FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 12

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 32 głosów, 4.91 średnia. Wygląd
stare 07-10-2011, 19:36   #1041
maciaszczaken
a matka wie, że ćpiesz?

Domyślnie Fifa 12 - instalacja

Witam. Zakupiłem nową FIFĘ 12 października i zainstalowałem na swoim laptopie (trwało to wieki ). Dzisiaj wróciłem do swojego rodzinnego domu i na komputerze stacjonarnym, gdzie mam słabego neta, próbowałem zainstalować nową FIFKĘ, ale gra podczas instalacji chcę pobierać jakieś 7gb -,- Czy mi się tylko wydaje, czy Origin pobiera całą grę ze swoich serwerów? Czy da się ją po prostu zainstalować normalnie? Bardzo proszę o pomoc!

Ostatnio edytowane przez maciaszczaken ; 07-10-2011 o 19:47
maciaszczaken jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2011, 19:55   #1042
martins10
Stały bywalec

Domyślnie

Nic nie pobiera, gra jest na płycie, nie zauważyłem, żeby pobierał 7GB gry w 15 minut, może i coś ściaga, bo jest napisane "pobieranie" ale podczas tego "pobierania" płyta w napędzie pracuje, więc to chyba nie jest takie prawdziwe pobieranie. Jedynie później ściaga tego patcha 3,5GB, co u mnie trwało ponad 30 minut, więc gdyby pobierał grę, to by chyba trochę dłużej potrwało?
stare 07-10-2011, 19:57   #1043
Toriz
The Blues Fan

Domyślnie

Gra jest instalowana z płytki.. Tylko poprostu tak piszę..
Mi na 72% zatrzymało się na 5minut ale się potem odblokowało i jak z górki
stare 07-10-2011, 20:02   #1044
Czikarito
Nowicjusz

Domyślnie

Mam neta 1MB, ale dobrego kompa - gram na ust najwyzsza rozdzielczosc i reszta na niskie (bo nie odczuwam roznicy graficznej, na najwyzszych gra chodzila tak samo, ale kosztem tej grafiki ucierpialy klatki - co jest napisane w konfiguracji i mialem przy zblizeniach jakies ciecia) i wg. was jakie powinienem dać ust. żeby gra działała płynnie online (przy tych ust. co mam da się grać, ale gra nie wygląda płynnie)?
Czikarito jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2011, 20:15   #1045
maciaszczaken
a matka wie, że ćpiesz?

Domyślnie

no właśnie, że pobiera. dorzucam screen'a :

http://imageshack.us/photo/my-images...ztytuuocm.png/
stare 07-10-2011, 20:17   #1046
Toriz
The Blues Fan

Domyślnie

To albo nie miałeś tego na płycie.
Albo to patch..

@2 UP: Najsłabsze daj.. WSZYSTKO.. a powinno działać.. wyłącz programy które wysyłają/odbierają danę.. GG/Skype/Torrenty itp itd
stare 07-10-2011, 20:21   #1047
maciaszczaken
a matka wie, że ćpiesz?

Domyślnie

no, ale jak mogę nie mieć FIFY na płycie? poza tym jak instalowałem na laptopie to nie było żadnych problemów, a tutaj mi pobiera całą grę -,- po za tym patch nie waży 7,6 GB ;] tylko 3 z hakiem. po prostu dawno nie grałem w najlepszej jakości na 23calach (i to w domu!), więc sądziłem, że ten wieczorek spędzę bardzo przyjemnie. no, ale chyba jednak mi się nie uda niestety.
stare 07-10-2011, 20:39   #1048
SZYCHA0005
Nowicjusz

Domyślnie

http://imageshack.us/photo/my-images/401/pomocy.png/

mam taki problem nie wiem co zrobic :( jak tu grac powiem jeszcze ze demo fify mi dzialalo jednak teraz jest taki sam problem (cos musialem zainstalowac/odinstalowac) a nie wiem co :(

Edit
po zainstalowaniu net framework 3.0 (mialem 4.0 odinstalowalem i wgralem all od nowa do 3.0) mam po polsku to

Ostatnio edytowane przez Domino ; 07-10-2011 o 20:44
SZYCHA0005 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2011, 21:16   #1049
smoczek123
Nowicjusz

Domyślnie

Przepraszam czy ktoś wie co zrobić, gdy na samym początku instalacji fify loguje się do tego origina i są te kropki i jest napisane "twoje konto zostało założone, teraz nastąpi logowanie" i trwa to potwornie długo? co zrobić błagam o odpowiedź !
smoczek123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2011, 21:39   #1050
Cineek5
Nowicjusz

Domyślnie

Nie zapisuje mi ustawień formacji i taktyki nie wiecie jak może być przyczyna?
Cineek5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2011, 22:10   #1051
martins10
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał smoczek123 Zobacz post
Przepraszam czy ktoś wie co zrobić, gdy na samym początku instalacji fify loguje się do tego origina i są te kropki i jest napisane "twoje konto zostało założone, teraz nastąpi logowanie" i trwa to potwornie długo? co zrobić błagam o odpowiedź !
Za każdym razem tak długo jest? Może chwilowy brak połączenia przez serwery EA, ich wewnętrzny problem. Spróbuj też założyć konto z inną nazwą/mailem, może pójdzie.
stare 07-10-2011, 22:15   #1052
real77
Nowicjusz

Domyślnie Serwery EA

Witam
kupilem na allegro klucz do origin, zainstalowalem gre i moglem grac przez internet(doszedlem do 9 ligi).Od kilku dni nie moge sie polaczyc.Wyswietla sie komunikat Sewery EA sa chwiowo niedostepne.Co moze byc tego przyczyna i jak naprawic?
real77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2011, 22:27   #1053
krystianNH
Nowicjusz

Domyślnie

Panowie, bardzo prosze o pomoc.

Za duzo jest stron tematu wiec szczerze przyznam ze nie chce mi sie wszystkiego przegladac.

Mianowicie po uruchomieniu FIFY, pokazuje sie samouczek, trwa on u mnie ze 2-3 sekundy po czym wywala z fify do windowsa... bez zadnego bledu, nie ma zadnego komunikatu ani nic, po prostu wyrzuca na pulpit.

Bardzo prosze o pomoc poniewaz specjalnie wrocilem do systemu XP zeby moc pograc w fife. Moze ktos mial podobny problem lub zna rozwiazanie, bede bardzo wdzieczny.

Dzieki.
krystianNH jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2011, 23:46   #1054
Rafiquo
Nowicjusz

Domyślnie Jak naliczany jest ranking?

Witam. Z góry mówię, że jestem tu nowy.
Jak naliczany jest ranking w tej grze? Najlepiej z podziałem na te sezony/TOP100.
Rafiquo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 00:03   #1055
Mateusz92
'Blue is the colour'

Origin: Morfeusz9292
Domyślnie

Każdy z was tak ma że jak odpali się origina kliknie prawym na fife i znajdź aktualizacje to ZAWSZE znajduje i instaluje plik ważący 42 mb??
stare 08-10-2011, 00:26   #1056
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

@up Ja tak mam.Właśnie teraz sprawdziłem... i pobiera mi aktualizację 42 mb Ciekawe co to jest
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 01:35   #1057
Zares
Zorientowany

Wyślij wiadomość na gg do Zares
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szumik16 Zobacz post
@up Ja tak mam.Właśnie teraz sprawdziłem... i pobiera mi aktualizację 42 mb Ciekawe co to jest
Release Control, po sprawdzeniu daty, znowu jest inny exe i ponownie można ściągnąć tą aktualizację.
Zares jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 01:42   #1058
MaTeoMan
Weteran

Origin: WZL4ever
Domyślnie

@up
Po ściągnięciu tej aktualizacji 42 mb, popsułem sobie Fifę. Nie chce się to w ogóle zainstalować, i jak daję uruchom grę, to wyskakuje, że instalacja aktualizacji rozpoczęta, po czym zacina się na chwilę i za chwilę znowu wyskakuje aby zainstalować to i tak w kółko. Co robić

Nie wiem, co za diabeł podkusił mnie, aby to pobierać (aktualizować) a tak naprawdę to pewnie nic nie daje i jest nie potrzebne (zasugerowałem się postem Mateusza92 i teraz lipa, nie mogę grać, a grałem tydzień. )
Chyba pozostaje tylko usunięcie gry i ponowne zainstalowanie, ale może być problem, bo nie mogę dezaktywować gry przez tą aktualizację (oczywiście oryginał)

Ostatnio edytowane przez MaTeoMan ; 08-10-2011 o 01:45
MaTeoMan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 07:57   #1059
AluFelg
Nowicjusz

Domyślnie Fifa 12 2 vs 2? ONLINE

Witam jest taka opcja bym mógł grać na ps3 z moim kolęgą na jakiś 2 innych typów po sieci ? pytam bo w pes można było a tutaj nie wiem.
AluFelg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2011, 08:01   #1060
somsiad
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kubolek97 Zobacz post
Witajcie mam problem z grą FIFA 12 ogólnie jest taki problem że w Samouczku wywala mnie na Windowsa "/ ja nie wiem co się dzieje będę próbował to wgrać od nowa zobaczymy może ktoś z was wie co jest tego przyczyną >> Proszę o szybką pomoc . A i jeszcze w folderze Game tworzą się "Crush Dumb" nie wiem z skąd i dlaczego i nie otwieram przez Fifasetup tylko przez folder FIFY który od razu przekierowuje mnie do Gry . Pozdrawiam !
A więc...
Udało mi się wreszcie rozwiązać problem opisywany przez kolegę... Jednym sposoby podawane na forum pomagały innym NIE ( w tym mnie ). Wczoraj udało mi się dopaść najnowsze stery do mojej karty ... no i postanowiłem jeszcze raz zainstalować fifę.
Zacząłem od tego, że programem Free Registry Cleaner wyczyściłem cały rejestr.
Następnie zainstalowałem fifę, no i wykonałem w zasadzie wszystko to co jest już tutaj na forum, czyli ...
1. zmiana plik replay0.bin (Dokumenty->FIFA12->instance0) na tylko do odczytu.
2. "msconfig" (bez cudzysłowów) -> W zakładce "Usługi" zaznacz opcję "Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft", a następnie kliknij "Wyłącz wszystkie"
3. Restart kompa.

No i ku mojemu zdziwieniu fifa śmiga . Zwykle udawało mi się zagrać max jeden pełny mecz i to wszystko a teraz działa bez większych problemów. Szkoda tylko, że ta wersja gry jest dla mnie wielkim rozczarowaniem :(

Mam nadzieję, że komuś to się przyda, chociaż wiem że nic nowego tutaj nie ująłem. Wydaję mi się, że kluczowe było tutaj wyczyszczenie rejestru czego wcześniej nie robiłem.

Takie małe moje zapytanie.
Czy w tej wersji można zmieniać ceny biletów i czy jest opcja zmiany Usprawnień jak w poprzednich edycjach, czyli zmiana poziomu trenerów bramkarzy, obrońców itd ... ??
somsiad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania