FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > MEGA PATCH PL

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 3.20 średnia. Wygląd
stare 06-05-2010, 22:21   #781
danobeitia
Zorientowany

Domyślnie

Domino czy ty możesz łaskawie odpowiedzieć na moje pytanie?Po wgraniu patcha chciałem grać w trybie sezon, zrobiłem własne ustawienia składów i ustawienia taktycznie. Kiedy zaczynam sezon, moje ustawienia znikają! Co mam zrobić? czekam!!!
danobeitia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2010, 12:29   #782
Domino
Gość

Domyślnie

Łaskawie Ci odpowiadam, że jak znam odpowiedź, to od razu odpisuję, a jak nie znam, to nie piszę. Jestem zwykłym człowiekiem a nie jasnowidzem i mam prawo czegoś nie wiedzieć W FIFĘ nie grywam od 2 lat i tak jak napisałem Ci na PW, postaram się ustalić, zapytać bardziej doświadczonych grajków, może coś mi podpowiedzą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2010, 12:35   #783
cwezu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do cwezu
Domyślnie

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
Łaskawie Ci odpowiadam, że jak znam odpowiedź, to od razu odpisuję, a jak nie znam, to nie piszę. Jestem zwykłym człowiekiem a nie jasnowidzem i mam prawo czegoś nie wiedzieć W FIFĘ nie grywam od 2 lat i tak jak napisałem Ci na PW, postaram się ustalić, zapytać bardziej doświadczonych grajków, może coś mi podpowiedzą
No wiedziałem że będzie takie pytanie na które nie znasz odpowiedzi
cwezu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2010, 15:17   #784
danobeitia
Zorientowany

Domyślnie

Po wgraniu patcha chciałem grać w trybie sezon, zrobiłem własne ustawienia składów i ustawienia taktycznie. Kiedy zaczynam sezon, moje ustawienia znikają! Co mam zrobić? czekam!!! Czy może mi ktoś pomóc?
danobeitia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2010, 15:52   #785
Ryder1908
Nowicjusz

Domyślnie

Domino a będzie stadion ŁKS-u ? Proszę o odpowiedź.
Ryder1908 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2010, 12:48   #786
ppysio
Patchmaker CF

Domyślnie

Znalazłem jeden błąd: piłkarz o nazwisku Ghionea znajduję się w klubie z Bukaresztu i FK Rostów.
ppysio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2010, 22:37   #787
mati34100
Zorientowany

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

No to ja mam taki problem:
Gram w trybie "zostań gwiazdą" po 2 kolejce przy skończonym meczu ten pasek co się ładuje to się ładuje do 44% i się wyłącza. Gram w lidze polskiej. Na początku rozpocząłem karierę w Lechu Poznań rozegrałem 2 mecze i się wyłącza. Na początku myślałem że to wina LM to zrobiłem jeszcze raz zawodnika i zacząłem jeszcze raz grę tylko że tym razem grałem w Lidze Europejskiej i znowu to samo....
Zrobiłem jeszcze raz zawodnika i wybrałem Widzew i rozgrywam 2 kolejki i znowu to samo nie mam pojęcia co się dzieje......
Stwórzcie jakąś łatkę czy coś żeby to poprawić
mati34100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2010, 11:38   #788
mist
Nowicjusz

Domyślnie

A ja zauważyłem taki problem że grając Wisłą Kraków w trybie menadżerskim(1 sezon jeszcze żadnych transferów nie zrobiłem
0 to kiedy w trakcie meczu zrobiłem zmianę środkowego pomocnika w trakcie tej scenki kiedy sędzia sygnalizuje zmianę gra się zawiesiła(obraz staje w miejscu i pomaga tylko restart kompa) , następnym razem zawiesiła się po bramce strzelonej (a zmiana nastąpiła by po niej) .
Ktoś opisywał podobny problem ale już w kolejnych sezonach w lidze mistrzów i tam zdarzały się "zawieszenia" po autach i rzutach wolnych .
mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2010, 14:32   #789
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

Przypadek? pech? ale ten błąd wystepuje tylko przy Wiśle czyżby jakiś spisek
stare 11-05-2010, 11:42   #790
jaceo
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał mati34100 Zobacz post
Gram w trybie "zostań gwiazdą" po 2 kolejce przy skończonym meczu ten pasek co się ładuje to się ładuje do 44% i się wyłącza. Gram w lidze polskiej. Na początku rozpocząłem karierę w Lechu Poznań rozegrałem 2 mecze i się wyłącza. Na początku myślałem że to wina LM to zrobiłem jeszcze raz zawodnika i zacząłem jeszcze raz grę tylko że tym razem grałem w Lidze Europejskiej i znowu to samo....
Zrobiłem jeszcze raz zawodnika i wybrałem Widzew i rozgrywam 2 kolejki i znowu to samo nie mam pojęcia co się dzieje......
Problem powtarza się i u mnie ^ czekam na odp: mazda_94@vp.pl
jaceo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2010, 21:14   #791
SineriuS
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
No i jakby nie było u mnie to samo
Jakieś pomysły?
SineriuS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2010, 21:41   #792
Domino
Gość

Domyślnie

No to jesteście jakimiś ewenementami, bo dopiero teraz pojawiają się takie problemy. gry oryginalne? Tylko nie kłamać, bo i tak się wyda, a znając życie we trzech zgodnie powiecie że tak A było już kilku takich, co twierdzili, że gry oryginalne i wpadli
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2010, 23:13   #793
mati34100
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
No to jesteście jakimiś ewenementami, bo dopiero teraz pojawiają się takie problemy. gry oryginalne? Tylko nie kłamać, bo i tak się wyda, a znając życie we trzech zgodnie powiecie że tak A było już kilku takich, co twierdzili, że gry oryginalne i wpadli
Ja mam oryginalną grę, ale mam wgrane crack'a bo mi się nie chce za każdym razem płyty do napędu wsadzać Kupiłem oryginalna od razu po premierze.
stare 12-05-2010, 16:58   #794
Michałos
Senior

Domyślnie

Cytat:
Ja mam oryginalną grę, ale mam wgrane crack'a bo mi się nie chce za każdym razem płyty do napędu wsadzać Kupiłem oryginalna od razu po premierze.
wgranie cracka= spiracenie gry myślcie trochę bo jak to czytam to mi się słabo robi wgrałem cracka ale mam oryginał!!!
stare 12-05-2010, 19:42   #795
mati34100
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Michałos Zobacz post
wgranie cracka= spiracenie gry myślcie trochę bo jak to czytam to mi się słabo robi wgrałem cracka ale mam oryginał!!!
Skąd miałem takie rzeczy wiedzieć myślisz że ja się znam na takich gównach...... Ale to i tak nie ma nic do rzeczy, poprawcie ten błąd.

Kultury trochę, niepotrzebne skasowałem.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 12-05-2010 o 20:27
mati34100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Ostrzeżenie
stare 12-05-2010, 20:28   #796
Domino
Gość

Domyślnie

Jakby nie miało, to Michałos o tym by nie pisał. Bardzo możliwie że przez cracka się tak dzieje, sporo testowaliśmy i gdyby się to pojawiło, to od razu byśmy to wyeliminowali. A ja i inne osoby z redakcji nie spotkały się z tym problemem Poza tym jak obserwujecie ten temat, jesteście zdecydowaną mniejszością z tym problemem, więc jeśli nie u wszystkich tak się dzieje, to jednak chyba nie wina MPPL
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2010, 20:49   #797
Michałos
Senior

Domyślnie

U mnie tam wszystko działa nic się nie zawiesza i wszystko działa git tylko kurde czekam wreszcie na ten stadion Korony bo chciałem kariere zacząć, a później wgram addon i będę musiał od początku
stare 12-05-2010, 21:46   #798
mati34100
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Jakby nie miało, to Michałos o tym by nie pisał. Bardzo możliwie że przez cracka się tak dzieje, sporo testowaliśmy i gdyby się to pojawiło, to od razu byśmy to wyeliminowali. A ja i inne osoby z redakcji nie spotkały się z tym problemem Poza tym jak obserwujecie ten temat, jesteście zdecydowaną mniejszością z tym problemem, więc jeśli nie u wszystkich tak się dzieje, to jednak chyba nie wina MPPL
Bo nie każdy lubi grać w tryb "zostań gwiazdą". A próbowaliście rozegrać 3 kolejki w tym trybie ?
stare 13-05-2010, 15:38   #799
Michałos
Senior

Domyślnie

Cytat:
Bo nie każdy lubi grać w tryb "zostań gwiazdą". A próbowaliście rozegrać 3 kolejki w tym trybie ?
A i owszem, próbowałem i nic szczególnego się nie zdarzyło
stare 14-05-2010, 11:54   #800
mati34100
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Michałos Zobacz post
A i owszem, próbowałem i nic szczególnego się nie zdarzyło
To spróbuje zainstalować jeszcze raz.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania