FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 16-01-2006, 18:16   #1001
Dave
Semper Fidelis

Wyślij wiadomość na gg do Dave
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
suchol,Ty się śmiej,ale dzięki temu oskara mam;](Ty też z tym avartarkiem)
Normalnie gwiazdy jesteśmy jak ferdek kiepski;]
no nieeeeeee, to znowu on......

Spoko .. predzej czy pozniej i tak podpadnie ]:-> .. ale teraz już koniec Offtopa, nastepne bedą karane ostrzezeniem -dop. Suchy

Ostatnio edytowane przez suchy ; 16-01-2006 o 18:22
Dave jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 20:54   #1002
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie Guti

No właśnie.
Jose Maria Gutirrez Hernandez - jak uważacie, czy to świetny piłkarz, który wreszcie pokaże, po kilku bardzo dobrych występach, na co go stać, czy ostatnie dobre mecze to tylko jednorazowy przebłysk formy?
Czy powinien pojechać na mundial?

Zakładam ten temat, bo wiem, że Guti ma wielu sympatyków, zwolenników jego talentu, jak i zagorzałych przeciwników.
Zapraszam do dyskusji.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 20:59   #1003
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

zawsze go ceniłem i wierze w umiejętności ale z przebłyskami to on na mundial się nie na daje ni chu*a
stare 16-01-2006, 21:01   #1004
Yeti
Gość

Domyślnie

Jose Maria Guttierez jest piłkarzem utalentowanym,piłkarzem z charakterem.
Jednak starzeje się powoli (27 czy 28 lat).Niestety mógł rozwinąć skrzydła,ale przez pseudo gwiazdy(niektóre)musiał spędzić najlepsze lata na ławce rezerwowych.Być może Guti pojedzie na mundial,ale wątpie aby grał w podstawowym składzie.Niektórzy uważają go za drewno,ale panowie,Guti to nie ma być drybler.Guti to piłkarz to zbiórek,asyst i harowania na murawie.
I taki właśnie jest.Gdyby trenerzy w Madrycie nie stawiali na gwiazdy popu z żelem we włosach a stawiali właśnie na takich jak Guti,myślę że mieliby w gablotkach parę trofeów więcej.
Dziękuję za przeczytanie posta;] i pozdrawiam.
Czekolada(z moim poprzednim loginem nie chcę się na tym forum utożsamiać;])
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 21:07   #1005
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

co do tematu moge spytac modow czy tez moge zalozyc taki teamt o Xavim, Del Piero, Raulu, Puyolu, Lampardzie, Gerrardzie, Juninho, Luisie Garcii?? tez w koncu maja wielu sympatykow i na pewno znajda sie tez przeciwnicy

Guti ma dla mnie jedna podstawowa wade, gra w Realu piłkarz niezły solidny ale niewybijajacy sie poza troche wyzszy niz sredni poziom Primiera, na reprezentacje zdecydowanie za slaby
stare 16-01-2006, 21:09   #1006
dario
Maniak

Domyślnie

Guti zaprzepaścił swój talent na siedzeniu na ławce, powninen wyjechać i wrucić do realu jako gwiazda, jest niezły, i napewno prezentuje poziom na mś

Cytat:
Napisał Czekolada
Czekolada(z moim poprzednim loginem nie chcę się na tym forum utożsamiać;])
czyżby Tomasz F. albo s1n...
dario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 21:09   #1007
As
cu(L)e

Domyślnie

Guti ma juz 30 lat. On ma jeden mecz super a drugi potrafi calkowicie zawalic. Jakby pojechal i tak raczej nie pogralby sobie. Sa w kadrze Hispzanii lepsi i solidniejsi od niego ( Xavi, Albelda, Baraja, Cesc, Valeron).
stare 16-01-2006, 21:10   #1008
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Spoko Super_Lux ;p

Ale czy on jest takim typowym def. pomocnikiem to ja nie wiem... pracuje dużo w ofensywie, czasem kiwa, czasem podaje, zdarza się coś strzelić...

Jak Ronaldo miał kontuzję to grał jako napastnik i też źle mu nie szło.
Na pewno jest więc wszechstronnny. Ale czy jest piłkarzem godnym reprezentowania swojego kraju na mundialu?

edit: Guti ma 29 lat.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 21:13   #1009
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
Guti ma dla mnie jedna podstawowa wade, gra w Realu
czy to jest wada w sensie że nie lubisz stylu Realu czy ogólnie klubu czy poprostu Ci wmówiono że Real i Barca muszą się nienawidzić?
Otóż,wcale nie muszą to jest konflikt na tle politycznym:Katalonia chciałaby być albo najważniejszym rejonem w Hiszpanii albo osobnym państwem,dlatego nie nawidzą Kastylii a że obie drużyny są najlepsze w danych rejonach to konflikt przeniósł się na kibiców.

"piłkarz niezły solidny ale niewybijajacy sie poza troche wyzszy niz sredni poziom Primiera, na reprezentacje zdecydowanie za slaby"

no wiesz,Hiszpanie z takim potencjałem powinni mieć dużo lepsze wyniki,więc już tak nie podnoś poprzeczki dla reprezentacji z tego kraju.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 21:14   #1010
Emte
Weteran

Domyślnie

Real go zniszczyl - tyle na ten temat
Emte jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 21:15   #1011
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał dario
czyżby Tomasz F. albo s1n...
Super_lux

Co do Gutiego to uważam że jest to piłkarz średni ale w niektórych meczach ma przebłyski(np.wczoraj).W Realu zdecydowanie sie marnuje i gdyby nie spędził tyle czasu na ławce Realu mógły być lepszym zawodnikiem.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 21:17   #1012
dario
Maniak

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czekolada
czy to jest wada w sensie że nie lubisz stylu Realu czy ogólnie klubu czy poprostu Ci wmówiono że Real i Barca muszą się nienawidzić?
raczej chodziło mu o to że nie miał szansy sie wybić przy takich gwiazdach, ciągle musiał czekać na kontuzje innych i siedział na ławce rezerwowych...
dario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 21:26   #1013
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał dario
raczej chodziło mu o to że nie miał szansy sie wybić przy takich gwiazdach, ciągle musiał czekać na kontuzje innych i siedział na ławce rezerwowych...
ale to nie jest wada. To jest główny problem tego zawodnika.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-01-2006, 23:34   #1014
wisien
Weteran

Domyślnie

rozczaruje cie Dario, Super lux byl blizej prawdy, Realu nienawidzic nie mam powodu to za mocne slowo, po prostu go nie lubie , szacunek do nich mam oczywiscie, zrobili duzo w futbolu ale w koncu to najwiekszy wrog mojego klubu

Zapewniam cie tez ze nic mi nie wmowiono, wiadomo ze kibice Barcy maja dobre sotsunki z Osą, RSSS, mniej z athleticiem, a nie cierpia Realu, Espanyolu i Atletico
stare 17-01-2006, 08:33   #1015
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał wisien
Zapewniam cie tez ze nic mi nie wmowiono, wiadomo ze kibice Barcy maja dobre sotsunki z Osą, RSSS, mniej z athleticiem, a nie cierpia Realu, Espanyolu i Atletico
no więc wmówiono Ci że tak już musi być.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2006, 09:17   #1016
wisien
Weteran

Domyślnie

no bo tak musi byc w Katalonii Barca to wiecej niz klub i polityka i sport to jedno tam
stare 17-01-2006, 13:22   #1017
El Siete
Weteran

Domyślnie

Od zawsze ceniłem Gutiego, on zawsze pokazywał się z dobrej strony, ale najbardzije cenię go za to, za co wy go krytykujecie - nie odszedł... Guti na zawsze zostanie madridistą, a fakt faktem, że już dawno powinine regularnie grać w pierwszym składzie. Co do repry niektorzy mowią że sie nie nadaje, bzdura, z tą form a jaką obecnie prezentuje, żadan Xavi, Albelda czy Baraja nie są w stanie mu dorównać, zarówo w ofensywie jak i w defensywie. A więc moim zdaniem Jose powinien do niemczech wyjechać jako zawodnik podstawowego składu.
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2006, 13:54   #1018
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Raul777
Od zawsze ceniłem Gutiego, on zawsze pokazywał się z dobrej strony, ale najbardzije cenię go za to, za co wy go krytykujecie - nie odszedł... Guti na zawsze zostanie madridistą, a fakt faktem, że już dawno powinine regularnie grać w pierwszym składzie. Co do repry niektorzy mowią że sie nie nadaje, bzdura, z tą form a jaką obecnie prezentuje, żadan Xavi, Albelda czy Baraja nie są w stanie mu dorównać, zarówo w ofensywie jak i w defensywie. A więc moim zdaniem Jose powinien do niemczech wyjechać jako zawodnik podstawowego składu.
Czy Ty oglądając mecze FCB zdejmujesz opaskę z oczu??
Xavi gorszy od Gutiego??lol
Xavi to jeden z najlepszych piłkarzy w PD!
Od zawsze powtarzam że powinien spróbować sił w Premiership..rozumiem,wierny kibic Realu,ale bądź chociaż..hmm to głupio zabrzmi..realistą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2006, 14:06   #1019
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my
Domyślnie

Guti? Real go nie zniszczył bo nigdy nie był wielkim talentem. teraz ma forme, więc błyszczy w wyblaklym Realu (o co w sumie nie trudno...). może i na mundial pojedzie, ale i tak nie ma szans na wygryzienie ze składu kogoś z dwójki Alonso - Xavi
Tom_my jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2006, 17:16   #1020
Swayzi
Cules is precioso

Domyślnie

raul ale teraz Herezje walnełeś. Przyznam ten ostatni mecz miał udany, ale żeby stwierdzić że jest znamienitym zawodnikiem powienien regularnie mieć takie świetne występy, tak jak Xavi. Podniecasz się tą piętką, gdybyś był bardziej obiektywniejszy i obejrzał mecz FCB to zobaczyłbyś na czym polega połączenie sklepki z finezją (Deco,Messi,Ronnie,Etoo). Myślałem że troche inaczej wygląda świat futbolu u ciebie

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania