FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-08-2008, 17:51   #1
roma
Senior

Domyślnie Telewizja Kablowa/cyfrowa

Witam

Aktulanie posiadam kablowke z firmy Multimedia h*j ssa.(żart)Pakiecik rodzinny za 44.99 zł.Wszystko niby pięknie ale nie ma dla stłaych klientów promocji niestety Normlanie h*j mnie strzelił jak mi to mamuśka mi powiedziała,wkur*** się i myśle nad zmianą operatora wchodzi w gre cyfra + i n ewentualnie antena satelitarna,tylko jest maly problem .Czy jest jakaś opcja, że ja mam w pokoju u siebie n lub cyfra +z dekoderem, a u rodziców drugi dekoder i też odbierają n lub cyfre+?Jeżeli tak się da czy wzrosną jakiś opłaty?

Ewnetulane następne wyjście zakup antea satelitarna tylko moje wymagnia są tu wyskoie chciałbym odbierać takie kanały jak tvp1,2 tv,polast tvn24,tvn turo,tvp sport,polast sport i extra.W ogoóle jest coś takiego możliwe?? i jakie koszty???*

*jestem w tym zielony może ktoś mnie oświeci
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2008, 18:00   #2
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

w Cyfrze+ musisz chyba za każdy dekoder płacić za wypożyczenie.

ja mam i polecam ci UPC (ja mam analog) - pakiet pełny i Canal+. i jestem zadowolony. nie ma żadnej j*baki z anteną satelitarną. płace może nie mało - ok. 80 zł ale jestem w pełni zadowolony. mam Canal+ Sport, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Sportklub, Eurosport, Eurosport 2 czyli chyba najlepszy możliwy układ sportowy biorąc pod uwagę jednego operatora. piłki mam pod dostatkiem - brakuje tylko więcej Ligi Mistrzów.
do Canal+ mam dekoder w swoim pokoju, a rodzice na dwóch innych telewizorach nie mają niestety, a jakby chcieli mieć to chyba trzeba by było niestety płacić drugi raz za Canal+ (jakieś 30 zł chyba).
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-08-2008, 00:20   #3
pedrossi
It's a GOAL!!!

Wyślij wiadomość na gg do pedrossi
Domyślnie

Trochę pracowałem w Cyfrze+ więc błysnę i proponuje, zostań przy kablu, tam też można pakiety z C+ i HBO wykupić. Bo za taki pakiet w Cyfrze zapłacisz minimum 119 zł, a Multimedia ma podłączenie grupowe i wychodzi to taniej.

Sprawa wygląda tak:

- jeśli 2 dekodery to nie masz wyjścia, musisz kupić 2 zestawy (=2 abonamenty, po 119 każdy...). Nie można dzierżawić 2 dekoderów.

- można rozdzielić sygnał, urządzeniem o nazwie "Sprinter cyfrowy", oczywiście jeśli nie chcemy oglądać tego samego co rodzice. Takie cudo kosztuje około 1000 zł (!!!)

Cyfra nie ma Polsatu.

Pomyśl nad zmianą operatora, ale zostań przy kablu.
stare 21-08-2008, 09:40   #4
roma
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał pedrossi Zobacz post
Trochę pracowałem w Cyfrze+ więc błysnę i proponuje, zostań przy kablu, tam też można pakiety z C+ i HBO wykupić. Bo za taki pakiet w Cyfrze zapłacisz minimum 119 zł, a Multimedia ma podłączenie grupowe i wychodzi to taniej.

Sprawa wygląda tak:

- jeśli 2 dekodery to nie masz wyjścia, musisz kupić 2 zestawy (=2 abonamenty, po 119 każdy...). Nie można dzierżawić 2 dekoderów.

- można rozdzielić sygnał, urządzeniem o nazwie "Sprinter cyfrowy", oczywiście jeśli nie chcemy oglądać tego samego co rodzice. Takie cudo kosztuje około 1000 zł (!!!)

Cyfra nie ma Polsatu.

Pomyśl nad zmianą operatora, ale zostań przy kablu.

Jeszcze zobaczę ale chyb zostane jednak przy kablu oferują mi za 55 zł najwyższy pakiet plus telewizja cyfrowa w tej cenie.Co do polastu to żadko go oglądam mógłybym nawet zamienic tvp1,2 i polast na canal+sportgdby się tak dało
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-08-2008, 13:48   #5
DraG
Chelsea - GKS Fan

Wyślij wiadomość na gg do DraG
Domyślnie

Ja mam UPC Cyfrowa i jestem bardzo zadowolony
Mam pakiet pelny z nagrywarka, HD i C+ i miesiecznie ok 90 zl. za to place oprocz tego wszystkie kanaly sportowe w tym polsat sport HD, tylko bez TVP sport...
stare 21-08-2008, 21:59   #6
no one
Senior

Domyślnie

Ja sie przymierzam nad zakupem tego:
http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus
Oplaca sie, chyba?
stare 17-04-2011, 17:57   #7
cwezu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do cwezu
Domyślnie

Cześć
Ostatnio mieliśmy przeprowadzkę, i teraz mamy zwykłą kablówkę z 46 kanałami, w tym jakieś Niemieckie badziewia. I jaki iż nic nie leci to bierzemy cyfrówkę tak jak wcześniej. Tylko sęk w tym że nie wiemy z czego, jest tego tyle że... N, Cyfra +, Polsat, UPC. Chętnie wzięlibyśmy Cyfrę +, gdyby nie to że nie ma tam Polsatu. Macie może coś z tąd, coś polecicie ? Chyba się zdecydujemy na Cyfrowy Polsat.

Ostatnio edytowane przez cwezu ; 17-04-2011 o 18:04
cwezu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2011, 18:03   #8
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Z tego, co mi wiadomo, to w najnowszej ofercie Cyfry + jest Polsat.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2011, 18:08   #9
cwezu
Banned

Domyślnie

Ale fail, faktycznie, hmm... zastanawiamy się już tylko nad 2, Cyfrą i Polsatem.
stare 17-04-2011, 18:10   #10
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Ja przynajmniej ma polsat na Cyfrze... I jest dobrze

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2011, 18:30   #11
cwezu
Banned

Domyślnie

Chyba jednak się zdecydujemy na cyfrowy Polsat, od razu wziąłbym internet i oglądał mecze na Sopcascie, a i tak są fajne promocje, bierzemy Familijny HD + 2 Pakiety Dodatkowe (80zł mies.) + Talerz + Dekoder wyjdzie 50 + 49 czyli 179zł.
stare 17-04-2011, 18:53   #12
mac
Weteran

Domyślnie

UPC bierz, przynajmniej nie będziesz się wstydził szpecącego talerza nad oknem
stare 18-04-2011, 16:34   #13
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

+1. UPC ładnie, w miarę bogato i bezawaryjnie.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-04-2011, 16:48   #14
mac
Weteran

Domyślnie

Jeszcze napisałbym, że tanio, ale to tylko wtedy, gdy ma się telewizję, internet i telefon w UPC, jest rabat 20% bodajże.
stare 02-09-2019, 17:17   #15
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

Siema, od kilku tygodni wkurwia mnie już to męczenie się na streamach, ostatnio również stałem się bardziej wygodnicki i polubiłem oglądania meczów z polskim komentarzem (o zgrozo!)...

Moje pytanie: Jaki najlepszy pakiet dostępny na rynku z uwzględnieniem kanałów Canal+ i Eleven? (Polsatu nie musi być)

Używa ktoś na przykład ipli albo player.pl? Bo w moim przypadku chyba najlepiej będzie zwrócić się w stronę tv internetowej, bo i tak mało czasu spędzam przed telewizorem, wolę oglądać mecze na lapku.

Ktoś podpowie albo wyrazi opinie? Chyba obecnie kusi mnie najbardziej ten player.pl, ale chciałem jeszcze się skonsultować i poczytać opinie.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2019, 19:33   #16
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Ja korzystam z playera i na bieżąco wykupuje tam Eleven. Problemów żadnych a 15 zł miesięcznie to nie jest majątek. No jedyny problem jest z podziałem praw do LaLigi z Canalem przez co zazwyczaj co druga kolejka Realu jest na Eleven. Z Canal + tam nie korzystam, tu już cena trochę wyższa 45 zł. Jakby mieli jeszcze LM to może bym się skusił

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2019, 22:56   #17
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

a są jakieś problemy z jakością albo płynnością transmisji przy dużym obłożeniu? czy zawsze można liczyć na to za co się płaci?
stare 03-09-2019, 07:07   #18
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

A ja podam sposób na cebulę, którą kroję od wiosny i jestem zadowolony - co najważniejsze na tym sposobie można elegancko oglądać na TV, no ale wymagany net +20 mega.

bestbuyiptv.store

W piątek zawsze zakładam nowego maila i rejestruję się za jego pomocą. Potem można wybrać trial 48h i listę kanałów z Polski. Na weekend mam wszystkie kanały sportowe, większość w eleganckiej jakości. Teoretycznie można mieć TV cały czas bo jedynym ograniczeniem jest tylko nowy adres email(pytajo się tam o mac adresy ale olać to, przechodzi bez tego). Ostatnio przez moje zakładanie kont chyba się połapali co jest grane i przyblokowali ponowne zakładanie konta z jednego adresu IP na 168h Jak kto kumaty to poradzi sobie z tym.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2019, 16:09   #19
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
a są jakieś problemy z jakością albo płynnością transmisji przy dużym obłożeniu? czy zawsze można liczyć na to za co się płaci?
Ja nigdy niczego takiego nie doświadczyłem. Opłacisz pakiet i momentalnie masz dostęp.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2019, 10:12   #20
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

ok dzieki wielkie za info
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania