FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 15-10-2008, 23:42   #1
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie Kupowe historie !

HE_HE !!! z tymixem mamy polefffee z tego że leżymy pod ławką na lekcjach !

"wstyd ale cóż napiszę
wam co mi sie przytrafiło.... poszłam do ginekologa..miłam wtedy 19 lat, i problemy z @. Noi lekarz mnie bada, a już mnie tak dziwnie skręcało w jelitach masakra brzuch mnie bolał..ale to sie zaczeło wdosłownie w kilka sekund...se mysle kurde przeprosze go i powiem ze musze skorzystac z toalety....nogi rozkraczone on w rekawiczkach boże a tu taki pierdzioch...z rzadkim gówienkiem, boże w pierwszej chwili pomyslłam ze to jakis zły sen ale jak zobaczyłam jak odskoczył szybko ...zesrałam mu rekę....niemówiąc o podłodze i stopniu do wchodzenia na foltel Młody przystojny lekarz a ja sie zesrałam nigdy nikomu tego nie powiedziłam
kazał m isie ubrac z niesmakiem na twarzy i ..kazał posprzatac po sobie bo w poczekalni mnustwo pacjentek (gabinet prywatny) mopem scierałam moje gówno czerwona jak burak aha i wiecie co mi dał..odswieżacz w spreyu i kazał fukać "

z jakiegos forum... ej napiszcie cos xD

Ostatnio edytowane przez MARIN ; 16-10-2008 o 19:43
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2008, 23:47   #2
322
Gość

Domyślnie

Z innych fór. Ja poprostu jak to czytalem to nie wyrabialem ze smiechu

Cytat:
1) Jak mialam jakies 10 lat spalam w namiocie z siostra i kuzynka. Musialam wczesniej cos zjesc co mi zaszkodzilo i w nocy lece do kibla do babci do domu (jakies 100 m), wchodze do przedpokoju i sie zbełtalam na sciane obok kibla. nie wytrzymalam juz a pozniej babcia to musiala skrobac z

2) Na zielonej szkole w 5 klasie poszlismy na jakas tam gore. Szlo sie ponad godzine. No i na gorze zrobilismy sobie postoj, poszlismy na frytki i cole. Frytki byly niedopieczone i jakies takie surowe, a po popiciu cola to juz w ogole masakra... schodzimy schodzimy i czuje jak juz mi w jelitach bulgocze. Wiedzialam, ze jak nie pojde w krzaczki to nie wyrobie i sie posram w majty. no ale z jednej strony spad w dol a z drugiej skaly w gore i co tu robic? ja mialam biale spodenki przed kolana takie obcisle cos typu getry. no i zostalo jakies 15 minute do osrodka i narobilam w gacie. ale tak konkretnie <lol2> cale majty mialam naladowane i az mi sie wylewalo brzegami a jeszcze szlam na pocatku grupy. portki oczywiscie cale brazowe z gowna no i co tu robic? kolezanki sciagnely plecaczki swoje i trzymaja tak za moim tylkiem zeby inni nie widzieli tych dupnych plam... ja rycze jak glupia a one leja. po chwili czuje znowu, ze musze narobic. no to laduje dalej. wtedy to juz w ogole sie zrobilo malo miejsca i jeszcze bardziej wyciekalo. walilo niemilosiernie i cieplo mi w dupke bylo bo takie rzadziutkie i cieple wszyscy sie pytali co tak wali a kolezanki "to zapachy wsi". ja juz tam nie moglam. doszlismy do tego osrodka i ja od razu do kibla. jedna kolezanka chyba zczaila ze narobilam w majty i mnie pilnowala w kiblu bo chciala to zobaczyc a ja nie moglam wyjsc. poszla pozniej na obiad a inna kolezanka ktora trzymala tez plecaczek (5 osob trzymalo ) podeszla do babki i mowi ze nie moge przyjsc bo narobilam w majty... pozniej jakos tam sie umylam i doprowadzilam do stanu normalnego i poszlam na obiad. wracam do pokoju a tam muchy sie zlecialy z tego smrodu. teraz sie smieje ale wtedy to byla taka siara...

3) Siedze z kolezanka w kosciele na chorze w pierwszym rzedzie i przed kazaniem czuje znowu te bulgoty w jelitach i se mysle 'a wytrzymam'. ksiadz gadal wyjatkowo dlugo a ja tylko myslalam jak mam wyjsc z tego kosciola zeby inni nie widzieli. glupio mi bylo wstac i wyjsc wiec siedzialam dalej... skonczyla sie msza, poszlysmy jeszcze po podpisy do bierzmowania, lece do domu (a z kosciola do domu mam minute drogi) wchodze do domu juz taka szczesliwa, ze zaraz sie wysram, otwieram lazienke, sciagam spodnie a tu zwieracze poszly i narobilam w gacie

4) Bylam z ta sama kolezanka w hipermarkecie i czuje ze mnie bierze sraczka. i juz miekkie nogi, mowie do niej zebysmy lecialy do domu bo nie wyrobie. no to kupilysmy co mialysmy kupic, przechodzimy obok tego samego kosciola czyli pozostala jakas minuta do domu i popuscilam. wchodze do domu a moj pies tak zaczal wachac moj tylek. mama sie dziwi czemu sie tak do mnie dowalila a pewnie czula ten smrod

5) w podstawowce jeszcze musialam kiedys narobic w gacie bo pamietam tylko ze przyszlam do domu i kombinowalam jak wywalic majtki z gownem w srodku. wzielam psa na spacer i wywalilam do jakiegos kosza

6) Jeszcze mialam przygode w 3 klasie gimnazjum z kupka. Dzien wczesniej zjadlam buraczki no i na drugi dzien rewolucja. na szczescie zlapalo mnie na 2 wfach. poszlam raz do kibla. ok, zrobilam tyle ile wtedy mi sie chcialo. akurat byla przerwa. poszlysmy na druga lekcje na dwor, sala gimnastyczna byla zamykana a ja czuje ze znowu mi sie chce. no to biore kolezanke i lecimy jak glupie bo bym popuscila. wpadamy do pierwszego kibla - nie ma papieru. a na sale po chusteczki nie mialam jak wejsc. no to lecimy na pierwsze pietro. tez nie ma papieru. no to na drugie pietro. tez papieru nie ma. zlatujemy na parter i zobaczylam opakowanie po chipsach. lepsze to niz nic nawalilam takiego kloca, ze nie wiem gdzie on mi sie zmiescil w tych jelitach. podtarlam sie papierkiem (pozniej dupka troche piekla ) i taka uchachana ide juz na zajecia. kilka minut minelo i znowu mi sie zachcialo. to teraz polecialysmy do innego pawilonu. papier na szczescie byl. zrobilam ta kupe kolezanka w ogole wymiekala ze smrodu i odoru ale przezyla pojechalam po tej lekcji do domu bo bym nie wysiedziala na fizyce.

7) Ostatnio na nocce klasowej zamowilismy pizze i popilam coca-cola. poszlam z inna kolezanka do kibla a ten byl taki maly, ze sie wchodzi ejst tylko umywalka i z tego wejscie do malej kabinki. 2 osoby ledwo sie tam mieszcza. zamknelam drzwi, zaczelam srac i takie odglosy odchodzily ze kolezanka nie mogla ze smiechu. ja jestem drobna a ona gadala ze bylo slychac jakby babsko 100 kg sralo
No i przegenialna historia:
Cytat:
heh, 5 lat temu byłem na wakacjach w ośrodku gdzie był odkryty basen. Na basenie było dość sporo ludzi. W pewnym momencie zaczęło ich ubywać. W końcu zostałem już tylko ja i pare innych osób, wraca mój kolega i mówi że go sraka złapała i wszystkie kible są zajęte, że ludzie mówią ze jest jakas bakteria w wodzie. Ja pławiłem sie w wodzie jak gdyby nigdy nic aż w koncu poczułem ucisk w jelitach po czym zacząłem *******lać z całych sił do oddalonego o ok. pół kilometra kibla. Stało tam w rzędzie ok. 20 kabin i 10 pryszniców, niestety wszyskie kabiny były zajęte. Stałem tak aż w końcu po około minucie moje zwieracze popuściły i poczułem lepką maź rozsmarowującą sie po mojej dupie pod kąpielówkami. Wiedzialem ze to tylko pcozatek. Wreszcie jakiś kibel sie zwolnił i na szczescie wysrałem cała reszte tam gdzie trzeba pozostał problem z brudną dupą :( wszedłem więc do kabiny z prysznicem i poczułem jak cos rozmazuje sie pod moim dużym palcem, patrze w dół a tu gówno! jakiś debil ******lnął półrzadkiego stolca na środku wanienki(widzocznie nie mogl wytrzymać ) a ja w niego wdepnąłęm!!! poszedłem wiec do innej kabiny podmyłem palca u nogi i dupe, wróciłem na basen po koc gazety i inne gadżety i w drodze powrotnej do namiotu patrze a wyprzedza mnie biegiem taki gość z 50 lat(też był na basenie), patrze a on ma z tyłu całe gacie zasrane, dosłownie ciemna plama na całej dupie i mu sie na dodatek sraka leje po nodze aż do ziemi no ja pierkurvadole
później przyjechał sanepid i rzeczywyscie stwierdził jakas bakterie w wodzie, dlatego ludzie dostawali masowej sraki
przysięgam że historia jest w 100% autentyczna
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2008, 23:50   #3
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

ostatnia historia kvrwa miecie w chvj !!!
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 06:00   #4
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

hahahahahahahah xD

Dobrze, że 5 minut temu śniadanie skończyłem.
Jay W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 06:07   #5
Oset
Doświadczony

Wyślij wiadomość na gg do Oset
Domyślnie

o kurde xD ostatnia historia jest dobra ale przykro ja jadlem teraz sniadanie nic mi nie jest xd
stare 16-10-2008, 06:29   #6
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

właśnie się miałem zabierać za śniadanie... dzięki chłopcy
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 06:52   #7
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Ło cholera.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 09:26   #8
jq
Gość

Domyślnie

Zaraz sie ze śmiechu zesram po tej ostatniej xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 10:41   #9
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

o ZeSz KóRwa hahahahhaa lubicie kupowe historie? hahaha trzeba odkopac ten topik z kleksem typeski podczas sexu hahahaha ;D

a tak na serio ladnie ktos musi miec kórwa gdzie sie nie pojdize to sie obsrywac przejebana masakra ;D

Ostatnio edytowane przez cez ; 16-10-2008 o 10:49
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 13:56   #10
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Zlałem z ostatniej historii Miazga
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 14:22   #11
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Dawać inne, albo niech się ktoś odważy i da swoje
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 14:29   #12
Norb
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Norb
Domyślnie

Wam to sie kvrwa nudzi
Norb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 14:57   #13
El Siete
Weteran

Domyślnie

Wy chyba nie macie się z czego śmiać, bo to wręcz żałosne jest. Wszystkich nawet nie czytałem i nawet nie zamierzam...
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 15:15   #14
Oset
Doświadczony

Wyślij wiadomość na gg do Oset
Domyślnie

jesli ci sie nie podoba to nieczytaj... nikt ci nie karze a teraz przyznawac sie kto zrobil kupe w gacie? zdazylo wam sie to i czy często xD
stare 16-10-2008, 15:17   #15
Mruvek
Weteran

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Mruvek Origin: Mruvek
Domyślnie

Kurva, same historie w sobie nie są złe, ale te szczegółowe opisy

Cytat:
mu sie na dodatek sraka leje po nodze aż do ziemi no ja pierkurvadole
stare 16-10-2008, 16:17   #16
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Kurde, dobrze że mi się nic takiego nie przytrafiło, chociaż momentami było blisko. Szczelna dupa to podstawa.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 16:55   #17
322
Gość

Domyślnie

Ja tak publicznie szczegolowo opisywac nie bede, ale przyznam ze 2x zdarzylo sie ze bylo ostro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 17:11   #18
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Mój kolega miał podczas powrotu z meczu nieprzyjemną przygodę, również dla jego współtowarzyszy (między innymi ja). Ale nie będę się rozpisywał
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 17:15   #19
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Ja być spec od takich historii. W życiu gdzieś 15x , ale co tu opowiadać. Jedno jest pewne, że gdy dotrzesz na miejsce tymczasowego spoczynku, jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a tej chwili nie zamieniłbyś za żadne pieniądze

edit:
Ale zaraz, zaraz 15 x cisnęło co nie znaczy, że się puściło ;d

Ostatnio edytowane przez dudson ; 16-10-2008 o 17:33
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2008, 17:19   #20
b33k
umrzyj.

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Szczelna dupa to podstawa.

Mi tam się nigdy taka kupowa przygoda nie zdarzyła.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania