FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 23 głosów, 4.96 średnia. Wygląd
stare 03-06-2017, 18:58   #11761
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Pojawiają się ploteczki, że jednak Bale wychodzi w pierwszym składzie. Ponoć na treningach spisywał się najlepiej. Osobiście wolałbym, żeby wszedł w 2 połowie na zmęczonego rywala ale In Zizou we trust

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2017, 19:20   #11762
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Nie ma szans. Juventus zamuruje bramkę a w ataku też nie byle kto. Fajnie jakby Higuain zadecydował o końcowym wyniku.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2017, 22:38   #11763
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

CAMPEONES!!! Historia stworzyła się na naszych oczach!
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2017, 22:43   #11764
Trance

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Trance
Domyślnie

Wielkie brawa dla Królewskich!
stare 03-06-2017, 22:53   #11765
Lex
Weteran

Domyślnie

To niezła najlepsza defensywa świata

Piękna sprawa, historia, genialna pierwsza połowa, bo w drugiej istniała już tylko jedna drużyna. Dwunasty triumf w tych rozgrywkach. To Real musiał być tą drużyną, która dokona obrony tytułu jako pierwsza. Nie oszukujmy się, to są rozgrywki Blancos.

Hala Madrid!
stare 03-06-2017, 22:57   #11766
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

1. Gratki dla białej części Madrytu, hiszpańskie kluby tworzą historię w tej edycji LM, co by nie mówić

2. Juve sfrajerzyło niemiłosiernie

3. Higuain to straszny kaleka, pojęcia nie mam jakim cudem płaci się za takich piłkarzy po 90 mln euro

4. Dybala to zniknął jak Cesc na wiosnę

5. Może, Real nie odkrywa futbolu na nowo, ale jest fest skuteczny i ma dużo farta

6. Allegri zagrał dziś bardzo naiwnie, oddając piłkę Realowi w drugiej połowie

7. Mentalnie Juventus był fatalny dziś

8. Ronaldo pierwszym graczem, który trafił w 3 finałach LM

9. To nie on a Kroos, Isco, Modrić są architektami dubletu RM

10. Ale to pewnie KB7 zgarnie ZP

11. Szkoda Buffona, on powinien mieć w CV zdobytą LM. Ciekawe czy spróbuje jeszcze za rok

12. Mam nadzieję, że triumf Białych będzie impulsem do zmian u nas. Ale uwierzyć w to ciężko.

13. Real inwestował w Modricia, Isco, Asensio, Kroosa itd. A my kupowaliśmy Turany, Gomese i Rafinhe. Taka różnica. Do tego teraz przyszedł trener, z którym dyrektor sportowy nawet nie rozmawiał... Cienko to wygląda, obyśmy zaregowali pozitywnie* ( jak to mawia trener Kasperczak)

14. Lansowanie KB7 aka KO7 na najlepszego piłkarza świata za 1,2,3....
stare 03-06-2017, 23:07   #11767
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Poprzedni zwycięzca: Real Madryt, obecny zwycięzca: Real Madryt, najwięcej zwycięstw: Real Madryt.

Dobranoc.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 03-06-2017 o 23:11
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2017, 23:22   #11768
Lucas.
Banned

Domyślnie

W sumie jeszcze przed snem, Kiko Casilla:

stare 03-06-2017, 23:24   #11769
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gerrard Zobacz post
Nie ma szans. Juventus zamuruje bramkę a w ataku też nie byle kto. Fajnie jakby Higuain zadecydował o końcowym wyniku.
sorka pany, to po desperadosie
stare 03-06-2017, 23:25   #11770
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

O co chodzi z "KB7"? Kristiano Benaldo? Kat Barcelony? Król Boisk?
stare 03-06-2017, 23:31   #11771
Liam
El Crack Total

Domyślnie

król baraży Pseudonim nadany po barażach Portugalii w el. MŚ 2014. Ewentualnie to również KO7 czyli Król Ogórków
stare 03-06-2017, 23:40   #11772
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Król Baraży. Ale KO7 jeszcze nie słyszałem. Swoją drogą Liam mam nadzieję że jak Messi i Cristiano zakończą kariery to przynajmniej wtedy doceniasz, że mogłeś oglądać dwóch tak świetnych zawodników.

Co do samego meczu. Niesamowite uczucie, tak się tworzy historię. 3 LM w 4 lata, Zidane 2 LM w 1,5 roku. Kosmos. Juve zagrało bardzo dobrą pierwszą połowę. Bramka Mandzukicia klasa. W drugiej wyszło przygotowanie fizyczne i praca z Pintusem na przestrzeni całego sezonu. Juve po dwóch bramkach siadło i wystarczyło kontrolować mecz do końca. Co do zachowania Ramosa - jeśli ta karteczka była tylko i wyłącznie za to odepchniecie to że strony Sergio okrutne padolino. Jeśli jednak było tam jakieś nadepniecie to kartka zasłużona, a że sędzia znajdował się tuż obok to mam nadzieję ze podjął dobrą decyzję.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2017, 23:47   #11773
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

stare 04-06-2017, 00:12   #11774
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

"ÂĄReal Madrid... y nada más!" - po dzisiejszym meczu można chyba to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. To, jak rozegrali fazę pucharową LM w tym roku (choć niesmak po meczu z Bayernem) - podziw. Podziw zwłaszcza dla Ronaldo, bo z Bayernem w dwumeczu 5 bramek (3), z Atletico hat-trick prawie przesądzający wynik dwumeczu już po jego połowie, a dziś dwie niezmiernie ważne bramki - na 1:0, by dobrze wejść w mecz i jeszcze ważniejsza na 3:1, która skutecznie usadziła Juventus na dupie i odwiodła go od jakiegokolwiek poważnego zrywu. "Królewscy" pokazali też szczyt efektywności - 4 strzały celne, 4 bramki, ani razu Buffon nie miał żadnych szans - no kvrwa bravissimo, wiem że 2 rykoszety pomogły przy dwóch pierwszych bramkach, ale teraz pojadę wyświechtanym sloganem "szczęście sprzyja lepszym", a użyję go dlatego, ze o ile Juventusw pierwszej połowie miał naprawdę niezłe sytuacje i był nawet lepszy od Realu, to od 45. minuty i 1. sekundy był głównie tłem dla swych przeciwników. Do tego wyrzucenie zmiennika Cuadrado z boiska (w czym bardzo pomógł swoim aktorstwem Ramos) było przedostatnim gwoździem do trumny - ostatnim było to piękne wejście Marcelo w pole karne i strzał Asensio na 4:1. Nie wiem, przed czym bardziej chylić czoła - czy przed obroną Ligi Mistrzów jako pierwszy zespół za czasów jej nowej formuły, bądź przed 3 trofeami LM w 4 latach, albo przed 2 trofeami Pucharu Europy zdobytymi przez Zidane'a (jako trenera) tak naprawdę w półtora roku. I mimo że za każdym razem przy tych finałach byłem za przeciwnikami Realu (Atletico w 2014 - powiew świeżości, charyzma Simeone, ultradefensywa, która mnie wtedy rajcowała; Atletico w 2016 - znów charyzma Simeone, nie taki powiew świeżości, ale byłem za mniej słynnymi nazwiskami stającymi przeciw plejadzie gwiazd Realu; Juventus dzisiaj (wczoraj hehe) - przede wszystkim chciałem, by tacy gracze jak Chiellini, Bonucci, a zwłaszcza Buffon zwieńczyli swą karierę Pucharem Europy, ponadto znów ktoś inny niż ten beton złożony z Barcy, Realu, Bayernu, Chelsea i paru innych absolutnie najbogatszych klubów), to dziś już muszę uznać jego wyższość.

ta bezradność po każdym straconym golu - zawsze prawie mi łezka ciekła. żeby taka ikona futbolu - i to w każdym calu - wciąż nie wygrała Ligi Mistrzów... życie jest niesprawiedliwe.
stare 04-06-2017, 01:29   #11775
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Real Madryt był dzisiaj kosmiczny. Ale w zasadzie w 2017 roku jest kosmiczny. Zidane wykonał kawał dobrej roboty; wybitny piłkarz i wybitny szkoleniowiec. Wybitny był również ten trener od przygotowania fizycznego, bo to co Real grał w końcówkach, to jest majstersztyk. Królewscy mają bezsprzecznie najlepszą ławkę na świecie, co jest dla nich ważnym czynnikiem - nawet taki Asensio, który przed sezonem wydawał mi się tylko obiecującym chłopaczkiem okazał się fenomenalnym piłkarzem z wielką przyszłością, a niech o mocy ławki świadczy fakt, że rezerwowym był świetny piłkarz za 100 milionów. W tym meczu dosłownie wszystko zagrało, a Juve totalnie padło w drugiej połowie. Ronaldo jest piekielnie skuteczny w fazie pucharowej i zapewnił sobie właściwie Złotą Piłkę. Ta nieustępliwość i żądza zwycięstwa był głównymi cechami Los Blancos. Pięknie wypunktowali Juventus grając PERFEKCYJNIE. Obecnie są najsilniejszą drużyną na świecie. Szkoda Buffona i mam nadzieję, że w końcu podniesie ten cholerny dzbanek, ale i tak nie ma co się martwić, bo już ma na koncie pewien złoty pucharek wywalczony z reprezentacją 11 lat temu... Tak czy inaczej po wielu chudszych latach nadszedł wspaniały czas dla kibiców Realu. Realu, który przeszedł do historii zostając pierwszą drużyną, która obroniła tytuł Ligi Mistrzów. No ale kto, jak nie oni?
stare 04-06-2017, 10:00   #11776
Lucas.
Banned

Domyślnie

Okładki w Hiszpanii:

I Sport, klasyczek:

xDDD

stare 26-06-2017, 21:00   #11777
Liam
El Crack Total

Domyślnie

i jest oficjalka: Polsat z prawami do LM i LE od 2018 do 2021 roku.
stare 26-06-2017, 21:03   #11778
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Czyli czas powoli rozmyślać nad nowym dostawcą telewizji satelitarnej. NC+ zaczyna się ośmieszać i za chwilę mogą się zwinąć, tym bardziej, że coraz częściej słychać plotki, że są chętni, zeby podkraść im prawa do Ekstraklasy i Premier League.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2017, 02:29   #11779
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Ja dzięki dobrym dealom z rodzinką mam w pokoju i nc+, Cyfrowy Polsat i przebos.tv, także jakoś nie jestem zmartwiony, ale mimo wszystko ekipa z nc+ kojarzy mi się z najwyższą możliwą jakością. Poza tym już przyzwyczaiłem się do tamtejszych ekspertów i w ogóle podoba mi się atmosfera panująca w studio. Szkoda, że teraz tak wszystko tracą.
stare 28-06-2017, 12:10   #11780
przebos
Legenda

Domyślnie

drugi pod względem jakości jestem ja czy polsat?
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania