FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 08-08-2006, 12:40   #21
TheMichal
swbf.imro.pl

Wyślij wiadomość na gg do TheMichal
Domyślnie

gdyby nie pech kilku kierowców to na pewno nie byłoby go w pierwszej dziesiątce. Klase pokazał jedynie wyprzedzając Massę i R.Schumachera...
stare 08-08-2006, 12:57   #22
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

Cytat:
Napisał wiechu
Uwazam ze on jest juz doswiadczonym kierowcą.A co do dsq to powodem wg mnie byla za mala ilosc paliwa.A F1 nie interesowalem sie dotychczas zbytnio
Pewnie Kubica schudł z nerwów A tak poważnie to nie wiem jak ci którzy byli za to odpowidzialni mogli do tego dopuścić...
stare 08-08-2006, 13:22   #23
Dave
Semper Fidelis

Wyślij wiadomość na gg do Dave
Domyślnie

Cytat:
Napisał henrique
a skąd weźmiesz 40 mld? jak polaków jest 38 MLN a nie MLD;] Mld to jest 6 ale ludzi na całym świecie...Znawco;]
naprawde zajebiscie istotny szczegół w tym temacie

Cytat:
Napisał seann
masakra. a powiedz mi skąd kibic miał się o nim dowiedzieć (zakładając, że nie jest wielkim fanem sportów samochodowych)? poza tym o ile się nie mylę niższe formuły są duuużo mniej prestiżowe i praktycznie nigdzie się nic o nich nie mówi, chyba, że jest inaczej. to tak samo jakby się zapytać... "a gdzie byłeś jak Ronaldinho dostał się do szkółki piłkarskiej w Porto Alegre" ?
ale czy Ronaldinho jest Polakiem? zreszta i tak nie zczaiłeś o co mi na początku chodzilo takze skoncz juz
stare 08-08-2006, 13:40   #24
Turkowianin
stały bywacz :]

Domyślnie

Cytat:
Napisał seann
masakra. a powiedz mi skąd kibic miał się o nim dowiedzieć (zakładając, że nie jest wielkim fanem sportów samochodowych)? poza tym o ile się nie mylę niższe formuły są duuużo mniej prestiżowe i praktycznie nigdzie się nic o nich nie mówi, chyba, że jest inaczej. to tak samo jakby się zapytać... "a gdzie byłeś jak Ronaldinho dostał się do szkółki piłkarskiej w Porto Alegre" ?
No wiesz ja jakos sie dowiedziałem...a przyznam, że wogóle nie interesuje się motoryzacją...także kto chciał ten sie dowiedział Pamietam, że często mówili o nim w wiadomosciach sportowych na tvn24, lub na Tvp1
stare 08-08-2006, 16:36   #25
niewazne
.....

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gałcio
To spierdalaj do swoich murzynów na Brooklyn.

Jakich "moich" człowieku ? o czym ty wogole mowisz ? przejaw rasizmu chyba...
niewazne jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-08-2006, 21:08   #26
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dave
Dlaczego jak Kubica wygrywał w niższych formułach to nikt sie nim nie interesował? Tak go teraz wszyscy uwielbiają - a dlaczego wtedy nie miał ŻADNEGO wsparcia od Polaków - kibiców, dziennikarzy, sponsorów?
Ja słyszałem o Kubicy jakieś dwa lata temu, jak się mówiło, że jeździ gdzieś w niższej Formule, że wygrywa, tylko że trudno się dostać do F1, ale jemu może się udać, bo jest bardzo zdolny. Na TVN24 też kilka razy wcześniej o nim wspomnieli... Też dosć wcześnie... ;]

Tak w ogóle to nawet w "Faktach" na TVN pokazywali niedawno materiał archiwalny z "Faktów", ok. roku 2000. I pokazywali młodego Kubicę, jak jeździł jakimiś mniejszymi samochodzikami Niedawno na stronie GW przeczytałem, że i oni pisali o Kubicy sześć lat temu... i było tam coś takiego, że "będzie to pierwszy polski kierowca w F1" Hehe... Nawet nie wiedzieli, że będą mieli rację O ile to, co napisali teraz, jest prawdą.

PS. Nie jestem żadnym "wielkim fanem" F1, ba, w ogóle nie jestem jakimkolwiek "fanem" jakichkolwiek sportów samochodowych ;] A słyszałem ;]

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-08-2006, 08:14   #27
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

Nie ma żadnej gry F1 po Polsku , ale ja gram w Formuła 1 98' Staaaaara giera, na Playa jedynke, ale zarąbista, i bardzo realistyczna
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-08-2006, 09:55   #28
Turkowianin

Domyślnie

Onet: ,,100 milionów dolarów na sezon oferują szefowie BMW Sauber Michaelowi Schumacherowi. Ten – na razie – nie podjął tematu – informuje „Przegląd Sportowy”.''
Masakra tyle kasy pozazdrościć tylko
stare 10-09-2006, 12:25   #29
lewy
Weteran

Domyślnie

KUBICA TRZECI! Niesamowity wynik Polaka, wyścig był bardzo zacięty. Oglądałem prawie cały wyścig

ZAJEBISĆIE!
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2006, 12:40   #30
AGR
Kill 'Em All

Wyślij wiadomość na gg do AGR
Domyślnie

Ja dzis po raz pierwszy ogladałem wyscig formuły 1 Opłacało sie, Kubica 3-ci! Gratulacje dla Roberta i oby więcej takich wyczynów;]
AGR jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2006, 13:08   #31
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Świetny wyścig Kubicy .Świetny miał start i to było najbardziej decydujące w tym że potem zajął 3miejsce.Miał sporo szczęścia pod koniec,bo pecha miał Alonso i popsuł mu się silnik w bolidzie i dzięki temu Kubica powrócił na 3miejsce.Szkoda troche Alonso bo mam nadzieje że obroni tytuł,ale najważniejsze jest to że Kubica zajął 3miejsce.Pokazał więlką klase i potencjał i jak tak dalej pójdzie już za rok,albo dwa może wygrać pierwszy wyścig,a w następnych może walczyć nawet o tytuł.

Dobrze że Schumacher już kończy kariere bo dzięki temu wyścigi staną się troche ciekawsze bez takiego dominatora.Chociaż dla nas Polaków to już od 3wyścigów F1 stało się ciekawsze
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2006, 13:22   #32
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Kubica szaleństwo Fakt faktem dopisało mu szczęście bo gdyby w bolidze Alonso nie eksplodował silnik to zapewne byłby piąty (Massa deptał mu po piętach). Tak czy siak sukces ogromny i świetna jazda. 3 miejsce w 3 występie Żeby cholera Renault na rok 2007 zamiast tego całego Kovalainena zakontraktował Kubice... Trudno się mówi a nóż BMW stworzy na tyle dobry bolid że Polak będzie odnosił zwycięstwa McLaren nie ma tez jeszcze zakontraktowanego 2 kierowcy

Cytat:
Dobrze że Schumacher już kończy kariere bo dzięki temu wyścigi staną się troche ciekawsze bez takiego dominatora
No dominatorem to ostatnio nie był, w końcu był drugi w tamtym roku

Ostatnio edytowane przez pkar ; 10-09-2006 o 13:26
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2006, 13:27   #33
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Ale kvrwa zaluje, ze nie ogladalem tego wyscigu..
Ale po prostu fenomenalnie!! Ja pierdole 3 miejsce w 3 wystepie F1. Przeciez to jest ewenement.. Brawo Kubica!!!!!
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2006, 13:30   #34
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Żal, że odchodzi po tym sezonie największa legenda. Schumi był najlepszy, Schumi jest najlepszy. Na zawsze zostanie najlepszy. BMW się rozwija, to dobrze, niech Robert zostanie.

Alfonso dostał w końcu za swoje. Wczoraj blokował, i chyba nie poskutkowała na niego kara, zapomniał chyba o tym blokując dziś na prostej Kubicę. Dostał po tym 3 sekundy później na pierwszej szykanie za swoje.

Brawo Robert, dzięki za miłe chwile dziś, a Schmiemu dziękuję za wspaniałe lata w Formule 1, dzięki którym polubiłem tą dyscyplinę, za wielkie pojedynki z Hakkinenem (który już nie jeździ w F1), oraz z Coulthardem (któremu nie wiedzie się ostatnio tak, jak w zespole West McLaren-Mercedes niegdyś). Jedni przychodzą, jedni odchodzą. Oby było więcej Schumacherów, mniej Alonsów.

Pozdrawiam
stare 10-09-2006, 13:37   #35
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu
Alfonso dostał w końcu za swoje. Wczoraj blokował, i chyba nie poskutkowała na niego kara, zapomniał chyba o tym blokując dziś na prostej Kubicę. Dostał po tym 3 sekundy później na pierwszej szykanie za swoje.

Oby było więcej Schumacherów, mniej Alonsów.
"Nie poskutkowała" bo jest zajebiście dobrym kierowcą awansować z 10 na 3 miejsce to nie lada sztuka (pech z silnikiem). Blokował Kubice? Masz na myśli to jak wyjeżdżali z pit stopu? Ja tam nie widziałem żadnego blokowania ze strony Alonso jeśli coś to obawiałem się że mogą się do Kubicy dowalić. W mojej opinii Alonso jest w tej chwili najlepszym kierowcą F1 co potwierdzają wyniki. Oby więcej było Alonsów
stare 10-09-2006, 13:45   #36
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Chodzi mi o moment kiedy obaj byli przed pierwszym zakrętem "S" na okrążeniu. Kiedy Robert wyjechał z prawej i chciał go wyprzedzić a ten mu zajechał, chwilę później z silnika wyszedł dym.
stare 10-09-2006, 14:00   #37
Turkowianin

Domyślnie

Pięknie Kubica !! mile mnie zaskoczył nie wierzylem, że w tym sezonie znajdzie się nawet w pierwszej piątce a tu prosze GRATULACJE ROBERT
stare 10-09-2006, 14:24   #38
seann

Domyślnie

^czy mogę coś więcej dodać Brawo Robert!
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2006, 14:27   #39
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Jay Wu: Schumacher też taki święty nie jest,i też zdarzały mu się niesportowe zachowania w czasie całej kariery .Więc Alonso nie jest wyjątkiem,większość kierowców F1 tak się zachowuje.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2006, 18:52   #40
El Siete
Weteran

Domyślnie

Mi się niestety kiedys TV 4 zrąbało i w tym czasie ogładałem niemniej ciekawy mecz Polonii z Jagielonią

Brawo Robert
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania