FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-06-2011, 14:17   #81
gruszox
...

Wyślij wiadomość na gg do gruszox
Domyślnie

Tak wielu bitchów i assów to od dawna nie było, podzielam zdanie kyfa, gwiazdy poprzedniej ery muszą ratować obecne WWE. Era PG jest wielką pomyłką. Wgl samo WWE chce się pozbyć ze swojej nazwy słowa wrestling. :(
stare 28-06-2011, 09:21   #82
gruszox
...

Domyślnie

Obejrzyjcie sobie końcówkę dzisiejszego RAW. Cała prawda o WWE w shootowym speechu CM Punka. Facet pojechał po całości. Teraz jest zawieszony, za to co powiedział, ale naprawde chłop ma jaja. Teraz to Vince na pewno nie odnowi z nim kontraktu po tym co usłuszał na swój temat i o jego rodzinie. Poresztom na czyjeś polecenie wyłączyli mi mica

Ostatnio edytowane przez gruszox ; 28-06-2011 o 09:25
gruszox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 10:52   #83
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Właśnie obejrzałem i jestem naprawdę pod wrażeniem.

kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-06-2011, 11:20   #84
gruszox
...

Domyślnie

Dokładnie, sam trochę pomyślałem nad tym speechem, przeczytałem sopilery z RAW i rzeczywiście to będzie storyline. Dosyć odważny. Punk użył nazwisk, słów, które można powiedzieć że są zakazane. Za tą wypowiedź Punk pewnie od razu by poleciał, a nie tylko był zawieszony. Chyba szykuje się jeden z lepszych storylinów ostatnio. Ale promo naprawdę było świetne. Zaryzykuję, że będzie to najlepszy speech tego roku, jak i najbardziej szokujące wydarzenie w WWE w tym roku
stare 28-06-2011, 11:35   #85
kyfu
zóo

Domyślnie

Dokładnie, ale mimo wszystko Punk'owi rzeczywiście kończy się kontrakt i myślę, że to i tak jego ostatnie dni w WWE. Dobrze, że przynajmniej na koniec zostanie doceniony do dostanie porządny storyline bo zasłużył jak mało kto.
stare 09-07-2011, 18:22   #86
pimpek
Banned

Domyślnie

Jedzie ktos 11 listopada do Gdańska, na Ergo Arenę na SD! ?
pimpek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-07-2011, 11:36   #87
kyfu
zóo

Domyślnie

Do Spodka może bym się jeszcze wybrał, ale wyjazd do Gdańska na house show gdzie i tak zawsze wygrywają face'owie kompletnie mnie nie interesuje
stare 10-07-2011, 12:44   #88
pimpek
Banned

Domyślnie

No w sumie to mam podobne poglądy.

Sheamus był w Warszawie niedawno. Ale nie pojechałem bo mam go w dupie. Mało ludzi było bo oglądałem filmik na ofic. stronie WWE.
Gdyby tak przyjechał Jeff Hardy...to pierwszy bym stał w kolejce.
pimpek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2011, 11:55   #89
simian raticus
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (55)
Wyślij wiadomośc poprzez AIM do simian raticus Wyślij wiadomość na gg do simian raticus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do simian raticus
Talking

Doink The Clown był najlepszy! Albo wszelakie Kareliny na koksach czy alkoholku!

Ostatnio edytowane przez simian raticus ; 12-07-2011 o 12:41
simian raticus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-07-2011, 11:13   #90
gruszox
...

Domyślnie

Money in the Bank rozjebało system . Daniel Bryan Mr.Money in the Bank na SD! - tutaj totalne zaskoczenie . Na RAW wygrał Alberto del Rio, ale to było do przewidzenia. Walka gigantów dla Henrego. Jest według mnie zajebistym heelem, świetna postać. Christian wygrał WHC, a w trakcie walki opluł Ortona, a on nie wytrzymał, kopnął Krystka w jaja i przegrał przez DQ. No i ME - prześwietna walka. Cena i Punk pokazali pare fajnych akcji, ale cała otoczka - miazga. Ogromny pop dla Punka i również wielki heat dla Ceny. Takiej reakcji przy wejściu Ceny jeszcze nie słyszałem. Punk wygrywa i jest nowym WWE championem. Zajebiście, teraz czekam tylko na RAW, bo z pewnością będzie się działo.

A i jeszcze podczas SD! ladder matchu Sin Cara dostał poważnej kontuzji - dostał power bomb na drabinę :/. Czytałem, że uszkodził rdzeń kręgowy i kilka nerwów. Facet aż dostał drgawek. Współczucie, mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia
stare 18-07-2011, 11:20   #91
kyfu
zóo

Domyślnie

Mi to wyglądało na zwykłe sprzedawanie kontuzji u Sin Cary i byłem pewien, że to jakiś początek jego feudu z Sheamus'em, no ale przy takich akcjach nigdy niczego nie można być pewnym. Abyss też zawsze po upadku na pinezki dostawał drgawek więc tym bym się jeszcze tak nie sugerował

Do końca nie wierzyłem, że Punk wygra więc byłem troche zaskoczony ale pozytywnie oczywiście. Ciekawe jak to dalej pociągną, bo teoretycznie Punkowi skończył się kontrakt i jeśli pojawi się dzisiaj na RAW to będąto musieli jakoś sensownie uzasadnić. Fajnie, że Christian wreszcie zdobył pas. Orton po walce demoluje, trochę w starym stylu i tylko takiego psycho-heelowego Ortona kupuje Zdecydowanie najlepsze PPV od bardzo dawna.
stare 18-07-2011, 11:27   #92
gruszox
...

Domyślnie

Orton ogólnie ssie strasznie jako ten "dobry". Powinien być heelem, który robi totalny rozpierdol. Na pewnym forum o wrestlingu, czytałem pomysł jednego chłopaka jak mogą to rozwiązać przy zwyciestwie Punka. Na RAW ogłosi on że odchodzi itd. i w pewnym momencie wchodzi Vince i mówi że zgadza się na wszystko i podpisze z nim kontrakt. Punk miałby zgodzić się pod paroma warunkami, a jednym z nich mógłaby być zmiania pasa WWE na jakąś inną wersję. Ciekawy pomysł nie powiem, fajnie by to wyglądało, poresztom, jakikolwiek segment z CM wychodzi zajebiście i nie martwię się o to jak to rozwiążą, bo wyjdzie zapewne świetnie
stare 18-07-2011, 11:39   #93
kyfu
zóo

Domyślnie

No i należy pamiętać, że Cena miał zostać zwolniony jeśli Punk opuści Chicago z pasem Mam nadzieję, że nie będzie to takie zwolnienie jak podczas storyline'u z Nexusem. Pozostaje tylko czekać na RAW.

Orton najlepiej prezentował się za czasów Legacy i feudu z klanem McMahon'ów, ale raczej nie spodziewałbym się jego szybkiego turnu, szczególnie, że po odejściu Edge'a jest największym facem na Smackdown.

EDIT: jeszcze dodam, że obok Punka w WWE w tej chwili największe show robi dla mnie Sting w gimmicku Jokera w TNA. Mistrzostwo świata.
stare 18-07-2011, 11:49   #94
gruszox
...

Domyślnie

Turnu Ortona na pewno nie będzie, no chyba że w najbliższym czasie wykreują czyjąś postać na podobny poziom co Orton.

Jeśli chodzi o Cenę to on być może odejdzie na jakiś czas, bo było wiele informacji o drobnych kontuzjach, które mu dolegają, więc mógłby sobie zrobić przerwę.
stare 18-07-2011, 21:45   #95
kyfu
zóo

Domyślnie

A więc jednak kontuzja Sin Cary okazuje się storyline'm i całe szczęście, bo faktycznie wyglądało to nieciekawie, szczególnie, że w necie była już masa domysłów jak poważna mogła to być kontuzja. No a ten storyline ma być podłożem do 30-dniowej absencji luchadora spowodowanej zawieszeniem za znalezienie niedozwolonych środków w organiźmie Szybko wpadł. No ale mam nadzieję, że Vince nie zrezygnuje z niego tak szybko, szczególnie, że jego gadżety podobno dobrze się sprzedają.

link, jeśli ktoś chciałby zobaczyć: http://www.youtube.com/watch?v=yCHiaBNWfPo
stare 19-07-2011, 07:47   #96
Biesiu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Biesiu
Domyślnie

Ej czy wy w to wierzycie? Każdy by mógł nakopać np, johanie cenie czy jak mu tam jest oni jada tylko na kreatynie naprawde nie umia sie bić. WWE to czysta reżyserka. A te kontuzje to też udawane
Biesiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-07-2011, 09:09   #97
kyfu
zóo

Domyślnie

Czy gdybyśmy w to wierzyli, to posługiwalibyśmy się takimi terminami jak "storyline"? Zastanawialibyśmy się na ile promo Punk'a było zgodne ze scenariuszem a na ile shoot'owe? No i powiedz mi jak można "udać" skok z kilku metrów na głowę? Bo mimo dobrego przygotowania zawodników zawsze może coś pójść nie tak więc uwierz mi, że naprawdę wrestlerom przytrafia się wiele kontuzji... A jak już będziesz miał minimum pojęcia o wrestlingu i przestaniesz się zastanawiać jak to ktoś może oglądać mimo tego, iż wie, że to wyreżyserowane show, to zapraszam do dyskusji
stare 19-07-2011, 09:25   #98
gruszox
...

Domyślnie

Udawane kontuzje o_O. Człowieku, zawsze może coś pójść nie tak, zawsze jakiś zawodnik może popełnić błąd przy wykonywaniu jakiejś akcji. Np. taki Rey Misterio miał kilka operacji na prawe kolano. Zawodnicy uczą się przyjmować ciosy itd., ale zawsze może coś wyjść nie tak jak zaplanowano.

Szkoda Sin Cary, ale jestem pewien, że Vince, albo i już nie on ( obejrzyjcie dzisiejsze RAW ) nie zrezygnuje z niego, bo tak jak napisał kyfu dobrze sie sprzedają gadżety, a to podstawa bytu w WWE i jest on także pupilkiem Tryplaka, więc na pewno nie poleci
stare 19-07-2011, 09:47   #99
kyfu
zóo

Domyślnie

Końcówka uratowała RAW. Spodziewałem się Punk'a ale powiedzmy, że powrót HHH mi to w jakimś stopniu zrekompensował. Fajnie się to wszystko rozwija. Podejrzewam, że wujek Vince stanie się złym heelem który poporosi Punka o powrót i pomoc w zniszczeniu WWE aby się zemścić, albo to Triple H stanie się okrutnym tyranem, a Vince razem z Punkiem, który przejdzie face turn będą chcieli WWE uratować. Chociaż ta druga opcja jest mniej prawdopodobna bo pierwszym do ratowania czegokolwiek jest oczywiście Cena Ciekawe co wymyślą, wreszcie tygodniówki WWE chce się oglądać bo od inwazji Nexusa całe gale przeglądałem w max 5 minut
stare 19-07-2011, 10:46   #100
Biesiu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do Biesiu
Domyślnie

Skąd wiecie ze miał 5 operacji tylko tak piszą i mówią ma cie na to dowody? Nie wiem co z was wyrośnie.
Biesiu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania