FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 23-07-2006, 18:22   #41
skoczek
modernizator

Wyślij wiadomość na gg do skoczek
Domyślnie

hahahahahahaha juz po trzeczytaniu tematu sie zasmialem ;] dalej czytac nie musialem ;] wiedziaelm o co chodzi jak dla Marcinkiewicz to spoko gosc ale z tą wypowiedzia lekko przesadzil

skoczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-07-2006, 18:27   #42
Ralf
Kalos-Kagathos

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Ralf Wyślij wiadomość na gg do Ralf
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay Wu
Ciężko jest chodzić w szaliku Polonii wiedząc, że zza rogu może wyjść 5 typków, którzy sprawią łomot, albo nawet zabiją. Nie jeden taki przypadek już był. Co prawda pod tym względem do Nowej Huty Warszawie daleko, ale i tak jest źle. I mówię to jako człowiek, który w Warszawie nie kibicuje nikomu...

Chyba Ci sie cos ***** pomylilo. To nie Legionisci przebieraja sie w stroje ksp i nie napadaja na Polonistow od tylu!! Sam przezylem cos takiego. Po meczu Gornik - Legia [ogladalem w pubie, mecz, ktory dal nam mistrza] udalismy sie ze znajomymi na starowke, normalna sprawa, chyba kazdy kibic to zrobil. Droga na starowke prowadzi przez metro ratusz. Czekamy na tramwaj, w koncu przyjechal, wchodze do niego, przybijam piatki Legionistami w tramwaju, odwracam sie w strone wyjscia z metra, a tam grupka 50 osob w bialych strojach Legii krzyczaca POOOOOLOOOOOOOOOOONIAAAAAAAA, ktora to grupka juz byla przy tramwaju. Na dzien dobry dostalem kopa w plecy, potem ktos mnie zaczal za nogi wyciagac z tramwaju. Z jednej strony trzymam sie poreczy w tramwaju, z drugiej ktos mnie trzyma za nogi. Dostalem jeszcze pare kopow, na szczescie zaden nie trafil w twarz. Dzieki Bogu po chwili poszedl odwet i zostalem puszczony. Ponadto te ****e prawie ******ly mojej przyjaciolce, ale w pore sie koles zawahal.

Jest mi to obojetne, czy polonia bedzie w I czy V lidze, chociaz zawsze wole w ekstraklasie ksp, niz wodzislaw, na przyklad [z przyczyn ekonomicznych, a nie z uprzedzen jakichs].

Co do tego, ze kazdy Legionista powinien w glebi duszy wspomagac Polonie, zeby byla w ekstraklasie. Moze kibice koszykowki wspieraja myslami sekcje koszykowki Legia?

Zreszta los Polonii jest w rekach J.W. Constructions, w zaleznosci od tego, ile kasy im dadza. Szkoda, ze Koszarek odchodzi, ze zdejmuja podgrzewana murawe. A na derby poczekamy jeszcze rok [Polonia - Legia II ]
stare 23-07-2006, 20:15   #43
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

Temat o problemach Warszawiaków, zresztą to oni tu się udzielają najczęściej co jest zrozumiałe, ale i nie tylko... Jako Białostoczanin mogę śmiało powiedzieć że mamy identyczny problem No, może u nas sytuacja jest troche lepsza. Niedługo wybory, prawdopodobnie 'ten' którego nie chcemy, będzie zlikwidowany więc jest dobrze. Plany na stadion są, w tym roku zrobią murawę i luksy, a za 1-2 lata będą budować stadion od podstaw !! Więc Białystok dostanie to na co zasługiwał już od bardzo dawna. Póki co najważniejszy jest awans, o który będziemy walczyć z Polonią ?? Nie wiem w jakiej sytuacji pod względem gry jest klub z Warszawy, więc głębiej się nie wypowiadam.
Tak więc ze swojej strony życze Wam jak najlepiej i żeby sprawy nabrały odpowiedniego obrotu i byście mieli stadionów ile tam sobie chcecie

Cytat:
Napisał Junior:
zresztą spójrzcie na juve... przecież tam komplet jest raz czy dwa razy na rok...
dlatego Juve będzie miało nowy, mniejszy stadion

FORZA JUVE !! Pozdro
stare 23-07-2006, 20:48   #44
Enrico
Kiedyś CF

Wyślij wiadomość na gg do Enrico
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ralf
Chyba Ci sie cos ***** pomylilo. To nie Legionisci przebieraja sie w stroje ksp i nie napadaja na Polonistow od tylu!! Sam przezylem cos takiego. Po meczu Gornik - Legia [ogladalem w pubie, mecz, ktory dal nam mistrza] udalismy sie ze znajomymi na starowke, normalna sprawa, chyba kazdy kibic to zrobil. Droga na starowke prowadzi przez metro ratusz. Czekamy na tramwaj, w koncu przyjechal, wchodze do niego, przybijam piatki Legionistami w tramwaju, odwracam sie w strone wyjscia z metra, a tam grupka 50 osob w bialych strojach Legii krzyczaca POOOOOLOOOOOOOOOOONIAAAAAAAA, ktora to grupka juz byla przy tramwaju. Na dzien dobry dostalem kopa w plecy, potem ktos mnie zaczal za nogi wyciagac z tramwaju. Z jednej strony trzymam sie poreczy w tramwaju, z drugiej ktos mnie trzyma za nogi. Dostalem jeszcze pare kopow, na szczescie zaden nie trafil w twarz. Dzieki Bogu po chwili poszedl odwet i zostalem puszczony. Ponadto te ****e prawie ******ly mojej przyjaciolce, ale w pore sie koles zawahal.

Jest mi to obojetne, czy polonia bedzie w I czy V lidze, chociaz zawsze wole w ekstraklasie ksp, niz wodzislaw, na przyklad [z przyczyn ekonomicznych, a nie z uprzedzen jakichs].

Co do tego, ze kazdy Legionista powinien w glebi duszy wspomagac Polonie, zeby byla w ekstraklasie. Moze kibice koszykowki wspieraja myslami sekcje koszykowki Legia?

Zreszta los Polonii jest w rekach J.W. Constructions, w zaleznosci od tego, ile kasy im dadza. Szkoda, ze Koszarek odchodzi, ze zdejmuja podgrzewana murawe. A na derby poczekamy jeszcze rok [Polonia - Legia II ]
Na razie to mamy w IV lidze bodajże już w 3 kolejce derby (Polonia II - Legia II). Po drugie podgrzewanej murawy nie zdejmują. Po trzecie nie powinno być dla ciebie obojętne, czy Polonia będzie grała w 1, czy w 5 lidze, ponieważ im więcej warszawskich klubów w wyższych ligach tym większy poziom futbolu w Warszawie. Popatrz na obecny stan 3 ligi mazowieckiej. Żadnej drużyny warszawskiej, żadnej! A jeszcze przed paroma laty było ich 5, 6 (Legia II, Polonia II, Gwardia, Okęcie, chyba jeszcze Ursus, Olimpia). I skąd w takim razie mają się brać dobrzy warszawscy piłkarze w warszawskich klubach?
Co do sytuacji w Warszawie odnośnie kibiców Legia-Polonia i wzajemnego napadania się. Dla mnie to bardziej stereotyp, że Legionista na ciebie napadnie itd. Choć jak pierwszy raz w życiu wybrałem się w czapce Polonii do centrum miasta już jakiś dwóch typków kazało mi ją zdjąć. Oczywiście tego nie zrobiłem. Myślę, że śmiało możesz chodzić w koszulce KSP po Warszawie, bo słowne uwagi to ja ignoruję. No chyba ża trafisz na jakiś nawalonych typów, wtedy może być gorzej.

Zaczęło się o Marcinkiewiczu, a jak zawsze zeszło na stosunki Polonia-Legia...

Ostatnio edytowane przez Enrico ; 23-07-2006 o 20:53
Enrico jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-07-2006, 22:31   #45
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Enrico
Prezydent...lub premier (kto ich tam odróżni) chwalą się, że w ramach taniego państwa jeżdżą Skodą...
..............................................
Skodą Superb za 130 tys.
Ale z tego co wiem, to to jest prywatny samochód premiera (bo o premiera, z tego co wiem, chodzi).

Nie wiem, co z Marcinkiewiczem. Nie lubię PiSu, wolę PO, ale myślę, że Marcinkiewicz nie powiedział tego po to, by zdobyć sobie prezydenturę... Raczej po to, by pokazać się jako przyjemnego, bliskiego ludziom człowieka... Poza tym, zdanie "ja zawsze kibicowałem Legii" nie musi znaczyć, że p.o. prezydenta Warszawy rzeczywiście był jakimś wielkim kibicem Legii, po prostu może życzył jej dobrze, tak jak ja np. Juventusowi, ale nie jestem jego jakimś wielkim kibicem... nie patrzę nawet na wyniki w Serie A ale lubię, kiedy Juventus wygrywa, w ogóle lubię Juventus. (proszę nie zaczynać wątku o aferze korupcyjnej )

Cytat:
Komu będzie kibicować? "Ja zawsze kibicowałem Legii" - odpowiedział z rozbrajającym uśmiechem.
To, że "odpowiedział" oznacza, że prawdopodobnie zadano mu pytanie, a pytanie pewnie zostało zadane ustnie, i b. premier nie miał zbyt wiele czasu do namysłu, żeby na nie odpowiedzieć i nie przemyślał pytania wraz ze swoimi specjalistami od PR

A co, jeśli naprawdę "zawsze kibicował Legii"? :>

A że Warszawie potrzebne są dwa stadiony: klubowy i narodowy... To to nawet ja bym powiedział... bo to racja Po co Polonii stadion? Poza tym miasto wielu zysków by z niego nie miało

"Stadion to bardzo ważna inwestycja dla miasta i klubu, ale jest to przedsięwzięcie bardzo trudne i złożone."
Mnie osobiście trudno się z tym nie zgodzić (przynajmniej z częścią do "ale").

Bardzo nie spodobała mi się stronniczość WP (patrz: "Zdaniem WP"). Media powinny być obiektywne, powinny pokazywać sytuację tak, by ocenę wydarzeń pozostawić odbierającemu... To nie był felieton jakiś czy coś, tylko artykuł informacyjny. Można odnieść wrażenie, że WP jest anty-PiSowska (i dobrze! ), co wyklucza jej rzetelność i obiektywność także w opisywaniu wydarzeń nie tylko sportowych, ale i politycznych.

PS. Jestem za PO, nie przepadam za Warszawą, nie kibicuję Legii, nie jestem antyfanem Polonii.
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2006, 06:50   #46
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

bujarek za duzo myslales chyba nad pisaniem tego posta i wszystko Ci kompletnie nie wyszło
stare 24-07-2006, 08:02   #47
bobcio
Nowy użytkownik

Domyślnie

bujarek nie POpisales sie swoim postem :s
bobcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2006, 09:26   #48
Junior
Senior

Domyślnie

Cytat:
Napisał bujarek
(...)Bardzo nie spodobała mi się stronniczość WP (patrz: "Zdaniem WP"). Media powinny być obiektywne, powinny pokazywać sytuację tak, by ocenę wydarzeń pozostawić odbierającemu... To nie był felieton jakiś czy coś, tylko artykuł informacyjny. Można odnieść wrażenie, że WP jest anty-PiSowska (i dobrze! ), co wyklucza jej rzetelność i obiektywność także w opisywaniu wydarzeń nie tylko sportowych, ale i politycznych. (...)
przecież to oczywiste że dziennikarze piszący w każdych mediach mają swoje preferencje. gdyby artykuł był jakiś szyderczy to bym jeszcze zrozumiał twoje zastrzeżenia... ale jest wyraźnie oddzielony komentarz wp od treści artykułu więc zarzut braku obiektywizmu raczej chybiony...
ale fakt faktem że bronię wp bo kumpel tam pracuje i znam niektórych jego kolegów więc wiem że to po prostu dobre chłopaki są to jest obiektywizm w moim wykonaniu...
marcinkiewicz ma szczęście że kumpel miał wtedy wolne bo znając jego talent pisarsko - szyderczy dostało by mu się dużo bardziej i w zdecydowanie ostrzejszych słowach...

a co do tego że może kibicował legii... może i tak, ale biorąc pod uwagę jak dużo energii kazio poświęcał na działania pod publiczkę każdy rozsądny człowiek zastanowi się czy to nie kolejny akt występów medialnych...
stare 24-07-2006, 16:08   #49
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elektryczne Nożyce
bujarek za duzo myslales chyba nad pisaniem tego posta i wszystko Ci kompletnie nie wyszło
A dokładniej? :>

Cytat:
Napisał bobcio
bujarek nie POpisales sie swoim postem :s
j.w.
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2006, 18:03   #50
Wojtkov_
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Wojtkov_
Domyślnie

A ja zawsze kibicowałem Barcelonie, jakbym pojechał do Krakowa to bym powiedzial ze zawsze kibicowałem Wiśle, tyle ze w takim kontekscie jak pisał bujarek, wiec jesli chodzi o samo zdanie o kibicowaniu to nie ma co robić z tego wielkiego halo :/
stare 03-08-2006, 19:40   #51
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

No to niech Polonia i Legia grają na jednym stadionie i już. Pff...
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania