FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 19-10-2008, 10:17   #61
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

no ten na dole też nie ma za fajnie, bo kolo na górze smaruje go kvtaskiem po szyji
stare 19-10-2008, 10:17   #62
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Przepraszam, że w mojej historyjce nie ma nic o lataniu po nogawce, wypadaniu z gaci czy zasraniu innej osoby. :( Ale przynajmniej jest autentyczna, bo większość Waszych wydaje mi się zmyślonych.
dlaczego? W tych historyjkach nie ma nic nie zwyklego oprocz tego ze ludzie sie posrali w gacie, no i w zwiazku z tym mieli smieszne akcje. Ja sie 2x posralem w zyciu w gacie, wiec to naprawde czasem sie zdarza jak nie ma w poblizu kibla . A swoje historie opowiem jak się zbiorę na to
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-10-2008, 10:37   #63
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

"Co czwarty Brytyjczyk dojeżdżający do pracy komunikacją miejską ma na rękach bakterie kałowe" http://wyborcza.pl/1,75476,5819693,B..._Anglikow.html Ciekawe jakie oni mają kupowe historie
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 21:17   #64
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
wiem ze kupa to normalna sprawa ale u mojego chłopaka łazienka jest zaraz koło pokoju jego rodziców zawsze tam siedza i tv ogladaja
nigdy nie ide robic kupy bo jak pierdne glosno to oni usłysza i co sobie pomysla!! woole trzymac i u siebie wdomku na spokojnie
tylko potem mam wzdecia i wogole brzuch taki duży przerabane!
Cytat:
moja wpadka, byłam na wakacjach z przyjaciółką, strasznie chciało mi się kupę, ale jeden kibel był na trzy pokoje i akurat był zajęty. usiedzieć nie mogłam, czuję że nadchodzi apokalipsa, po pokoju biegam, wreszcie kibel się zwolnił, wystartowałam tam jak formuła i nie zdążyłam. wszystko ze mnie wyszło już na korytarzu krok przed drzwiami, co najlepsze, słychać było donośne pierdnięcie i moje "k**wa mać, nie zdążyłam", a facet z pokoju obok tak ryknął śmiechem, że miałam ochotę łeb w kiblu zanurzyć "
Cytat:
to ja wam opowiem swój przypał... pracowalam w galerii handlowej. pewnego razu zdarzylo mi sie chyba zjesc cos nie swierzego no i sie zaczelo kierowniczka poprosila mnie bym zjechala do magazynów na dól po towar. wiec sie wzielam i zjechalam pakując tam te wszystkie rzeczy ktore mialam przywiesc poczulam ostre wirowanie w brzuchu... przelewalo się, wiercilo, no ogolnie rewolucja zoladkowa. i w pewnym momencie w zasadzie jak juz mialam jechac na gore poczulam, ze to jest silniejsze odemnie !!! a nigdzie w poblizu wc nie bylo. trzeba bylo wyjechac min pietro wyzej!!! to byl;y sekundy, a ja po pomyslalam tylko, ze nie moge sie zesrac na podloge! wiec... wzielam pierwszy lepszy karton, sciagnelam galoty, majty... i harat polecialo zesralam sie w karton i go tak zostawilam !!!!!!!!!!!!!!! wspolczuje czlowiekowi ktory nastepnym razem zjechal do magazynu
Cytat:
Oj ja miałam wpadkę w II gimnazjum. Siedziałam na lekcji matematyki i poczułam silne kręcenie. Pytam się baby czy mogę wyjść do toalety, a ta, że w czasie zajęć nie wypuszcza, ale po długich proszeniach puściła mnie, chociaż powiedziałam, że chcę siusiu Leciałam do toalety i tu zaczął się dramat. To była nowa szkoła i jeszcze za dobrze jej nie znalam, więc zamiast wbiec do toalety to wbiegłam do sekretariatu naprzeciwko. Tam stare sekretarki się na mnie patrzą, a ja poczułam, że po nogawkach leci mi rzadka kupa. Miałam później traumę
Ja pjerdole, w szkole sie zesrac w gacie...

Cytat:
to teraz słuchajcie co ja zrobiłam. Była u mnie koleżanka, ale ja musiałam na chwilę wyjść odebrać kota od weterynarza. No i tak sobie idę, idę i nagle poczułam, że strasznie chce mi się kupę. Ale myślałam, że wytrzymam bo co chwilę mi niby przechodziło, ale zaraz wracało. No i w pewnym momencie myślę "koorva nie wytrzymam" no to heja z powrotem. Jakimś zygzakiem z zaciśniętymi pośladkami dobiegłam do bloku. Wsiadłam do windy, a tam już po prostu sajgon! nie byłam w stanie tego powstrzymać. Dojechałam co prawda na swoje piętro, ale jak wyskoczyłam z windy, to już był koniec. Normalnie sie zesrałam!! na szczęscie majtki trochę to zatrzymały, a miałam kosmiczne rozwolnienie, ale jak wskoczyłam do chałupy to miałam ufajdane całe spodnie, skarpetki i buty. A z takim impetem zrobiłam tę kupę, ze jak zdjęłam spodnie i chciałam usiasc na kibel, to już nie miałam czym się wysrać. Wszystko zostało w majtkach, spodniach butach i na podłodze nie wiem, czy kumpela się domyśliła czegoś. Bo siedziała w pokoju i tam wszystko słychać, a ja wpadłam z tekstem "o k**wa jak mi sie srac chce" i zamknęłam sie w łazience, cała już obesrana, no i chyba sie domyśliła, skoro zaraz po odgłosie spłuczki słychać było, ze sie kąpię i nastawiam pranie
Cytat:
kiedys chyba w 1 klasie l.o. pojechalam z ojcem, siostra, babcia i ciotka do szpitala i potem na zakupy.
pojechalismy busem, bo maja babcia wazyla 150kg i w normalny fotel sie nie miescila.
jestesmy juz po wizycie w szpitalu. czas na zakupy a mi sie strasznie srac chce, a jak to w wielkim miescie kibla nie ma.
to trzymam i trzymam. chodzimy po sklepach a tu ochoty na zakupy nie ma
czuje, ze dluzej nie wytrzymam.zaczynam popuszczac przez nogawki wycieka, swetr na tylek naciagam. masakra. no i tak chodz az ojciec z tekstem: taki porzadny sklep
a gownem smierdzi
na koniec pakuje sie do tego busa i juz nie moglam i pozbylam sie wszystkiego. potem w tym gownie jechalam godziny.
KVRWA TE DOKLADNE OPISY ZABIJAJĄ
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 21:22   #65
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Odświeżył ; o

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUU

Temat nadal, rządzi!

a co najgorsze, te wszystkie opowieści piszą dziewczyny

Ostatnio edytowane przez Dreyes ; 08-11-2009 o 21:28
Dreyes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 21:30   #66
jq
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dreyes Zobacz post
a co najgorsze, te wszystkie opowieści piszą dziewczyny
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUU

To z jakiegoś forum historie? Może troszkę poinwigilujemy koleżanki?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 22:19   #67
322
Gość

Domyślnie

W sumie to na wycieczce mialem kupową historię. Bylem jakos swiezo po chorobie i strasznie jebały moje bąki i gówno. Ktoregos dnia mielismy pic Martini, to wsadzilismy go do spluczki do kibla zeby sie chlodzilo. A w tym momencie zachcialo mi sie srac. No i robie se elegancko kupona, wychodze, a tam jebie ze ojapjerdole . Normalnie na caly pokoj zaczelo jebac, i troche tez na korytarzu. Ale smierdzialo normalnie jak nigdy, az mnie skręcało na rzygi jak to czulem.
I kumpela tak: BOoooze jak tu jebie, Tymek, jak Ty sie zesrales, fuuu . I po chwili: o kvvvrwwaaa, tam jest moje martini fuuu!

Ale jakos specjalnie nie bylo mi wstyd. Moze jak sie opowiada to nie takie smieszne ale wtedy byla beka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 22:24   #68
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jacq Zobacz post
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUU

To z jakiegoś forum historie? Może troszkę poinwigilujemy koleżanki?
I skomciamy profile na n-k?

"Twoja kupowa historia była najlepsza"
"Taka ładana a obesrana" itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 22:34   #69
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

ahahahahahah, Tymek jak ty się zesrałeś, FUUUUUUU

AHAHAHAHAH xD umarłem
stare 08-11-2009, 22:49   #70
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał tmx
A swoje historie opowiem jak się zbiorę na to
Kiedy się zbierzesz?
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2009, 19:48   #71
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Moja historia mogła się zakończyć tragicznie, na szczęście zakończyła się tylko karą dyscyplinarną w postaci nagany z wpisem do akt.
Był to 30 grudnia, ostatni dzień w pracy w roku (Sylwester wypadał w sobotę). Atmosfera już dość luźna, a ponieważ prezes lubił efekciarstwo, więc była zgoda że załoga może
sobie postrzelać fajerwerkami na koniec pracy
. No i o 14:00 był w sali konferencyjnej poczęstunek - szampan, jakieś ciastka a o 15:00 miało być strzelanie i do chaty. Miałem w kieszeni spodni hukowy fajerwerk, ten z trupią czaszką i napisem "ACHTUNG!, gruby jak spory ogór. Strzela to mocno jak samsk**wysyn a zapala się przez potarcie zaryski, jak przy zapałce. O 14:50 poczułem nagłe parcie na stolec (prawdopodobniemieszanka ptysiów i szampana). Poszedłem dość szybko do WC i zastałem tam dobrego kolegę z działu handlowego, który przed pisuarem przygotowywał się do lania. Pozdrowiłem go zdawkowo, powiedziałem żartem żeby lepiej szybko skończył bo zaraz mi dupsko eksploduje i wszedłem do kabiny.
Niestety, podczas zdejmowania spodni zaszedł mało prawdopodobny zbieg okoliczności. W kieszeni oprócz ACHTUNGA miałem też długopis, kluczyki do auta i pudełko zapałek. Prawdopodobnie podczas gwałtownego ruchu zdejmowania zaryska pudełka potarła o czubek fajerwerka... W każdym razie w momencie gdy moja kupa wleciała do bieluści ustępu poczułem gorąco w kieszeni i zobaczyłem smużkę dymu. Zdążyłem pomyśleć "o kurva!" i w panice wyjąłem dymiący fajerwerk ze spodni i wrzuciłem do kibla, licząc że woda ugasi reakcję. Miałem jednak widocznie pewne instynktowne obawy, gdyż zatrzasnąłem klapę i wlazłem na nią, podkurczając nogi. Tymczasem wewnątrz muszli fajerwerk prawdopodobnie (tu muszę zdać się na hipotezy) utrzymał się na powierzchni wody, gdyż utknął na wydalonej chwilę wcześniej kupie. Po mniej więcej dwóch sekundach nastąpiła straszliwa detonacja. Kibel rozpadł się na trzy części a woda i ekskrementy szerokim strumieniem rozlały się po całym pomieszczeniu. Wyszedłem z kabiny, cały mokry i częściowo ogówniony. Kolega, który akurat mył ręce nad umywalką, stał jak słup soli i przez dłuższą chwilę nic nie mówił, stał tak tylko z otwartymi ustami. Wreszcie wydukał: "Stary, co ty żeś zjadł?"
Zaraz potem zlecieli się inni... Wstydu się najadłem co niemiara... Wytłumaczyłem prezesowi jak było i w sumie najpierw się obśmiał a potem wlepił mi naganę, chociaż cała sprawa była po prostu nieprawdopodobnym pechem
"powiedziałem żartem żeby lepiej szybko skończył bo zaraz mi dupsko eksploduje i wszedłem do kabiny."
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2009, 20:34   #72
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Stare, ale miażdży
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2009, 20:43   #73
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Okórwa! Szeroko nie ma co!

kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2009, 20:45   #74
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Wcześniej to czytałem, ale historia mocna. xD Za dużo powiedział przed wejściem. xD
stare 12-11-2009, 20:52   #75
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Porządna kupowa historia, proszę o więcej!
stare 12-11-2009, 21:40   #76
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

Eeeej! Zróbmy Święto Kupy!

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
stare 12-11-2009, 21:51   #77
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
byl 1 czerwca 2003 roku, dzien wolny od szkoly. Zapisalem sie na maraton w tutejszej puszczy ktorego dystans wynosil 1 km, nagroda byla szostka i podwyzszenie oceny z wfu, zjadlem rano spore sniadanie jajeczniczke i dwie kanapki z salata pomidorami itd. Przed wyjsciem mama sie mnie spytala czy nie chce mi sie do WC bo tam nie bedzie gdzie sie wysrać. no i doszlismy do puszczy bukowej i juz tam mnie troche krecilo w brzuchu, wystartowalismy ale tak mnie brzuch napierdalal ze mysalem zeby gdzies przystanac i wysrac sie pod drzewem no ale bieglem wszystko mi w zoloadku plywalo, dobieglem do mety tak zmeczony i z bolacym brzuchem, goraco bylo dali mi soczek, napilem sie go bo umieralem z pragnienia ale to jeszcze bardziej umocnilo potrzebe. gdy wracalem juz do domu myslalem ze nie wytrzymam zaciskalem poslady z calej sily a jak bieglem to mi sie juz gowno wydostawalo wiec musialem isc wolno bylem juz przy swojej klatce wkladalem klucze do drzwi i nagle czuje jak moje spodnie z tylu sie pompuja od gowna wiec biegiem do kibla wysrac sie, na klatce pelno sladow gowna zostawilem ,gdy wszedlem do domu od razu do kibla sciagam gacie a tam placek sie rozwalil na podlodze i wysralem tylko troszeczke reszte mialem w spodniach, butach i skarpetach. wiec czyscilem kibel papierem toalteowym chyba godzine siedzialem, ale na szczescie siostra tylko w domu byla.no i przebieglem do lazienki nagi caly umyc sie, spodnie czyscilem pod kranem i skarpety a z butow wyjsorablem gowno spodnie wyprane rzucilem na balkon do jakiejs brudnej miski no i moja mama przychodzi i mowi co tak brudno w kiblu i jebie w calym domu no ja mowie ze nie wiem przy siostrze ale jak siostra wyszla to moja mam sie jeszcz mnie pytala i przyznalem sie ze nei wytryzmalem a ona "ok" każdemu sie moze zdarzyc i potem tata wraca z pracy wieczorem i mowi "Afik chyba znow sie na klatce zesrał" , to peis sasiadow no i raz juz byla obesrana klatka z jego powodu. ale teraz to jest z tego beka a wtedy to mi sie ryczec chcialo
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2009, 22:00   #78
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

A tak w ogóle to ciekawe ile naszych znajomych (w sensie dziewczyn) czyta ten temat...

stare 12-11-2009, 22:01   #79
322
Gość

Domyślnie

a jakim cudem mieliby w ogole sie dostac na to forum?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2009, 22:07   #80
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Domyślnie

nie wiem, zapytaj Sinnera

w sumie, gdyby ktoś konkretnie Ciebie szukał, to wystarczy Twoje GG wpisać w Google a później już tylko "Znajdź wszystkie posty, których autorem jest tmx." i kupa

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania