FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 15-06-2009, 19:37   #61
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał seann Zobacz post
Dżizas. Nie to, że Was stąd wyganiam, ale czy zamiast pisać tutaj i tygodniami czekać na odpowiedź nie łatwiej jest zajrzeć na jedno z licznych forów, które zajmują się takimi sprawami?
Jasne, bo pełno jest na forach nastolatków 197/77.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2009, 19:39   #62
seann

Domyślnie

Mogę się mylić, ale wzrost chyba nie ma zbyt dużego znaczenia przy doborze ćwiczeń.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2009, 19:47   #63
Yeti
Gość

Domyślnie

No dobra, ja się tam nie znam, ale podaję, bo wszyscy podają. EOT, panie modzie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-06-2009, 20:21   #64
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Nie no seann, niektórzy korzystają przecież z innych stron oraz for. Każda pomoc i porada się liczy.
stare 18-06-2009, 21:53   #65
Ares
Doświadczony

Wyślij wiadomość na gg do Ares
Domyślnie

Mi się jednak wydaje że czasem można trafić na porady których nie znajdzie się na wielu forach, w ćwiczeniach równie ważna jest psychologia co sucha rozpisa co i jak robić....ale fakt faktem wpadłem na pomysł że moze zamiast rysunków...moze bym podał linki do odpowiednich ćwiczeń np. na youtube? (nie wiem czy Admini sie na to zgodzą i czy regulamin pozwala? )
Ares jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-06-2009, 21:55   #66
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Regulamin na pewno nie zabrania, więc możesz dać.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 10:46   #67
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Filmiki nawet byłyby lepsze, mniej pisania miałbyś.
stare 19-06-2009, 11:13   #68
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Do tego obrazki czasami trudno zrozumieć i źle się wykonuje ćwiczenia. Przynajmniej ja tak czasami mam.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 22:27   #69
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

O żesz ty w pizde! Nie wiedzialem gdzie o tym napisać, bo CCDW zamknięte to walnę to tu, też jako przestroga dla innych.
Jako, że wybieram się na AWF, to od 4 miesięcy zapierdalalem jak dziki osioł, żeby sprawnosciowke zaliczyć z najwyższym możliwym wynikiem. Pływałem, biegałem, łaziłem na siłke non-stop, często jednego dnia robiąc dwie z tych trzech rzeczy. Czulem się dobrze, mięśnie nie zmęczone, to co się będę opierdalał sobie myślałem. Teraz przychodzę na badania żeby podpisali mi że mogę brać udział w zajęciach z dodatkowym wysiłkiem energetycznym. We wrześniu miałem robione ekg- było idealne. Teraz coś zaszwankowało w serduchu, lekarka wzięła pobadała mnie słuchawkami, kazała iść na echo serca, z podejrzeniem przerostu mięśnia sercowego- ja pierdole!. Przyczyną jest nadmierny wysiłek fizyczny, mam nadzieje, ze to się nie potwierdzi...
Tak więc, nawet jak się czujecie dobrze, róbcie, przerwy, bo jak nie mięśnie to serducho wam się spierdoli moi mili...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2009, 18:42   #70
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
O żesz ty w pizde! Nie wiedzialem gdzie o tym napisać, bo CCDW zamknięte to walnę to tu, też jako przestroga dla innych.
Jako, że wybieram się na AWF, to od 4 miesięcy zapierdalalem jak dziki osioł, żeby sprawnosciowke zaliczyć z najwyższym możliwym wynikiem. Pływałem, biegałem, łaziłem na siłke non-stop, często jednego dnia robiąc dwie z tych trzech rzeczy. Czulem się dobrze, mięśnie nie zmęczone, to co się będę opierdalał sobie myślałem. Teraz przychodzę na badania żeby podpisali mi że mogę brać udział w zajęciach z dodatkowym wysiłkiem energetycznym. We wrześniu miałem robione ekg- było idealne. Teraz coś zaszwankowało w serduchu, lekarka wzięła pobadała mnie słuchawkami, kazała iść na echo serca, z podejrzeniem przerostu mięśnia sercowego- ja pierdole!. Przyczyną jest nadmierny wysiłek fizyczny, mam nadzieje, ze to się nie potwierdzi...
Tak więc, nawet jak się czujecie dobrze, róbcie, przerwy, bo jak nie mięśnie to serducho wam się spierdoli moi mili...
mam nadzieje ze to tylko takie podejrzenie ;>

a co do treningu to oczywiste jest ze nie wolno sie przemeczac, co drugi dzien silka innych czesci ciala, trzeba dac czas ok 48/72h odpoczac miesniom a nie nakórwiac calymi dniami hehe
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2009, 20:04   #71
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał cez Zobacz post
a co do treningu to oczywiste jest ze nie wolno sie przemeczac, co drugi dzien silka innych czesci ciala, trzeba dac czas ok 48/72h odpoczac miesniom a nie nakórwiac calymi dniami hehe
Wiesz, tylko, że ja nie czułem się zmęczony, ani teraz nie czuje. I uważałem, żeby nie przeciążać mięśni, np. gdy na siłce robiłem barki to kraula sobie nastęnego dnia odpuszczałem. Wiadomo, że jak robiłem klatkę, to w jakimś tam stopniu ona przy każdym stylu pracuje, ale przy żabce najbardziej. Akurat na mięśnie nie narzekam, bo co jak co, ale to jakie ten trening dawał efekty zarąbiście mnie napędzalo. Spadło mi 4 kilo do 77, co mi akurat tak bardzo nie pasuje, zamierzam zwiększyć trochę wagę, ale sprawny tak jak teraz to jeszcze chyba nie byłem, ani silny względem własnej masy tzn. może i bylem tak samo silny przy 81, ale to wychodzi z jaka lekkością przychodzą podciągnięcia na drązku, pompki i inne ćwiczenia, gdzie wykorzystywany jest tylko ciężar własnego ciała.

A ten przerost pojawia się po prostu przez to, że w zbyt krótkim czasie serce musi przetoczyć zbyt dużo krwi. Wczoraj bylem trochę przybity, ale dzisiaj lepiej na to patrze, bo lekarka podpisała mi zaświadczenie na awf, żebym nie musiał latać w te i we wte. Przyrzekłem jej tylko, że zrobię to echo serca i nie pójdę tam jeśli coś wyjdzie źle,czyli jest duża szansa że będzie dobrze, bo gdyby było inaczej, chyba by nie ryzykowala takiego przypału
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-06-2009, 12:12   #72
Ares
Doświadczony

Domyślnie

Ok więc zaczynam to co obiecałem...na początek trening mięśni barków:

Ćwiczenie 1 = http://www.youtube.com/watch?v=1qhc84I3QBo
( róbcie 3-4 serie po 8-12 powtórzeń, przerwy pomiędzy seriami około 1,5min. To ćwiczenie można wykonywać siedząc lub stojąc- przy pozycji stojącej warto uważać na kręgosłup żeby był prosto)

Ćwiczenie 2 = http://www.youtube.com/watch?v=vU50w...eature=related
(3-4 serie , po 6-8 ruchów, przerwy pomiędzy seriami 1,5min. To ćwiczenie również można robić stojąc lub siedząc...i sugeruje wam pozycje stojącą bo pozycja siedzaca w tym wypadku izoluje mięśnie co będzie na początek chyba zbyt wyczerpujące)

Ćwiczenie 3 = http://www.youtube.com/watch?v=QtoT8qOHZO0
(3-4 serie , 10-12 ruchów , to ćwiczenie robicie jako ostatnie..więc początkowo zamiast sztangi wystarczy wam kij od szczotki (poważnie) , a jeśli macie jeszcze trochę siły a nie macie sztangi to możecie chwycić oburącz jędną sztangielkę...i unosić ją podobnie do załączonego filmu)

To na początek taki opis linkowy do barków, te 3 ćwiczenia róbcie 1 raz na tydzien to zdecydowanie wystarczy...i starającie się wzorować na filmie...ważna jest tutaj symetria, stabilność, i nie bujać tułowiem. pozdrawiam i niedługo części (klatka, biceps,triceps,plecy)
stare 25-06-2009, 12:43   #73
Ares
Doświadczony

Domyślnie

Klatka piersiowa
Ćwiczenie 1 = zwykłe pompki 3 serie po 12-20 wolnych i dokładnych ruchów

Ćwiczenie 2 = http://www.youtube.com/watch?v=02z5u...eature=related
Wyciskanie sztangielek , 3-4 serie po 8-12 ruchów, jeśli nie macie ławki lub czegos podobnego to wykonujcie ćwiczenie leżąc na podłodze

Ćwiczenie 3 = http://www.youtube.com/watch?v=aHG78...eature=related
Rozpiętki , 3 serie po 8-12 ruchów, jeśli nie macie odpowiedniej ławki lub czegoś co może je imitować to możecie robić je na ziemi..będzie ciut mniej efektywne ale lepszy rydz niż nic)
stare 25-06-2009, 12:50   #74
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Mam pytanie do tego treningu klatki. Nie mam ławeczki, można te dwa ostatnie ćwiczenia robić na podłodze?

No i 10 lipca mam wyjazd, do tego momentu chciałem ustalić sobie trening. Wypisałem sobie na karteczce, wszyło mi takie coś, jakieś opinie, zmiany? Treningi godzinne z przerwami 2 minuty między ćwiczeniami, 4-5 ćwiczeń (po 2-3 z poszczególnej partii)

25.06 - barki/biceps
27.06 - klata/barki
29.06 - klata/biceps
01.07 - klata/barki
03.07 - barki/biceps
06.07 - barki/klata
08/09.07 - klata/biceps

+ codziennie brzuch (wieczorem 100-150 brzuszków, wcześniej w wolnym czasie ćwiczenia z szóstki wejdera, ale to akurat nie codziennie)

Dzięki za te ćwiczenia

Ostatnio edytowane przez Paolo_ ; 25-06-2009 o 13:15
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-06-2009, 13:37   #75
Ares
Doświadczony

Domyślnie

Tak można ćwiczenia ewentualnie robić na podłodze, co do rozpiski to nie może tak być bo barki i klatka wymagając conajmniej 3-4dniowej regeneracji...po za tym musisz dodać jeszcze inne partie jak triceps, plecy, uda itd

1- barki / biceps
2- przerwa
3- plecy/ triceps
4- przerwa
5- klatka/ uda
6- przerwa
7- przerwa (coś takiego będzie lepiej pasować)
stare 25-06-2009, 13:53   #76
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Barki i klatka potrzebują 3-4 dniowej regeneracji? Dlaczego tak dużo? (pisałeś niedawno że 2-3 dni przy intensywnym treningu). I czemu muszę dodać plecy i uda (triceps jeszcze rozumiem, ale ja to łącze z bicepsem ) nie potrzebuje ich ćwiczyć...

Chce właśnie do 10 lipca przejść na dosyć mocno intensywny trening żeby jakoś wyglądać na tym wyjeździe, nie bardzo mi się uśmiecha ćwiczyć raz na ruski rok i to jeszcze rzeczy których nie chce
stare 25-06-2009, 14:58   #77
Ares
Doświadczony

Domyślnie

2-3 dni dla osób zaawansowanych , przywykłych do kw.mlekowego . Początkowo okres regeneracji powinien wynieść wiecej czasu, uznaje się że 1 partie na początek najlepiej ćwiczyć 1 raz na tydzień. A co do pleców i ud..to każdy musi je ćwiczyć bo wtedy inne partie mają lepsze możliwości rozwoju , a nawet jeśli się ich nie ćwiczy...to nie wolno w miejsce treningu pleców...wrzucić jakąś partie którą się już ćwiczyło w danym tygodniu.
stare 25-06-2009, 15:08   #78
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

To wychodzi na to że od 2 miesięcy ćwiczę źle No ale jakieś efekty są. To trenowanie czego byś mi polecił na te daty konkretne które wypisałem? Tak jak pisałem zależy mi na intensywności sporej i największym nacisku na barki z klatką. Odpuściłbym nogi, no a plecy jak już trzeba to mogą ostatecznie być

27.06 -
29.06 -
01.07 -
03.07 -
06.07 -
08/09.07 -
stare 25-06-2009, 16:30   #79
Ares
Doświadczony

Domyślnie

27.06 - klatka / biceps
29.06 - przerwa
01.07 - barki / triceps
03.07 - uda
06.07 - plecy
08/09.07 - przerwa
stare 25-06-2009, 16:47   #80
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ares Zobacz post
27.06 - klatka / biceps
29.06 - przerwa
01.07 - barki / triceps
03.07 - uda
06.07 - plecy
08/09.07 - przerwa
Co mi z przerwy 08.07 i 09.07 skoro wyjeżdżam 10.07 i nie będzie mnie 10 dni (wtedy będę miał przerwe )

A takie coś? (dzisiaj robiłem barki i biceps)

27.06 - klatka/plecy
29.06 - biceps/triceps
01.07 - barki/uda
03.07 - klatka/plecy
06.07 - barki/biceps
09.07 - klatka/triceps

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania