FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > EURO 2004

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 27-06-2004, 15:19   #1
tommiyacht
Zorientowany

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do tommiyacht Wyślij wiadomość na gg do tommiyacht
Domyślnie Skąd pobrać Polish Superpatcha ?

Na wstępie sory ze zakladam posta na ten temat, przeglądalem tematy z tym związane ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi. wszyscy piszą ze mają problem z tym patchem a ja nawet nie wiem skąd go pobrac. pomozcie i napiszcie prosze. aha, przy okazji. co to jest "home auto switching" i "away auto switching" w opcjach Euro ?

zdrowie na budowie
tommiyacht jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-06-2004, 17:06   #2
mixer__
Ostatnia Nadzieja Białych

Wyślij wiadomość na gg do mixer__
Domyślnie

PPE niestety zostanie wydany w czesciach:(Byly problemy z dzialaniem calego patcha
mixer__ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-06-2004, 20:52   #3
Ksiezyc
Banned

Domyślnie

Cytat:
mixer__ napisał(a)
PPE niestety zostanie wydany w czesciach:(Byly problemy z dzialaniem calego patcha
tez juz o to pytalem i nikt mi nie chcial dac odpowiedzi tylko "uzyj wyszukiwarki"... chodzi o to, ze byl chyba tu gdzies link podany do tego niedzialajacego patcha... sam bym sobie sciagnal tego NIEDZIALAJACEGO patcha
Ksiezyc jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-06-2004, 21:07   #4
Ksiezyc
Banned

Domyślnie

zeby nie zakladac nowego tematu, to pisze tu...
chyba powinniscie jakos nagrodzic kolesia o nicku "Tom_my" (chyba tak jest wpisany). wsrod tylu smiesznych gifow, jpegow itd... jego dwa obrazki, rozbawily mnie najbardziej... dawno sie juz tak nie osmialem jak to "Anglii gratulujemy Beckhama" http://www.cyrex.neostrada.pl/CF/beckham.jpg i ten skrupulatny gif, jak totti pluje (o ile to nie bylo z serwisu, nie wiem juz) normalnie masa, jak ktos nie widzial jeszcze to polecam
Ksiezyc jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2004, 09:29   #5
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

Cytat:
Ksiezyc napisał(a)
zeby nie zakladac nowego tematu, to pisze tu...
chyba powinniscie jakos nagrodzic kolesia o nicku "Tom_my" (chyba tak jest wpisany). wsrod tylu smiesznych gifow, jpegow itd... jego dwa obrazki, rozbawily mnie najbardziej... dawno sie juz tak nie osmialem jak to "Anglii gratulujemy Beckhama" http://www.cyrex.neostrada.pl/CF/beckham.jpg i ten skrupulatny gif, jak totti pluje (o ile to nie bylo z serwisu, nie wiem juz) normalnie masa, jak ktos nie widzial jeszcze to polecam
przyznam że rzadko to tego działu zaglądam, trafiłem do tego tematu przypadkiem, a tu taka miła niespodzianka. Dzięki że doceniasz moją pracę

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania