FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 04-01-2010, 18:03   #1
RamBo.
Zorientowany

Domyślnie Żużel

Być może pare osób z was interesuję się żużlem, jeżeli znajdą się takie osoby to niech napiszą co sądzą o zbliżającym się sezonie 2010 oraz oczywiście komu kibicują .
Ja osobiście kibicuje Stali Gorzów .

A wg mnie tabela końcowa Ekstraligi, tzn. podium będzie wyglądać następująco:
1.Apator Toruń
2.Stal Gorzów
3.Unia Leszno
stare 04-01-2010, 18:10   #2
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Hahaha, w tym roku Polonia pokaże wszystkim gdzie raki zimują, zeszły sezon bardzo dobry, byliśmy największą niespodzianką sezonu, więc w tym roku dlaczego nie być jeszcze lepszym

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-01-2010, 18:20   #3
RamBo.
Zorientowany

Domyślnie

Polonia? hmm , byc moze, ale jesli bym mial obstawiac ktore miejsce to daje 4 badz 5 .
Ale to nie znaczy, ze nie moze byc lepiej : ) . Sam Sajfutdinov powinien dowozic ponad 10 oczek na mecz, nie zapominajac o reszcie zespolu . Tylko Polonia troszke mnie zawiodla meczem z Falubazami w Play-off'ach , robilem sobie nadzieje, ze Falupasy odpadna , a tu dupa D
stare 04-01-2010, 18:29   #4
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Polonii brakuje dwóch dobrych zawodników. Emil sam niewiele zdziała, reszta dosyć nierówno jeździ. Jak mają dzień to biją każdego, a jak nie to dostają baty. Jak zwykle przeszkodą są pieniądze, klub jest co tu dużo gadać - ubogi, miasto nie wiem dlaczego pompuje kasę w siatkówkę, a zapomina troszkę o żużlu.

Mecz z Falubazem - katastrofa... bez komentarza.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
stare 04-01-2010, 18:33   #5
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Mam sporo kolegów kibiców Sparty Wrocław, swego czasu namawiali mnie żebym się wybrał na stadion, w końcu nie poszedłem Może się kiedyś wybiorę. Co do rozgrywek to raz na jakiś czas na wyniki popatrzę, ale żebym był jakimś fanem to nie powiem.

Wkurza mnie na żużlu to głupie nazewnictwo. Marma Polskie Folie zagra z Złomreksem a Unibax z Finiszparkietem, nosz kurrwa o_O Nie dziwię się że jak podają wyniki to zawsze miastami, przynajmniej wiadomo o kogo chodzi

Na przykład Sparta po uwolnieniu się od bycia Atlasem nie wraca jednak do normalnej nazwy tylko znowu do jakiegoś Budmeksu czy innego badziewia... Myślałem że po powrocie Falubazu nazwy zaczną masowo wracać do historycznych, chyba się myliłem.
stare 04-01-2010, 18:43   #6
RamBo.
Zorientowany

Domyślnie

Finiszparkietem? heheh tekst tygodnia xD .
Tyle, ze to sa nazwy sponsorow, i dlatego sa one umieszczone w nazwie klubu.
A co do meczu to powiem ci, zebys sie wybral na chociazby 1 mecz, to zobaczysz, ze takiego smyka dostaniesz, ze bedziesz musial wybrac sie jeszcze pare razy, ja 4 lata temu pojechalem na mecz Stali, nie pamietam z kim wtedy jechali ; D , a teraz to juz u u nas, w Gorzowie nie moge oposcic zadnego meczu, dlatego przed sezonem zawsze kupuje sobie karnet, przynajmniej nie bd musial jezdzic na ostatnia chwile po bilety i taniej wyjdzie :p
stare 04-01-2010, 19:56   #7
Lex
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ramb0 Zobacz post
Finiszparkietem? heheh tekst tygodnia xD .
śmieszne, ale prawdziwe Parę lat temu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie nazywała się KS Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie

Co do żużla - czasem przejrzę wyniki, ale jakimś wielkim fanem nie jestem Czasem też obejrzę Speedway Grand Prix na C+ bodajże
stare 04-01-2010, 22:40   #8
seann

Domyślnie

Ja nie ogarniam w ogóle, jak można się tym sportem pasjonować. Być może oglądając "na żywo", na stadionie, człowiek się jakoś bardziej emocjonuje, ale w telewizji to jest tak nudne, że ojapierdziu. No sorry, ale co jest ciekawego w jeżdżeniu po regularnym, skręcającym tylko w jedną stronę torze, gdzie po pierwszym wirażu 95% wyścigów jest już rozstrzygniętych, a potem nie wiadomo po chvj dojeżdżają te 4 okrążenia.

Pewnie gdyby w moim mieście był jakiś klub, miałbym komu kibicować itp., to inaczej bym na to patrzył, ale tak, to zupełnie mnie to nie ciekawi.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że średnia liczba kibiców na meczach żużlowych w Polsce jest wyższa niż na meczach piłkarskich. Ale trzeba przyznać, że stadion w Toruniu robi zajebiste wrażenie.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2010, 11:17   #9
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

seann, wszystko co prymitywne przyciąga. Ja na przykład lubię NASCAR, a niektórzy nie ogarniają jeżdżenia kilkudziesięciu prostych aut na owalnym torze kilkuset okrążeń.
stare 06-01-2010, 12:57   #10
Bambucza_Elana
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Żużel to jest niszowy sport i tylko w Polsce popularny! Nie lubię żużla i to nie dlatego,że mamy kosę z Apatorem bo ja mam ich gdzieś,ale tylko dlatego,że miasto Toruń zawsze faworyzowało ten sport ponad piłkę i Elana na tym cierpi
stare 06-01-2010, 17:56   #11
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Żużel sportem niszowym? No bez przesady. Polska, WB, Dania, Szwecja, Australia to mało? Rosja coraz śmielej sobie poczyna, sport może niezbyt popularny, ale za niszowy to można uznać futbol australijski (którzy zresztą lubię) czy lacrosse.

stare 06-01-2010, 19:18   #12
seann

Domyślnie

Śmiem twierdzić, że na futbol australijski przychodzi więcej kibiców, niż na żużel w tych wszystkich krajach, które wymieniłeś razem wziętych. To po pierwsze. A po drugie, zależy, co rozumiemy przez pojęcie "sport niszowy". Według mojego rozumowania, jest to sport, który jest uprawiany przez niedużą (kolejne względne pojęcie, ale wiadomo ocb) liczbę osób. Do takich sportów można by zaliczyć więc skoki narciarskie, żużel, bobsleje, szermierkę czy kajakarstwo górskie, ale nie futbol australijski, który nie jest uprawiany wyłącznie na arenach sportowych przez zawodowców, ale także wśród mas, rekreacyjnie. Oczywiście, można rozumieć sport niszowy także szerzej, jako dyscyplinę globalnie mało popularną. Wtedy faktycznie zaliczałby się do niej futbol australijski czy curling, ale, moim zdaniem, żużel także mieściłby się takiej definicji, więc na jedno wychodzi.
stare 06-01-2010, 19:53   #13
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Fakt, sport niszowy to pojęcie bardzo nieprecyzyjne. Chodziło mi raczej o kontynent europejski, na którym z żużlem jest nie najgorzej biorąc pod uwagę liczbę lig, a to ż emało ludzi an stadionach, no cóż... taki urok, a i stadiony małe. Chociaż Millenium Stadium w Cardiff to spora arena.

stare 07-01-2010, 15:33   #14
Rimmon
Banned

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Wyślij wiadomość na gg do Rimmon
Domyślnie

W Rosji rozwinął sie Żużel dzięki Sajfudinowi Polonia na Żużlu to mistrzowie ...
Rimmon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2010, 17:21   #15
Rimmon
Banned

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Wyślij wiadomość na gg do Rimmon
Domyślnie

Nowy sezon się rozpoczął ale Polonia Bydgoszcz nie grała , mecz odwołany.
Rimmon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2010, 14:45   #16
oracze
Nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do oracze Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do oracze
Domyślnie

No wiecie z powodzą nie da się wybrać a ciekawe jak będą wyglądały Tory ile zniszczonych obiektów sportowych. Masakra ile kasy trzeba będzie włożyć. A przecież priorytetem będą szkoły itp.
oracze jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2010, 21:11   #17
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Łoł! Hampel pierwszy, Gollob drugi dzisiaj w GP Danii Super zawody. W generalnej Hampel pierwszy, Gollob trzeci. Dwóch Polaków walczy o mistrzostwo świata najs
stare 05-06-2010, 21:21   #18
Trolu
Kujawski Dzik #1

Domyślnie

Jestem pod wrażeniem. Zatkao kakao.

stare 05-06-2010, 21:28   #19
seann

Domyślnie

Nieźle, nieźle, ładnie walczyli. Brawo.
stare 05-06-2010, 23:49   #20
Murray
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Piękna jazda na zakładkę dla takich chwil warto żyć
Murray jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania