FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 01-03-2010, 14:35   #81
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

kąpiel, ale to i tak musiał byś odejść od meczu kreska(tlen mnie uprzedził), ale generalnie to natury nie oszukasz.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 14:36   #82
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

to fajnie Kasier masz bo ja dzisiaj spałem tylko 2 godziny.
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 16:42   #83
Kaiser
żeli papą fasanik

Wyślij wiadomość na gg do Kaiser
Domyślnie

W sumie mam tak od niedawna, bo kiedyś to mogłem do pierwszej w nocy siedzieć przy kompie czy telewizorze, i nawet nie czułem się śpiący. Chyba muszę się przemóc i sróbować mocnej kawy
stare 01-03-2010, 18:31   #84
Chudy*
CF umar

Domyślnie

Ja tam idę spać tak koło 23:00 jak idę do szkoły, no i śpie do 6:40, a w weekendy to do 11, albo nawet 12( muszę przecież odespać całego tyga). Po prostu gdy jestem zmęczony to idę, a jak nie to jeszcze pare stron lekturki i spanko.

siemano gimby, powracam inny z wakacji, i silny jak nigdy, patrzysz?
Chudy* jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 18:34   #85
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał o2
Ścieżka.
... dropsy.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 16:20   #86
seann

Domyślnie

W ciągu ostatniego miesiąca wszystko mi się poprzestawiało. Od kilku lat potrafiłem zasnąć tylko i wyłącznie na brzuchu lub prawym boku, a ostatnio udaje mi się to też na lewym boku, a raz zasnąłem nawet na plecach. Nie jest to zbyt fajne, bo wcześniej mogłem kontrolować, kiedy mam zasnąć, a teraz człowiek leży sobie spokojnie na plecach, i nie wie, w której chwili go sen dopadnie. Przejebane.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 16:52   #87
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Ja mam jak ja to nazywam syndrom dnia trzeciego. W tygodniu śpię ok 6h dziennie. W sobotę i niedzielę sypiam po 10h. W efekcie czego noc z niedzieli na poniedziałek jest koszmarem. Np. tej nocy spałem ja wiem...3h. Zasnąłem o 2:30, a obudziłem się o 6.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 17:12   #88
net_
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Ja mam jak ja to nazywam syndrom dnia trzeciego. W tygodniu śpię ok 6h dziennie. W sobotę i niedzielę sypiam po 10h. W efekcie czego noc z niedzieli na poniedziałek jest koszmarem. Np. tej nocy spałem ja wiem...3h. Zasnąłem o 2:30, a obudziłem się o 6.
Dokladnie to samo. Jak z niedzieli na poniedziałek kładę się o 0.00 to do 1.30 się męczę, a potem jeszcze o 3 się obudzę i godzinę próbuję zasnąć. Wstaję o 6.30.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 17:31   #89
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Hm, ja nie mam tego syndromu, co panowie wyżej Dzisiaj np. poszedłem spać o 0:00, by o 6 wstać zajebiście rześkim.

Ostatnio przytrafiło mi się coś śmiesznego. Pewnie nie raz zdarza wam się zasnąć na ręce, która potem jest tak zdrętwiała, że nie macie nad nią panowanie Ja tak ostatnio zasnąłem na dwóch rękach, nie wiem jak nawet. Zajebiste uczucie nie mieć przez kilka chwil panowania nad łapami
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 20:00   #90
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

ja mam podobnie, ale moje wymagania co do snu są zgoła inne: piątek/sobotę chodzę spać koło 23, wstaję następnego dnia 8, w porywach do 9, a w niedzielę jestem tak wymęczony, że już o 20 mi się chce spać. W normalny dzień wstaję 5:40
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 20:06   #91
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Ja od poniedziałku do czwartku chodzę spać o 22, w piątki i soboty różnie zależy czy jest coś w TV [] koło 23-24. Niedziela ledwo co wytrzymuje do 21, poza tym i tak trzeba wstać w poniedziałek przed 6. Ale wtedy i tak jest tragedia żeby wstać ...

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 20:28   #92
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Ja też od poniedziałku do czwartku o 22 idę spać, w piątek i sobotę w porywach do 1.00 wytrzymuję, chociaż ostatnio nie mogłem zasnąć do 4.00 Niedziela o 22 i git, dzisiaj nie miałem problemu z przebudzeniem, za to teraz ostro mnie bania napiiiierdala...
stare 08-03-2010, 21:05   #93
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

ja mam tak że jak przychodze do domu w ostatni dzien to położę się gdzieś tak o 23, 24 może i wstaje o 13,14. kilka lat temu to kladlem sie o tych samych godzinach a wstawalem o 10, 11 :(
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 21:28   #94
M!cha15
:)

Wyślij wiadomość na gg do M!cha15
Domyślnie

Od kiedy tylko pamiętam, zasypiam albo na prawym albo na lewym boku. Nigdy inaczej. Przed snem, leżąc, czytam a to jakąś gazetę, a to jakąś książkę(nigdy lektury szkolne). Czytam 20/30 minut przy zapalonej lampce, i kima potem. Kładę się spać około 22:30, ale usypiam coś koło 23. Rano pobudka około 7:10(tak wiem, zajebiscie mam, ale będę miał od września jeszcze lepiej, bo przyszłą szkolę mam 200 metrów od domu. Teraz koło 1km). W sobotę wstaję około 8(i czuje się z tym bardzo dobrze, bo nie lubię spać do południa). W niedziele coś koło 9. Aha i nigdy nie drzemię w dzień. Kilka razy spróbowałem, pokimałem ze 2 godziny i potem słyszałem jak śnieg padał na dworze. Tak łeb bolał.. Tak wygląda mój standardowy tydzień podczas roku szkolnego. Jak jest w wakacje, to napisze w owym terminie
M!cha15 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 22:25   #95
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Nie tak dawno odkryłem, że lepiej zasypia mi się twarzą do wewnątrz pokoju. Jeszcze do września myślałem, że lepiej śpi mi się na prawym boku (co w moim pokoju równoznaczne jest ze spaniem twarzą do środka pokoju; gdybym spał na lewym, spałbym twarzą do ściany), ale później trafiłem do akademika, gdzie spanie na prawym boku byłoby spaniem twarzą do ściany, a to powoduje u mnie pewien... dyskomfort? Nie tylko w akademiku go odczuwam, w moim pokoju też. To chyba jakaś delikatna wewnętrzna obawa, że ktoś wejdzie, a ja go nie zobaczę, bo będę plecami do niego. Wolałbym nie musieć się odwracać, to zajmuje troszkę czasu. Może to jakaś pozostałość ewolucji? Lepiej spać twarzą do wejścia, wtedy żeby zobaczyć wroga (np. skradającego się dzikiego zwierza ) wystarczy otworzyć oczy, nie trzeba się odwracać.

U siebie śpię więc głównie na prawym, a w akademcu na lewym boku. Choć jeśli ucinam sobie drzemkę w ciągu dnia, to zazwyczaj na plecach (ale wtedy pozycja nie ma większego znaczenia, jestem bardzo śpiący, wystarczy poduszka pod głową lub siedzenie w autobusie ). W nocy na plecach nigdy nie śpię. Czasem zdarza się na brzuchu (jeszcze niedawno nie sądziłem, że jestem w stanie spać w takiej pozycji).

Cytat:
Napisał bujar Zobacz post
Ręka pod poduszką, obejmująca ją; poduszka grubiej pod szyją, żeby było wygodnie; czasem prostokątną poduszkę kładę tak wzdłuż łóżka, nie wszerz, żeby łatwiej mi było ją objąć.
Oo, to się nie zmieniło.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena

Ostatnio edytowane przez bujarek ; 08-03-2010 o 22:29
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2010, 22:33   #96
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Ostatnio nauczyłem się zasypiać na plecach. Wcześniej tylko na boku (pozycja płodowa ) I na przykład nie zasnę nie mając telefonu przy sobie - taki głupi nawyk
A jeśli chodzi o godziny to tak:
Niedziela - Czwartek: od 23-23.30 do 6.00 (czasem zdarza się, że jestem niewyspany, ale wcześniej nie zasnę, nie mogę)
Piątek - Sobota: od 2-3 do 8.00
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2010, 00:07   #97
roma
Senior

Domyślnie

Zasypiam na prwym boku chociaż zawsze to dziwne kładę się lewą stroną do ściany i liczę na to ,że zasnę jednak nie zasypiam na prawym boku.A w nocy rożnie i na brzuchu i na plecach śpię.A co do godzin gdy była szkoł/robota(niestety teraz bezrobotny :( ) to 21:30-22:30 oraz 23:30 (we wtorki po Wojewódzkim ) A teraz czasami 23-2 w nocy zależy ale jak coś fajnego w tv to lubię poleżeć i pooglądać.Oczywiście mam czasami ale rzadko, że nie mogę zasnąć raz jak była szkoła zasnąłem o 5 a o 6:30 trzeba było wstać
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2010, 01:20   #98
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Ostatnio śpię nago. zajebista sprawa
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2010, 01:42   #99
seann

Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
a z lewa? też dobra?
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2010, 02:02   #100
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
podbijam i apeluje
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania