FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 12

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 32 głosów, 4.91 średnia. Wygląd
stare 08-10-2011, 13:57   #1081
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shivar Zobacz post
Witam! Dziś zainstalowałem Fife 12 PL na kompa i gdy chce grac Realem Madryt nie maja oni sponsora na koszulce (bwin) czy może to być spowodowane? Co zrobic zaby były? Lub jaką gre kupić aby były? Prosze o szybką odpowiedź.
Lub ściągnij Kid Protection Mod i będziesz mógł grać na PL wersji ze sponsorami.

@kura96

Ta gra mnie już chyba niczym nie zdziwi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 13:59   #1082
krystianNH
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał somsiad Zobacz post
A więc...
Udało mi się wreszcie rozwiązać problem opisywany przez kolegę... Jednym sposoby podawane na forum pomagały innym NIE ( w tym mnie ). Wczoraj udało mi się dopaść najnowsze stery do mojej karty ... no i postanowiłem jeszcze raz zainstalować fifę.
Zacząłem od tego, że programem Free Registry Cleaner wyczyściłem cały rejestr.
Następnie zainstalowałem fifę, no i wykonałem w zasadzie wszystko to co jest już tutaj na forum, czyli ...
1. zmiana plik replay0.bin (Dokumenty->FIFA12->instance0) na tylko do odczytu.
2. "msconfig" (bez cudzysłowów) -> W zakładce "Usługi" zaznacz opcję "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft", a następnie kliknij "Wyłącz wszystkie"
3. Restart kompa.

No i ku mojemu zdziwieniu fifa śmiga . Zwykle udawało mi się zagrać max jeden pełny mecz i to wszystko a teraz działa bez większych problemów. Szkoda tylko, że ta wersja gry jest dla mnie wielkim rozczarowaniem :(

Mam nadzieję, że komuś to się przyda, chociaż wiem że nic nowego tutaj nie ująłem. Wydaję mi się, że kluczowe było tutaj wyczyszczenie rejestru czego wcześniej nie robiłem.

Takie małe moje zapytanie.
Czy w tej wersji można zmieniać ceny biletów i czy jest opcja zmiany Usprawnień jak w poprzednich edycjach, czyli zmiana poziomu trenerów bramkarzy, obrońców itd ... ??
zrobilem tak i gra dziala ale powiedzmy tylko do polowy meczu i potem sie wylcza... czy wie ktos jeszcze jak na to poradzic?

masakrycznie zje...li ta fife
krystianNH jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:07   #1083
somsiad
Nowicjusz

Domyślnie

Zapomniałem dodać, że zainstalowałem jeszcze AMD Dual-Core Optimizer chociaż nie wiem czy ma to jakieś w przypadku tej fify znaczenie.
somsiad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:10   #1084
Kriso
Zorientowany

Domyślnie

Czy będzie jakiś patch do Fify 12 odnośnie Ligi Mistrzów?
Kriso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:10   #1085
Domino
Gość

Domyślnie

@somsiad

Może mieć, bo przy FIFIE 11 wielu użytkownikom z prockami AMD ta aplikacja pomagała.

Pozwoliłem sobie też dodać Twoje rady do FAQ, żeby zostało dla potomnych i nie zagubiło się w tym temacie w gąszczu pytań

@Kriso

W jakim sensie? Patch który będzie dodawał realną LM?
Jak ktoś wpadnie na taki pomysł i zrobi, to może będzie Trwają prace nad naszym flagowym dodatkiem MPPL z polską ligą i być może będzie poprawiona LM i dodane brakujące zespoły LM.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:14   #1086
krystianNH
Nowicjusz

Domyślnie

Dalej wywala gre na pulpit... sprobuje z tym AMD optimizerem... czy jego trzeba jakos wlaczac czy tylko zainstalowany ma byc i tyle..

ma ktos jakis pomysl? wywala gre na pulpit w dalszym ciagu :(
stare 08-10-2011, 14:18   #1087
Steffen
Ekspert ds. Widzewa Łódź.

Wyślij wiadomość na gg do Steffen
Exclamation Problem nieco bardziej złożony.

Mam takie problemy. Najpierw gra wywalała mi do Windowsa XP, więc zrobiłem tę zmianę właściwości pliku z Moich Dokumentów na "tylko do odczytu" i gra wchodzi, ale pojawia się drugi haczyk.
Po wejściu do gry i wybraniu nazwy nowego profilu i tym podobnych ustawień jak poziom gracza pojawia się napis, że nie można zapisać ustawień dla mojego profilu w grze, dodam tylko, że wciśnięcia "ponów" nic nie dają, dlatego wybieram "anuluj" lub tę 3. opcję (bodajże żeby kontynuować bez zapisywania). Wtedy pojawia się okno kolejnego wczytywania z Rooney'em w tle (foto w załączniku) i w tym momencie gra się zawiesza, ale nie zupełnie, bo można ruszać myszą oraz słychać dźwięk trybun w tle, a po zminimalizowaniu nic się złego nie dzieje. Zostaje taki ekran i nie chce się posunąć dalej.
CO ROBIĆ?
Z góry thx!!!

Załącznik z fotką, gdzie się gra zawiesza w poście poniżej.

Ostatnio edytowane przez Steffen ; 08-10-2011 o 14:35 Powód: .
Steffen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:20   #1088
krystianNH
Nowicjusz

Domyślnie

Panowie wlaczylem z tym AMD gre i sie uruchomilo.. ale tnie dalej.. nie wierze, bo fifa11 chodzila mi idealnie, nie wierze po prostu zeby na tym sprzecie mulila ta fifa 12.. ma ktos jakies pomysly? z gory dzieki
stare 08-10-2011, 14:25   #1089
AluFelg
Nowicjusz

Domyślnie

Witam jest taka opcja bym mógł grać na ps3 z moim kolęgą na jakiś 2 innych typów po sieci ? pytam bo w pes można było a tutaj nie wiem.
AluFelg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:29   #1090
Shivar
Viva Espana

Domyślnie

@ Domino
Jak już sciągne ten Kid Protection Mod to gdzie mam go włozyc lub zainstalowac?

Czy po zmienieniu graczowi np obuwia lub jego ubioru komentator nadal bedzie mowil jego nazwisko?Bo w Fifie 11 jak sie zmieniło to mówił.

100 postów - 20 sierpnia 2011r. godzina 20:21

Pozdrawiam Shivar
Shivar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:32   #1091
davidoffznin
Nowicjusz

Domyślnie

Witam! Chciałbym się przywitać, bo to pierwszy mój post na tym forum. No i mam problem z Fifą 12. Otóż, dziś zakupiłem Fifę. Zainstalowałem ją, chcę uruchomić, a tu wyskakuje błąd daty premiery. Chociaż premiera była 30 września, a dziś jest 8 października. No nic, zerknąłem na Origina, a tam pobiera się 3,2 GB aktualizacja. Czy ta aktualizacja pomoże, na to, że wyskakuje mi błąd daty premiery? Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam!
davidoffznin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:34   #1092
Steffen
Ekspert ds. Widzewa Łódź.

Wyślij wiadomość na gg do Steffen
Domyślnie Załącznik do pytania

Załącznik
Załączone Obrazki
Typ Pliku: png fifa blad.PNG (237.5 KB, 8 wyświetleń)
Steffen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:34   #1093
Barcio16
Nowicjusz

Domyślnie

Witam ! Mam Problem z Fifą 12. Kiedy ją włączam gre , jestem w trybie samouczka gra zaczyna się tnąc i nie moge nic zrobić , musze zresetować komputer.
Próbowałem już wszystkiego co przyszło mi do głowy.
Aktualizowałem sterowniki i bez efektów. Kolega ma taki sam a nawet gorszy komputer i normalnie mu chodzi. Z wersją demo było to samo.
Gra jest orginalna , porzyczona od kolegi.
Barcio16 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:36   #1094
Shivar
Viva Espana

Domyślnie

Cytat:
@ Domino

Czy po zmienieniu graczowi np obuwia lub jego ubioru komentator nadal bedzie mowil jego nazwisko?Bo w Fifie 11 jak sie zmieniło to mówił.
Ponawiam pytania.

100 postów - 20 sierpnia 2011r. godzina 20:21

Pozdrawiam Shivar
Shivar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:37   #1095
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

Pomocy! Nie mogę usunąć Fify 12 z kompa. Wczoraj pobrałem jakąś aktualizację 42 mb z Origina i teraz nie mogę jej zainstalować i Fifa nie działa Postanowiłem usunąć, ale nie mogę. O to screen: http://zapodaj.net/3f6a2ffebd0a.png.html Co robić? Jak to usunąć? Grałem cały tydzień i się wszystko zje.... Na tym screenie pisze aby zainstalować. Jak klikam na to to nic się nie dzieje i po chwili znowu pojawia się zainstaluj. Nie wiem już co robić. Weekend, a nie mogę w Fifę popykać Help please (Gra oryginalna)
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:44   #1096
krystianNH
Nowicjusz

Domyślnie

Znowu sie gra wywalila samoczynnie na pulpit lol... oni zmasakrowali ta fife.. wywalania do pulpitu, niemoznosc ustawienia pada itd itd.. na GameRangerze tez sie nawet nie da i tak w nia grac z tego co widze... no nic trzeba wrocic do fify 11

Ostatnio edytowane przez krystianNH ; 08-10-2011 o 14:49
stare 08-10-2011, 14:52   #1097
davidoffznin
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał davidoffznin Zobacz post
Witam! Chciałbym się przywitać, bo to pierwszy mój post na tym forum. No i mam problem z Fifą 12. Otóż, dziś zakupiłem Fifę. Zainstalowałem ją, chcę uruchomić, a tu wyskakuje błąd daty premiery. Chociaż premiera była 30 września, a dziś jest 8 października. No nic, zerknąłem na Origina, a tam pobiera się 3,2 GB aktualizacja. Czy ta aktualizacja pomoże, na to, że wyskakuje mi błąd daty premiery? Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam!
Ponawiam pytanie.
stare 08-10-2011, 14:53   #1098
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

@up
Ta aktualizacja 3,2 gb jest obowiązkowa. Musisz ją pobrać aby grać. Przynajmniej u mnie była obowiązkowa
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 14:57   #1099
davidoffznin
Nowicjusz

Domyślnie

Ok, dzięki. Zobaczymy czy pomoże ona coś na ten błąd premiery. A mam jeszcze jedno pytanie dotyczące grafiki. Posiadam karte GF GT220. Słyszałem, że na tej karcie mogą być problemy, to prawda?
stare 08-10-2011, 14:59   #1100
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
@ Domino

To może najpierw ściągnij i zobacz co się ściągnęło?
Pliczek ma automatyczny instalator, więc...

Cytat:
Napisał davidoffznin Zobacz post
Posiadam karte GF GT220. Słyszałem, że na tej karcie mogą być problemy, to prawda?
http://forum.fifaserwis.com/showpost...7&postcount=35
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania