FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 21-03-2007, 16:53   #1
Lyon106
Senior

Domyślnie Prorocze sny

Glugluglu.

Ostatnio edytowane przez Lyon106 ; 11-09-2010 o 23:47
Lyon106 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 16:56   #2
ukash
Lucs

Wyślij wiadomość na gg do ukash
Domyślnie

A wierzycie w cos takiego jak znaczenie snow ? Jesli tak to podajcie jakies przyklady :>
stare 21-03-2007, 17:05   #3
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

ja raczej nie wierze w nic takiego często mi sie coś śni ale nigdy się to nie sprawdza, podobno nawet się mówi że jeśli ktoś w naszym śnie umrze to znaczy że naprawde bedzie długo żył wiec to chyba troche zaprzecza proroczym snom ale to tylko powiedzenie
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 17:18   #4
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

ten proroczy raczej nie był ;]

czy coś znaczył? nie sądzę ;]

ja o swoich snach pisałem kilka razy na forum już, teraz mi się nie chce po raz kolejny ;] koniec świata śnił mi się łohoho razy (najciekawsza była wersja z odstąpieniem Jezusa od Boga - "koalicja się rozpadła!" ;d - opisany niżej ;]), dwa razy zdarzyło mi się umrzeć... ;] raz piorun trafił w blok, drugi raz po ulicy chodzili ludzie z pistoletami, wróciłem do domu, a tam taki jakby kolorowy nekrolog na podłodze "Marcin Bujarski [znaczy ja] nie żyje" ;]

Gdzieś mniej więcej pod koniec 2003 roku śniło mi się, że byłem chory na jakąś nieuleczalną chorobę, która wprawdzie nie bolała, ale w gazecie typu "Tina" czy "Pani domu" napisali, że co jakiś czas na ziemię schodzi Czarny Pan i zabiera część ludzi chorych na tę chorobę. Wypowiadała się mama 4-miesięcznego dziecka, która mówiła, że jej córka jest chora na tę chorobę i Czarny Pan już raz zszedł na ziemię za jej życia, ale wtedy jej nie zabrał. I teraz miał przyjść 11. marca 2004. ;] Ja też byłem chory na tę chorobę... więc bałem się, że mnie też zabierze. ;]

Diabeł też mi się śnił kiedyś... straszne to było ;]

Raz mi się śniło, że jeden gościu miał na głowie pokrywkę od garnka i ta pokrywka spadała mu z głowy ;] a ja mu z powrotem na głowę zakładałem, a ona znowu mu spadała ;] jak się obudziłem, to myślałem, że kogoś/coś za mało chronię czy coś... ;] tego samego dnia rodzice zajrzeli do mojej szuflady, w której miałem takie różne osobiste rzeczy, których trochę się wstydziłem (bez skojarzeń ;] przyzwoite były ;]). Przez jakieś dwa lata, odkąd trzymałem tam te różne takie, nie zajrzeli do szuflady, dopiero wtedy, jak mi się to przyśniło ;]

kiedyś kopiowałem sobie to, co napisałem na forum o moich snach, żeby nie pisać tego znowu kiedyś ;] i tak się nikomu nie będzie chciało tego czytać ;]

pierwszy koniec świata który mi się śnił śnił mi się po czytaniu Apokalipsy św. Jana No więc jest wieczór ja z rodzinką wychodzimy z okścioła z mszy no i tam tłum ludzi mieli jechać do Częstochowy zy gdzieś i tam stał prymas i przy prymasie tłum ludzi (nie pchali się ) i mój tata przyklejał mu takie kolczyki jak ma Michał Wiśniewski no dobra za chwilę patrzę w niebo a tam siedem takich komet tylko że zamiast tej "kulki" z przodu to było takie serce takie troche zaokrąklone (na jednej pocztówce takie widziałem) no i tak siedem komet przelecialo (jeszcze je liczyłem ) no i coś tam się taki prostokąt na niebie pokazał ze złotą ramką takie różne na brzegu kropki kreski wzorki itp. i w środku coś było... tylko nie pamiętam co Ale wiedziałem że jest koniec świata.
Drugi koniec świata który mi się śnił to szedłem z kimś (nie wiem z kim jakiś starszy ode mnie gościu z 16 lat miał ja jak mi się to śnilo to ze 12 może trochę więcej) no i patrzę na niebo siedem komet Znowu wiedziałem że koniec świata Kilka razy mi się śnilo że widzę jakąś kometę czy coś jak leci (raz czy dwa to nawet że w ziemię leciala chciała walnąć) albo że w TV mowili o komecie.
A jak umarłem... Pierwszy raz to mi się śnilo w tamtym roku że siedzę w domu no i mama jest w domu babcia ktoś jeszcze chyba telewizor wyłączony burza jest... Patrzę przez okno taki dziwny, gruby piorun. Jak walnął w ziemię to taką wielką dziurę i głęboką wypalił (widziałem przez okno) no to się bałem. No i tak siedzę i czuję jak coś przepływa przeze mnie (fajne uczucie ) tak od głowy w dół mno to się domyśliłem że piorun walnął w dach a jak są pioruny takie jak widziałem (takie grube) to myślałem że nawet żadne piorunochrony nie zadziałają no i mówię (nie krzyczę): umieram umieram a mama: cicho... (takim tonem jakby chciała żebym się zamknął ) oczy mi się zamykają sobie myślę jak to będzie.. co mnie teraz czeka...
Drugi raz jak mi się śniło że umarłem to wracam z kościoła do domu niektórzy z pistoletami chodzą w ogóle tam się bałem no i wracam do domu pies szczeka otwieram drzwi (jak się obudziłem to się skapnąłem że pies szczekał ale w domu go nie widziałem ) a tam na ziemi taka kartka czerwono-niebiesko-biała leży formatu ok. A6 no może A5 dosyć mała była no i tak pisze: "Marcin Bujarski nie żyje" (znaczy ja ) i w tej chwili tak jakoś się poczułem jakbym umierał czy co...
A jeszcze jeden (najfajniejszy ) koniec świata śnił mi się w wakacje jak byłem u babci no to mi się śniło że idę do domu (mieszkam w bloku) widzę biskup idzie mówię "Niech będzie pochwalony" on odpowiada idę dalej patrzę przed moim blokiem znowu jakiś biskup stoi czy ktoś tylko jakoś na żółto bardzie ubrany czy na złoto czy biało... No dobra nieważne... Idę dalej już jestem przy bloku patrzę to nie biskup... To papież No to mówię "Niech będzie pochwalony" on odpowiada i po chwili mówi: Ja z nim nie wytrzymam" (później domyślilem się że chodziło o... Jezusa ) patrzę przez jedno z okien w moim bloku wygląda głowa kogoś... Mężczyzna gdzieś ok. 50 lat z brodą no i domyśliłem się że to... Bóg obok Niego w oknach byli inni ludzie i rozmawiali z Nim. I słyszę że ktoś mówi: "Koalicja się rozpadła!" No i tu też się domyślilem o co chodzi - Jezus odstąpił od Boga (porąbane ) no i w tej chwili stoję w klatce schodowej patrzę trzymam w ręku krzyż drewniany taki z 1,5 metra i coś mi mówi: "złam go" ja się zastanawiam już chciałem złamać... ale nie złamałem. To był najdziwniejszy mój sen chyba

Ostatnio edytowane przez bujarek ; 21-03-2007 o 17:22
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 17:20   #5
322
Gość

Domyślnie

Mozecie wierzyc lub nie, ale mojemu tacie jakis tydzien przed 11 Wrzesnia 2001
snily sie walające sie wieze. Nawet mojej siostrze opoowiadal jeszcze przed tym, a potem byl w szoku. Szczerze mowiac uwazam ze to poprostu zbieg okolicznosci, ale ciekawe
Potem jeszcze kiedys mu sie snil walajacy sie dach a potem sie obudzil i sie dowiedzial ze na budowie sklepu z powodu wichury dach sie zapadl.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 17:28   #6
Lyon106
Senior

Domyślnie

bujarek ssie paue

Ostatnio edytowane przez Lyon106 ; 11-09-2010 o 23:48
stare 21-03-2007, 17:53   #7
Norb
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Norb
Domyślnie

Haha bujarek masz fajne sny... Ja mam zawsze poje*** w chvj sny xD np. (ostatnio mi sie śniło)

(...) Ide do kibla walnełem porządnego kloca, spuszczam wode i wychodze z kibla nagle patrze a tam jest tyle gówna że wychodzi ponad sedes xDD i próbowałem to spóścić ale sie nie dało xD masakra

Ostatnio edytowane przez norb19 ; 21-03-2007 o 18:10
Norb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 17:55   #8
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Raz miałem sen, że mnie nauczycielka zapytała z ostatniej lekcji i dostałem 1. Poszedłem do szkoły i mnie zapytała. Ale po obudzeniu się obudziłem i wybroniłem się na 4.
stare 21-03-2007, 18:07   #9
Yeti
Gość

Domyślnie

ludzie, do kogo Wy piszecie? bujarek to wyraz, który pisze się zawsze z małej litery, na wyraźną prośbę marcina pawła jana bujarskiego (wszystko z małej, na życzenie )

Cóż, deja vu czy jakoś tak mam często, i to po kilka razy. Czasem mam tak, że wrażenie jest, jakby się już w takiej sytuacji znalazło kiedyś. I wtedy mówię : "Śniło mi się to, zaraz stanie się to". I tak się dzieje. A czasem mam kilkakrotne deja vu, że mi się coś śni, potem drugi raz to samo (tylko, że wtedy już z tym "śniło mi się to, zaraz stanie się to") i potem, jak się to już naprawdę stanie to mówię: "E, śniło mi się to dwa razy" Pozdro dla kumatych
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 18:09   #10
Lyon106
Senior

Domyślnie

no dobra teraz pisze bUJAREK :p
stare 21-03-2007, 18:23   #11
322
Gość

Domyślnie

Co do nickow to taki OT:
Szczyt niemozliwosci?
Napisac mojego nicka z duzej litery

Czasem mam takie sny ze sie jaram nimi przez caly dzien.
Ostatnio mialem sen ze lecialem paralotnią przez bałtyk do szwecji xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 18:23   #12
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Moje niektóre sny się sprawdzają, ale uważam, że to deja vu. Właściwie, to niewierzę w takie rzeczy, ale jak miałem chyba cztery lata to się bałem.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 18:24   #13
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

a, co do tego snu o Czarnym Panie... 11. marca 2004 był zamach w Madrycie, 200 ofiar, hueh. choć nie wiem, czy mój sen mógł mieć z tym właśnie jakiś związek... no i dlaczego miałoby mi się to przyśnić? ;]

ostatnio śniła mi się Pewna Osoba... (a śni się dość rzadko - niestety ;D) że była u nas na lekcji (ta osoba nie jest z mojej klasy)... i coś pisała ;] pracę domową chyba... ;D następnego dnia była u nas na lekcji... i coś pisała co prawda nie pracę domową, ale zawsze... ;] i to na tej lekcji, która mi się śniła. ;]

sny, które mogą coś znaczyć, u mnie zawsze jakoś tak inaczej wyglądają... inaczej, niż te "normalne" ;] zawsze widzę jakieś dziwne postaci, troszkę mgły, a siebie często z boku... ;]

w wakacje bodajże śnił mi się Marcinkiewicz w konfesjonale i kolejka ludzi do niego (on się nadaje do wszystkiego )... albo kurczak, który zamienił się w byka i którego zdeptałem czy zadusiłem, nie pamiętam już nawet... ;]

fajnie odczuwa się ból w snach... szczególnie, kiedy zdaje się sobie sprawę z tego, że to sen ;] to wtedy nawet celowo dopuszczam ból, np. psa, żeby mnie gryzł... ;]

ostatnio chyba zbyt późno kładę się spać, bo żadnych ciekawych snów nie mam ;]

jak mi się coś przypomni, to napiszę

@322: Trzy dwa dwa, ha! jestem niemożliwy.
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 18:31   #14
Lyon106
Senior

Domyślnie

Ja czasami chciałbym żeby pewne sny zdarzyły się naprawde na przykład miałem 1 taki zboczony jak sypiałem z taką jedną we śnie, hah (niestety, narazie za młody jestem )
stare 21-03-2007, 18:37   #15
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Ja czasami chciałbym żeby pewne sny zdarzyły się naprawde na przykład miałem 1 taki zboczony jak sypiałem z taką jedną we śnie, hah (niestety, narazie za młody jestem )
My tu o końcach świata, a Ty.. no, chyba, że brzydka była .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 18:39   #16
Lyon106
Senior

Domyślnie

Ja zacząłem koniec świata i ja zacząłem... marzenia

A brzydka ona nie była ;D
stare 21-03-2007, 18:42   #17
Norb
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Norb
Domyślnie

A umiecie kontrolowac sen? Bo ja nie
Norb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 18:44   #18
Lyon106
Senior

Domyślnie

Ja próbowałem, ale się nie udało (oo co by się działo jakby mi się udało )
stare 21-03-2007, 19:23   #19
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

moja mama raz mi opowiadała, że śniły jej się wypadające zęby. niedługo potem jej tata umarł. 2 lata temu śniło mi się, że widzę czachę, i jej wypadły wszystkie zęby. no i potem cały dzień się bałem że ktoś umrze, ale wszyscy szczęśliwie do domu wrócili.

Często mi się śni, że wchodzę do kościoła, klękam przed ołtarzem na jedno kolano, przewracam się, i nie mogę wstać. śni mi się to średnio raz na miesiąc.

raz też miałem taką wizję, że przychodzę do domu, a cała rodzina leży w jednym pokoju, cała we krwi, w środku pentagramu.

Ostatnio mi się śniło, że jestem Michelem Scofieldem, i uciekam przed agentem Mahone. Ja biegnę, a on mnie goni terenówką, uciekam przez pola, i w końcu mi budzik zadzwonił
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2007, 19:24   #20
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Zauważyłem że raz na pół roku na tym forum powstaje taki sam temat Tematów o snach było już chyba z 3 w przeciągu roku
Według mnie coś jest w tych proroczych snach, nie zawsze się sprawdzają w 100% ale czasami można zobaczyć różnice w tym co się wyczytało w senniku a tym co potem się wydarzyło. Ciekawa sprawa

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania