FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 28-07-2009, 09:47   #61
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Isengard Zobacz post
Ciekawe czy dojdzie do walki Gołota vs Adamek?
http://sport.onet.pl/0,1248744,2016074,wiadomosc.html

Chyba jednak dojdzie

To będzie masakra, obstawiam 2 rundy max i zniszczenie Gołoty przez Adamka. Po co się Endrju jeszcze pcha, mało mu spektakularnych porażek? Chociaż dla Adamka to będzie udany debiut w wadze ciężkiej ale mam wątpliwości czy tam sobie poradzi kiedy dostanie mocniejszego przeciwnika... Ja bym na jego miejscu już siedział tam gdzie jest.
stare 28-07-2009, 10:01   #62
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Jeżeli Adamek nie przejdzie wage wyżej to będzie zwykłą ciotą. Jeżeli chce być najlepszych polskim bokserem to musi walczyć w wadze ciężkiej.

A co do walki - samo pomysł na walkę idiotyczny no ale skoro już do niej ma dojść to... ja kibicuje Andrzejowi, ale szanse oceniam 50 na 50. Jeżeli tylko Gołota się rozkręci to zniszczy Adamka. No ale jak to z Gołotą - nigdy nic nie wiadomo.
Gdyby tylko Gołota był teraz w wieku Adamka to byłby oczywistym zwycięscą.

Paolo - 2 rundy i Gołota pada zniszczony przez Adamka ?! w jakis sposób. Adamek nie ma takiego ciosu żeby powalić Andrzeja już w 2 rundzie. Adamek jest dużo szybszy, ale i dużo słabszy fizycznie, więc raczej będzie walczył na punkty.
Poza tym Andrzej słynie z twardej szczęki i wytrzymywał wiele ciosów bokserów mocniejszych od Adamka 10 razy

Gołota może szybko przegrać tylko w przypadku odnowienia się kontuzji.

Ciekaw jestem również wytrzymałości Adamka na mocne ciosy Gołoty, bo jak narazie to jeśli obrywał to były to ciosy wagowo niższe.
stare 28-07-2009, 10:40   #63
Koki'
'

Domyślnie

To oczywiste, że Gołota w wieku Adamka rozłożyłby go z palcem w dupie, nawet po tej przerwie po walce z Tysonem, czyli chyba 4 lata temu wciągnąłby go nosem.
Ale teraz wcale tak łatwo raczej nie będzie miał, jak wyjdzie tak jak zawsze spięty w 1 rundzie to Adamek może go na szybkości pojechać. Na bank będzie chciał załatwić sprawę w pierwszej rundzie, każdy wie, że są to zawsze najsłabsze rundy Endrju. Szybkość też już nie ta, ale Adamek też będzie miał parę kilo więcej i nieco wolniejszy, więc jakaś petarda może dojść ze strony Endrju.

Gołota twardą szczene ma, ale Adamek też szklanki nie ma. To co ostatnio dostawal, trafienia w szczene i walczył dalej, naprawde świadczy, ze może mieć szczęke na wage ciężką.
Ja też jestem za Endrju, Adamek chce zrobić sobie wjazd do ciężkiej zwycięstwem z dużym nazwiskiem. Sam w sumie nie wiem co myśleć o tym jego przejściu. Prawda jest taka, że ta junior ciężka jest chvjowa pod względem promocyjnym i kasy, już lepsza pod tym względem pół ciężka...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 11:42   #64
ass paper
staruch

Domyślnie

Twarda szczęka a determinacja,upór i wola walki to jednak trochę co innego

A co do szybkiego ataku Tomka już w 1 rundzie nie był bym taki pewny. Każdy przeciwnik Andrzeja wiedział o jego słabym początku a jednak raptem paru na początku atakowało go na pełnej k. Trzeba pamiętac że przy takim mocnym ataku można łatwo nadziać się na kontrę i dlatego niewielu się na to decydowało.

Ale najchętniej chciałbym zobaczyc w ringu jak Gołote masakruje Darka 'nokautuje kierowców tirów' Michalczewskiego
stare 28-07-2009, 12:02   #65
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Saletę "saletrę" też miał nokautować i wiemy jak to się skończyło ;x Mimo o uważam, że mimo zaawansowanego wieku Gołoty powinien Adamka roznieść. Na to jeszcze starczy mu sił.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 12:04   #66
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał ass paper Zobacz post
Poza tym Andrzej słynie z twardej szczęki i wytrzymywał wiele ciosów bokserów mocniejszych od Adamka 10 razy
Z czego słynie i co wytrzymywał? Bez przesady, ile to razy leżał ledwo żywy na deskach w pierwszej rundzie? To już prędzej o Adamku bym powiedział że słynie z twardej szczęki.

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
To oczywiste, że Gołota w wieku Adamka rozłożyłby go z palcem w dupie, nawet po tej przerwie po walce z Tysonem, czyli chyba 4 lata temu wciągnąłby go nosem.
Nie doceniacie Adamka. To jest technicznie o wiele lepszy bokser od przereklamowanego Gołoty.

---

Szybkość > siła, nie wiem czy oglądaliście walkę Pacquiao - Hatton. Przewiduje taki sam scenariusz. Hatton też mówił że szybkość to lipa, jebnie raz Filipińczyka i go znokautuje bez problemów. Skończyło się dwu rundowym masakrowaniem twarzy Anglika, trzema knock downami i piorunującym nokautem na do widzenia.

Adamek > Gołota, w każdym momencie kariery Gołoty, Tomek w obecnej formie i z obecnym trenerem, byłby moim faworytem. A teraz to już formalność i wysyłanie Endrju na emeryture po raz pińcetny
stare 28-07-2009, 12:15   #67
Koki'
'

Domyślnie

Prosze cie, końcówka lat 90, czyli najlepszy Gołota to był kapitalny bokser. Jedyna przewaga Adamka nad Golotą to jest poprostu psychika. Gołota technicznie jest nienaganny, wygrywal obie walki z Ridickiem Bowe, ktory walcząc z największymi mial 1 porażke tylko. Zawiodla tylko psychika. Golota był też szybkim jak na wagę ciężką bokserem, popatrz na różnice międziy ciężką, cruiser. Cruiser jest bodaj do 87, w ciężkiej każdy ponad 100 kilo waży. To robi ogromną różnice siły. Endrju trafil na złotą ere wagi ciężkiej, szkoda że szczyt kariery nie trafił na dzisiejsze czasy posuchy. Kliczki to nie jest to samo co Lewis, Tyson czy Holyfield.

I to nie to że ja nie doceniam Adamka, to ty nie doceniasz Gołoty. Najlepszy polski bokser w historii. Pewien trener prowadzący zarówno Holyfielda jak i Gołote twierdzil, że Golota miał większy potencjał od Evandera. Tylko głowa nie ta...
Cytat:
Ale najchętniej chciałbym zobaczyc w ringu jak Gołote masakruje Darka 'nokautuje kierowców tirów' Michalczewskiego
Ale rekord ladny miał

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 28-07-2009 o 12:20
stare 28-07-2009, 12:34   #68
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje, nigdy się nie przekonamy czy Adamek lat 33 zniszczyłby Gołote lat 33 czy na odwrót Także takie gadanie możemy sobie odpuścić
stare 28-07-2009, 13:45   #69
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

A ja mam wrażenie, że na samą myśl o takiej walce Gołota trzęsie dupą, że może przegrac z własnym rodakiem.

I wtedy jego wszystkie wcześniejsze przegrane poszłyby w niepamięc.
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2009, 14:51   #70
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

KLIK
stare 29-07-2009, 08:08   #71
ass paper
staruch

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Z czego słynie i co wytrzymywał? Bez przesady, ile to razy leżał ledwo żywy na deskach w pierwszej rundzie? To już prędzej o Adamku bym powiedział że słynie z twardej szczęki.
2 razy ? i tylko dlatego że wyszedł spięty i dostał serie od razu na początku od np lenoxa czyli od wielkiego pięściarza.

Cytat:
Nie doceniacie Adamka. To jest technicznie o wiele lepszy bokser od przereklamowanego Gołoty.
a Ty nie docieniasz Gołoty bo patrzysz na niego jak typowy Polak siedzący przed TV i śmiejący się z Andrzeja, bo pada w 2 rundzie czy ucieka z ringu.
Gołota przereklamowany ? a kto mu taką reklamę robi ? Polskie media potrafiły się tylko śmiać z niego.

Cytat:
Adamek > Gołota, w każdym momencie kariery Gołoty, Tomek w obecnej formie i z obecnym trenerem, byłby moim faworytem. A teraz to już formalność i wysyłanie Endrju na emeryture po raz pińcetny
sory ale gadasz głupoty
Gołota był jednym z najlepszych bokserów na świecie w wadze ciężkiej pod względem technicznym,szybkościowym i wytrzymałościowym. Nie wygrywał z najlepszymi tylko przez swoją psychikę bądź symulowanie bólu przez Bowe . Oczywiście - pierwsze rundy miał słabe, był spięty ale od 6 rundy był bokserem klasy Tysona czy Lenoxa. Jeżeli tego nie widzisz to widocznie nie oglądałeś walk Andrzeja z jego najlepszych lat, albo nie chcesz widzieć, albo nie masz zielonego pojęcia
I tu nie chodzi o czyjeś zdanie, bo to po prostu widać oglądając stare walki Andrzeja

Poza tym obecny trener Adamka trenował kiedyś Andrzeja więc ciężko by było

Nie wiem kto wygra. Adamek to dobry bokser, a co najgroźniejsze dla Gołoty - szybszy bo młodszy i lżejszy, no ale zobaczymy.

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 29-07-2009 o 08:24
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2009, 21:09   #72
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

http://sport.onet.pl/0,1248744,2029858,wiadomosc.html
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2009, 21:11   #73
Koki'
'

Domyślnie

Ciekawe po ile bilety będą chodzić, przejechałbym się na tą gale do Łodzi...
stare 21-10-2009, 22:20   #74
x_adam
Banned

Domyślnie

Takie, może trochę głupie, pytanie mam. Ile kg przytył Adamek przed tą walką ?
stare 22-10-2009, 08:46   #75
ass paper
staruch

Domyślnie

jutro ok 16 oficjalne ważenie. W każdym razie Gołota jest około 15 kg cięższy.
stare 22-10-2009, 11:01   #76
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

A ja prawdopodobnie nie obejrzę walki :/ Prawdopodobnie bo nie wiem o której dokładnie będzie walka wieczoru, w każdym razie na meczu będę od 19.15 więc zapewne do domu wróce coś koło 22.30-23.00... A transmisja o 20.30 się zaczyna z tego co wiem.

Ostatnio edytowane przez Paolo_ ; 22-10-2009 o 12:00
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2009, 12:00   #77
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Ja chyba też nie obejrzę. A w sumie, nawet jakbym obejrzał, to nie wiedziałbym za kim być

I tak poza tym to przewiduję typowy scenariusz vide Andrzej siądzie psychicznie i Adamek go zje.
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2009, 15:51   #78
Koki'
'

Domyślnie

Cytat:
Napisał o2 Zobacz post
I tak poza tym to przewiduję typowy scenariusz vide Andrzej siądzie psychicznie i Adamek go zje.
Adamek to nie Lewis, ani Tyson, a ta walka nie jest o mistrzostwo świata więc może nie będzie tak źle

DAJESZ ANDREW!
stare 22-10-2009, 20:00   #79
ass paper
staruch

Domyślnie

polsat sport teraz polecam

Paolo - walka Golota Adamek będzie walką wieczoru wiec pewnie koło 23 powalcza

Ostatnio edytowane przez ass paper ; 22-10-2009 o 20:30
ass paper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2009, 20:53   #80
x_adam
Banned

Domyślnie

Po tej walce Bowe to już se chyba nie porvchał
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania