FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 03-09-2009, 12:17   #21
Trade
Gość specjalny

Domyślnie

Rudziol napisz kaj to łazisz do ty budy, bo jo mioł ścisk na halymbie I

BTW. Ktoś pisał że znaczna przewaga dziewczyn to shit. Ja tak nie uważam, chodziłem w gim do klasy sportowej gdzie 24 dziewczyny trenowały piłkę ręczną (Zgoda Ruda Śląska może znacie) - nas było 8 i nigdy nie zdarzały się sytuacje obgadywania i rywalizacji. Łatwiej było też zagadać do panny z innej klasy za pomocą panny z klasy i można było się czegoś dowiedzieć ciekawego w różnych sprawach choćby o danej osóbce do której się coś czuło.
Była lepsza atmosfera niż później w technikum z samymi chłopcami, ale może to zależy od ludzi.
Nie mówię że nie tworzyły się grupki, ale to jest chyba nieuniknione.
stare 03-09-2009, 12:43   #22
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Ale u nas były feministki, które nam nie dawały prawa głosu. A że nie mieliśmy żadnych szans, to sobie daliśmy spokój i to olewaliśmy. Tylko z paroma dziewczynami utrzymywaliśmy dobre kontakty, bo reszta była do niewytrzymania. Chociaż może można było się jakoś lepiej zintegrować, ale większość chłopaków miała w sobie coś CF'owego. No i dziewczyny nas nie zapraszały w ogóle na swoje 18nastki itd, a potem zdziwione, że się nie integrujemy. Przecież nie będziemy na siłę się pchali, zresztą, dużej straty nie było, na te 27 dziewczyn to takich fajnych to na serio było z 5-8 i nimi staraliśmy się utrzymywać kontakty.

Ale wiem, że nie w każdej klasie o takim podziale tak jest, bo np. mój kumpel miał podobny podział płciowy, a klasę mieli świetnie zintegrowaną, więc to od ludzi zależy.

Ostatnio edytowane przez Sid ; 03-09-2009 o 12:46
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 13:02   #23
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

Przede mną na szczęście już ostatni rok z tymi kretynami, których miałem w klasie przez 8 poprzednich lat . Z nikim tutaj nie można normalnie pogadać, toć to istna masakra. Coś zagadasz do typa, to zaraz jakieś "śmieszne" teksty lecą, próbujesz do dziewczyny to ona zaraz ucieka do swoich koleżanek - no rotfl Raczej się próbuję trzymać z inną klasą, do której chodzi większość moich kumpli, a i dziewczyny tam normalne.

Plan na ten rok jest raczej znośny, dwa razy siedem lekcji, w reszte dni po sześć, zawsze mam na ósmą więc jest ok.
Tylko trzeba chodzić na spotkania do bierzmowania do kościoła raz w tygodniu, to by było jeszcze spoko, ale pozatym każą nam chodzić w niedzielę na 8:30. W niedzielę, jeden z dwóch dni kiedy można pospać. Ehh.

No, mam nadzieję że jakoś wytrzymam ten ostatni rok tutaj, dobrze napiszę testy i uwolnię się wreszcie od tych kretynów .
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 13:08   #24
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

"Ale wiem, że nie w każdej klasie o takim podziale tak jest, bo np. mój kumpel miał podobny podział płciowy, a klasę mieli świetnie zintegrowaną, więc to od ludzi zależy."

No to tak jak u mnie. Kapitalna klasa, wszyscy zgrani, kilka dobrych sztuk, a jedna piękna i mądra, kvrwa
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 13:11   #25
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
"Ale wiem, że nie w każdej klasie o takim podziale tak jest, bo np. mój kumpel miał podobny podział płciowy, a klasę mieli świetnie zintegrowaną, więc to od ludzi zależy."

No to tak jak u mnie. Kapitalna klasa, wszyscy zgrani, kilka dobrych sztuk, a jedna piękna i mądra, kvrwa
Zdradziłeś ją, więc Bóg Cię ukarał.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 15:00   #26
Kaiser
żeli papą fasanik

Wyślij wiadomość na gg do Kaiser
Domyślnie

Ja miałem w swojej klasie licealnej 25 dziewczyn, a chłopaków dwóch (łącznie ze mną oczywiście). Grupki były, bo to nieuniknione, ale ze zdecydowaną większością dało sie pogadać czy pośmiać (z tymi najładniejszymi również)
stare 03-09-2009, 15:18   #27
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

3 klasa gim :p 8 chłopaków, 22 dziewczyny, nie jest źle, przynajmniej do póki nie zacznie mnie żadna z nich interesować Trzymamy się prawie wszyscy w grupie, są takie wyrzutki klasowe jak wszędzie, ale ogólnie git
stare 03-09-2009, 15:18   #28
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Ja uderzam w tym roku w maturę... Chvjnia do potęgi, już mam nauki fpyte... Swojej klasy raczej ze łzami oczach nie będe wspominał, choć oczywiście mogła być gorsza. Ogólnie zapierdol mnie czeka niesamowity, no ale cóż...
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 15:29   #29
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

U siebie mam 18 dziewczyn i 13 chłopa. Za nic nie zamieniłbym mojej klasy, myślę, że trafiłem najlepiej w całym LO. Na prawdę w kwestii np. integracji jest kapitalnie. Najważniejsze, że nie mam w klasie żadnego zjeba, czy elo cwaniaka. Grupki są nieuniknione, ale mi to nawet pasuje. Jakiś szybki browar czy coś, dzwonię po tego tego czy tego i już jest kilka osób, z którymi tak samo dobrze się np. pije. Nie trzeba za każdym razem robić ściepy "całoklasowej", która mnie np. jutro czeka Piątek, to trzeba się zabawić, a nie zamulać na cfie.
stare 03-09-2009, 15:53   #30
KacpereKSG
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do KacpereKSG
Domyślnie

Trade ja Orzegów gimazjum dla dorosłych
stare 03-09-2009, 18:19   #31
Trade
Gość specjalny

Domyślnie

@up
Kiedyś tam była zajebista stołówka na miejscu i pewnie nadal ma się dobrze, a laseczki też niczego sobie tam chodziły po tych długich korytarzach więc życzę udanej koedukacji .
stare 03-09-2009, 19:02   #32
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

3x7h i 2x9h druga klasa liceum. Nie jest źle, tylko mam dziwnego katechetę i TI z niezbyt rozgarniętym facetem, z którym w zeszłym roku miałem Infę rozszerzoną, masakra była(test teoretyczny z baz danych).

Co do osób w klasie to jest ok, niby zgrani jesteśmy, ale będąc w klasie ma się inne wrażenie. O ile z chłopami nie ma problemu, to z niektórymi dziewczynami hmmm są. Jest jedna grupka, z dziewczynami z tej grupy dosyć ciężko porozmawiać o "Wiśle i przemyśle" na osobności. Jak się jedna zapuści sama na korytarzu, a ty podejdziesz i zagadasz to w mgnieniu oka pojawiają się koleżanki i dvpa. Może jestem dziwny, ale nie lubię gadać z jedną osobą mając kilku podsłuchiwaczy (w tym 3 panów, którzy się słowem nie odezwą, ale zaraz lecą do reszty i myślą, że są fajni po 5 min rozmowy kogoś z dziewczyną gadają, ze zarywasz ją itp.) nie wnoszących nic do dyskusji. Przecież nie muszą o wszystkim wiedzieć.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 19:21   #33
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Zajebiście zapowiada się rok szkolny, codziennie wychodzę o 9:00, wracam conajmniej o 19:00.

Albo trening, albo fakultet, albo nauki do Bierzmowania..
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 19:29   #34
KacpereKSG
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do KacpereKSG
Domyślnie

Trade ta stołówka dalej jest...wlazłem tam wczoraj w koszulce z Górnika a tam ziomek z fryny z dołów chorzowski... aa co do laseczek to tutaj jest raj !
stare 03-09-2009, 20:01   #35
redsfan
Redaktor CF

Wyślij wiadomość na gg do redsfan
Domyślnie

Może zły temat ale daje tu.

- - - - ?

Trza dokonczyc sekwencje, czyli kto był kims tam po tym ostatnim. Nawet jak wiecie kto jest jednym z tych gosci to bedzie super.
stare 03-09-2009, 20:01   #36
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Szkoła, jak to szkoła, nic specjalnego
Wkurzający jest W-F przez wrzesień. Na każdej lekcji zapieprzanie po stadionie - jakieś 3Km
Jeszcze we wtorek mam mieć pierwszy sprawdzian z historii, no chvj by to strzelił ... Zamiast imprezować w urodziny to będę siedział z książką cały weekend.

Jeszcze te nażelowane elo-elo pierwszaki. Nóż w kieszeni się otwiera.
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 20:04   #37
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seeba Zobacz post
Szkoła, jak to szkoła, nic specjalnego
Wkurzający jest W-F przez wrzesień. Na każdej lekcji zapieprzanie po stadionie - jakieś 3Km
Jeszcze we wtorek mam mieć pierwszy sprawdzian z historii, no chvj by to strzelił ... Zamiast imprezować w urodziny to będę siedział z książką cały weekend.

A my na w-f biegamy nad jeziorko. Bedziemy znaczy sie;d
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 20:05   #38
scheva
Weteran wojny w Iraku

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seeba Zobacz post
To samo tylko, że drugie klasy. Jestem teraz w trzeciej. Jak tamci przychodzili w tamtym roku to srali po gaciach a teraz... Żel na włosach i na fajki za szkołe... aż żal na nich patrzec
stare 03-09-2009, 20:10   #39
El Siete
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał redsfan Zobacz post
Może zły temat ale daje tu.

- - - - ?

Trza dokonczyc sekwencje, czyli kto był kims tam po tym ostatnim. Nawet jak wiecie kto jest jednym z tych gosci to bedzie super.
Ten drugi to Javier Solana, ten czwarty Jaap de Hoop Scheffer.

Czyli pierwszy musi być Sergio Balanzino, trzeci George Robertson, zaś brakującym ogniwem jest Anders Rasmussen
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 20:17   #40
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

A pro po WF. Prawdopodobnie trafiłem na najbardziej wymagającego nauczyciela tego przedmiotu. Dzisiaj biegliśmy truchtem 2,5 km (10 okrążeń po 250 m) i rozciągaliśmy się. Ogólnie jego klasy najwięcej biegają. Zapowiedział nam, że do późnej jesieni piłki na oczy nie zobaczymy.
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania