nie wyjeżdzac z tekstami.
3/3 Liga Mistrzów (??)
gostek15 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2008, 14:26   #5
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Ja tam nie wiem, co jest grywalnego w Fifie, ale to już kwestia gustu.
Co do nowego PESa, to mam nadzieję, że będzie lepszy niż 2008. Po screenach można stwierdzić, że grafika miażdży. Hiszpańska recenzja też jest pozytywna. Na razie zapowiada się świetnie i oby tak było w rzeczywistości.

PS. James, odpowiadaj postami. Jak przestałeś edytować swoje, to teraz edytujesz czyjeś. Wyobraź sobie, że ktoś może tego nie zauważyć.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2008, 17:12   #6
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

James udaje, że jest cool, ale mu nie wychodzi.

Błagam tylko, żeby gameplay był lepszy niż w ostatniej edycji. Fajny byłby taki powiew świeżości.

Problem może być z licencjami. Konami utraciło licencję na Primera Division, tylko jakieś 8 hiszpańskich klubów bedzie miało licencję. W Serie A nazwa ligi będzie zmyślona, ale licencje dla teamów pozostały. Trochę kijowo, ze zamiast powiększać ilość licencji Konami traci je.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2008, 17:17   #7
James
---------

Domyślnie

Cytat:
Napisał SimonS Zobacz post
Cięcie kosztów? Wcześniej był oddzielny dział dla PES'a a teraz mały temacik? Jak taka sytuacja będzie z Football Managerem, to elyta forum odejdzie.
Bo tematy o PES-ie są mało popularne, a z managerem będzie normalnie - nowe pod-forum .

Sądzę że pomysły twórcom PES-a się kończą i z czasem FIFA go przegoni .

Ostatnio edytowane przez James ; 21-09-2008 o 17:25
stare 21-09-2008, 17:54   #8
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

<hahaha> zaraz z krzesła spadnę. To chyba EA kopiuje pomysły od Japońców. Albo wymyśla jakieś potyrane tryby, jak sławetny, świętej pamięci już Off The Ball. Pamiętam, jak PES3 zmiażdzył Fifę...

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 21-09-2008, 18:01   #9
James
---------

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
<hahaha> zaraz z krzesła spadnę. To chyba EA kopiuje pomysły od Japońców. Albo wymyśla jakieś potyrane tryby, jak sławetny, świętej pamięci już Off The Ball. Pamiętam, jak PES3 zmiażdzył Fifę...
Chodzi mi o to, że FIFA teraz się zmienia, dużo aspektów - nie które mniej, nie które więcej, natomiast PES moim zdaniem zacznie za niedługo być takim "odgrzewanym kotletem", bardzo dobrym wprawdzie ale jednak bo co się zmieniło w stosunku do edycji 2008 ? Z tego co się orientuję to mało . Nie ważne zresztą, nikt nie wie jak będzie i nie chce się kłócić co lepsze .

Kto wie kiedy te demo w końcu wyjdzie ?

Ostatnio edytowane przez James ; 21-09-2008 o 18:07
stare 22-09-2008, 08:40   #10
Gałcio
Skurwie* jakich mało

Wyślij wiadomość na gg do Gałcio
Domyślnie

I to jest właśnie róznica między Fifomaniakami, gdzie naprawde zero realizmu, zero gemplayu, ważne by były licencje i inne badziewia, a prawda jest taka że wgranie dodatków do PEsa jest kilkakrotnie szybsze i mniej awaryjne niż w Fifie (taki option file by miec składy i nazwy oryginalne to 3 sek dla małpy). Fifa od edycji 2005 jest odgrzewanym kotletem ktory nie podoba sie wielkiej ilosci ludzi, Konami odgrzało kotleta w edycji 2008 ale i tak malo kto na to sie skarżył bo grywalność i grafika byly ogromne. Dodam tylko że w nowym Pesie spotkamy się z oryginalną LM.
stare 22-09-2008, 16:25   #11
michal_93
Początkujący

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gałcio Zobacz post
... Dodam tylko że w nowym Pesie spotkamy się z oryginalną LM.
No, widziałem screeny, wygląda to bardzo imponująco. Myślę, że PES 2009 będzie super grą, chociaż w Fifę też lubie grać; no ale te błędy...
michal_93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2008, 17:52   #12
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Nie no pewnie, zwe można wgrać kitservera ze wszystkimi strojami i jest git, ale zawsze lepiej mieć coś w standardzie

Nawet gdyby nie było licencji to i tak grałbym w PESa.

stare 22-09-2008, 23:52   #13
yahoo
Stały bywalec

Domyślnie

ogladnalem dzisiaj gameplay PES 09 (caly mecz z karnymi) i musze przyznac ze w tym roku bez dwoch zdan korone zdobywa ....... FIFA !

W Pesie znow ludziki kurde biegaja jak roboty podaja jak roboty, przy karnych fatalnie kopią piłke a bramkarz znow kica jak krolik komicznie to wyglada.

No coz myslalem ze PES zrobi cos o wiele lepszego ale niestety nie mam ochoty grac kicającymi robocikami bez licencji z ołowianą piłką no coz to tyle
yahoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2008, 18:46   #14
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Taaaa lepiej kopać balonik z fify i robić zwody, które w rzeczywistości wykonują wybitni piłkarze.

Jak jest mokro to piłkę przecież trudniej ruszyć z miejsca. A nie tak jak w fifie, że piłka lata tak samo na suchym jak i na mokrym

stare 23-09-2008, 22:39   #15
yahoo
Stały bywalec

Domyślnie

dla mnie jest np. bardzo ważne aby zawodnicy ruszali sie realistycznie aby bramkarz jak najbardziej realistycznie bronil, kazda gra ma jakies slabsze strony ale PES 09 z tego co widac ma dla mnie rażące błędy, te bieganie i kopanie ludzikow to jest jakas masakra no i nadal bramkarz skika jak krolik to nie daje realizmu grze.
yahoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2008, 15:04   #16
kusik
Issonline member

Wyślij wiadomość na gg do kusik
Domyślnie

Gałcio - mowisz, ze PES2008 był dobry? Chyba w wersji na PS2 ten nowy PES prezentuje sie na filmach nawet calkiem sympatycznie, mam nadzieje ze to bedzie cos innego niz 08 bo IMO ten pes byl wrecz fatalny.
stare 26-09-2008, 14:35   #17
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Cytat:
Napisał kusik Zobacz post
Gałcio - mowisz, ze PES2008 był dobry? Chyba w wersji na PS2 ten nowy PES prezentuje sie na filmach nawet calkiem sympatycznie, mam nadzieje ze to bedzie cos innego niz 08 bo IMO ten pes byl wrecz fatalny.
Wiesz zależy dla kogo. Dla mnie Pes 3 i 4 to dużo godzin spędzonych przed tymi grami, Pes 5 i 6 prawie wcale mi się nie podobały, ale cieszę się, że teraz znów Konami idzie w dobrym kierunku bo Pes 08 szczególnie kiedy graficznie wyciskało się z niego maxa dawał dużo dobrego ,a nie zapowiada się by teraz było znowu źle, ale i odrobinkę lepiej. Według mnie Pes w tym roku nie zmniejszy, ani nie zwiększy swojej przewagi nad Fifą.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2008, 19:32   #18
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1222688428

Kurde mogli by jakoś wcześnie wrzucić na serwer to bym zaczął ssać przed pójściem do szkoły, a jakbym wrócił już bym grał Ale znając życie, przesuną na piątek.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2008, 19:33   #19
James
---------

Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1222688428

Kurde mogli by jakoś wcześnie wrzucić na serwer to bym zaczął ssać przed pójściem do szkoły, a jakbym wrócił już bym grał Ale znając życie, przesuną na piątek.
Ale wiocha, dzień później premiera FIFY 09, zaliczyli wpadkę jak się patrzy, a chciałem pierwszy raz zagrać w PES-a a raczej w demko tak dla ciekawości .
stare 29-09-2008, 19:58   #20
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Zajebiste info . Dobrze, jest u mnie demko PESa ma pierwszeństwo przed pełną Fifą i najpierw ściągne demko PESa, a potem Fife, tak z ciekawości, w oczekiwaniu na dziecko Konami .
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania