FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 23 głosów, 4.96 średnia. Wygląd
stare 19-04-2017, 00:29   #11701
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Hahahahah uwielbiam po prostu jak ktoś próbuje się odgryzać przy takich sytuacjach dzięki 1000 karnym dla chelsea z tego meczu czy rewanżem z Interem, przy nie oglądaniu pierwszego meczu z Chelsea gdzie też sędziowie też dali od siebie i nie pamiętając, że Bojan strzelił gola z Interem na 2-1 na wagę finału LM , ale niesłusznie go nieuznano

A co dzisiejszego "meczu"... Bardziej przepchnąć się Realu nie dało... Co Real nie dał rady na boisku to sędzia od razu poprawił. I oni chcą się jeszcze licytować na błędy Oczywiście Cristiano, znów lansowany na bohatera ;-)
Szkoda Bayernu, bo dziś na pewno nie byli drużyną gorszą. Ale sytuacje które mieli, trzeba na tym poziomie wykorzystywać. Szkoda, że nie udało im się meczu zamknąć wcześniej, bo mogli. Dziwna też zmiana Lewego, ale chyba i tak grał maksymalnie długo bo jednak kontuzja mi przeszkadzała. Real nic specjalnego nie grał przed GD, ale bolt kontry nadal w użyciu co przy wahaniach formy naszej obrony może nam zrobić z obrony miazgę . I mają genialnego Marcelo, robiącego świetną robotę na skrzydle. A MVP do spółki Neuer, Marcelo i Thiago, do którego nasi geniusze w klubie już powinni jechać z czekiem in blanco, żeby tylko wrócił. A i jeszcze Asensio... czemu on gra tak mało, będąc w takiej formie? Obecna jego forma to poziom once de gala białych.

I jeszcze jedno: Gdzie jest petycja o powtórzenie meczu?
stare 19-04-2017, 00:41   #11702
Lex
Weteran

Domyślnie

Skoro jesteś w stanie 'licytować się na błędy' za mecze, które opisałeś w pierwszym akapicie to nie odbieraj nikomu prawa do tego dwie linijki niżej
stare 19-04-2017, 00:48   #11703
Liam
El Crack Total

Domyślnie

Bardziej miałem na myśli ilość i skalę błędów w porównaniu z naszym meczem z PSG z waszym z Bayernem i tą całą "burzę" po remontadzie
stare 19-04-2017, 03:00   #11704
Lex
Weteran

Domyślnie

Po tej rumuntadzie skupiłem się raczej na podśmiechiwaniu z frajerstwa PSG i przemilczałem wyczyny Aytekina, ale trzeba mieć naprawdę solidne klapki na oczach żeby mówić o jakiejś ilości i skali błędów porównując te dwa starcia. Obydwa mecze były sędziowane w żałosny sposób.
stare 19-04-2017, 08:04   #11705
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

2 celne strzały Bayernu, ale i tak powiedzą że nie byli gorsi od Realu Pomijając już pracę sędziego Real po prostu był lepszy w obu spotkaniach i słusznie znalazł się w półfinale. Jednak LM i tak wygra Monaco, z tym nawet nie ma co handlować.
stare 19-04-2017, 08:50   #11706
Calrez
Forza Inter

Ostrzeżenia: 0/0 (5)
Origin: Calrez
Domyślnie

Po golu Robercika Bayern cisnął ostro i pachniało drugą bramką, wszystko siadło po golu Krystyny, pomimo szybkiej odpowiedzi Bayernu.
stare 19-04-2017, 10:35   #11707
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

To tak na spokojnie:

1. Samobój Ramosa- W momencie podania Mullera (?) Lewandowski był na spalonym, widać to na każdej powtórce. Ale oczywiście cisza jak makiem zasiał.

2. Vidal niewinny- no po ****u, moim zdaniem powinien wylecieć jeszcze wcześniej, grał tragiczny mecz i bardzo często niepotrzebnie faulował. Odnośnie faulu na Casemiro- zahacza go o stopę, później lekko wybija piłkę, po czym jak ostatni idiota jeszcze podnosi nogę by przewrócić przeciwnika- można to zobaczyć na powtórkach.

3. Gol Ronaldo- bezsprzeczny spalony, nie ma co się kłócić. Alaba bardzo dobrze odczytał linię spalonego i wyszedł dwa kroki do przodu, przez co Cristiano miał wolne pole. Błąd sędziego, ale nie głównego a liniowych (gdzie oni byli?).

4. Drugi gol Ronaldo- minimalnie, ale jednak Ronaldo spalił. Niestety nie można obwiniać sędziego liniowego, który jak można zobaczyć na powtórce był źle ustawiony (choć może można dlatego, że nie zdążył za akcją). W pierwszym momencie widziałem Hummelsa wbiegającego pomiędzy Marcelo i Cristiano, ale teraz już widzę, że jest dobry metr za nimi.

Cóż błędy ewidentne i mniej, ale zauważcie, że sędzia mylił się w obie strony już od samego początku (komiczna sytuacja z obroną Neuera, gdzie ewidentnie dotknął piłki, oszczędzanie Vidala (choć podobnie było z Casemiro), dyskusyjna sytuacja z atakiem na Casemiro (gdyby sędzia podyktował tam karnego to myślę, że nie byłoby problemu)). Jest tego naprawdę masa.

Teoretycznie powinienem być zniesmaczony, bo rzeczywiście te bramki są mocno przekręcone, ale szczerze mam to w dupie. Real w obu spotkaniach był ewidentnie lepszym zespołem i zasłużył na awans. Nie potrzebował kompletnie tych błędnych decyzji, by przejść Bayern.

Chciałbym ujrzeć w finale Monaco, nie dlatego, że to najsłabszy zespół ze wszystkich, ale po prostu mocno im kibicuje. W półfinale najlepiej Juventus, jak Real przejdzie Włochów to już będzie wiadomo, że nie znalazł się w tym miejscu przez przypadek. Choć taki pojedynek w finale byłby naprawdę konkretnym meczychem, pewnie by się karnymi skończył albo zwycięskim golem Ramosa w 120 minucie. xD

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2017, 12:03   #11708
przebos
Legenda

Domyślnie

Jeszcze dodałbym sytuację, o której wspomnialem w livescore. Sędzia odgwizdał faul Lewandowskiego na Ramosie, gdzie w powtórce przewinienia się nie doszukałem. A była to sytuacja o tyle ważna, że zaraz po niej nastąpił incydent z Vidalem, za który wyleciał z boiska.

A na przekór powiem tak: "usprawiedliwianie" tego co się wydarzyło tym, że Real był i tak stroną przeważającą i że miał więcej strzałów celnych no to hehe.... Przecież nie od dzisiaj wiemy, że nie wygrywa ten kto miał więcej % posiadania piłki czy strzałów, tylko ten kto umieści więcej piłek w siatce przeciwnika. Więc zgoda, Real był lepszy, bo strzelił więcej bramek, ale niestety osiągnął to przez błędy sędziów. I już.

Dzisiaj Monaco v BvB
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2017, 12:29   #11709
Falnin
Senior

Domyślnie

Nie ma co ukrywać, że sędzia (znowu) pomógł Realowi, ale Bayernowi ten mecz przegrali tak na prawdę Javi Martinez i przede wszystkim ten matoł Vidal. Dopóki mecz toczył się 11 na 11, Bayern był równorzędnym rywalem dla Realu. Zwłaszcza w pierwszym meczu, bo w drugim się bardziej odkryli i zostawili więcej miejsca na kontry. A wracając do Vidala, przecież to jak on grał mając na koncie żółtą kartkę musiało się tak skończyć prędzej czy później. Może i odebrał piłkę czysto, ale w tym miejscu boiska on nawet nie powinien próbować takiego wślizgu będąc już wcześniej ukaranym. Już nie wspominając o tym pudle z karnego z pierwszego meczu. Zresztą Casemiro był niewiele lepszy i dziwię się, że Zidane go zostawił do samego końca na boisku. Też grał jak kompletny idiota i powinien wylecieć jeszcze w regulaminowym czasie, w dodatku załatwił Bayernowi karnego z dupy, a w ofensywie, oprócz tej asysty przy pierwszym golu Ronaldo, oddawał przeciwnikom piłkę za darmo strzelając 20 m obok bramki.
Falnin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2017, 12:29   #11710
Liam
El Crack Total

Domyślnie

@Lex: serio porównujesz sytuacje z PSG, w których potrzebna była interpretacja sędziego do zero-jedynkowych sytuacji wczoraj?

zresztą nie ma co porównywać "pomagania" Bayernowi i Realowi...

Na niekorzyść Realu:
- karny w 1 meczu, niestrzelony przez Vidala (brak wpływu na wynik)
- możliwa druga żółta Vidala na początku czwartej kwarty (do oceny sędziego, ja bym nie dał)
- możliwy spalony Lewandowskiego przy bramce na 2-1 (brak kontaktu, do oceny sędziego, w moim przekonaniu 50-50)

Na niekorzyść Bayernu:
- brak czerwonej dla Casemiro
- czerwona dla Vidala w tej konkretnej sytuacji, gdy została pokazana
- spalony Lewandowskiego (100% szansa, niemal pewny gol, wpływ na wynik)
- gol na 2-2 ze spalonego (wpływ na wynik)
- gol na 3-2 ze spalonego (wpływ na wynik)
- brak żółtej dla Ronaldo za symulkę

Ostatnio edytowane przez Liam ; 19-04-2017 o 12:33
Liam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2017, 12:54   #11711
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Trudno, żeby karny Vidala miał wpływ na wynik gdy go nie wykorzystał. W przypadku wykorzystania jedenastki do przerwy byłoby 2-0 i inna śpiewka.

Jeszcze wczoraj myślałem, że faul Vidala na drugie żółtko totalnie z dupy i wejście było czyste, ale dziś wątpliwości nie ma, że kontakt był
https://gfycat.com/DependentSilkyGra...er#?speed=0.25

Tak samo ewidentna kartka Vidala w 48 minucie, dla mnie nie ma wątpliwości.

Spalony przy bramce na 2-1.

Mówiąc o spalonym Lewego, którego odgwizdali wspomnij też o analogicznej sytuacji z Ronaldo po drugiej stronie

A już pomijając błędne decyzje sędziów - Neuer bronił wczoraj z kontuzją, ze stadionu wychodził o kulach. W tym sezonie już nie pogra.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2017, 14:26   #11712
Lex
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liam Zobacz post
- karny w 1 meczu, niestrzelony przez Vidala (brak wpływu na wynik)
Hahah, no ciekawe czemu brak wpływu na wynik Bayern miał dzięki sędziemu w tym momencie szansę na dwumecz w garści, ale sfrajerzył. Real prezenty od sędziego wykorzystał. Niestety, smutne ale prawdziwe.

Cytat:
Napisał Liam Zobacz post
- możliwa druga żółta Vidala na początku czwartej kwarty (do oceny sędziego, ja bym nie dał)
Jeżeli w tej sytuacji nie ma wg Ciebie kartki dla Vidala to czemu ma być druga kartka dla Casemiro? Bo sytuacje są niemal bliźniacze.
Poza tym, Vidal nabił przez 80 minut o jeden faul mniej niż cała (!) drużyna Realu przez 120 minut. Przepisy też coś mówią o karaniu w przypadku ciągłego przekraczania przepisów.

Co do spalonego Lewego, racja - zła decyzja liniowego. Podobnie jak wtedy, gdy Ronaldo wychodził na czystą pozycję po zagraniu Kroosa. Druga i trzecia bramka CR to wiadomo, szkoda gadać. Zwłaszcza bramka wyrównująca to jest jebany skandal.
Jak decyzje Kassaia w tym meczu da się jeszcze jakoś wybronić, tak to co wyczyniali liniowi to jest jakiś żart i cytując bohatera z Wembley 'trzeba ich po prostu wypierdolić dyscyplinarnie' i nie dopuścić nigdy więcej do Ligi Mistrzów. Trzy bramki po spalonych, w tym jedna spalona o metr - to nie powinno przejść na jakimkolwiek poziomie. I to jest przykre. To był jeden z lepszych dwumeczów odkąd interesuję się piłką. Dwie drużyny z absolutnie największymi obecnie umiejętnościami zagrały ze sobą i było wszystko co jest najlepsze w tej dyscyplinie i tak jak mówiłem w livescorze - można zgasić światła i tę edycję zamknąć, bo i tak nic lepszego piłkarsko już się nie wydarzy. A finał jest niestety taki, że ten mecz zostanie i tak zapamiętany jako zaorany przez sędziów. Szkoda szczempić.

Cytat:
Napisał Liam Zobacz post
@Lex: serio porównujesz sytuacje z PSG, w których potrzebna była interpretacja sędziego do zero-jedynkowych sytuacji wczoraj?
Do czego była potrzebna interpretacja sędziego? Do faulu Mascherano od tyłu w sytuacji 2vs1? Do tego, że sfrustrowany Neymar skopał Marquinhosa, gdy nie miał szans dojść do piłki? Do nurkowania Suareza? No chyba, że ktoś mi udowodni, że zębaty waży 20 kilo to wtedy uwierzę, że mógł zemdleć w tym jakże fizycznym starciu. Czy może do wślizgu Mascherano, gdzie zablokował piłkę rozkładając ręce jak samolot?
stare 19-04-2017, 15:31   #11713
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lex Zobacz post
Do czego była potrzebna interpretacja sędziego? Do faulu Mascherano od tyłu w sytuacji 2vs1?
Nie czepiaj sie, kontakt był dopiero po oddaniu strzału, skoszenie równo z trawą nie miało wpływu na pudło
stare 19-04-2017, 16:10   #11714
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
ale wtedy presja była by większa, a sędziowie bali by się podejmować decyzje. Po prostu trzeba im stworzyć jak najlepsze warunki do prowadzenia spotkania, a w sytuacjach stykowych gdy pewności nie ma to po prostu weryfikować na powtórkach.
O tej presji wspominałem, a co do stworzenia lepszych warunków też mówiłem, dawać ten VAR. Co prawda w obecnej formie wszystkiego to nie rozwiąże, więc jestem za rozszerzeniem systemu na sytuacje typu właśnie żółta/czerwona czy ostatnie ostrzeżenie/druga żółta. A że to przedłuży mecze? Widziałem już setki meczów, gdzie sędziowie kończyli w 96-97 minucie, w jednym sezonie w pięciu najmocniejszych ligach europejskich jakaś setka takich potyczek się zbierze, więc ten argument tak jakby odpada, i tak wolę przedłużone mecze niż wkvrwianie się na jawne przekręty. Zresztą - jeśli system będzie działał tak sprawnie jak w meczu Francja - Hiszpania, to nie widzę żadnych przeciwwskazań.

Wczoraj pierdoliłem nieco o tych karnych z Barca-PSG, zapominając o innych skręconych sytuacjach, które miały wpływ na tamten wynik, przepraszam.

Co do finału, chciałbym Monaco - Juventus, a jak się nie da, w każdym razie absolutnie nie chcę trzecich derbów Madrytu w ciągu 4 lat
stare 19-04-2017, 18:35   #11715
Liam
El Crack Total

Domyślnie

a i jeszcze co do "spalonego" przy samobóju Ramosa, wypowiedź jednego z ekspertów:

- Na podstawie zapisów, które obejrzałem, uważam, że nie było spalonego. Obecna interpretacja daje sędziom swobodę w kierunku takim, żeby padały bramki. Tak było w tym momencie.
stare 19-04-2017, 23:02   #11716
Liam
El Crack Total

Domyślnie

Ogromne gratulacje dla Juve, wzorowa organizacja, WZO-RO-WA. Nawet gdy Barca dochodziła już do strzału, to nie było nawet chwili żeby przymierzyć. Awans Barca przegrała nie w tym meczu, a tydzień wcześniej, kombinując z 3-4-3 i Mathieu. Ten skład z dziś, nie poległby tak wyraźnie. Inna sprawa, że powinniśmy mieć przynajmniej bramkę w dwumeczu, ale skuteczność Barcy to dziś był żart. Messi i Roberto powinni mieć gola na koncie.

Zresztą... ten dwumecz pokazał czemu LE nie powinien być już trenerem Barcy. 343 to dobre jest do pogoni wyniku, a nie do wychodzenia na Juventus. Tym bardziej, jeśli ma się pomysł wychodzenia z Mathieu i Gomesem. To właśnie tym kombinowaniem składu przegraliśmy w Turynie. Bo gdyby LE nie kombinował tylko wyszedł na galowo, dziś nastroje mogłoby być inne. Dziś atakowaliśmy, przeważaliśmy, kreowaliśmy ale Juve nie pozwalało na tę puentę w postaci gola. I dzięki temu cały czas miało mecz pod kontrolą. Szkoda tego dwumeczu jak cholera, bo gdybyśmy zagrali z taką determinacją jak dziś tydzień temu to awans byłby dużo bliżej. Wkurzony też jestem na skuteczność dziś, bo mogłoby być pięknie, gdybyśmy celowali w bramkę a nie trybuny. Ale jak pisałem wcześniej, Juve nie pozwalało nawet na sekundę myślenia i trzeba było uderzać od razu. Teraz pozostaje kibicować Juve w tej edycji LM bo grają najlepiej. A w Barcelonie mam nadzieję, nowy trener poukłada na nowo to wszystko i przywróci to Joga Bonito. Bo widać było wyraźnie że i Lucho ma dość piłkarzy i piłkarze jego.

P.S. Neymar jak jest genialny, tak znów zaczyna pajacować. Tu by się przydał psycholog, bo znów traci nerwy.

P.S.2 Suarez się zaciął na dobre, jego nie ma na boisku. Oby się odblokował w GD.

P.S.3 Higuain jak był parówą, tak jest.

P.S.4 Roberto i Umtiti dziś PARTIDAZO. Leo też dziś w dobrej formie, ale znów brakowało mu kogoś do pomocy i celności.

P.S. 5 Pique jednak niech zostanie obrońcą.
P.S. 6 Mecz na szczęście bez kontrowersji, chociaż Neymar w pierwszej połowie nie miałby prawa mieć pretensji o czerwoną. A i wkurzało mnie na samym początku, jak zaczęliśmy się pultać o każdą stykową decyzję arbitra. Zamiast grać to machali łapami. Później "na szczęście" tylko Suarez się kładł bo zresztą nic innego dziś nie umiał pokazać.

I jeszcze jedno: Juve miało w dwumeczu może 3-4 klarowne okazje, strzeliło 3 gole. My mieliśmy ich łącznie ciut więcej i 0 bramek. Taka różnica.

Ostatnio edytowane przez Liam ; 19-04-2017 o 23:07
Liam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2017, 23:30   #11717
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Co do poprzedniego Twojego posta - to pierdolenie o interpretacji znam od dawna, wkvrwiająca gadka. Spalony to spalony, wystarczy uznać, że sędzia się pomylił i tyle, przecież i tak nie pierdolną mu po pensji ani (w jakichś 90% przypadków) go nie zawieszą, trener drużyny pokrzywdzonej na konferencji nie może krytykować, w najlepszym razie sportowe media ze 2 dni pokrzyczą i koniec. A w sprawie meczu - musiałbym być głupi, by wierzyć, że defensywa z Buffonem, Chiellinim, Bonuccim, Danim Alvesem da se wbić 3-4 gole nawet takiemu trio jak MSN, choć ogladałem chwilę (po petrurbacjach na acestreamie ) z nadzieją, że wynik dwumeczu będzie bliski remisu, czyli bedą emocje, jednak obrońcy Starej Damy dziś spisali się niemal wzorowo, niemal, bo było parę groźnych sytuacji, ale nie dali się i jest zero z tyłu, które w dwumeczu z Barcą robi wrażenie nawet przy tak obsadzonej defensywie. Tak jak mówiłem, chcę finału Monaco - Juventus, niby mniej medialne drużyny niż te dwie z Madrytu, ale to byłby piękny mecz - starcie najlepszej ofensywy Europy z najlepszą defensywą, przy czym nie byłoby takie pewne, że to Monaco będzie atakować, a Juventus bronić. Z półfinalistów najgorsze wrażenie robi Atletico i oni raczej odpadną, a Real to jest Real, znając życie zjebie moje zachcianki i będzie jednym z finalistów, nawet nie grając zbyt wielkiej piłki.
stare 19-04-2017, 23:54   #11718
Liam
El Crack Total

Domyślnie

A no i właśnie przypomniałeś mi jeszcze jedno... Dani wróć! :( Ile on by dał obecnej Barcelonie jeszcze to głowa mała...
stare 20-04-2017, 00:46   #11719
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adriano_ Zobacz post
Tak jak mówiłem, chcę finału Monaco - Juventus, niby mniej medialne drużyny niż te dwie z Madrytu
Juventus jest mniej medialny od Atletico? Polemizowałbym .

Bardzo mi się podoba Juve, chodzą jak w zegarku, widać drużynę. Mam nadzieje że się dalej klub będzie rozwijać i dobiją do gigantów (jeśli już nie dobili) do trio Real-Barca-Bayern. Tylko niech ktoś idzie po rozum z tym herbem co to mają go zmieniać.
Potrzeba różnorodności w LM, bo najczęściej Atletico wtrąca jeszcze swoje 3 grosze i jest hiszpańskie granie co mam nadzieje się już w tej edycji nie przytrafi. Każda kombinacja oprócz derbów Madrytu w półfinale będzie spoko.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2017, 01:36   #11720
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Real jest w tym sezonie niesamowity. Potrafi przymulać z jakimiś Granadami czy Sportingami Gijon, by potem rozegrać kapitalne spotkanie z Bayernem. To właśnie wola walki, głód zwycięstwa i indywidualne umiejętności decydują o ich sile. Jak dla mnie to faworyt #1 do wygrania Ligi Mistrzów i przy okazji dokonania historycznego wyczynu obrony tytułu w Lidze Mistrzów.

Juventus to fenomenalnie poukładana ekipa. Patrząc na nich można być w zasadzie spokojnym o wynik dzięki wzorowej defensywie i szczypcie magi z przodu w postaci Dybali. Pięknie wypunktowali Barcelonę prezentując zabójczą skuteczność w pierwszym meczu i fenomenalną grę obronną w rewanżu. Jak dla mnie to drugi po Realu kandydat do trofeum.

AS Monaco zachwyca fantazją i romantyzmem. Podoba mi się piękno gry i energia drzemiąca w młodych, głodnych sukcesu piłkarzach drużyny z księstwa. Już samo dotarcie do półfinału jest wielkim sukcesem tej ekipy, jednak prezentując najlepszy możliwy dla siebie futbol mogą pokonać każdego. Faworyt trzeci.

No i Atletico. W fazie grupowej pierwsze miejsce, głównie dzięki wygranej nad Bayernem i kompromitacji Bawarczyków w Rostowie. W każdym meczu męczyli bułę niemiłosiernie. W 1/8 finału dostali słaby, pogrożony w kryzysie Bayer. W ćwierćfinale - Leicester, które pisało piękną baśń, która musiała się jednak zakończyć. Jak dla mnie są najsłabszą drużyną z finałowej czwórki, jednak nie należy ich skreślać. Głód wygrania Ligi Mistrzów drzemiący w piłkarzach Atleti i dobry plan taktyczny nakreślony przez Cholo Simeone może okazać się złotym środkiem na zwycięstwo.

Typuję półfinały Juventus - Atletico i Real - Monaco. Wymarzony finał, to chyba każdy, oprócz trzecich Derbów Madrytu w ciągu 4 lat. Ale typuję, że jak na złość taki będzie skład decydującego meczu. Za każdym razem tak jest
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania