FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 04-06-2010, 23:24   #201
Murray
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

http://www.eurosport.pl/sporty-walki...42/story.shtml
kurvea mać
Murray jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2010, 23:37   #202
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Tak kvrwa, niech jeszcze poczeka, aż Nastkowi stuknie pięćdziesiątka, wtedy będzie mógł bez obaw z nim walczyć. Jak ma takie cyrki odstawiać niech od razu rzuci mma, bo to żałosne co robi. Oklepie jakiegoś leszcza znowu, na miejscu Nastuli całkiem wypiąłbym się na pudziana, bo kim on jest żeby Paweł musiał czekać aż pudzian łaskawie będzie gotowy. Walka miała być we wrześniu- to będzie we wrześniu albo nigdy, tak bym postawil sprawe na miejscu judoki...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2010, 10:22   #203
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Po pierwsze to ja już się na te newsy nie napalam. Kilka dni temu menadżerka Pudzianowskiego już podobno oficjalnie potwierdziła, że do walki dojdzie, natomiast KSW mimo tego, że ogłosiło niedawno pierwszy extrafight na KSW14 (Kułak vs Dowda) to nie wspomniała ani słówkiem o walce Nastula vs Pudzianowski, tak więc poczekam na oficjalne info.

Jeżeli jednak to prawda to mam nadzieję, że Paweł i tak podpisze kontrakt z KSW i dostanie we wrześniu jakiegoś dobrego rywala, choć czasu na negocjacje nie jest zbyt dużo. A Pudzian niech se jebnie rewanż z Najmanem najlepiej.

EDIT: http://www.mmarocks.pl/2010/06/04/wa...-niepodpisana/ Czyli nadal nie ma porozumienia.

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 05-06-2010 o 10:36
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-06-2010, 14:42   #204
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Niech się szarpną i zakontraktują Nastkowi Damiana Grabowskiego, jak stać ich bylo żeby Najmanowi zapłacić tyle kasy, to takiemu zawodnikowi jak Grabowski nie powinni żałować. Nastkowi, bo Pudzian z Grabowskim też pewnie by się nie zgodził bić, a Nastula- Grabowski to by była prze kozak walka , w której jednak stawiałbym na Grabowskiego. Ale to raczej by była walka nie na wrzesień, bo Grabowski ma walkę za tydzień...

Odbiegając od Pudziana ,tutaj bardzo fajna walka na AoF dwóch niepokonanych do tej walki młokosów Marcin Held (rocznik 92) i Łukasz Sajewski (rocznik 90). Naprawdę dobra walka, będą z nich ludzie...

http://www.mmavideos.pl/video/lukasz...cin-held-aof-7
stare 12-06-2010, 11:15   #205
kyfu
zóo

Domyślnie

UFC w Polskiej telewizji! I to od UFC 116 z zajebistą kartą (rewanż Soszyńskiego z Bonnarem, powrót Wanderlei'a Silvy no i Main Event Lesnar vs Carwin)

http://www.mmarocks.pl/2010/06/12/uf...iej-telewizji/

EDIT: Jaciepierdole, jeszcze możliwa jest transmisja ze Strikeforce Fedor vs Werdum

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 12-06-2010 o 13:07
stare 17-06-2010, 10:33   #206
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Nie chcę mówić "A NIE MÓWIŁEM?!", ale po prostu muszę!

http://www.sporty-walki.org/content/...0720/index.jsp

Co o tym sądzicie pany? Ja się na razie wstrzymam z wypowiedzią, bo jestem trochę tym podjarany i mógłbym pierdolnąć jakąś głupotę .
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2010, 11:21   #207
Murray
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

o ja jebie
Jak to jest prawda to będziemy mieli zajebistą walkę
Murray jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2010, 12:27   #208
kyfu
zóo

Domyślnie

18 września Pudzian ma walczyć na KSW 14, jeśli na początku października miałby walczyć z Kimbo to byłaby starszna głupta, ponieważ yłaby to dokładnie ta sama sytuacja co ostatnio, najpierw Kawaguchi a po dwóch tygodniach Sylvia, dlatego myślę, że teraz dwie walki w tak krótkim odstępie nie wchodzą w grę. Albo odpuści sobie KSW albo Moosin, więc ja bym się tak nie podniecał narazie.

No i czekam kiedy się ten Mariusz weźmie za solidny trening w USA bo narazie jest tylko gadanie
stare 17-06-2010, 19:33   #209
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

I tak w pizdę, i tak w pizdę, nie wierze w tego człowieka Mariusz "tanio skory nie sprzedam, ale odklepuje bez techniki kończącej" nie ma charakteru do tego sportu. Kimbo to naturszczyk, solidny zawodnik, ale bez szału. Sława większa niż umiejętności, ale i to wystarczy...

Cytat:
UFC w Polskiej telewizji! I to od UFC 116 z zajebistą kartą (rewanż Soszyńskiego z Bonnarem, powrót Wanderlei'a Silvy no i Main Event Lesnar vs Carwin)

http://www.mmarocks.pl/2010/06/12/uf...iej-telewizji/

EDIT: Jaciepierdole, jeszcze możliwa jest transmisja ze Strikeforce Fedor vs Werdum
Taa slyszalem o tym, tyle czekania na transpisje w PL, a ja i tak nie mam Orange sport
stare 27-06-2010, 11:56   #210
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Ten, no, Fedor przegrał z Werdumem. O_o Odklepał w 69 sekundzie.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-06-2010, 12:01   #211
kyfu
zóo

Domyślnie

Właśnie obejrzałem walkę. Koniec świata Pany, nic już nie będzie takie samo. Wiadomo, że każdy w MMA przegrywa a Fiodor też jest tylko człowiekiem. No i świetnie to Werdum zrobił trójkąt z dźwignią na łokieć. No nic walka Fedor vs Overeem chyba się oddaliła :/ No i pozostaje mieć nadzieję, że Fedor nie będzie chciał skończyć kariery bo już jakiśczas temu o tym lekko przebąkiwał, ale myślę, że nie pozwoli sobie odejść po przegranej walce.

http://www.megavideo.com/?v=EFJB16RU

Cytat:
Napisał Fedor Zobacz post
Skoncentrowałem się na uderzeniach kończących i wtedy właśnie popełniłem błąd. Na pewno będziemy analizować jeszcze jak do tego doszło. Ten kto nigdy nie upadł, ten nigdy nie wstanie
Cytat:
Napisał Werdum Zobacz post
Jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwy. Wierzyłem od początku w to zwycięstwo, bowiem trenowałem wyjątkowo ciężko, a i zespół miałem bardzo dobry. Dziękuję Fedorowi za danie mi szansy, on jest najlepszy. Co prawda go pokonałem, ale i tak on jest najlepszy na świecie
Prawdziwi sportowcy.

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 27-06-2010 o 12:08
stare 27-06-2010, 12:25   #212
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Powiem jedno - . Tak wyglądała moja mina, jak to zobaczyłem. Niesamowite zaskoczenie, Werdum pokazał parterowy geniusz. Fedor się nie pierdolił, myślał, że i tym razem jego ground and pound go nie zawiedzie, no i się przeliczył. Sensacja na miarę porażki Tysona z Douglasem, MMA ma swojego Bustera!

Ostatnio edytowane przez Wariner ; 27-06-2010 o 12:34
stare 27-06-2010, 13:02   #213
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Jak on mógł przegrać z Werdumem . Przecież on nie miał żadnych argumentów żeby pokonać Fedora, a jednak mu się udało. Fedor błąd jaki nie powinien się przytrafić, już myślał że walka jest wygrana a tu chvj. Drugi raz go nie popełni i rewanż będzie ciekawy, w sumie dobrze się stało bo już chyba motywacji zaczynalo mu brakowac skoro przebąkiwał o końcu kariery...

EDIT:
Jeszcze Werdum był obsrany, widać to było po stojce, jak Fedor zacząl więcej ciosów wyprowadzać, lekka panika u Werduma, upadl praktycznie bez ciosu...

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 27-06-2010 o 13:09
stare 27-06-2010, 13:13   #214
kyfu
zóo

Domyślnie

Werdum teraz pewnie dostanie walkę z Overeem'em o pas, bo w tej chwili Fedor vs Werdum 2 nic mu nie daje. No chyba, że szefostwo Strikeforce jakoś bardzo się uprze co byłoby troche krzywdzące dla Werduma.
stare 27-06-2010, 13:22   #215
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Ale na co mu ten pas? Powiedzmy sobie szczerze, pas Strikeforce jest chvja warty rewanż jest zdecydowanie bardziej pożądany, a Fedor mimo że bez pasa i tak był/jest uważany za najlepszego i chyba należy mu się rewanż w wypadku przegranej. Szkoda, kvrewsko szkoda, ze wszystkich zawodników MMA na świecie tylko Overeem zasłużył aby ewentualnie pokonać Fedora...
stare 27-06-2010, 13:41   #216
kyfu
zóo

Domyślnie

Ok, może i chvja warty, ale co mu da wpierdol od Fedora w rewanżu? Bo mimo porażki prawdopodobieństwo, że w rewanżu wygra Fedor chyba nie spadło, a może i wzrosło. Myślę, że tak to wygląda z punktu widzenia Werdum'a, bo ja czekam na rewanż i liczę na wygraną Fedora
stare 27-06-2010, 13:46   #217
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

To równie dobrze mogę powiedzieć- co mu da wpierdol w walce o pas od Overeema? W ogóle co to za nastawienie "co mu da wpierdol", zawodnik nie może z gory zakladać z gory że dostanie wpierdol, jak tak sięnastawia to jest ciotą Poza tym o czym my mówimy i tak o wszystkim zadecyduje kasa, za walke z kim dostanie więcej hajsu, a śmiem twierdzić że dostanie więcej za rewanż z Fedorem, bo ludzie są rządni tej walki
stare 27-06-2010, 15:22   #218
kyfu
zóo

Domyślnie

Dobra, może troche źle powiedziałem Ale****tam, ja na miejscu Werdum'a, biorąc pod uwagę tylko kwestie sportowe w rewanż bym się nie pchał, ale pewnie i tak do niego dojdzie właśnie ze względu na kase

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 27-06-2010 o 15:27
stare 04-07-2010, 23:09   #219
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Obejrzałem właśnie Sami-Wiecie-Co i utwierdziłem się w przekonaniu, że Fedor czy Overeem zapewne pozamiatali by Lesnarem, któremu trzeba jednak przyznać, że jest twardy i ma niezwykłą, jak na swoją masę, kondycję.
stare 08-07-2010, 15:22   #220
Mojso
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Mojso
Domyślnie

oprócz tej kondycji to jebaniec ma niesamowicie twardą szczękę bo niejeden po takim gradzie cepów by odklepał, zwłaszcza po tym konkretnym łokciu, ale ogółem Carwin się wypalił już potem, bo gdyby dobrze dobrze rozłożył siły, to mógłby spokojnie Brocka pozamiatać, ale widać było że mu paliwo się skończylo
Mojso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania