FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 4.60 średnia. Wygląd
stare 28-02-2008, 14:36   #1
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie Sprawy codzienne

Jak dla mnie brakuje takiego tematu. Są sytuacje które nie pasują do innych tematów typu "Polityka" a warto o nich pogadać.

Przykładowo. Dzisiaj ciężki wypadek miał Maciej Zientarski. To ten od formuły 1 co ma bardziej znanego ojca i występował z nim w reklamie OC PZU Ponoć grzał 200 km/h po dziurawej drodze I się doigrał. Mam nadzieje że z tego wyjdzie. Lubie gościa no ale za to co zrobił to w pierdlu posiedzi troche. Facet z którym jechał (też dziennikarz sportowy) zginął na miejscu.
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 14:46   #2
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

O w dupe! Przesadził koleś z tą szybkością. A najgorsze jest to, że kiedy człowiek zawinił wychodzi z tego często bez szwanku a pasażer ginie, tak pewnie będzie w tym przypadku i tak tez było w wypadku Otylii Jędrzejczak kiedy zginął jej brat...
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 14:58   #3
Lex
Weteran

Domyślnie

Niezły temat

A ja wlaśnie się zastanawiałem kto to jest ten Maciej Zientarski. Wiedziałem,że gdzieś słyszałem to nazwisko ale nijak nie mogłem sobie skojarzyć kto to ;d
Z prędkością zdecydowanie przesadził.Mam nadzieję,że wyjdzie z tego (stan bardzo ciężki,stabilny jak na razie).

A co to za zdiennikarz sportowy,który zginął?
stare 28-02-2008, 15:14   #4
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Głupota, głupota i raz jeszcze głupota! 200 km/h na nasze drogi to naprawdę.. gruba przesada. Zapewne nie raz w swoich programach przestrzegał ludzi, aby jeździli z przepisową prędkością a tymczasem sam przeleciał sobie na 50-tce 200 km/h. Jestem ciekaw co nim kierowało, aby taką prędkość rozwijać... Pasażer, który z nim jechał i który zginął na miejscu to Jarosław Zabiega z Super Expressu, też fan motoryzacji, bo na stronach SE o motoryzacji artykuły były podpisywane jego imieniem i nazwiskiem.

Mimo wszystko liczę, że wyjdzie z tego.
stare 28-02-2008, 15:17   #5
kylo
Das ist optimal

Domyślnie

To ten co prowadzi na Polsacie bodajże program motoryzacyjny z takim starszym gościem ??
stare 28-02-2008, 15:28   #6
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Tak, to ten.
Sporo przesadził, ale mam nadzieję, że z tego wyjdzie. Lubię go i nie mogę sobie wyobrazić, żeby studio F1 na Polsacie było bez niego.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 16:03   #7
Trade
Gość specjalny

Domyślnie

Cytat:
Napisał kylo Zobacz post
To ten co prowadzi na Polsacie bodajże program motoryzacyjny z takim starszym gościem ??
Ten starszy gość to jego ojciec. Mam nadzieję że wyjdzie z tego, ale żeby tak jechać to trzeba być zdrowo pieprzniętym.
stare 28-02-2008, 16:09   #8
lewy
Weteran

Domyślnie

Jarosław Zabiega - on zginął... Przykre.

Co do Macieja Zientarskiego - szkoda kolesia, bo go lubię i znam, ale gdzie 200km/h u nas, w Polsce... Głupota i tyle.
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 16:42   #9
ukash
Lucs

Wyślij wiadomość na gg do ukash
Domyślnie

Skoro dwoch dziennikarzy motoryzacyjnych to pewnie samochod dostali do jakiegos testu albo cos podobnego, to moze jeszcze Zientarski nie dosc, ze pojdzie siedziec to jeszcze bedzie placil za samochod. Byla noc, pusta droga, oni w ferarri to wiadomo, ze nie beda jechac 50km/h i zaden z nas by w takiej sytuacji tyle nie jechal. Ale 200 ?!?! Chwilowa glupota, a cierpiec przez nia bedzie do konca zycia ...
stare 28-02-2008, 16:48   #10
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał ukash Zobacz post
Skoro dwoch dziennikarzy motoryzacyjnych to pewnie samochod dostali do jakiegos testu albo cos podobnego, to moze jeszcze Zientarski nie dosc, ze pojdzie siedziec to jeszcze bedzie placil za samochod. Byla noc, pusta droga, oni w ferarri to wiadomo, ze nie beda jechac 50km/h i zaden z nas by w takiej sytuacji tyle nie jechal. Ale 200 ?!?! Chwilowa glupota, a cierpiec przez nia bedzie do konca zycia ...
Stać go na takie auto Poza tym auta na noc do testu by nie dostał, bo nie w nocy a w dzień testuje się auta.
stare 28-02-2008, 16:48   #11
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

heh dziś rano słyszałem w tv, że ktoś sie rozbił w Wawie, myślałem że to jakiś zwykły gość w nocy wyjechał ferrari, a tu bum! Zientarski... heh mam nadzieje że z tego wyjdzie, ale za swoją lekkomyślność musi zapłacić!
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 16:48   #12
Lex
Weteran

Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/78601,21,0,pokaz.html

Dużo z tego Ferrari nie zostało...
stare 28-02-2008, 16:50   #13
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mietek Zobacz post
heh dziś rano słyszałem w tv, że ktoś sie rozbił w Wawie, myślałem że to jakiś zwykły gość w nocy wyjechał ferrari, a tu bum! Zientarski... heh mam nadzieje że z tego wyjdzie, ale za swoją lekkomyślność musi zapłacić!
No jakby nie było to już zapłacił, nawet gdyby udało mu się wyjść bez większych urazów z tego całego wypadku to jednak będzie miał człowieka na sumieniu a to to przynajmniej dla mnie byłoby gorsze niż np. jeżdżenie na wózku po takim wypadku, ze świadomością, że nikomu więcej nic sie nie stało.
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 16:55   #14
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Podobno Zientarski kupił te Ferrari 360 Modena parę dni temu, a może nawet wczoraj (!). Chciał sie za pewne pochwalić kumplowi, jakie to auto kupił i przesadził z prędkością...A kasę pewnie miał, paradoksalnie za reklamę PZU w której mówił o bezpiecznej jeździe...
Wiadomo, przesadził z prędkością, ale pewnie każdy z nas, gdyby kupił sobie taką zabawkę, zapomniał by przez moment o realnym świecie i chciał by sprawdzić możliwości takiego samochodu. Pewnie gdyby nie to że droga w tym miejscu ma taką skarpę, nic by się nie stało, w końcu Zientarski jest dobrym kierowcom i umie prowadzić takie samochody. No ale jednak z prędkością przesadził...,ale była pewnie pusta droga, pierwszy moment gdzie po za centrum można się rozpędzić i przygazował.

Lubie Zientarskiego i życzę mu jak najlepiej, ale podobno w najlepszym przypadku będzie inwalidą. :/ Podobno w trzech miejscach ma złamany kręgosłup, więc za pewne wyląduje na wózku. Do tego nie żyje pasażer, ale właśnie tak zawsze jest, że to pasażer ginie, a nie ten co wypadek spowodował. Po prostu kierowcy bronią się przed wypadkiem i w tym momencie myślą tylko o sobie i uderzają w prawą stronę samochodu, co nie daje żadnych szans pasażerowi...

W ogóle cudem jest to, że Zientarski żyje i prawdopodobnie uratowało go to, że nie miał zapiętych pasów, bo gdyby został w samochodzie, to by nic po nim nie zostało,a że go wyrzuciło to jakimś cudem przeżył.

Ostatnio edytowane przez Sid ; 28-02-2008 o 17:04
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 17:09   #15
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
Napisał SimonS Zobacz post
Podobno Zientarski kupił te Ferrari 360 Modena parę dni temu, a może nawet wczoraj (!). Chciał sie za pewne pochwalić kumplowi, jakie to auto kupił i przesadził z prędkością...
Podobno wszystkie Ferrari są, że tak to ujmę "łatwopalne". Przy poważniejszym wypadku auto może od razu wybuchnąć a w najlepszym wypadku się zapalić.

Cytat:
Wiadomo, przesadził z prędkością, ale pewnie każdy z nas, gdyby kupił sobie taką zabawkę, zapomniał by przez moment o realnym świecie i chciał by sprawdzić możliwości takiego samochodu. Pewnie gdyby nie to że droga w tym miejscu ma taką skarpę, nic by się nie stało, w końcu Zientarski jest dobrym kierowcom i umie prowadzić takie samochody. No ale jednak z prędkością przesadził...,ale była pewnie pusta droga, pierwszy moment gdzie po za centrum można się rozpędzić i przygazował.
Bez urazy, ale takie sytuacje doskonale świadczą o tym, czy ktoś jest dobrym kierowcą czy nie. On prowadził wiele programów, testował wiele bryk na specjalnych torach, więc powinien wiedzieć jak się zachowuje auto. Clarkson czy Hammond mają pojęcie o jeździe (a ten drugi nawet wie jak to jest przeżyć wypadek wyścigówką) i nie robią z siebie idiotów na drogach publicznych. Zientar, pomimo sympatii którą go darzę, okazał się dla mnie kompletnym bezmózgiem. Nic nie usprawiedliwia takiej jazdy.
stare 28-02-2008, 17:15   #16
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu Zobacz post
Podobno wszystkie Ferrari są, że tak to ujmę "łatwopalne". Przy poważniejszym wypadku auto może od razu wybuchnąć a w najlepszym wypadku się zapalić.
Właśnie, o tym też chciałem napisać, ale zapomniałem. Dziwi mnie to że Ferrari są tak łatwopalne, co jakiś czas słyszę o tym że jakieś Ferrari sie spaliło, a to po wypadku, a to na parkingu, z włączonym silnikiem. Jakoś współczesne samochody, innych marek, nie palą się i nie rozpadają w co drugim wypadku. Oczywiście mówię o Porsche, Lamborghini itd, a nie o Citroenach, czy Fiatach, które nie rozpędzają się do takich prędkości.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 17:34   #17
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Ludzie, w tym miejscu przy 80 km/h samochód podskakuje i opadając gniotą się lekko jaja, więc nic go nie usprawiedliwia. Skrajna głupota i sodówka od zer na koncie bankowym. Jak się chce testować taką maszynę, to się jedzie na tor wyścigowy. Obok z resztą jest wjazd na wiadukt, gdzie jest jeszcze większy garb i była kiedyś taka historia w tym miejscu, że jakiś idiota się rozpędził do ponad 100 km/h i wyfrunął na tym wybrzuszeniu poza wjazd na wiadukt.

Na onecie jak zwykle pojawiają się komentarze tego typu, co po wypadku Otylii J. Głupi naród.

Aha, jakiś czas temu w TVN Turbo było pokazane Ferrari pędzące 280 km/h. Ciekawe czy to to samo ?
stare 28-02-2008, 17:45   #18
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Nie, tamto Ferrari na Powsińskiej to było Enzo. Zientar jechał Modeną.
stare 28-02-2008, 18:18   #19
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

uuu... trochę głupio to wszystko wychodzi, konfrontując to z jego reklamami z tv... tragiczna sprawa. nie wiem jakie są tego okoliczności, ale tak na prawdę żadne nie będą wystarczające, by usprawiedliwić takie coś. ciężko mi to zrozumieć, bo mnie w ogóle nie kręcą takie rzeczy jak szybkość. po prostu mu odbiło, albo... nie... nie wypada żartować - zachowam to dla siebie... ciekawe co z nim dalej będzie...
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-02-2008, 18:50   #20
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Ciekawe, czy reklama PZU zostanie wycofana z TV...

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania