FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-05-2010, 17:38   #1
anty_Seeba
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (5)
Domyślnie "Marnowanie" czasu

Nie wiedziałem gdzie możecie mi pomóc, a temat może wywiąże jakąś tam dyskusję. Potrzebuje ile spedzacie dziennie średnio czasu przed tv, a ile na komputerze, podawajcie też swój wiek, płci nie trzeba, bo wiadomo że faceci
A ponadto możemy podyskutować czy ten czas waszym zdaniem to marnowanie czasu, czy wręcz przeciwnie. Z góry dzięki za pomoc
anty_Seeba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 17:43   #2
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Tak na oko ofc bo nie liczę

Tv oglądam bardzo rzadko, tylko jak mecz leci, ewentualnie jak trafię na coś fajnego wieczorem. Nie więcej niż 15 min dziennie.

Komputer- Pewnie z 2 godziny dziennie, zależy czy weekend czy w tygodniu, ale taka średnia raczej by wyszła.

16 lat skończone. Zależy też co robię. Nie uważam oglądania filmu za marnowanie czasu, gadanie zwykle też nie jest "łesting of tajm . Chociaż wiadomo, że jak zamulam i odświeżam ciągle te same strony, to jednak nic pożytecznego.
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 17:51   #3
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Ja około 2 godziny łącznie oglądam telewizor, jeśli jest to dzień powszedni, w weekend może trochę więcej. Co do komputera, to ok. 5, 6 godzin, jeśli jest brzydka pogoda, jeśli jest ładna, lub weekend, jest to gdzieś z 2 godziny, jak nie mniej. Choć w weekend trochę więcej. Właśnie. Jak jest ładna pogoda, to dużo czasu spędzam na dworze, gram w piłkę (jeśli to też Cię interesuje ). Siedzenia na kompie nie uważam za marnowanie czasu, bardziej za jego zajęcie, wiadomo, że znalazła by się inna rzecz do zrobienia, więc czasem może i to zmarnuje mój czas.

w czerwcu skończę 15
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 18:03   #4
Yeti
Gość

Domyślnie

w szkolę spędzam około 8h, śpię zazwyczaj około 6h, więc zostaje mi 10 godzin. z tego z 1h przy tv dziennie (tak wyjdzie jak się to rozłoży), resztę przepierdalam na kompie.

17 lat skończone.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 18:09   #5
Mruvek
Weteran

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Mruvek Origin: Mruvek
Domyślnie

Dużo przy kompie, przy TV odkąd nie mam w kompie to prawie w ogóle. Nie uważam za marnowanie czasu kiedy np. gram, piszę, robię coś w PSie czy czytam. Przeglądanie komixxów, demotów, facebooka, tego forum itp. uważam za marnowanie czasu. Po szczegółowe dane zapraszam na gg 18lat

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
w szkolę spędzam około 8h, śpię zazwyczaj około 6h, więc zostaje mi 10 godzin. z tego z 1h przy tv dziennie (tak wyjdzie jak się to rozłoży), resztę przepierdalam na kompie.

17 lat skończone.
Siedząc przy kompie sporo czytasz swoich jakiś tam rzeczy, które jakbyś nie miał kompa, czytał z gazet. Więc jak ktoś mówi, że zmarnowałem cały dzień siedząc przed kompem to mogę się tylko roześmiać On w tym czasie przeczytał książkę, gazetę, napisał 50 smsów, obejrzał serial, film, debatę, narysował coś i napisał list - ja to wszystko zrobiłem przed monitorem

Ostatnio edytowane przez Mruvek ; 18-05-2010 o 18:13
Mruvek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 18:13   #6
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Nic nie robię, siedzę cały czas w domu, średnio 6 godzin dziennie przy kompie. tv średnio 2,3 godziny dziennie. Ale i tak imprezy to n1 i chodzę na nie często. Z domu też wychodzę. A to na dwór, a to na zakupy.
lat - 15
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 18:16   #7
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Śpię ok. 7h na dobę, 4-8h na uczelni, może czasem wyjdę się przejść, TV właściwie wcale, jak jestem w Rypinie to może trochę pooglądam, trochę poleżę na łóżku, pojem czegoś...

Generalnie TV dziennie wyjdzie średnio pewnie max 10 minut. Można przyjąć, że wcale.
Komp... 5-9h? Trudno powiedzieć, ale dużo. Teraz kampania wyborcza, a ja, jako człowiek interesujący się naszym życiem politycznym, muszę być na bieżąco, więc naprawdę często siedzę przy kompie, łażąc po stronach, serwisach wyborczych, fejsbukach i takich tam różnych.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 18:22   #8
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Jestem mistrzem marnowania czasu. Spędzam wchvj czasu przed kompem, a jak przemyślę co na nim robiłem, to wychodzi, że nic. -.-

A tv to przed uczelnią z 20 minut, potem Fakty i Na Wspólnej (), a potem przed snem jeszcze z 20 minut bez sensu przełączam kanały, więc z 2 godziny.

Ogólnie, to jestem w głębokiej dupie, mam 19 lat.

Ostatnio edytowane przez Sid ; 18-05-2010 o 18:44
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 18:39   #9
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Śpię od 6 do 12 godzin na dobę (zależnie od tego ile mogę )...średnia wychodzi z tego 9h, więc tyle możesz wpisać.

Przed TV niewiele, chyba, że jakiś film jest ciekawy na C+ albo mecz leci. A tak, to dziennie jakieś 15-30 minut...

Aktualnie to niemal cały dzień spędzam przed kompem. Właściwie to komp pracuje, bo leci z niego muzyka. Raz na godzinę zerkam na pasek stanu, czy nie ma nowych powiadomień, to wszystko. Tak to sobie leżę i książkę czytam. Póki się pogoda nie poprawi i nie wyzdrowieję, z jeżdżenia rowerem nici...przykuty jestem do łóżka. :/

W wolnych chwilach gram na gitarze basowej. Idzie mi coraz lepiej, jesteśmy po pierwszych próbach z kumplami (na razie covery xD), jak dobrze pójdzie to będzie i perkusista ze sprzętem, więc może plany na pierwszy koncert w styczniu się zrealizują. - na razie jestem w stanie pogrywać max. 2 godziny, potem palce bolą od szarpania strun.

Skończone 20 lat.

Ostatnio edytowane przez Jay W. ; 18-05-2010 o 18:42
Jay W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 19:01   #10
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Ze spaniem tak jak Jay, zależy ile mogę. Zdarza się 12, zdarza się 5, a w skrajnych przypadkach 2-3 . Ale broń Boże nie uważam snu za zmarnowany czas, wręcz przeciwnie- to najlepszy ze sposobów wykorzystania czasu .

Kompa sprawdzam po przyjściu ze szkoły i wieczorem przed snem, albo w takich chwilach jak teraz gdy muszę przysiąść i się nauczyć śmigam bezmyślnie po internecie byle tylko nie zasiąść do nauki. Będzie od godziny do dwoch dziennie

Lat 19 i 9 miesięcy...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 19:20   #11
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Śpię różnie. Od 6h do 9, czasem w wyjątkowych przypadkach 10.
Z kompa korzystam różnie. Jak jestem na uczelni to powiedzmy, że około 6h. Gdy mam dzień wolny to nawet 12. TV wiosną, latem i jesienią oglądam bardzo rzadko, bo mój TV w ten okres jest wywożony na działkę. Zimą oglądam trochę więcej, ale na zasadzie patrzenia na cokolwiek, jakiś mecz itp, słuchając przy tym muzyki z kompa.Przy tym nie narzekam w sumie jakoś bardzo na życie towarzyskie. Imprezy, spotkania z kumplami przy piwku, meczyk. Ogólnie jestem bardziej typem samotnika, więc dlatego może tyle siedzę przed kompem.
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 19:25   #12
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Lubię długo spać przez co marnuję weekend .
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 19:30   #13
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Tv prawie w ogóle nie oglądam, przy kompie spędzam tak około 2 h dziennie (jak nie mam nic do roboty).W weekend jest to tak z 5 h. Czy przy kompie marnuje czas ? I tak i nie. Np wchodzenie na tą stronę jest jak najbardziej marnowaniem czasu A na poważnie to zależy co kto uważa za marnowanie czasu. Czy pogranie w jakąś grę np 40 minut to marnowanie czasu ? Jeśli nie ma się nic do roboty to nie, natomiast jeśli się gra zamiast pracować to już troche tak (a zdarza mi się to często) Ogólnie to mam 21 lat i ileś tam miesięcy, lubie słuchać disco i nosze czerwone spodnie, pa :*
stare 18-05-2010, 19:55   #14
seann

Domyślnie

telewizja - średnio 1h dziennie,
komputer - średnio 10h dziennie,
dziewiętnaście lat, miesięcy sześć.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2010, 22:07   #15
Mateusz92
'Blue is the colour'

Origin: Morfeusz9292
Domyślnie

18 lat
W ciągu tygodnia to tak z 2,3 godiny na kompie a na tv tak z 1
A w weekend to na kompie z 5,6 tv z 2 godzinki
Mateusz92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2010, 12:33   #16
net_
Gość

Domyślnie

Komputer tylko piątek-niedziela, ale w dużej ilości, 10 czy 12 h dziennie, telewizor może z 2h dziennie.
13 lat, a właściwie 12 i 8 miesięcy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2010, 15:37   #17
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Napisał net we wtorek :e
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2010, 15:56   #18
Murray
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Przy kompie siedzę 4 godz a przy tv 3.5 w normalny dzieN 5-6 w weekend
Lat 17
Murray jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2010, 21:02   #19
Smolarek1997
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (5)
Wyślij wiadomość na gg do Smolarek1997
Domyślnie

Komp 1-1,5 godz. dziennie (no może dodatkowo około 30 minut na kompie w szkolnej bibliotece
TV około 2 godz. (zależy czy na przykład coś w TV leci albo jakiś mecz)
PS2 około 6 godz. (tylko w weekend)
Zmarnowałem 12 lat życia,nic nie osiągnąłem i pójdę siedzieć.
Smolarek1997 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2010, 21:06   #20
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Spoko, to tylko trzy lata w pierdlu.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania