FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > PATCHE I NARZĘDZIA > MEGA PATCH PL

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 3.20 średnia. Wygląd
stare 25-03-2005, 11:17   #21
live99
The Reds

Wyślij wiadomość na gg do live99
Domyślnie

Cytat:
Piecia napisał(a)
Bardzo prosto. Kupuje skarb kibica z Przeglądu Sportowego, szukam na tym forum i na innych kibica Mławy, pytam go jak kto gra i już.
no ta ale wiesz kazdy ocenia poszczegolnych graczy inaczej jeden powie ze saganowski ma lepsze statystyki od wlodarczyka a drugi wsykoczy pozniej z newsem ze znalaz blad bo jest na odwrot .. to po prostu kwestia gustu i kazdy niech zmieni se jakies mniej znaczace statysty sam-wtedy bedzie mu pasowalo-wszystkim nie dogodzisz...
=>do Colly - no tak niech wszyscy pisza jakie sa bledy ale rozumiesz jak kazdy bedzie wyskakiwal z tekstami np zenek kraweznik ma bardziej owlosione nogi od bonifacego to to nie bedzie mialo sensu bo takich szczegolow sa miliony i sa kwestia gustu ja proponuje pisac po prostu konkrety nie badzmy tacy dziecinni bo kazdy zna na wylot swoja druzyna i mu nie pasi ze np citko ma strzal na 28 a nie na 27 - to se zmien sam
ps galcio troche chyba cie ponioslo on nie koniecznie chcial tego patcha zje**c tylko wyrazil swoje zdanie pochwalil grafe ale skrytykowal system awansow ( wiem ze moze jest to trudno zmienic ale nie da sie ukryc ze to jest jakis blad i ja sie z nim zgadzam) przyznal takze ze nie brakuje wam umiejejtnosci aby to zmienic wolalbys zeby napisal ze autorzy sa tacy tepi ze nie potrafia tego zminic? zastanow sie co piszesz
live99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2005, 11:39   #22
Colly
Mężczyzna z krwi i kości

Domyślnie

No tak, owłosienie to byłaby przesada, chociaż nogi Kłosa......

I jeszcze jeden błąd - Frankowski ma trochę inny kolor włosów niż rude Co do zmiany liczby klubów w LM i w lidze - pewnie, że się da zrobić (bo wszystko się da), ale niestety wymagałoby to zapewne mnóstwo szukania odpowiedniego parametru w plikach i dodatkowych zależności - tak by wszystko dobrze działało. Pytam się - kto by chciał przeszukiwać pliki w grze (zapewne bajt po bajcie) by znaleźć coś takiego?

[Offtopowy edit (sorki)]
=> Kamil:
1) Gdybyś popatrzył na adres strony, która jest podana poniżej, to myślę, że nie miałbyś wątpliwości czyli jestem kolegą czy koleżanką... na wszelki wypadek uaktualniłem swój opis
2) Problem, bo ja się nie do końca z tobą zgadzam. Widzisz, mnie chodziło o to, że takie szukanie jest bardzo trudne nawet dla bardzo doświadczonego "poszukiwacza hexów", więc nie mam żadnych o to pretensji do twórców patcha. Ty zrozumiałeś to trochę nieopatrznie (czyt. źle).

Ostatnio edytowane przez Colly ; 25-03-2005 o 14:44
Colly jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2005, 12:10   #23
Gałcio
Skurwie* jakich mało

Wyślij wiadomość na gg do Gałcio
Domyślnie

Cytat:
Fred the Red napisał(a)
Galcio przystpuj troche bo jedziesz na kadym userze jakby nie wiadomo co zamknij ta swoja jadaczke i siedz cihco i nie puczaj kazdego bo Bogiem nie jestes. Krotko mowiac ZAMKNIJ RYJ.

Nie bij mnie Fredku :blagam:
stare 25-03-2005, 12:28   #24
Grzesław
b a n n e d

Wyślij wiadomość na gg do Grzesław
Domyślnie

wygrałes 2 bundeslige - zdobyłes 6000tyś punktów

brak sedziów - ale to mozna obejśc wyłączasz mppl instalujesz dodatek z arbitrem włączasz mppl i masz sedziego w grze

z trykotem sedziego tez da sie załatwic problem wyłaczasz mppl instalujesz kitraptor importujesz sobie inny ''kostium'' dla sedziego włączasz mppl i podczas meczu nie widzisz juz loga bundesligi

co do niedociągnieć to moze jeszcze to ze P.Reiss na troche zanizone umiejętności

przed niektórymi meczami wywala mnie do wina :( i musze te mecze symulować - 3 razy mi się to stało (kończe już 2 sezon)

nie mozna tworzyć własnych zawodników

no i chyba najwiekszy z błedów mppl to ze nie mozna instalowac ''na niego'' innych dodatków

[*] - za moje stracone posty
Grzesław jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2005, 13:04   #25
o2
Gość

Domyślnie

Cytat:
Grzesław napisał(a)
z trykotem sedziego tez da sie załatwic problem wyłaczasz mppl instalujesz kitraptor importujesz sobie inny ''kostium'' dla sedziego włączasz mppl i podczas meczu nie widzisz juz loga bundesligi
wszytko pieknie tylko ja jakoś trykotów sensownych nie mogłem znaleźć :> może jakieś stronki masz ? albo i ja jestem niedowidzący ;]

sorry za offtopic
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2005, 13:58   #26
Kamil
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Kamil
Domyślnie

Zgadzam się z kolegą(koleżanką) Colly.Jak by poszukali w plikach to i by dodatkową lige zrobili i kariere można by grać.

Gratuluje Wlasnie otrzymales ostrzezenie za calkowity offtopic. Dziekuje za uwage. - YaSoviC

Ostatnio edytowane przez YaSoviC ; 25-03-2005 o 14:07
Kamil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-2005, 19:21   #27
krolik854
Nowy użytkownik

Domyślnie

Przypomniało mi się ze w Pucharze Polski przydałyby się grupy. Na pewno byłoby ciekawiej. Jeżeli chodzi o niektóre wypowiedzi to są naprawde śmieszne. Mi np. za bardzo nie przeszkadza logo bundesligi na kostiumie sędziego.Są ważniejsze rzeczy. :alien:
krolik854 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-03-2005, 20:04   #28
kamil91
Fifoholik

Domyślnie

1przy strzeleniu gola piłka czasami przenika częściowo za siatke

2 Po strzeleniu kibice gola wogóle nie wstawają z miejsc z radości

to chyba wszystko

pozdro!
stare 27-03-2005, 22:16   #29
raczek56
== Boss Playa ==

Wyślij wiadomość na gg do raczek56
Domyślnie

Cytat:
kamil91 napisał(a)
1przy strzeleniu gola piłka czasami przenika częściowo za siatke

2 Po strzeleniu kibice gola wogóle nie wstawają z miejsc z radości

to chyba wszystko

pozdro!
To sa chyba bledy gry a nie dodatku...
stare 28-03-2005, 14:24   #30
kiszkers
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do kiszkers Wyślij wiadomość na gg do kiszkers
Domyślnie

Poza wymienionymi błędami zauważyłem że nie ma S.Mili w Austrii Wiedeń, R.Kałużny jest nadal w Leverkusen zamiast w Aue, E.Smolarek w Feyenoordzie a nie w Dortmundzie....
Może się czepiam ale mogłyby też być uaktualnienia w transferach zagranicznych. Przynajmniej naszych krajanów, byłoby przyjemniej i ciekawiej.
Ogólnie dodatek mi sie podoba, czekam tylko z niecierpliwością na stadiony i "śpiewki" naszych kiboli.
Pozdro dla wszystkich
kiszkers jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2005, 14:53   #31
konop
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomość na gg do konop
Domyślnie

ja zauwazylem calkiem inny blad ... otoz gram Legia 3 sezon , wygralem Lige Polska ... czekaja mnie zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzow , a tu patrz jestem Legia w grupie 6 i 7 ... co jest grane ?!
konop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2005, 19:24   #32
zioło*
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomość na gg do zioło*
Domyślnie

Ja gram Amica i zauwazyłem dwa błędy mianowicie nie Gragorek tylko Gregorek i drugi błąd jest taki że na prawdziwo Czierzniak jest lepszy od Linki a w grze jest odwrotnie :/
stare 08-04-2005, 12:32   #33
Boss
stary gnuj

Wyślij wiadomość na gg do Boss
Domyślnie

Cytat:
konop napisał(a)
ja zauwazylem calkiem inny blad ... otoz gram Legia 3 sezon , wygralem Lige Polska ... czekaja mnie zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzow , a tu patrz jestem Legia w grupie 6 i 7 ... co jest grane ?!
No i właśnie to jest największy błąd!
Jakimś cudem gdy gra się LM to zespoły polskie które pierwotnie były w reszcie świata (czyt. Polonia, Legia, Wisła) dziwnym trafem znajdują się w grze (ale tylko jeśli chodzi o puchary). I tak oto istnieją dwie Legia (ta z reszty świata i z ligi polskiej) Tak samo jest z Wisłą i Polonią. Ja dostrzegłem to gdy w drugim sezonie w fazie grupowej LM spostrzegłem aż 5 polskich zespołów
Boss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-04-2005, 16:53   #34
Świr
FIFAPolonia.PL

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Świr Wyślij wiadomość na gg do Świr
Domyślnie

Moja mała uwaga jest taka, że bardziej powinniście przywiązywać uwagę do detali takich jak strój sędziego itp.

Offtopic:Jak chcecie aktualnych transferów naszych krajanów za granicą oraz zero problemów z naszymi zespołami w europejskich pucharach, strój sędziowski dla polskiej ligi, sędziów na boisku, to poszukajcie sobie innych patchy z polską ligą do fify(i tu przymruże oko)

Świerczewski jest jak Bóg tylko jeden.....
FP(FIFA Polonia)------>>www.fifapolonia.pl

Ostatnio edytowane przez Świr117 ; 14-04-2005 o 16:57
Świr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2005, 08:34   #35
slimos
Nowy użytkownik

Domyślnie

Ja zauwazylem ze taki Gornik Polkowice jest taki dobry jak mniej wiecej jak Amica, apo drugie Kazmierczak z Pogoni ma za niskie noty. Jeszcze to ze sedziowie maja logo bundesligi a nie ligi polskiej
slimos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2005, 14:33   #36
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

a u mnie jak próbuje zagrać polski klub na zagraniczny to skacze ekran :/ a i jak wygrałem Puchar II Ligi to pisało że Puchar Bundesligi(mam stadiums addon i mppl fix)
stare 20-04-2005, 16:22   #37
Zabolxp
Zorientowany

Wyślij wiadomość na gg do Zabolxp
Domyślnie Widzew Łódź

Znalazłem w MPPL 3 małe błędy w drużynie Widzew Łódź:
- Adrian Klepczewski -> powinno być Adrian Klepczyński
- Wladimir Bednar -> powinno być Vladimir Bednar (to jest taki mały nierażący błędzik)
- pierwszy strój Widzewa, tu trzeba drobną korektę zrobić, na białe spodenki (czerwone koszulki, białe spodenki, czerwone getry).

Czekam na update...pozdrawiam!
Zabolxp jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2005, 17:13   #38
Drzemek
Weteran

Domyślnie

stadiony nocą - niestety katastrofa :( chybe wersja nocna w ogóle nie była zrobiona.
np. na Wiśle ( i każdym innym stadionie z mppl) oswietlenie "nie działa", a za to na niebie sa podłużne świecące paski - układ z pierwotnych stadionów.
Drzemek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2005, 18:39   #39
Boss
stary gnuj

Wyślij wiadomość na gg do Boss
Domyślnie

Cytat:
Drzemek napisał(a)
stadiony nocą - niestety katastrofa :( chybe wersja nocna w ogóle nie była zrobiona.
np. na Wiśle ( i każdym innym stadionie z mppl) oswietlenie "nie działa", a za to na niebie sa podłużne świecące paski - układ z pierwotnych stadionów.
Sam stwierdziles ze zostal uklad z pierwotnych stadionow wiec wyobraz sobie jaka niezla wyszla by z tego kaszana gdyby oswietlenie dzialalo, pewno swiecilo by z dziwnych miejsc,

To wszystko jedynie moje przypuszczenia
Boss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-2005, 11:38   #40
zhip
Gość

Domyślnie

proponuje zobaczyc takiego gracza z Liverpoolu - lewy obronca co ma skills - 82
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania