FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 17-01-2006, 00:26   #101
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

heh co osoba mowi ze coraz mniej

a to dokladnie tak a ty na pewno kupilbys wtedy Ronaldinho na miejscu Pereza??gdy Ronnie przechodzil do Barcy mialem ogromne watpliwosci, nie wiadomo bylo jak bedzie gral w Barcie a z PSG pozegnal sie jako rozkarpyszona gwiazdka

a co do Pereza jego taktyka byla skuteczna do wlasnie 2003 roku gdzie wpadl an iscie genialny pomysl sprowadzania pilkarzy z Anglii, ogolniej tez strategia sprowadzania gwiazd zrobila sie duzo mniej skuteczna, bo wiekszosc druzyn zaczela grac bardziej druzynowo, wiecej gry z klepki wymian podan, coraz ciezej sie gralo tak jak gral real czyli duzo dryblingow zidana, figo, ronaldo indywidualne akcje, zgranie bylo bo zawodnicy grali ze soba juz dluzszy czas ale bylo za duzo indywidualnosci
teraz perez zrobil rewolucje w skladzie:sprowadzil mlodych baptiste,diogo,garcie,ramosa,robinho, a po takiej rewolucji jak mowiles zespol potrzebuje czasu i mysle ze wlasnie z tym czasem real zacznie grac lepiej, ale kiedy to zaskoczy nei wiadomo
stare 17-01-2006, 09:44   #102
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
heh co osoba mowi ze coraz mniej

a to dokladnie tak a ty na pewno kupilbys wtedy Ronaldinho na miejscu Pereza??gdy Ronnie przechodzil do Barcy mialem ogromne watpliwosci, nie wiadomo bylo jak bedzie gral w Barcie a z PSG pozegnal sie jako rozkarpyszona gwiazdka
no przepraszam Cię bardzo,ale jeśli Perez nie chciał ryzykować kupienia piłkarza który się będzie panoszył,to po cholere kupował Beckhama?
A Ronaldinho wtedy bym nie kupił.Ronaldinho kupiłbym znacznie wcześniej-po Mundialu razem z Ronaldo.Pomyśl ile wtedy Real miałby CL
Cytat:
a co do Pereza jego taktyka byla skuteczna do wlasnie 2003 roku gdzie wpadl an iscie genialny pomysl sprowadzania pilkarzy z Anglii, ogolniej tez strategia sprowadzania gwiazd zrobila sie duzo mniej skuteczna, bo wiekszosc druzyn zaczela grac bardziej druzynowo, wiecej gry z klepki wymian podan, coraz ciezej sie gralo tak jak gral real czyli duzo dryblingow zidana, figo, ronaldo indywidualne akcje, zgranie bylo bo zawodnicy grali ze soba juz dluzszy czas ale bylo za duzo indywidualnosci
teraz perez zrobil rewolucje w skladzie:sprowadzil mlodych baptiste,diogo,garcie,ramosa,robinho, a po takiej rewolucji jak mowiles zespol potrzebuje czasu i mysle ze wlasnie z tym czasem real zacznie grac lepiej, ale kiedy to zaskoczy nei wiadomo
piłkarze angielscy są świetni,tylko trzeba kupować takich którzy walczą dla drużyny zamiast poprawiać sobie włosy na żel.Zresztą zakup Pereza(Beckham) nie był zły,przecież Becks przez jesień grał kapitalnie!.Tylko że w tym samym czasie Perez pozbył się Makalele - jednego z najlepszych defensywnych pomocników na świecie, i nie kupił nikogo na jego miejsce.
Powstała ewidentna luka w obronie no i po robocie
Cytat:
baptiste,diogo,garcie,ramosa,robinho,
Cicinho,Cassano...
nie no wszystko w porządku,tylko że połowa z nich siedzi na ławie a grają gwiazdeczki.A na ławce rezerwowych nie może nic "zaskoczyć" no chyba że ich zaskoczy jak ławka się złamie

Pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2006, 10:24   #103
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

baptista gra, robinho gra ramos gra, cicinho po przyjsciu do klubu jak anrazie tez zagral 1/1 meczow wiec to weicej niz polowa z nich a beckhama nazywasz gwiazdka?? nie pamietam zeby w czasie gry w man u gral jak gwiazdka gral tam swietnie mial jedno klotnie z fergusonem(dostal butem w leb)
a gdyby kupil Ronaldinho to na pewno Real nie jest takie pewne czy mialby wiecej LM, Ronaldinho zmienil sie dopiero po przyjsciu do Barcy, w PSG kojarzyl mi sie z rozkapryszona gwiazdka ktora przecenia swoje mozliwosci, pamietam ze bylem anwet przeciwny jego transferowi na CAmp Nou

a co do pilakrzy Angielskich wskaz mi jednego, powtarzam jednego swietnego ktory gra dobrze poza ich liga??
mi do glowy przychodzi tylko Hergraeves, ktory i tak nie ma pewnego miejsca w skladzie Bayernu

rowniez pozdro
stare 17-01-2006, 12:38   #104
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
baptista gra, robinho gra ramos gra, cicinho po przyjsciu do klubu jak anrazie tez zagral 1/1 meczow wiec to weicej niz polowa z nich a beckhama nazywasz gwiazdka?? nie pamietam zeby w czasie gry w man u gral jak gwiazdka gral tam swietnie mial jedno klotnie z fergusonem(dostal butem w leb)
a gdyby kupil Ronaldinho to na pewno Real nie jest takie pewne czy mialby wiecej LM, Ronaldinho zmienil sie dopiero po przyjsciu do Barcy, w PSG kojarzyl mi sie z rozkapryszona gwiazdka ktora przecenia swoje mozliwosci, pamietam ze bylem anwet przeciwny jego transferowi na CAmp Nou

a co do pilakrzy Angielskich wskaz mi jednego, powtarzam jednego swietnego ktory gra dobrze poza ich liga??
mi do glowy przychodzi tylko Hergraeves, ktory i tak nie ma pewnego miejsca w skladzie Bayernu

rowniez pozdro
Owen grał dobrze,nie zaprzeczysz,jeśli koleś gra dwa razy mniej niż raul i strzela więcej goli..
Cicinho grał z Sewillą tylko dlatego,że kontuzje ma salgado.Diogo nie gra,Garcia nie gra,Cassano trenuje

Cytat:
beckhama nazywasz gwiazdka?? nie pamietam zeby w czasie gry w man u gral jak gwiazdka gral tam swietnie mial jedno klotnie z fergusonem(dostal butem w leb)
Beckham strzelał wolne,Beckham dośrodkowywał na RvN,Beckham miał wiele asyst,Beckham był kapitanem reprezentacji.Chociaż moim zdaniem opaskę ma nie słusznie to nic na to nie poradzisz że ją ma.A zdobył ją za gry w ManU.

Cytat:
Tak,tylko czy Ty obserwowałeś Ronaldinho za czasów gry w PSG?
No widzisz.A ja obserwowałem i wiem co Ronaldinho tam wyczyniał.
I co wyczyniał w reprezentacji też wiem.Odkąd wyeliminował Anglię na MŚ obserwowałem jego grę i powiem Ci że miałem nadzieję że Ronaldinho nie trafi do dobrego klubu bo bałem się że będzie..tak jak jest teraz w Barcelonie: czyli ludzie podnieceni fajnymi trickami będą dawali mu laury wszystkie.No i dają.Tylko co do jednego sie myliłem - myliłem się że Ronaldinho to będzie piłkarz który będzie się hamił niesamowicie,a tak nie było i nie jest.Poprostu Ronaldinho ma dar:wie kiedy strzelić,wie kiedy podać.W dodatku pies nauczył go tricków.Ludzie kupujcie psy!Będziemy mieli z 40 Ronaldinho w przyszłości
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2006, 14:31   #105
El Siete
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
sprowadzil mlodych baptiste,diogo,garcie,ramosa,robinho
ten nie jest znowu taki młody, 28 lat to nie jest junior
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania